Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 77 (24.05.08)
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
saferłel napisał(a):w następnym notowaniu Majt raczej nic nie uratuje Icon_sad
Może jakieś pranie z wirowaniem. Warto spróbować Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
30.05.2008 11:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Heh, tak nie wiem czemu ludzie tak kochają ballady (na tym forum też się da to zauważyć Icon_razz2) Potrzebna jest moc!! Zgadzam się!. Love Love Love, Back In Vietnan...to jest granie Icon_wink Tzn. nie piszę tego bo nie lubię ballad, sam znam kilka genialnych, po prostu ostatnio z kilku znanych mi płyt masowo konsumuje się tylko takie spokojne numery, a nie coś z większym powerem. Naród robi się dziwnie melancholijny Icon_wink
Nie bój się o Lenny'ego! Na całym świecie poszło już w tej chwili może nawet z milion egzemplarzy tej płyty. To świetny wynik z mojego punktu widzenia, gdy ja patrzę na wyniki sprzedaży swoich ulubieńców Icon_wink
Hmm... tak, faktycznie, ale promocja mnie nie satysfakcjonuje. Chociaż podobno klip do "Love Love Love" ma mieć oficjalną premierę w MTV TRL dopiero na początku czerwca Icon_eek2 co jest dosyć dziwne, biorąc pod uwagę, że wyciekł do internetu na początku lutego! Tak, że może jeszcze nie wszystko stracone jeśli chodzi o ten kawałek Icon_wink2 Trzymam kciuki!

Ja jeśli chodzi o ballady, to cóż... zdecydowanie wolę energetyczne numery, ale te wolniejsze, jeśli już mnie chwycą, zdecydowanie odciskają na mnie większe piętno. Uwielbiam tzw. ostatnie kawałki na płytach, które częstokroć okazują się właśnie długimi i bardzo wolnymi balladami, zupełnie nie pasującymi do reszty płyty Icon_mrgreen z tym, że to raczej nigdy nie są single Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.05.2008 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
aaktt napisał(a):to raczej nigdy nie są single Icon_wink2
Icon_mrgreen [Dlatego dla mnie nie ma znaczenia czy utwór jest singlem czy nie.]
30.05.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości