Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
lista not. 1202 (30.03.2013)
01.02.03 DAUGHTER still
02.01.07 CRYSTAL CASTLES affection
03.04.11 SUEDE barriers
04.03.03 THE MARS VOLTA in absentia
05.05.12 TRUST heaven
06.NE.01 AUSTRA home
07.10.04 ESBEN AND THE WITCH deathwaltz
08.15.06 ICKY BLOSSOMS cycle
09.06.04 HAIM don't save me
10.NE.01 EVERYTHING EVERYTHING kemosabe

11.13.05 ALT-J fitzpleasure
12.07.08 JOHNNY MARR the messenger
13.34.02 2CRESKY whoosh
14.22.02 BEACH HOUSE wishes
15.08.12 DJANGO DJANGO default
16.11.06 TAME IMPALA why won't they talk to me
17.12.08 HEY co tam
18.16.08 DEPECHE MODE heaven
19.09.11 THE PRESETS ghosts
20.14.09 PRINCE RAMA those who live for love will live forever

21.NE.01 THE XX sunset
22.19.09 NOVIKA who wouldn't
23.24.14 BEACH HOUSE wild
24.25.06 MISS GOD heart
25.NE.01 SWISS LIPS u got the power
26.17.05 M83 wait
27.32.03 CAPITAL CITIES safe and sound
28.18.10 THE MAGNETIC NORTH bay of skaill
29.26.10 ASAF AVIDAN different pulses
30.36.02 JAMES BLAKE retrograde

31.20.07 EELS peach blossom
32.28.06 MIKROMUSIC takiego chłopaka
33.27.03 POWER OF TRINITY wagonowa love
34.NE.01 MARIA PESZEK sorry polsko
35.NE.01 SORRY BOYS the sun

36.31.05 PULP after you
37.29.16 ALT-J taro
38.21.07 FIREFOX AK color the trees
39.23.04 THE COURTEENERS lose control
40.30.07 SOFA obrażenia wewnętrzne

wyloty:

z 33. STARS the theory of relativity
z 35. SUEDE it starts and ends with you
z 37. MARIA PESZEK ludzie psy
z 38. SISTARS ziemia
z 39. BRITISH SEA POWER machineries of joy
z 40. ANIA jeszcze ten jeden raz
29.03.2013 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers napisał(a):wyloty:
z 35. SUEDE it starts and ends with you
z 39. BRITISH SEA POWER machineries of joy

trochę szkoda, że BSP już wypadli, u mnie dopiero lada tydzień wejdą do Top 50 i myślę, że coś tam zwojować powinni
szkoda także, że ze Suede się mineliśmy - u Ciebie w tym tygodniu wypada, a u mnie debiutuje...

thestranglers napisał(a):10.NE.01 EVERYTHING EVERYTHING kemosabe

fajny kawałek, u mnie zdaje się, że na bank zadebiutuje za tydzień...

thestranglers napisał(a):01.02.03 DAUGHTER still

numer 1 bardzo dobry, ale ja go chyba jeszcze kilka tygodniu potrzymam w poczekalni...
29.03.2013 11:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Listoholik napisał(a):trochę szkoda, że BSP już wypadli, u mnie dopiero lada tydzień wejdą do Top 50 i myślę, że coś tam zwojować powinni
szkoda, przyznaję, ale brakowało od początku jaj temu nagraniu
Listoholik napisał(a):szkoda także, że ze Suede się mineliśmy - u Ciebie w tym tygodniu wypada, a u mnie debiutuje...
No tak, a propos tego nagrania to zdążyłem się zorientować że jestem outsiderem z moją opinią, szansę mu dałem. Ale co do Barriers, proszę Was bardzo, doceniłem chyba powrót należycie? Icon_smile
Listoholik napisał(a):10.NE.01 EVERYTHING EVERYTHING kemosabe
fajny kawałek, u mnie zdaje się, że na bank zadebiutuje za tydzień...
Mocno przebojowy ten numer ale skoro czuję już w kościach wiosnę to niech sobie pohasa. Dużej kariery mu jednak nie wróżę - przesłuchałem w tym tygodniu Final Form, z którym porównania nie da się ukryć że nie wytrzymuje. A to że nie umieściłem tamtego utworu na 1. miejscu uważam za jeden z kardynalnych błędów w ostatnich latach.
Listoholik napisał(a):01.02.03 DAUGHTER still
numer 1 bardzo dobry, ale ja go chyba jeszcze kilka tygodniu potrzymam w poczekalni...
Podziękowania wędrują do dziobasa - to drugi strzał w dziesiątkę na jego "mojej" strzelnicy.
29.03.2013 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #4
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
A gdzie nowe Depesze! DOMAGAM SIĘ a wręcz ŻĄDAM! Icon_razz2
29.03.2013 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Źle się dzieje ostatnio u Ciebie z mojej perspektywy. Nie chcę się kłócić co ma jaja, a co nie, ale wypadek BSP to jednak smutna sprawa...no ale byli, tylko po raz kolejny nie rozumiem po co - ale ok, o tym już pisaliśmy swego czasu Icon_razz2 Podobnie z Suede i dobre miejsc słabszego "Barriers" nie jest tutaj wystarczającym ekwiwalentem ;P Poza tym, zanosi się, że Pulp też kariery nie zrobi i britpop Ad 2012/2013 faktycznie nie odciśnie tak wyraźnego śladu jak na innych listach. Szkoda, bo wśród nowości mamy świetne Swiss Lips, ale potem długo, długo nic. Moi faworyci pozostają więc niezmienni, ale akurat nie wiem, który z nich ma obecnie szansę coś zwojować. I chciałbym też trochę świeżej krwi zobaczyć.

Remo napisał(a):A gdzie nowe Depesze! DOMAGAM SIĘ a wręcz ŻĄDAM! Icon_razz2
Tomasz nie wpuszcza od tak takich starych i przegniłych kapel. Na pewno nie spodoba mu się, że "Soothe My Soul" to zrzynka z "Personal Jesus", nic nowego Icon_smile Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Remo napisał(a):A gdzie nowe Depesze! DOMAGAM SIĘ a wręcz ŻĄDAM!
Spokojnie, będą. W takim razie od poniedziałku jako piosenka tygodnia Icon_wink
saferłel napisał(a):Źle się dzieje ostatnio u Ciebie z mojej perspektywy.
Hmm, najwyraźniej ostatnio żeglujemy w różnych kierunkach - trzeba poczekać aż spotkamy się ponownie, tylko kto szybciej przepłynie swoją połówkę globu? Icon_wink
saferłel napisał(a):Nie chcę się kłócić co ma jaja, a co nie, ale wypadek BSP to jednak smutna sprawa...
Sympatia po mojej stronie na niewiele się zdała, a jakoś brakuje mi u nich palca bożego, to tylko tyle...
saferłel napisał(a):byli, tylko po raz kolejny nie rozumiem po co - ale ok, o tym już pisaliśmy swego czasu
Dokładnie, pisaliśmy Icon_wink
saferłel napisał(a):Podobnie z Suede i dobre miejsc słabszego "Barriers" nie jest tutaj wystarczającym ekwiwalentem
Ej, a gdzieś to pisałeś że oba single są dobrze dobrane ;P I ja zgadzam się w połowie z Twoją tamtą wypowiedzią Icon_smile
saferłel napisał(a):zanosi się, że Pulp też kariery nie zrobi
Prawda, zdziwiłbym się gdyby było inaczej.
saferłel napisał(a):britpop Ad 2012/2013 faktycznie nie odciśnie tak wyraźnego śladu jak na innych listach
Hmm, jeśli to rzeczywiście jest britpop to nie kupuję go do końca. Trochę mało mi w tym wszystkim naturalności i spontaniczności z lat 90.
saferłel napisał(a):wśród nowości mamy świetne Swiss Lips, ale potem długo, długo nic
Austry i The XX będę bronił. Może to jeszcze nie są utwory na miarę przeboju roku ale nie schodzą poniżej pewnego poziomu i wywołują pożądane reakcje u mnie Icon_wink
saferłel napisał(a):Moi faworyci pozostają więc niezmienni, ale akurat nie wiem, który z nich ma obecnie szansę coś zwojować.
Faworyci z bieżącego notowania? Pozostali jeszcze jacyś? Icon_wink
saferłel napisał(a):chciałbym też trochę świeżej krwi zobaczyć
I teraz pytanie co rozumiesz pod tym pojęciem. Nowości co tydzień ostatnio dopisują. Chyba że chodzi o nowych wykonawców? Za tydzień, dwa będzie dużo debiutantów na playliście.
saferłel napisał(a):Tomasz nie wpuszcza od tak takich starych i przegniłych kapel.
Stara kapela - to prawda ale przecież już pierwszy singiel okazał się przebojem na liście? ;P A na coś więcej niż 31 miejsce (pijąc do It Starts) trzeba zasłużyć. No i ja się odcinam od tego drugiego przymiotu Icon_wink
saferłel napisał(a):Na pewno nie spodoba mu się, że "Soothe My Soul" to zrzynka z "Personal Jesus", nic nowego
Ze skojarzeniami to jest tak że jeśli są pozytywne to w gruncie rzeczy dobrze wpływają na nowe dzieło. Raz słuchałem tego Soothe ale nie wzbudził on moich kontrowersji. W ogóle nie okazałem mu jakichkolwiek emocji. Więc co, chyba przyszła pora na nie? Icon_wink

Tak w ogóle to wszystkim zaglądającym życzę na tyle pozytywnych emocji w życiu także i przez ten świąteczny czas by muzyka nie zawsze była główną napędzającą siłą Waszych dokonań! Icon_smile
30.03.2013 09:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
mnie akurat barriers się bardziej podoba, szczerze mówiąc od it... A nowe kawałki bsp? są dopieszczone, ciekawe, ale nie mają tej mocy dzialania sprzed lat, jest kemosabe i swiss lips!!!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
30.03.2013 11:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #8
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers napisał(a):18.16.08 DEPECHE MODE heaven
dość wolno spadają i dobrze ale po zapowiedziach o nowym singlu mogą dostać przyspieszenia w kolejnym notowaniuIcon_sad

thestranglers napisał(a):21.NE.01 THE XX sunset
chyba moja ulubiona nowość a ja ciagle jeszcze myślę nad wpuszczeniem "Chained";)

thestranglers napisał(a):27.32.03 CAPITAL CITIES safe and sound
28.18.10 THE MAGNETIC NORTH bay of skaill
29.26.10 ASAF AVIDAN different pulses
mój ulubiony kącik na twojej liście w tym tygodniu no i bardzo mnie cieszy awans CCIcon_smile

thestranglers napisał(a):34.NE.01 MARIA PESZEK sorry polsko
też się zastanawiam nad wpuszczeniem tej Marii na listę może tak na 3 maja.Icon_lol

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
30.03.2013 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers napisał(a):trzeba poczekać aż spotkamy się ponownie, tylko kto szybciej przepłynie swoją połówkę globu? Icon_wink
O to jestem spokojny. Przecież wiele razy podkreślałem swoją dużą sympatię do Twojej listy. Po prostu teraz taki "okres odwilży" z mojej perspektywy Icon_smile

thestranglers napisał(a):Ej, a gdzieś to pisałeś że oba single są dobrze dobrane
Po przesłuchaniu płyty mogę stwierdzić, że "Barriers" spokojnie mogłoby zostać tylko album trackiem. A "It Starts" to wciąż perła tego krążka.

thestranglers napisał(a):Hmm, jeśli to rzeczywiście jest britpop to nie kupuję go do końca. Trochę mało mi w tym wszystkim naturalności i spontaniczności z lat 90.
Jest i nie jest, trzeba to rozważać jednostkowo, każdy przypadek z osobna Icon_smile Pulp nagrałby znakomity album, gdyby zdecydował się na powrót. Myślę, że zawsze byli najbardziej do przodu z wszystkich britpopowców razem z Blur i nowa piosenka pokazuje ich potencjał. Sądzę, że z takim repertuarem mogliby zmieniać historię, naprawdę, może nie w absolutnym tego słowa znaczeniu, ale przynajmniej tę współczesną historię Icon_wink Suede są za to solidnymi rzemieślnikami, których świat pokochał za powrót do korzeni. Nic nowego nam nie przekazali, ale zapewnili doskonałą rozrywkę. Recenzje mówią same za siebie.

thestranglers napisał(a):Faworyci z bieżącego notowania? Pozostali jeszcze jacyś? Icon_wink
Jak zwykle bardzo wielu Icon_smile

thestranglers napisał(a):Raz słuchałem tego Soothe ale nie wzbudził on moich kontrowersji. W ogóle nie okazałem mu jakichkolwiek emocji. Więc co, chyba przyszła pora na nie? Icon_wink
Hehe. Wiesz, że wszystko to piszę pół-żartem pół-serio Icon_wink Z drugiej strony kto jak kto, ale DM nagraliby nic niewarte skrawki muzyki, a i tak pewnie wzbudziliby respekt i poważanie - przynajmniej z początku. Taka już ich rola i piętno Icon_biggrin Po prostu życzyłbym sobie widzieć tutaj więcej takich weteranów jak oni, tym bardziej tych weteranów, którzy moim zdaniem są wciąż na ich poziomie, a nawet wyżej. Nie wspominałbym o tym, gdybym nie wiedział, że takie brzmienia mogą tu trafić na podatny grunt. Mamy, moim zdaniem, podobne gusta (nie powinno Cię to stwierdzenie mimo wszystko chyba zdziwić, prawda?), więc stąd moja permanentna ciekawość odnośnie składu Twojej listy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #10
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
(29.03.2013 11:08 PM)thestranglers napisał(a):  03.04.11 SUEDE barriers

No to jest nas trzech jeśli chodzi o Barriers > It Starts.. Icon_biggrin

Cytat:06.NE.01 AUSTRA home

Na innym forum wieściłem powtórkę z What The Water Gave Me Florence, mam nadzieję że nie tylko ja słyszę podobieństwo wokali? Icon_wink

Cytat:10.NE.01 EVERYTHING EVERYTHING kemosabe

Ale się z tego robi hicior.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
30.03.2013 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Art. Brut. napisał(a):No to jest nas trzech jeśli chodzi o Barriers > It Starts.. Icon_biggrin
Czyżby dlatego, że "Barriers" to podobno U2 vs Coldplay, a marzenia o chwale tych dwóch grup ciągle są żywe w głowach niektórych osób Icon_wink?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
saferłel napisał(a):Z drugiej strony kto jak kto, ale DM nagraliby nic niewarte skrawki muzyki, a i tak pewnie wzbudziliby respekt i poważanie - przynajmniej z początku. Taka już ich rola i piętno Icon_biggrin
Cieszę się, że to przyznałeś.
30.03.2013 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Wiem po prostu jaki tutaj jest kult tej grupy, szczególnie w ponadforumowym wymiarze. Ale jest kilka takich grup i artystów - akurat do DM mi chyba z nich wszystkich najbliżej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 12:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #14
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
(30.03.2013 12:37 PM)saferłel napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):No to jest nas trzech jeśli chodzi o Barriers > It Starts.. Icon_biggrin
Czyżby dlatego, że "Barriers" to podobno U2 vs Coldplay, a marzenia o chwale tych dwóch grup ciągle są żywe w głowach niektórych osób Icon_wink?

Hm.. w sumie nadal lubię Coldplay więc może coś w tym jest Icon_lol Chociaż mi się wydaje że Barriers ma bardziej wyrazisty refren, no i podniosłość nie szkodzi Zamszom. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
30.03.2013 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
dziobaseczek napisał(a):mnie akurat barriers się bardziej podoba, szczerze mówiąc od it...
saferłel napisał(a):Po przesłuchaniu płyty mogę stwierdzić, że "Barriers" spokojnie mogłoby zostać tylko album trackiem.
Art. Brut. napisał(a):No to jest nas trzech jeśli chodzi o Barriers > It Starts..
saferłel napisał(a):Czyżby dlatego, że "Barriers" to podobno U2 vs Coldplay
Art. Brut. napisał(a):w sumie nadal lubię Coldplay więc może coś w tym jest
Ale rozpętałem burzę i skrywane uczucia teraz dopiero wypłynęły. Ale to dobrze. Fajnie gdy muzyka porusza serca. Rozumiem że "Barriers" to Koldplejowiec ale nie rozumiem powodu przypisania Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):jest kemosabe i swiss lips!!!
Swissy fajniutcy, jestem niezwykle ciekaw czy ten utwór przebije "In The Water". Wciąż zauważam jego potencjał.
Szymek79 napisał(a):18.16.08 DEPECHE MODE heaven
dość wolno spadają i dobrze ale po zapowiedziach o nowym singlu mogą dostać przyspieszenia w kolejnym notowaniu
A właśnie Ci powiem że jakby mieli spaść to by już w tym tygodniu się obsunęli jak Magnetic, Eelsi, Firefox... W końcu to balladka więc powinna jeszcze trochę trzymać.
Szymek79 napisał(a):21.NE.01 THE XX sunset
chyba moja ulubiona nowość a ja ciagle jeszcze myślę nad wpuszczeniem "Chained"
O Bracie, przyspiesz rzecz z iksikami. Chyba zaraz się rzucę na wspomnianego już u Rince'a Missing bo wciąż czuję że nie w pełni doceniłem Co-exist.
Szymek79 napisał(a):bardzo mnie cieszy awans CC
Dziwnie wolno opanowuje mnie ten utwór ale cóż, efekt się liczy.
Szymek79 napisał(a):34.NE.01 MARIA PESZEK sorry polsko
też się zastanawiam nad wpuszczeniem tej Marii na listę może tak na 3 maja
A ja już jestem na bieżąco z Marią i może teraz zaistnieje poważniej?
saferłel napisał(a):wiele razy podkreślałem swoją dużą sympatię do Twojej listy. Po prostu teraz taki "okres odwilży" z mojej perspektywy
Miło mi czytać twoje konstruktywne i życzliwe komentarze. Prawda, gdy czasem nie ma czasu na porządne przesłuchanie partii utworów albo nie wchodzą jak należy to i lista przybiera różne zakręty życiowe. I tak było, jest i będzie Icon_wink
saferłel napisał(a):Pulp nagrałby znakomity album, gdyby zdecydował się na powrót.
Jeśli Pulp zaliczamy do Britpopowców (nigdy nie zagłębiałem się w ich dorobek stąd i moja niepewność) to w takim razie życiowy przebój BritPopu należy właśnie do nich. Wypada więc czekać na LP.
saferłel napisał(a):Wiesz, że wszystko to piszę pół-żartem pół-serio
No no, wiem, dobrze jest rozruszać szare komórki nad skminieniem czasem Twoich wypowiedzi Icon_wink
saferłel napisał(a):takie brzmienia mogą tu trafić na podatny grunt
Mówiąc o różnicy myślałem np. o moim większym zapatrzeniu się na scenę Toronto, która w tym tygodniu rządzi.
A sentyment na pewno jakiś tam został do starych ekip. Łatwo nie mają ale widać że czasem się udaje.
saferłel napisał(a):Mamy, moim zdaniem, podobne gusta (nie powinno Cię to stwierdzenie mimo wszystko chyba zdziwić, prawda?), więc stąd moja permanentna ciekawość odnośnie składu Twojej listy
Nie dziwi. Myślę że przyjdzie kwiecień/maj i będę mógł się o tym naocznie przekonać? Icon_smile
Art. Brut. napisał(a):06.NE.01 AUSTRA home
Na innym forum wieściłem powtórkę z What The Water Gave Me Florence, mam nadzieję że nie tylko ja słyszę podobieństwo wokali?
Austra to Austra i ja bym nie mieszał do tego skądinąd fantastycznego kawałka Flo. Nowy numer Home przekonuje fajnie do siebie i nie odczuwam póki co obniżenia lotu, o które się boję bo w końcu dorównać poziomowi debiutu będzie ciężko.
30.03.2013 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers napisał(a):Nie dziwi. Myślę że przyjdzie kwiecień/maj i będę mógł się o tym naocznie przekonać? Icon_smile
A co jest w kwietniu i maju, że naocznie się przekonasz? Nawet ja nie kojarzę w tym momencie, ale chętnie w to wchodzę w ciemno Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
saferłel napisał(a):chętnie w to wchodzę w ciemn
A tu Cię mam. Nowa opublikowana DLP! Icon_razz2
30.03.2013 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
Haha, a już myślałem, że mamy jakiś zlot Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2013 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #19
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
thestranglers napisał(a):01.02.03 DAUGHTER still
No niestety, po mnie muzyka tej grupy coraz bardziej spływa, choć płyty jeszcze nie słuchałem. Natomiast spróbuj Snakadaktal Air, podobnie granie, a jak dla mnie o niebo lepsze Icon_wink

thestranglers napisał(a):02.01.07 CRYSTAL CASTLES affection
A to chyba mój faworyt, ostatnio odświeżyłem sobie trójkę i oprócz tego mam zamiar wpuścić jeszcze Sad Eyes.

thestranglers napisał(a):06.NE.01 AUSTRA home
Na początku nie byłem w stu procentach przekonany, ale jest dobrze, a nawet bardzo. Icon_wink

thestranglers napisał(a):21.NE.01 THE XX sunset
Coexist również po mnie coraz bardziej spływa, aktualnie ten album to dla mnie Angels, Chained, Fiction, Try i reszta ewidentnych nudów.

thestranglers napisał(a):34.NE.01 MARIA PESZEK sorry polsko
35.NE.01 SORRY BOYS the sun
A moi faworyci tak nisko Icon_sad Oba kawałki doszły u mnie do szczytu!

thestranglers napisał(a):z 37. MARIA PESZEK ludzie psy
A to chyba końcem końców zostanie moim polskim singlem roku.
30.03.2013 03:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: lista not. 1202 (30.03.2013)
adik 303 napisał(a):01.02.03 DAUGHTER still
No niestety, po mnie muzyka tej grupy coraz bardziej spływa, choć płyty jeszcze nie słuchałem.
Znam tylko Still...
adik 303 napisał(a):spróbuj Snakadaktal Air, podobnie granie, a jak dla mnie o niebo lepsze
Nazwa pachnie Skandynawią, dzięki za polecenie.
adik 303 napisał(a):02.01.07 CRYSTAL CASTLES affection
A to chyba mój faworyt, ostatnio odświeżyłem sobie trójkę i oprócz tego mam zamiar wpuścić jeszcze Sad Eyes.
A jakiś nowy singiel jest na horyzoncie?
adik 303 napisał(a):06.NE.01 AUSTRA home
Na początku nie byłem w stu procentach przekonany, ale jest dobrze, a nawet bardzo.
Już nie pamiętam czy pytałem Cię o ich sukcesy u Ciebie? Trzeba będzie założyć biografię Icon_lol
adik 303 napisał(a):Coexist również po mnie coraz bardziej spływa
A mnie ostatnio niespodziewanie zaintrygował ten album.
adik 303 napisał(a):34.NE.01 MARIA PESZEK sorry polsko
35.NE.01 SORRY BOYS the sun
A moi faworyci tak nisko. Oba kawałki doszły u mnie do szczytu!
Na szczyt bym nie liczył Icon_wink
30.03.2013 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości