Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego tworzycie listę?
dyskusja
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Dlaczego tworzycie listę?
Najpierw było głosowanie na LP3, potem trafiłem tutaj i nazwałem to listą, potem zacząłem dodawać utwory spoza zestawu do LP3, a potem i się do tego przywiązałem. Czyli zacząłem tworzyć listę po 50-ce czyli chyba nie dość że nikt tak późno nie zaczynał to jeszcze do tego wieku nie doszedł.
23.02.2020 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #42
RE: Dlaczego tworzycie listę?
kajman napisał(a):Czyli zacząłem tworzyć listę po 50-ce czyli chyba nie dość że nikt tak późno nie zaczynał to jeszcze do tego wieku nie doszedł.
Zastanawia mnie czy czujesz się młodziej dzięki temu forum. W sensie, nie tylko "bawisz się" z nami w listy przebojów, ale też małolaty takie jak ja zwracają się do Ciebie per Ty, nawet się nie nad tym nie zastanawiając Icon_biggrin No i nieraz z Ciebie zażartowałem, a na pewno nie zrobiłbym tego osobiście... chyba, że mam przemyśleć swoje zachowanie? Icon_wink

Radio Epsilon
23.02.2020 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Dlaczego tworzycie listę?
EVENo napisał(a):Zastanawia mnie czy czujesz się młodziej dzięki temu forum.
Nie, bo ja w ogóle czuję się młodo, więc dzięki mychartsowi nie czuję się jeszcze młodszy.
EVENo napisał(a):małolaty takie jak ja zwracają się do Ciebie per Ty
Kilka lat temu na zlotach byłem na Ty z gimnazjalistami takimi jak TomaszBr, Kertoip czy doorbell.
EVENo napisał(a):na pewno nie zrobiłbym tego osobiście...
Myślę, że jakbyś mnie poznał osobiście to nie miałbyś żadnych oporów. Wpadnij kiedyś na zlot, to się przekonasz.
EVENo napisał(a):chyba, że mam przemyśleć swoje zachowanie?
W żadnym wypadku.
23.02.2020 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #44
RE: Dlaczego tworzycie listę?
kajman napisał(a):Nie, bo ja w ogóle czuję się młodo, więc dzięki mychartsowi nie czuję się jeszcze młodszy.
Tak też myślałem Icon_smile
kajman napisał(a):Wpadnij kiedyś na zlot, to się przekonasz.
Muszę kiedyś wpaść, już od lat to sobie obiecuję.

Radio Epsilon
23.02.2020 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #45
RE: Dlaczego tworzycie listę?
(23.02.2020 09:25 PM)kajman napisał(a):  Najpierw było głosowanie na LP3, potem trafiłem tutaj i nazwałem to listą, potem zacząłem dodawać utwory spoza zestawu do LP3, a potem i się do tego przywiązałem.
No to widać mamy w zasadzie takie same początki.
Jeszcze w 2013-14 roku tworzyłem sobie na papierze takie pseudolisty - tego kroju jak POPlista RMF, bo wtedy takowej słuchałem. Po 2014 roku w zasadzie nic na papierze już nie było.
A w 2017 roku, gdy praktycznie odrzuciłem RMF (od tej pory tego radia słucham bardzo sporadycznie), zacząłem słuchać LP3 i głosować na nią. W styczniu '18 dołączyłem do Forum LP3 i głosowałem na tamtejszą Forumową. A w ubiegłym roku koleżanka z Forum LP3 ściągnęła mnie na Sebastos, i zachęciła mnie do utworzenia swojej prywatnej listy z prawdziwego zdarzenia. Icon_wink
23.02.2020 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 414
Dołączył: Aug 2017
Post: #46
RE: Dlaczego tworzycie listę?
Ja tak samo zaczynałem, też na początku 2014 roku tworzyłem takie zestawienia na podstawie POPlisty, której wtedy codziennie słuchałem Icon_wink
24.02.2020 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości