Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
387 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
387 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-05-26
/powstało w Iławie „u Mamy” Icon_smile2/

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 04 12 EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
02 01 05 PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
03 02 13 ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
04 03 12 THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
05 05 07 EPITAPH - Antimatter
06 08 08 THE RIVER - Iowa Super Soccer
07 06 15 THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
08 07 09 SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
09 18 02 WINDOW BLUES - Band Of Horses
10 11 04 VIOLET HILL - Coldplay

11 09 13 THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
12 15 13 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
13 13 05 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
14 10 07 ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
15 28 02 YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
16 12 09 I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND ... - Black Kids
17 20 04 ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
18 14 08 STYRANA - Happysad
19 16 16 SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
20 17 11 SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside

21 19 43 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
22 23 69 THE FUNERAL - Band Of Horses
23 21 27 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
24 22 21 EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
25 25 04 LITTLE WING - Cichoński & Riedel & Styczyński & Flinta
26 26 03 MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
27 30 02 TWIN HEART - Julia Marcell
28 24 13 THE PRETENDER - Foo Fighters
29 NN 01 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
30 NN 01 EASIER - The Heavy Circles



Statystyka TOP30
Nowości: 2 Skoki: 9 Spadki: 15 Pozostało: 4


Moje wypadki z TOP30
z 27 po 27 tyg. DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
z 29 po 02 tyg. RED FLAGS - In Flight Radio



MOJA POCZEKALNIA

31 31 DUSZA ISKIER - Big Day
32 40 CZAS - Justyna Steczkowska
33 32 MOJE BIESZCZADY - KSU
34 -- NOT AS WE - Alanise Morissette
35 35 ALREADY OVER - Red
36 -- DEAR GOD - Avenged Sevenfold
37 34 DADDY'S GONE - Glasvegas
38 38 HAMMERHEAD - The Offspring
39 -- MAGDA, PROSZĘ - Dorota Miśkiewicz
40 36 LET'S START A BAND - Amy Macdonald

41 39 GOLDEN CAGE - The Whitest Boy Alive
42 37 LAUDANUM - The Chronicles Of Israfel
43 47 ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro
44 41 DOT THE I - Dropkick
45 44 A SMALL MISSUNDERSTANDING - New Century Classics
46 -- NOSTRADAMUS - Judas Priest
47 -- LOVE REMAINS THE SAME - Gavin Rossdale

48 43 MR UNDERSTANDING - Pete And The Pirates
49 -- STRENGTH IN NUMBERS - The Music
50 45 I'LL KEEP YOUR MEMORY VAGUE - Finger Eleven

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Komentarz w punktach, bo: po pierwsze nie bardzo mam czas, a po drugie tu i ówdzie powstają T.A.K.I.E. komentarze Icon_mrgreen , że wydaje mi się, że lepiej zrobię jak się powstrzymam od tworzenia komentarza Icon_wink2

Icon_idea miejsca 1 i 2
myślałem, że Neil będzie panował kilka tygodni... Ale Steve’owi na pewno pomogła auto-promocja / nie wszystkie płyty w samochodzie chciały grać Icon_wink2 /
Icon_idea Windows Blues
sam jestem ciekaw w jakim stopniu może osiągnąć to co jego wielki poprzednik. Niewątpliwie w tej chwili odbieram ten utwór jako drugi z repertuaru BOH!!!
Icon_idea Violet Hill
Jednak u mnie nie będzie szybkiej kariery, na którą się zanosiło...
Icon_idea The National
Na pewno najczęściej słuchany przeze mnie ostatnio. Podobnie jest z całą płytą. Jeśli ktoś nie słyszał i nie zna POLECAM!!!
Icon_idea miejsca 21, 22, 23 a nawet 24
troszkę emerycki kącik Mojej Listy Icon_mrgreen . Powoli, powolutku będę się chyba z nimi żegnać. Chociaż cały czas lubię ich słuchać i dlatego mogą to być bardzo długie pożegnania Icon_wink2
Icon_idea nowości
obie były przymierzane do poprzedniego notowania, ale ciut zabrakło. Tym razem już nic ich nie mogło powstrzymać. Debiuty bardzo spokojne, ale to nic nie znaczy...
Icon_idea DŁUGA DROGA W DÓŁ – Happysad
Myślę, że była ciut za krótka, ale i tak dość widocznie zaznaczyli swoje miejsce na Mojej Liście!!!

nowości w poczekalni
Icon_idea Alanise Morissette – mi się płyta podoba, a to najlepszy utwór. Nie ma porównania do singla!!!
Icon_idea Avenged Sevenfold – pojawili się u Garego, a potem sie okazało, że u mnie na dysku są już ho ho ho… Ale jakoś brakowało impulsu, aby się bliżej przysłuchać Icon_wink2
Icon_idea Dorota Miśkiewicz – bardzo Ją lubię, kilka razy widziałem na żywo, m.in. w Iławie na Złotej Tarce. Tu z bardzo sympatycznym utworem Icon_smile2 Mam nadzieję, że to zwiastun nowej płyty, na którą nie trzeba będzie za długo czekać.
Icon_idea Judas Priest – świetny początek, który potwem rozwija się w kawał niezłego grania. U mnie już debiutuje, a ciekawe jak na lp3? Icon_wink2
Icon_idea Gavin Rossadle – debiut u Ku3y spowodował, że poznałem całą płytę. Całość jest świetna, a ten utwór całkiem nieźle się prezentuje na tle innych utworów.
Icon_idea The Music – może to nie jest coś wielkiego, ale na dzisiejszy debiut zasłużyli!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Yacy napisał(a):01 04 12 EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
A jednak nr 1, ale chyba tylko na Twojej liście tak wysoko, nie licząc Niedźwiedzia.
26.05.2008 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
17 20 04 ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak - piosenka nawet fajna ale wymieniłbym wokalistę

Jest sporo utworów, które lubie. Nieco zgrzybiała trzecia dziesiątka a lista ogólnie na dobrym poziomie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.05.2008 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
 
Nie ma jak u mamy... Kiefer na pierwszym! Szkoda, ze Coldplay ledwo, ledwo dociagnal do Top10. Poniewaz sluchamy troche innej muzyki to spytam o nastepujace pozycje:
15, 27 [pani Julia Lukawska? Icon_wink2 ], 32, 34, 49 - cyngle toto? I czy ostre, czy do sluchania Icon_cool2

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
26.05.2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
m@rek napisał(a):A jednak nr 1, ale chyba tylko na Twojej liście tak wysoko, nie licząc Niedźwiedzia.
ale na kilku listach w top 10 jest, więc nie tak żle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Konrad napisał(a):piosenka nawet fajna ale wymieniłbym wokalistę
to wtedy już by nie była taka fajna. Icon_mrgreen Wiem, bo znam Kancelarię Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):Wiem, bo znam Kancelarię

:?: :?: :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.05.2008 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Kiefer napisał(a):15, 27 [pani Julia Lukawska? ], 32, 34, 49 - cyngle toto? I czy ostre, czy do sluchania
wszystko jest u mnie na chomiku, i to ciągle na mój koszt Icon_wink2
Czy single?
15 - mój wybór, co nie wyklucza bycia singlem Icon_wink2
27 - promuje Jej płytę, więc chyba tak
32 - TAK!!! już w czerwcu!!!
34 - mój wybór, co nie wyklucza bycia singlem Icon_wink2 Icon_mrgreen
49 - tak!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Konrad napisał(a)::?: :?: :?:
Oryginalnie wykonuje to KANCELARIA! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
Yacy napisał(a):10 11 04 VIOLET HILL - Coldplay

wreszcie jakaś lista, na której nie jest to papugowato na pierwszym, szacun Icon_wink2 Icon_mrgreen
26.05.2008 11:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #12
 
Yacy napisał(a):wydaje mi się, że lepiej zrobię jak się powstrzymam od tworzenia komentarza
po czym Twój nie_komentarz wywołuje uśmiech na twarzy Icon_smile2 .

zacznę od Coldplaya, bo na niego mi najwiekszą chrapkę zrobiłeś - przyznam sie, że to 'rozminięcie' sugerowało mi co najmniej najniższe podium Icon_wink2 , a tu... No i moim zdaniem wcale się jednak nie rozjechaliśmy, cały czas jedziemy w takiej samej odległości od siebie, tylko na przemian raz ja jestem z przodu, a raz Ty [ech, z tego można by przewidzieć co się stanie za tydzień Icon_mrgreen ].
hm, Steve z takim tytułem szybko zmienił poprzedniego lidera, ale żeby sam się nie zdziwił, jak to się będzie tyczyło też jego samego Icon_wink2 ... tak patrzę po tej pierwszej 10 i patrzę i długo wydaje sie, że nikt mu nie może zagrozić, ale... jest ktoś, kto może się wysilić nawet troszkę mniej niz tym razem, a i tak tego dokona! ależ pięknie skoczyli Band Of Horses!!!!!!!! ale ale... już się chciałam przestraszyć, że w drugiej dziesiątce też jest ktoś, kto może włożyć trochę mniej wysiłku niż w tym tygodniu i też może wskoczyć na miejsce 1... no ale na szczęście to starczyłoby tylko na najniższy kawałek pudła [co póki co mnie cieszy, aczkolwiek to też przyjemne nagranie Icon_smile2 . skok robi wrażenie tak czy inaczej!]. no to jestem spokojna o losy kolejnego lidera!
ha! i ten utwór, któremu jako drugiemu najbardziej kibicowałam tydzień temu wskoczył od razu do podstawowej 30! Icon_biggrin3 i jeszcze piękne kowbojskie towarzystwo ma obok siebie... nie no, pięknie! jeździj do Mamy jak najczęściej!!! Icon_biggrin3 z nowości w poczekalni najbardziej kibicuję Gavin'ovi Rossdale'owi [btw: masz małą literóweczkę w jego nazwisku. i w notowaniu i w komentarzu Icon_smile2 ] - do zeszłego tygodnia głosowałam na niego na obydwu Listach Icon_smile2 , a teraz pojawienie się Seethera niestety zepchnęło go na miejsce 11 na jednej z nich...
a najmniej kibicuję Dorocie Miśkiewicz... nie podoba mi sie ta piosenka niestety Icon_confused . najbardziej lubię jej Wilka.
świetnie, świetnie, świetnie!!!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.05.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):przyznam sie, że to 'rozminięcie' sugerowało mi co najmniej najniższe podium
gdybym inaczej napisał to może tak chetnie byś tu nie zajrzała Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):ale... jest ktoś, kto może się wysilić nawet troszkę mniej niz tym razem, a i tak tego dokona!
tak potencjał jest duuuuuuuży
neon.ka napisał(a):no ale na szczęście to starczyłoby tylko na najniższy kawałek pudła
w przypadku BOH mogę zaryzykować, że nr 1 to tylko kwestia czasu... A w przypadku National już takiej pewności mi brak. Mimo, ze w tej chwili to najczęściej słyszalne nagranie w moim mieszkaniu Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):a najmniej kibicuję Dorocie Miśkiewicz...
jak usłyszałem po raz pierwszy to ... może nie będę pisał Icon_wink2 Dużo sie zmieniło jak usłyszałem, że to Dorota... Niekiedy tak bywa...

Gavin Rossdale - dziękuję Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.05.2008 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):The Music – może to nie jest coś wielkiego, ale na dzisiejszy debiut zasłużyli!
Świetny kawałek! Jak za dobrych czasów z ich pierwszej płyty! Mocno i tanecznie - ja tak lubię.
Trzymam kciuki za "niewypadnięcie" :->
27.05.2008 07:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):Gavin Rossadle – debiut u Ku3y spowodował, że poznałem całą płytę. Całość jest świetna, a ten utwór całkiem nieźle się prezentuje na tle innych utworów.
wyglada na to, ze bedzie rewanz, bo zamierzam poznac całą plyte po tym jak pozytywnie sie o niej wypowiadasz Icon_smile2
oprocz Gavina z nowosci ciesze sie z A7X, Judas i Lao. mam nadzieje, ze z Alanis bedzie tak samo, jak już poslucham calej plyty.
a niestety w nowosciach mam tez swoja antypatie - Dorota Miskiewicz. mam nadzieje, ze wybaczysz jak wyleje tutaj co mi lezy na sercu Icon_smile2. otoz muzycznie moim zdaniem to jest zupelnie nieinteresujące i nudne, a tekstowo tak nachalne zerżnięcie z "Teksanskiego", ze dla mnie wrecz niesmaczne. a nie mozna samemu wpasc na pomysl na tekst na piosenke?

"Długa droga w dół" Icon_frown
fajnie, ze Coldplay dopiero na 10. Icon_razz
27.05.2008 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Yacy napisał(a):Icon_idea Violet Hill
Jednak u mnie nie będzie szybkiej kariery, na którą się zanosiło...
To może do pierwszego nie dojdzie. Icon_wink2
Yacy napisał(a):24 22 21 EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
Jak na tak prościutki utwór długo się trzyma.
O! Kowboje! Icon_smile2
27.05.2008 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):Jak na tak prościutki utwór długo się trzyma.
taa, mnie dopadło na wywczasach w Zakopanem i tak mi zostało. Wspomnienia... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):O! Kowboje!
zabrzmiało jak przekleństwo Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.05.2008 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):mam nadzieje, ze wybaczysz jak wyleje tutaj co mi lezy na sercu Icon_smile2. otoz muzycznie moim zdaniem to jest zupelnie nieinteresujące i nudne, a tekstowo tak nachalne zerżnięcie z "Teksanskiego", ze dla mnie wrecz niesmaczne. a nie mozna samemu wpasc na pomysl na tekst na piosenke?
Nie ma problemu możesz /mogłeś/ dawać śmiało Icon_wink2
Tekst - podobieństwa są ale ja aż tak radykalnie do tego nie podchodzę, bo :
1. na ten sam temat powstaje wiele tekstów i nic się nie dzieje.
2. lubię taką muzy(cz)kę
3. no i przede wszystkim: bardzo mile wspominam koncertowe spotkania z Panią Dorotą. I może to jest klucz do debiutu tej piosenki na Mojej Liście

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.05.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
Yacy napisał(a):Icon_idea Dorota Miśkiewicz – bardzo Ją lubię, kilka razy widziałem na żywo, m.in. w Iławie na Złotej Tarce. Tu z bardzo sympatycznym utworem Icon_smile2 Mam nadzieję, że to zwiastun nowej płyty, na którą nie trzeba będzie za długo czekać.

Tak, tak! Dorotka wraca fantastycznie z nowym singlem. Nowa płyta była zapowiadana początkowo na maj, niestety jednak premiera została przesunięta na jesień. Trochę zatem jeszcze poczekamy...

A wracając do moich stałych tematów, to widzę, że Andzia powoli przybrała kurs zniżkowy. Ufam jednak, że będzie to dłuuuuuuga droga w dół Icon_wink2
27.05.2008 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Yacy napisał(a):Wspomnienia... Icon_wink2
Ekstramocne te wspomnienia. Icon_wink2
Yacy napisał(a):zabrzmiało jak przekleństwo Icon_wink2
W końcu to Dziki Zachód. Icon_wink2 Icon_mrgreen
27.05.2008 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości