Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
386 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
386 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-05-19

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 07 . 04 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
02 . 01 . 12 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
03 . 02 . 11 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
04 . 03 . 11 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
05 . 05 . 06 . EPITAPH - Antimatter
06 . 04 . 14 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
07 . 06 . 08 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
08 . 13 . 07 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
09 . 09 . 12 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
10 . 08 . 06 . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek

11 . 17 . 03 . VIOLET HILL - Coldplay
12 . 11 . 08 . I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND ... - Black Kids
13 . 15 . 04 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
14 . 10 . 07 . STYRANA - Happysad
15 . 12 . 12 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
16 . 14 . 15 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
17 . 16 . 10 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
18 . NN . 01 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
19 . 18 . 42 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
20 . 24 . 03 . ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak

21 . 21 . 26 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
22 . 19 . 20 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
23 . 22 . 68 . THE FUNERAL - Band Of Horses
24 . 20 . 12 . THE PRETENDER - Foo Fighters
25 . 26 . 03 . LITTLE WING - Cichoński & Riedel & Styczyński & Flinta
26 . 29 . 02 . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
27 . 23 . 27 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
28 . NN . 01 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
29 . 30 . 02 . RED FLAGS - In Flight Radio
30 . NN . 01 . TWIN HEART - Julia Marcell


Statystyka TOP30
Nowości: 3 Skoki: 8 Spadki: 16 Pozostało: 3


Moje wypadki z TOP30

z 25 po 13 tyg. THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
z 27 po 05 tyg. LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - Happysad
z 28 po 54 tyg. ICKY THUMP - The White Stripes



MOJA POCZEKALNIA


31 . 32 . DUSZA ISKIER - Big Day
32 . 35 . MOJE BIESZCZADY - KSU
33 . -- . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
34 . 34 . DADDY'S GONE - Glasvegas
35 . 38 . ALREADY OVER - Red
36 . 33 . LET'S START A BAND - Amy Macdonald
37 . 36 . LAUDANUM - The Chronicles Of Israfel
38 . 40 . HAMMERHEAD - The Offspring
39 . 39 . GOLDEN CAGE - The Whitest Boy Alive
40 . -- . CZAS - Justyna Steczkowska

41 . 43 . DOT THE I - Dropkick
42 . 37 . GUARANTEED - Eddie Vedder
43 . 42 . MR UNDERSTANDING - Pete And The Pirates
44 . 49 . A SMALL MISSUNDERSTANDING - New Century Classics
45 . 47 . I'LL KEEP YOUR MEMORY VAGUE - Finger Eleven
46 . 44 . IF I HAD A HEART - Slut
47 . -- . ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro
48 . 50 . RIDE THE WOLF - On Volcano
49 . 41 . OLD SONG - Home Of The Lame
50 . 46 . RESTING PLACE - Caamora

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Do jutra do wieczora można pobierać z mojego chomika z folderu nowości na mój "koszt" Icon_wink2 Niestety naprawa komputera i powikłania spowodowały, że zostało mi trochę MB . Linki do nowości, reszte można pobierać prosto z chomika Icon_wink2 :

WINDOW BLUES - Band Of Horses
YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
TWIN HEART - Julia Marcell
CZAS - Justyna Steczkowska
ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro

i mój nr 51:
One Star Story - Say anything
i moja niedoszła nowość w poczekalni :
The Heavy Circles - Easier


Komentarz za momencik Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Zacznę od końca. Trochę szybko spadł ICKY Icon_frown Jeszcze tydzień temu myśłałem, że trochę jeszcze posiedzi... No cóż załamanie formy przyszło w dolnych rejonach i już nie było gdzie sie zatrzymać... Kto następny???

A na samej górze również troszkę niespodziewanie Neil! Tydzien temu obstawiałem Steve'a, The Last Shadow Puppets, ew. utrzymanie pozycji przez SDM. Ale faktycznie ten utwór zrobił na mnie duże wrażenie, a potem tylko zyskiwał. Zresztą z płytą jest podobnie Icon_smile2
W top10 pojawia się IOWA SS. Niestety ciągle nie przesłuchałem całej płyty. Nie mam kiedy!!! Ale chyba dziś to nadrobię Icon_wink2
Coldplay juz puka do top10 i zobaczymy co będzie za tydzień... Chociaż ma konkurencję w postaci SDM i może wcale nie być łatwo. No chyba, że wejdą w duecie Icon_smile2
Sporo dziś straciło happysad: wypadek z listy, minus 4 i minus 4 to złe prognozy na przyszły tydzień...
Tomasz Karolak juz w top20. Na dniach ma się ukazać płyta z muzyką z serialu i tam utwór będzie wykonywał Darek Jankowski czyli bohater serialu Icon_smile2 Ale ja zostaje przy T.K. - to na pewno wyjdzie na korzyść tej pisence Icon_wink2

NOWOŚCI:

The Niro - nawet nie wiem skąd się wzieli, ale całkiem fajny kawałek!
Justyna Steczkowska - wg Wikipedi to kolejny singel, a nawet jeśli nie to jest to wyróżniające się nagranie na albumie i prędzej czy później musiało sie u mnie pojawić Icon_wink2
Lao Che - zupełny debiut na ML! Na początku tygodnia zrobiłem przymiarke i już byli w top30 Icon_wink2 no ale niestety nie dali jeszcze rady... Tym bardziej że wczoraj poznałem ... piosenkę z miejsca 28
Julia Marcell - polska dziewczyna z pianinem, co prawda po angielsku, ale przepięknie...
The National - zupełnym przypadkiem trafiłem na ich nową płytę THE VIRGINIA EP. Niestety na ich stronie niczego nie mogę doczytać czy to jest faktycznie EP-ka? Płyta trwa pięćdziesiąt kilka minut, zawiera 12 utworów. To mogły by powstać 3 EP-ki Icon_mrgreen Może to po prostu taki tytuł? Nie ważne. Od pierwszego przesłuchania najberdziej spodobał mi sie nr 1 i jest ekspresowy debiut, po 22 godzinach!!!
Band Of Horses Icon_smile2 - słuchałem tej ich ostatniej płyty ostatnio i nie mogłem nic znaleźć takiego co by mnie ruszyło. Aż tu nagle usłyszałem!!! I nie mogę sie oderwać!!! Jak ja mogłem tego nie słyszeć wcześniej? Nie mam bladego pojęcia! Nie ważne, ważne że kroi się u mnie hit Icon_wink2 No przynajmniej tak to wygląda dziś Icon_wink2

Przypominam że można ode mnie ściągać z chomika z nowości na mój "koszt". Do jutra do wieczora!!! POLECAM!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
thx, sciągnąłem 4 utworki, ale nie napiszę jakie Icon_smile2
17.05.2008 10:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):thx, sciągnąłem 4 utworki, ale nie napiszę jakie
mam nadzieję, ze Band Of Horses Icon_smile2 , The National i mojego lidera. Czwartej nie wiem nr 51 Icon_mrgreen
W każdym razie smacznego Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
Yacy napisał(a):W każdym razie smacznego

zaraz będę kosztował Icon_smile2

pudło: lidera mam z innego źródła, a Band Of Horses, to oczywiście całą płytę od dnia jej premiery Icon_smile2
17.05.2008 11:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Właśnie sobie spojrzałem na moją poczekalnię i stwierdziłem, że straszne dziadki w niej siedzą i nie będzie komu wejść za tydzień na listę. Ale spojrzałem na Twoją listę i patrzę, że nie znam nr 1, więc może jednak tych kandydatów przez tydzień nazbieram. Icon_wink2
Icky wypadł, ale i tak osiągnął GENIALNY wynik. Rok na liście!!!!! Icon_smile2 A BOH jeszcze się nigdzie nie wybiera. [przepraszam za wtrącenie, ale to dot. tego co pisałem akapit wyżej, właśnie słucham nowego singla A7F i już chyba mam kandydata! Icon_smile2 )
Myślałem, że Coldplay już w tym tygodniu będzie w dziesiątce, ale być może co się odwlecze...
Pozycji nr 20 w tym wykonaniu wyjątkowo nie za bardzo... Icon_confused2 ...ale Kancelarya to co innego. Icon_mrgreen
"Czarne kowboje" do boju!!!! Icon_wink2
17.05.2008 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Gary napisał(a):właśnie słucham nowego singla A7F i już chyba mam kandydata!
czyli co? i gdzie go można łynknąć? Icon_wink2
Ja dorzucam na chomika jeszcze coś co mi uciekło przez zawirowania z kompem. Nowy projekt Eddie Brickell The Heavy Circles - Easier. Za moment link pojawi sie w poście pod notowaniem Icon_wink2

EDIT:
Gary chodzi o Dear God?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Gary chodzi o Dear God?
tak. Icon_smile2
17.05.2008 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Już go zchomikowałem i przesłuchałem. No nie powim całkiem sympatyczna ballada. Tylko co mi to przypomina?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2008 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #11
Re: 386 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):07 . 06 . 08 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
11 . 17 . 03 . VIOLET HILL - Coldplay
24 . 20 . 12 . THE PRETENDER - Foo Fighters
38 . 40 . HAMMERHEAD - The Offspring
45 . 47 . I'LL KEEP YOUR MEMORY VAGUE - Finger Eleven
Szkoda Stripesów trochę Icon_sad Ale 54 tygodni na 30 pozycji, to i tak fenomenalny rezultat! Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.05.2008 01:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #12
 
Yacy napisał(a):The Niro - nawet nie wiem skąd się wzieli, ale całkiem fajny kawałek!
A ja wiem skąd się wziął!
Ze słonecznej Italii Icon_exclaim

I nieźle na tamtejszej liście sobie wojuje. Liczba pojedyńcza, bo ostatnie netowe śledztwo me, wyjaśniło, że to On jeden się kryje pod tą nazwą.

Tym bardziej to dla mnie zaskakujące, bo z tamtejszym muzycznym rynkiem, to kojarzyły mi się pop z disco w duecie Icon_biggrin3
18.05.2008 02:12 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
Re: 386 MOJA LISTA
Jeśli napiszę, że 16 z 30 to moi faworyci, to chyba znaczyć będzie, że nasze gusty są w sporej części zbieżne Icon_wink2
Ale po kolei:
Wielki skok na sam szczyt weterana wśród Twoich wykonawców!! Piękna piosenka. Plusy należą się koldplejowi, spory awans, mojemu faworytowi w caym zestawieniu, czyli SDM z jego aktem. Mam nadzieję, że to będzie kolejny numer jeden tego zespołu u Ciebie Icon_smile2 Widzę, że solowy występ lidera Dirty Tracks podoba się coraz bardziej. Trzymam kciuki, bo i u mnie też wciąż do góry. I na koniec Marcelka. Nie wiedziałem, że to polska. Bardzo ładna piosenka, chyba włączę do swojego zestawu na następny tydzień.
To były plusy dodatnie. Czas na plusy ujemne. Jest ich troszkę więcej:
Rozmowa bez słowa, już nie na szczycie, ale ma godnego następcę. Kawałek małpki oczko w dół, a myślałem, że już na szczycie będą. Takie to życie - w Trójce znów na szczycie, u Ciebie lekko w dół. Siódme miejsce to chyba szczyt możliwości tej Ani. Może coś jeszcze z ID uda się przemycić? Zmęczona i styrana już poza dychą, a daleka droga w ... przepaść ?? Nic nie pachnie coraz niżej (a w Trójce nadspodziewanie dobrze, nie spodziewałem się w sumie). SNL, Riverside, starszy (żeby nie powiedzieć stary Icon_wink2 BOH powoli w dół.
Dobra Lista, bardzo dobra Icon_smile2
Aha - ściągnąłem Ciężkie Kółeczka. Tak słuchałem i głos wokalistki jakiś znajomy mi się wydawał... Później doczytałem, że BARDZO znajomy. EDIE -WhatIAm - BRICKELL Icon_wink2 Ładne, ładne Icon_smile2
18.05.2008 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Od kilku tygodni co chwilke inny lider. Ale zawsze świetny Icon_smile2 Tym razem udało sie Neil'owi. Przyznam , że nie pamietam jednego utworu z TOP 10. To utwór z pozycji nr 8. :roll: Z drugiej dziesiątki cieszą mnie awanse Coldplaya i SDM. A z nowosci bardzo spodobała mi sie Julia i balladowy BOH. Icon_biggrin3
18.05.2008 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Aro napisał(a):Przyznam , że nie pamietam jednego utworu z TOP 10. To utwór z pozycji nr 8.
jest do ściągnięcia z mojego chomika, za free Icon_wink2 myslę, ze w tym tygodniu wszystki pliki z folderu nowości bedą do ściągniecia na mój koszt. Mam jeszcze sporo MB a komp dalej mi szwankuje Icon_frown
A co do utworu to bardzo polecam. ja przysłuchuję sie własnie ich całej płytcie - świetna!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.05.2008 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
jotem3 napisał(a):Jeśli napiszę, że 16 z 30 to moi faworyci,
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
jotem3 napisał(a):I na koniec Marcelka. Nie wiedziałem, że to polska. Bardzo ładna piosenka, chyba włączę do swojego zestawu na następny tydzień.
cieszy mnie to bardzo Icon_smile2
jotem3 napisał(a):starszy (żeby nie powiedzieć stary BOH powoli w dół.
jakby to powiedzieć zaczynam ich debiutancką płytę odkrywać na nowo, ale i do drugiej się coraz bardziej przekonuję. Tzn. od początku mi się w miarę podobała, ale teraz mogę powiedzieć że to jednak bardzo dobra płyta!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.05.2008 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Wielkie dzięki . Icon_smile2
18.05.2008 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Aro napisał(a):Przyznam , że nie pamietam jednego utworu z TOP 10. To utwór z pozycji nr 8. :roll:
IOWA SUPER SOCCER - Lullabies To Keep Your Eyes Closed jest płytą tygodnia w Trójce. Warto się o nią pokuścić tuż po 10.05 Icon_mrgreen Naprawdę polecam!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.05.2008 10:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
"Icky" wypadl... Na kazdego musi przyjsc pora. wyniki osiagnal fenomenalne, wiec moze odejsc z uniesionym czolem.
Last Shadow Puppets uslyszalem kilka razy w weekend i w koncu mi sie spodobalo! efekty na mojej liscie prawdopodobnie tez w koncu beda.
lidera nie znam...
ciekawe czy nowa Justyna choc troche nawiaze do wielkich sukcesow poprzedniej. a pamietam jak pod koniec 2007 zastanawialem sie co moze byc w Twojej pierwszej piatce i wyszlo mi, ze "Wracam do domu". prawie 5 miesiecy temu, a ona wciaz tu jest...
cieszy debiut "Czarnych" Icon_smile2.
smuci wypadek happysadu Icon_frown.
19.05.2008 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
ku3a napisał(a):Last Shadow Puppets uslyszalem kilka razy w weekend i w koncu mi sie spodobalo! efekty na mojej liscie prawdopodobnie tez w koncu beda.
a już myślałem, ze w tym notowaniu... zerknąłem a tam cisza Icon_wink2
ku3a napisał(a):lidera nie znam...
oj nie dobrze. Jest na moim chomiku i ciągle za free, do odwołania, a raczej do końca mojego transferu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.05.2008 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości