Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 897 - 18.05.2008
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Ja też dobrze szukam, więc ja jako alternatywa i konkurencja dla Sebastiana Icon_razz2 Dawno się z nikim niczym nie dzieliłem i źle się z tym czuję Icon_razz2, więc zachęcam wszystkich zainteresowanych wszystkim Icon_razz2

PS - Ale na marginesie, Lilian, tracisz czas na to Big Cyc Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.05.2008 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
Icon_lol
Heh, saferłel, nie wiem dlaczego ja tak lubie czytac Twoje teksty Icon_wink2

abd3mz, nie musi byc przedostatni Icon_smile2
saferłel, dzieki za propozycje, zgłosze sie na pewno! Icon_biggrin3
[by the way masz moze "Kaleid" albo/oraz "Memphisto"? Icon_mrgreen ]
22.05.2008 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Lilian napisał(a):abd3mz, nie musi byc ostatni Icon_smile2
Ja napisałem przedostatni. Icon_wink2 O był EDIT! Icon_wink2 W takim razie wytłumaczę, że tak mówi pani profesor Icon_wink2 od ekonomiki. Na każdej lekcji. Icon_wink2
Lilian napisał(a):[masz moze "Kaleid" albo/oraz "Memphisto"? Icon_mrgreen ]
Nie wiem czy to do mnie. Icon_wink2 A w jakiej wersji? Bo każdy utwór ma kilku kandydatów. Icon_wink2

saferłel - prawdziwy poszukiwacz konkurencji się nie boi. Icon_wink2
22.05.2008 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):O był EDIT! Icon_wink2
Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):[masz moze "Kaleid" albo/oraz "Memphisto"? Icon_mrgreen ]
Nie wiem czy to do mnie. Icon_wink2
to było raczej do saferłela (założyłam ze nie bedzie miał problemu ze przypasowaniem wykonawcy Icon_mrgreen )
abd3mz napisał(a):A w jakiej wersji? Bo każdy utwór ma kilku kandydatów. Icon_wink2
każda wesja w postaci mp3 mnie ucieszy, ale chyba najbardziej ta która najmniej jest zmixowana Icon_wink2
abd3mz napisał(a):saferłel - prawdziwy poszukiwacz konkurencji się nie boi. Icon_wink2
a to co? zawody? Icon_wink2 Icon_razz
no dobsz... to kto pierwszy z Was znajdzie, ciekawe...
[to moze juz tu u Ku3y nie offtopujmy i przenieśmy sie z tematem na bardziej depeszowe rejony, hm? Icon_smile2 ]
22.05.2008 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: notowanie 897 - 18.05.2008
ku3a napisał(a):24. 24. 10. Zbyszek - Coma
A mam pytanko. Jest jeszcze szansa, że pojawi się coś innego z "Pierwszego wyjścia z mroku"?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.05.2008 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #26
Re: notowanie 897 - 18.05.2008
ku3a napisał(a):17. 14. 07. Historia pewnej podróży - Grzegorz Turnau

Wojciech Mann na innych listach szaleje z Basią, a u Ciebie z Grzegorzem Icon_lol Bardzo miło!

PS. Dlaczego u Ciebie nie ma opcji cytowania fragmentu, tylko trzeba cytować całość i później wycinać???
23.05.2008 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #27
Re: notowanie 897 - 18.05.2008
ku3a napisał(a):Dlaczego bylo wiadomo, ze w tym notowaniu nastapi zmiana lidera? Bo "Hydropieklowstapienie" tydzien temu wygralo po raz piaty. (...)
a co to wstąpiło w tą liste, że taka przewidywalna ma się stać? diabeł jaki, czy co? ale nie... wtedy to by musiało być trzy razy po 6, anie po 5 Icon_smile2 .
a o ile dobrze pamiętam, to takich skoków na pierwsze miejsce nie często dokonywałeś. więc chociaż Ty pozostajesz nieprzewidywalny tutaj Icon_wink2 .

o ile też dobrze pamiętam, to dawno już nie było też tak, żeby cała pierwsza piątka tak bardzo mi się podobała, jak teraz!
i jakoś tempo zycia chyba musiało Ci się mocno zwiększyć, skoro piosenki dają radę się rozpędzić na takie odległe skoki. ale ładnie to wygląda, ładnie.
DDWD - trzymaj się dzielnie dalej! to samo do Alexandra powiadam.
i nowości też mi się bardzo podobają Icon_biggrin3 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.05.2008 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
tadzio3 napisał(a):A mam pytanko. Jest jeszcze szansa, że pojawi się coś innego z "Pierwszego wyjścia z mroku"?
chyba nie. ja tą plyte bardziej traktuje jako calosc i jako calosc mnie zachwyca. i ciesze sie, ze moze to znajdowac odzwierciedlenie na liscie plyt. mysle, ze jesli juz, to kiedys cos w jakims moim zestawieniu wszech czasow sie znajdzie.
Jopkolog napisał(a):Wojciech Mann na innych listach szaleje z Basią, a u Ciebie z Grzegorzem Bardzo miło!
pomylka. u mnie pan Wojtek nie szaleje Icon_razz. wersja z nim mi sie nie podoba i na liscie jest wersja bez niego Icon_smile2.
Jopkolog napisał(a):PS. Dlaczego u Ciebie nie ma opcji cytowania fragmentu, tylko trzeba cytować całość i później wycinać???
pierwsze slysze. u mnie jest w porzadku.
czy inni tez tak mają?
neon.ka napisał(a):o ile też dobrze pamiętam, to dawno już nie było też tak, żeby cała pierwsza piątka tak bardzo mi się podobała, jak teraz!
ciesze sie Icon_smile2
(że teraz tak jest, a nie że dawno tak nie bylo Icon_wink2 )
neon.ka napisał(a):jakoś tempo zycia chyba musiało Ci się mocno zwiększyć, skoro piosenki dają radę się rozpędzić na takie odległe skoki. ale ładnie to wygląda, ładnie.
tak wyszlo, ze pojawilo sie kilka piosenek ktore szturmem wziely liste, a i na podatny grunt trafily, bo teraz da sie szybko przeskoczyc do gornej polowki listy, co kilka piosenek ostatnio udowodnilo.
26.05.2008 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
neon.ka napisał(a):pierwsze slysze. u mnie jest w porzadku.
czy inni tez tak mają?
W innym temacie wyjaśniło się, że to problem drugiej strony tematu. Icon_wink2
26.05.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
Re: notowanie 897 - 18.05.2008
ku3a napisał(a):Bush moze nie nalezy do moich ulubionych zespolow i moze nie osiagal wielkich sukcesow na mojej liscie, ale bardzo ich lubilem.
Bush podobnie u mnie, ale solowa płyta - której własnie słucham - jest świetna!!! Nie wiem jak będzie na liście utworów, ale na liście płyt może być całkiem nieźle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości