Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 80 z 23.05.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 80 z 23.05.08
W czołówce dzieje się bardzo niewiele. Jedynie The ice hotel udało się wyprzedzić dwie piosenki Anny Marii i zameldować tuż za podium.
Na siódme miejsce awansowało 10000 days (wings for Marie) i to pierwszy nieco większy ruch w 10. Dalej jest już ciekawiej, bo do dziesiątki powraca Dybuk, ale przede wszystkim dostaje się tam po awansie z miejsca 40 Nude.
Jednak już druga 10 wygląda znacznie bardziej interesująco. Tylko jedna piosenka nie zmieniła swojej pozycji, a pozostałe awansują lub spadają co najmniej o 3 miejsca. No i są 3 wielkie wydarzenia. I tak idąc od góry mamy zaskakujący powrót do zestawienia. Lyra przyczaiła się przez kilka tygodni w poczekalni i teraz wystrzeliła na 16 miejsce. Tuż za nią jedna z dwóch nowości w moim zestawieniu. Worrisome heart zupełnie mnie nie ciągnęło, ale w końcu zdecydowałem zapoznać z nagraniem i okazało się, że kobieta o pięknym głosie śpiewa świetnego, znakomicie zaaranżowanego bluesa. No i od razu wysoki debiut. No a na 20 kolejny wielki skok w moim zestawieniu. W zeszłym tygodniu 13th star wyszła z cienia innych piosenek Fisha i w tym tygodniu pokazało, że stać ją na wiele.
Na 22 kolejny spory skoki w wykonaniu weterana The funeral, który przebywa na mojej liście sporo ponad rok. Potem już tak wielkich skoków nie ma, chociaż całkiem solidne zaliczyli Laudanum i Chromolę.
Była mowa o jednym powrocie, ale jest ich jeszcze pięć. Najwyższy z pozostałych będący dziełem Summers lost przydarzył się niejako z urzędu. Zdecydowanie ciekawiej wyglądają powroty Avenged Sevenfold. Przede wszystkim dlatego, że wracają w pewnym sensie kosztem innej ich piosenki, która z hukiem opuściła zestaw. Dobrze pokazało się Afterlife, ale jeszcze lepiej dotąd najniżej notowane Lost.
Druga nowość z trudem wcisnęła się do zestawienia, bo jak inaczej można określić 50 miejsce. Ale może Fire pokaże się wkrótce z jeszcze lepszej strony?
1. 1. 37 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 18 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
3. 3. 33 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
4. 6. 15 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
5. 4. 14 NAGLE - Anna Maria Jopek
6. 5. 6 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
7. 10. 5 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
8. 13. 17 DYBUK - Żywiołak
9. 8. 39 M.I.A. - Avenged Sevenfold
10. 40. 5 NUDE - Radiohead
11. 12. 38 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
12. 9. 12 GOLIATH - The Mars Volta
13. 18. 23 INTENSION - Tool
14. 11. 6 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
15. 20. 5 NA SIEDEM - Zakopower
16. P 11 LYRA - Kate Bush
17. N WORRISOME HEART - Melody Gardot
18. 21. 13 CZAS - Katarzyna Groniec
19. 19. 21 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
20. 47. 1 13TH STAR - Fish
21. 23. 6 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
22. 36. 58 THE FUNERAL - Band Of Horses
23. 17. 6 WANDERLUST - Bjork
24. 27. 8 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
25. 7. 6 SING FOR THE SUBMARINE - REM
26. 14. 11 THE STATE OF MASSACHUSETTS - Dropkick Murphys
27. 15. 22 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
28. 26. 5 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
29. P 5 SUMMERS LOST - Hurt
30. 30. 3 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
31. 29. 1 SCORPION FLOWER - Moonspell
32. P 1 LOST - Avenged Sevenfold
33. 31. 1 COPS & ROBBERS - The Hoosiers
34. 24. 39 SOLAR WINDS - Devin Townsend
35. 45. 12 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
36. 33. 5 SHINE A LIGHT - The Rolling Stones
37. 22. 2 OUROBOROUS - The Mars Volta
38. 49. 2 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
39. 16. 17 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
40. P 15 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
41. 37. 7 CAVALETTAS - The Mars Volta
42. P 9 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors

43. 38. 2 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
44. 25. 13 AUTUMN - Carla Bruni
45. 35. 7 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
46. 39. 2 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
47. 46. 14 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
48. 42. 14 MATULU - Digitalllove
49. P 5 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
50. N FIRE - Zbigniew Hołdys


poczekalnia:
41. A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
43. FEELING GOOD - Muse
THE GHOST OF YOU LINGERS - Spoon
REPENTANCE - Dream Theater
32. COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
ARC OF THE CURVE - Fish
UNFURL - Katatonia
SHADOWS - Jamie Scott & the Town
48. CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
ALONE WITH THE SEA - Hurt
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
COPACABANA - Barry Manilow
PRETTY AMAZING GRACE - Nweil Diamond
EPITAPH - Antimatter
NIEPRZYGODA - Happysad
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
BOYS & GIRLS - The Subways
THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
I DON'T WANNA HURT - Anouk
CONQUEST - The White Stripes
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
SKY IS OVER - Serj Tankian
MANSARD ROOF - Vampire Weekend

leżakownia:
28. THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
34. ICKY THUMP - The White Stripes
44. JESUS OF THE MOON - Nick Cave & The Bad Seeds
50. DARK STAR - Fish
BROKEN HARP - PJ Harvey
SAW SOMETHING - Dave Gahan
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
EXAM ROOM - Hermano
RUBEN'S TATOO - Songdog
22.05.2008 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Cytat:29. P 5 SUMMERS LOST - Hurt
32. P 1 LOST - Avenged Sevenfold
ciesze sie z tych powrotów na listę Twoją , A to mi bardzo pochlebia :
kajman napisał(a):Była mowa o jednym powrocie,..... Najwyższy z pozostałych będący dziełem Summers lost przydarzył się niejako z "urzędu".
Icon_wink2
A na Twej liscie nadal delikatnie , subtelnie i wiernie gra Anna Maria Icon_biggrin3 . No jestem ciekawy co i kto moze jej zagrozić?? Na razie nie widze tu żadnej/go kandydata/tki . Icon_wink2 Jedynej nowosci nie znam takze nalezy sie zapoznać..... Lista Twa nadal R.E.W.E.L.A.CY.J.N.A jest . Pozdrawiam Icon_smile2

BTW - a utwór z pozycji 31 odmłodziłeś chyba o jeden tydzień Icon_wink2
23.05.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
kajman napisał(a):46. 39. 2 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
Buuu... To ile już znasz utworów z Gospel? 3+2?
Aro napisał(a):BTW - a utwór z pozycji 31 odmłodziłeś chyba o jeden tydzień Icon_wink2
W ogóle z tygodniami coś jest nie tak, bo widzę że Kowboje mają tylko dwa, a chyba powinno być więcej.
kajman napisał(a):Worrisome heart zupełnie mnie nie ciągnęło, ale w końcu zdecydowałem zapoznać z nagraniem i okazało się, że kobieta o pięknym głosie śpiewa świetnego, znakomicie zaaranżowanego bluesa. No i od razu wysoki debiut.
Po pierwsze to gdzie ją wypatrzyłeś? Z bluesem mam ten sam problem co z jazzem. Bardzo dużo lubię, ale bardzo mało mnie zachwyca. Już znalazłem album i zaraz go pobiorę. Pewnie to nie ma dla Ciebie znaczenia, ale ona ma dopiero 23 lata i oprócz płyty wydanej w tym roku ma na swoim koncie tylko EP-kę z 2005 roku. A tak w ogóle to za tydzień pewnie będzie w okolicach 40-tki, a za 5-7 tygodni osiągnie swoją najlepszą pozycję. Icon_wink2 [Mam nadzieję, że mnie zachwyci, bo ostatnio cierpię na niedostatek nowości...]
kajman napisał(a):PRETTY AMAZING GRACE - Nweil Diamond
bez "w".
25.05.2008 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #4
Re: kajman30 nr 80 z 23.05.08
kajman napisał(a):10. 40. 5 NUDE - Radiohead
Jaki ładny awans! Icon_surprised Brawo! U mnie będzie powrót zapewne w kolejnym tygodniu Icon_wink2

kajman napisał(a):23. 17. 6 WANDERLUST - Bjork
32. COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
48. CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
CONQUEST - The White Stripes
34. ICKY THUMP - The White Stripes
Brzydkie te spadki Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.05.2008 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Aro napisał(a):
Cytat:29. P 5 SUMMERS LOST - Hurt
32. P 1 LOST - Avenged Sevenfold
ciesze sie z tych powrotów na listę Twoją , A to mi bardzo pochlebia :
kajman napisał(a):Była mowa o jednym powrocie,..... Najwyższy z pozostałych będący dziełem Summers lost przydarzył się niejako z "urzędu".
Icon_wink2
1. A na Twej liscie nadal delikatnie , subtelnie i wiernie gra Anna Maria Icon_biggrin3 . No jestem ciekawy co i kto moze jej zagrozić?? Na razie nie widze tu żadnej/go kandydata/tki . Icon_wink2
2. Jedynej nowosci nie znam takze nalezy sie zapoznać.....
3. Lista Twa nadal R.E.W.E.L.A.CY.J.N.A jest . Pozdrawiam Icon_smile2
4. BTW - a utwór z pozycji 31 odmłodziłeś chyba o jeden tydzień Icon_wink2
29. To raczej mi powinno pochlebiać się, że utwór będący także na mojej liście spodował się osobie, której gust tak mocno cenię. Icon_biggrin3
1. Przede wszystkim, jak już się kilka razy okazało, szanse ma Jeszcze w zielone gramy. A z pozostałych utworów będących obecnie na mojej liście to raczej kandydatów nie widzę.
2. Polecam, chyba że ktoś nie lubi bluesowych klimatów. Powinno się spodobać, tylko pytanie czy urzeknie tak mocno jak mnie.
3. Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2
4. Przy sporządzaniu listy w odpowiednią kolumną excela przez 50 wierszy wrzucam wklej specjalnie dodaj 1 i ilość tygodni mi się zwiększa. Tym razem tego nie zrobiłem Icon_redface2 i wszystkie piosenki mają o ten tydzień za mało. W bazie danych już poprawiłem, a tutaj... niech pozostanie. Icon_wink2
26.05.2008 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
Re: kajman30 nr 80 z 23.05.08
aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):10. 40. 5 NUDE - Radiohead
Jaki ładny awans! Icon_surprised Brawo! U mnie będzie powrót zapewne w kolejnym tygodniu Icon_wink2
kajman napisał(a):23. 17. 6 WANDERLUST - Bjork
32. COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
48. CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
CONQUEST - The White Stripes
34. ICKY THUMP - The White Stripes
Brzydkie te spadki Icon_frown
10. Jak już pisałem to jedyny znany utwór z płyty, który mi się podoba. Ale długo nie mógł zaskoczyć, jednak wystrzelił. Mogą być jednak problemy z utrzymaniem pozycji, bo pierwsza 6 wydaje się być poza zasięgiem, a na pozostałe miejsca czyha wiele piosenek.
Conquest był i jest w poczekalni, więc trudno mówić tu o spadku.
34. To nie spadek a przejście do leżakowni spowodowane zanikiem wsparcie (p. zasady kajman 30).
26.05.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):46. 39. 2 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
Buuu... To ile już znasz utworów z Gospel? 3+2?
kajman napisał(a):Worrisome heart zupełnie mnie nie ciągnęło, ale w końcu zdecydowałem zapoznać z nagraniem i okazało się, że kobieta o pięknym głosie śpiewa świetnego, znakomicie zaaranżowanego bluesa. No i od razu wysoki debiut.
1. Po pierwsze to gdzie ją wypatrzyłeś? Z bluesem mam ten sam problem co z jazzem. Bardzo dużo lubię, ale bardzo mało mnie zachwyca. Już znalazłem album i zaraz go pobiorę. Pewnie to nie ma dla Ciebie znaczenia, ale ona ma dopiero 23 lata i oprócz płyty wydanej w tym roku ma na swoim koncie tylko EP-kę z 2005 roku. A tak w ogóle to za tydzień pewnie będzie w okolicach 40-tki, a za 5-7 tygodni osiągnie swoją najlepszą pozycję. Icon_wink2 [Mam nadzieję, że mnie zachwyci, bo ostatnio cierpię na niedostatek nowości...]
kajman napisał(a):PRETTY AMAZING GRACE - Nweil Diamond
2. bez "w".
46. Już znam 6 przy tym ten szósty jak dla mnie walczy u mnie z HPW o miano najsłabszego.
1. Na pewno u Niedźwiedzia i (sprawdziłem) także na m@rkowej. Nie jestem teoretykiem, ale to chyba nie jest klasyczny blues, ale moim zdaniem pięknie zagrany i zaśpiewany.
2. Literówka. W bazie poprawiłem, a w zestawieniu mi się nie chce (lenistwo).
26.05.2008 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):46. Już znam 6 przy tym ten szósty jak dla mnie walczy u mnie z HPW o miano najsłabszego.
To może się pochwalisz, które to? Icon_smile2 [Nieodgadnione są wyroki kajmanowe, a w sprawie Lao Che tym bardziej. Icon_wink2]
kajman napisał(a):Nie jestem teoretykiem, ale to chyba nie jest klasyczny blues, ale moim zdaniem pięknie zagrany i zaśpiewany.
Dzisiaj przesłuchałem płytę i według mnie też to nie jest klasyczny blues. I na razie tyle. Icon_wink2
kajman napisał(a):(lenistwo)
(szczerość Icon_wink2)
26.05.2008 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):46. Już znam 6 przy tym ten szósty jak dla mnie walczy u mnie z HPW o miano najsłabszego.
To może się pochwalisz, które to? Icon_smile2 [Nieodgadnione są wyroki kajmanowe, a w sprawie Lao Che tym bardziej. Icon_wink2]
kajman napisał(a):Nie jestem teoretykiem, ale to chyba nie jest klasyczny blues, ale moim zdaniem pięknie zagrany i zaśpiewany.
Dzisiaj przesłuchałem płytę i według mnie też to nie jest klasyczny blues. I na razie tyle. Icon_wink2
kajman napisał(a):(lenistwo)
(szczerość Icon_wink2)
Bóg zapłać.
A ten konkretny utwór? Bo płyty nie znam. A ja chyba aż tak bardzo klasycznego bluesa nie wielbię.
Czczerość tyż. Icon_lol
26.05.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
"które" a nie "który". Icon_wink2 [Oprócz tych co były/są na LP3, Siedmiu wspaniałych i Bóg zapłać jaki jeszcze?]
kajman napisał(a):A ten konkretny utwór?
Patrz opinia o płycie. Icon_wink2 [A tak w ogóle to gdybyś nie powiedział, że to blues to sam bym na to nie wpadł. Blues misie kojarzy bardzo jednoznacznie z czymś co chyba można nazwać klasycznym bluesem. Miałbym problem z nazwaniem gatunku w jakim porusza się ta płyta.]
26.05.2008 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Na plus zaliczam powrót Kaśki Krzak. Co do reszty to niewiele się zmienia

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.05.2008 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):"które" a nie "który". Icon_wink2 [Oprócz tych co były/są na LP3, Siedmiu wspaniałych i Bóg zapłać jaki jeszcze?]
kajman napisał(a):A ten konkretny utwór?
Patrz opinia o płycie. Icon_wink2 [A tak w ogóle to gdybyś nie powiedział, że to blues to sam bym na to nie wpadł. Blues misie kojarzy bardzo jednoznacznie z czymś co chyba można nazwać klasycznym bluesem. Miałbym problem z nazwaniem gatunku w jakim porusza się ta płyta.]
Myślałem, że skoro napisałeś 3+2 to te 5 znasz. Jako 3 poznałem Cieślaka.
Dla mnie blues to przede wszystkim 2 rzeczy: rytm i klimat. A obydwie tutaj istnieją. Dla mnie bluesem jest też Autumn Carli Bruni. Poza tym spora część Zeppelinów to bluesy i to nie jest tylko moje zdanie.
26.05.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
kajman napisał(a):Myślałem, że skoro napisałeś 3+2 to te 5 znasz. Jako 3 poznałem Cieślaka.
Szczerze to misie pomyliło, bo Kowboi zaliczyłem podwójnie. Icon_wink2
kajman napisał(a):Dla mnie blues to przede wszystkim 2 rzeczy: rytm i klimat.
To jedna z szerszych definicji. Icon_wink2 [Dla mnie blues to głównie coś co się chyba nazywa blues-rock, a może odwrotnie. Icon_wink2 Co jeszcze to za chwilę.]
Cytat:Dla mnie bluesem jest też Autumn Carli Bruni.
Dla mnie też, ale to blues "snujący". Icon_wink2 EDIT o ósmej rano Icon_wink2: Właśnie słucham Melody i pierwszy utwór zaliczyłbym właśnie do tego bluesa. [Ale ja jestem bardzo słaby w klasyfikowaniu muzyki.]
26.05.2008 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
tylko 2 nowości Icon_neutral2
kajman napisał(a):17. N WORRISOME HEART - Melody Gardot
tej nie znam Icon_confused
kajman napisał(a):50. N FIRE - Zbigniew Hołdys
a tą nawet lubię Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
28.05.2008 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
oj, już nie pamiętam kiedy ostatnio 'Nude' słuchałam... ale na szczęście nie muszę słuchać, żeby się ucieszyć. z takiego awansu.
i 'The Funeral' nieźle skacze. ja wlaśnie po odnowieniu znajomosci z tym utworem [chyba musiałam wcześniej tego słuchać przy okazji obecności na czyjejś liście ale zupełnie nie pamiętam jak i gdzie], ale jednak zdecydowanie wolę 'Window Blues'. a Ty już się z nim zapoznałeś? może też by mial szanse?

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.05.2008 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):1. oj, już nie pamiętam kiedy ostatnio 'Nude' słuchałam... ale na szczęście nie muszę słuchać, żeby się ucieszyć. z takiego awansu.
2. i 'The Funeral' nieźle skacze. ja wlaśnie po odnowieniu znajomosci z tym utworem [chyba musiałam wcześniej tego słuchać przy okazji obecności na czyjejś liście ale zupełnie nie pamiętam jak i gdzie],
3. ale jednak zdecydowanie wolę 'Window Blues'. a Ty już się z nim zapoznałeś? może też by mial szanse?
1. Cieszę się, że coś Ci się na mojej liściev podoba Icon_biggrin3
2. Może na NL, bo było w którejś z początkowych edycji.
3. Słuchałem Window blues i owszem, przyjemny utwór, ale nie przekonał mnie na tyle, żeby mieć szanse w moim zestawieniu.
29.05.2008 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości