Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 76 (17.05.08)
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Smiley Faces
Słyszałem ostatnio w trójce po dość długim czasie. Nic nie straciło na swojej świeżości. Ale mi i tak ( tu nie będę oryginalny) najbardziej podoba się Crazy Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
21.05.2008 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Crazy to będzie utwór, który za 50 lat będzie grany jako najwybitniejszy przykład muzyki początku 21 wieku. Nie mam wątpliwości. Aha, a po za tym ten utwór mógł stać się najbardziej dochodowym singlem w historii muzyki. 9 tyg na 1 miejscu w UK, na samym DOWNLOAD bez CD,7 itp!!!! I po 10 tyg bodajże wycofany ze sprzedaży od razu...Kto wie co by nabroił....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.05.2008 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Crazy
Przez długi czas miałem to ustawione w telefonie jako Granie na czekanie Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
21.05.2008 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Bardzo dobrze. Miej świadomość, że dzięki tobie ten wspaniały utwór mogło poznać tysiące nowych słuchaczy, a jego geniusz w konsekwencji pokrył cały świat, a od ciebie się zaczęło Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.05.2008 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości