Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 655 (18.05.2008.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):panie kolego, a gdzie Offspring? Icon_smile2
Hmm, poza listą? :roll: Icon_mrgreen Na razie tylko raz posłuchałem, więc trudno coś więcej powiedzieć... Inna sprawa że ich fanem nigdy nie byłem, nie licząc paru singli Icon_wink2

mrsap napisał(a):Bardzo się cieszę z tej potrójnej nowości w piątej dziesiątce. Wszystkie trzech utworów nie lubię bardzo, bo to za mało powiedziane. Ja je wszystkie uwielbiam i wszystkie mają potencjał, żeby dojść na mojej liście na sam szczyt. Szczególnie cieszy mnie ta najniższa nowość, bo zupełnie się nie spodziewałem, że ją tutaj ujrzę. Zresztą nie muszę tego pisać, bo sam już to napisałeś w komentarzu Icon_wink2
Colourslide poznałem dopiero teraz, bo przez pewien czas byłem odcięty od propozycji z chomika Icon_wink2 Od razu się spodobało, wystarczyło parę przesłuchań, ale na razie trudno stwierdzić co zdziałają...

mrsap napisał(a):Wyszło mi, że mamy w tej chwili 15 wspólnych utworów. To niezły wynik, ale z pewnością bywało lepiej. Mam nadzieję, że lepiej będzie już za tydzień, bo do wejścia na moją listę szykują się oprócz Shinedown, trzy inne utwory z Twojej listy.
Mimo wszystko i tak na forum chyba masz największą zgodność ze mną, jedynie Kajman i Aro stanowią konkurencję Icon_wink2 I będę trzymać kciuki żeby tych wspólnych numerów przybyło i mam pewne typy które to mogą być Icon_smile2

mrsap napisał(a):Mam nadzieję, że za tydzień będziemy mieli przynajmniej jedną wspólną nowość (chodzi mi o utwór, który mnie ostatnio powalił, ale jeszcze nie pojawił się na mojej liście, bo zbyt słabo go znam Icon_smile2 ).
Hmm, poza nowym Opethem nic ostatnio mnie nie powaliło Icon_mrgreen Ale mam pewne podejrzenia o co może chodzić Icon_wink2

mrsap napisał(a):
Konrad napisał(a):p.u.r.h., załóż chomika bo jak mamy się zapoznawać z Twoimi propozycjami
Po pierwsze, a po drugie - te nowości, których nie ma u purha, są u mnie Icon_wink2
Otóż właśnie, gryzonia już mam i powoli przybiera on na wadze: jakby ktoś miał jakieś sugestie czym jeszcze go nakarmić, to proszę o info Icon_smile2

saferłel napisał(a):Dwójka ratuje dla mnie 10 z której nic innego nie znam Icon_sad
O kurczę, nie sądziłem że jestem aż taki alternatywny Icon_biggrin3 Popytaj swojego taty, pewnie coś z tego zna Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.05.2008 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 655 (18.05.2008.) - p.u.r.h. - 19.05.2008, 11:28 PM
[] - ku3a - 20.05.2008, 11:02 AM
[] - Konrad - 20.05.2008, 06:45 PM
[] - mrsap - 20.05.2008, 07:18 PM
[] - mrsap - 20.05.2008, 07:23 PM
[] - saferłel - 20.05.2008, 07:25 PM
[] - p.u.r.h. - 21.05.2008 12:38 AM
[] - Aro - 21.05.2008, 08:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości