Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF Festival 2013
adik 303
Unregistered

 
Post: #61
RE: OFF Festival 2013
http://off-festival.pl/informacje/The_Pa...st_Solange
No to dojebał Rojas, już lepiej Alunę by przeniósł jak te marzenia o Grimes i Purity Ring i tak poszły hen daleko (do Tajlandii Icon_lol) [*] Już nawet nie wiem czy śmiać się czy płakać z powodu soboty.
26.07.2013 03:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: OFF Festival 2013
Ale proszę nie używać takich słów na forum w tego typu wypowiedziach Icon_wink

Ja w ogóle nie miałem zamiaru iść na to Solange, więc dla mnie strata żadna. Kiku artystów można zobaczyć w sobotę, na pewno nie będzie to dzień stracony, ale z kolei zwinąłbym się wcześniej, tak o 23:00 (chociaż to musiałbym z Kordianem dogadać).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2013 04:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #63
RE: OFF Festival 2013
No właśnie, może jakiś spend? Mamy Aaktta, Saferłela, Adika, Kleschko, Kordiana, Dziobasa, Andrzeja, może ktoś się wybiera jeszcze? Co do soboty, to może mnie nie być. Mam imprezę rodzinną. Line up jest cienki wtedy. Pewnie bedzie kertoip, Doorbell i inni! będzie Off stulecia jeśli chodzi o NAS!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
26.07.2013 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: OFF Festival 2013
Nie wiem co z Tomkiem (thestranglers).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2013 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #65
RE: OFF Festival 2013
Jeszcze nie wiem. Dam znać. Paweł, może jakiś kontakt na privie zostawisz?
26.07.2013 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #66
RE: OFF Festival 2013
Cass McCombs odwołany, będzie Eric Copeland. Na Cassa i tak nie planowałem iść, bo Goat, ale tak ogólnie to porażka, bo jeszcze żaden bullshit nie odpadł. (It's Lekman's time!)
31.07.2013 03:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #67
RE: OFF Festival 2013
Good. Wolę Copelanda.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.07.2013 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #68
RE: OFF Festival 2013
adik 303 napisał(a):będzie Eric Copeland.
frontman ciekawej noise'owej kapeli Black Dice. Nie dla każdego. Przypominam, że widzimy się w piatek. Punkty spotkań - rzeźba po prawej stronie sceny głównej, patrząc na nią. Następny punkt to punkt medyczny przy scenie leśnej po lewej stronie sceny leśnej. Patrząc na nią. Ja będę po napiciu się piwka w namiocie na The Soft Moon o 19.40, będę po prawej stronie namiotu. Potem Girls Against Boys. Następnie idę zjeść/wypić, by obejrzeć lajtowo The Pop Group (niedoceniona kiedyś formacja), a na końcu Corgan i spółka. W sobotę mnie nie będzie, bo idę na kawalerskie. Choć Jensa Lekmana, Glass Animals będzie mi szkoda, ale Austra i Holy Other o przegieciowej porze. W niedzielę Thee Oh Sees ale ciągną mnie też na Super Girl & Romantic Boys, będę oglądał Autre Ne Veut, goat (szkoda, że się koliduje z równie pokręconym copelandem) Może rzucę okiem na Japandroids, Deerhunter. Ale przede wszystkim na hałasujących My Bloody Valentine (będą znów rozdawać zatyczki do uszu). Do zobaczenia na miejscu, będzie pięknie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.07.2013 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #69
RE: OFF Festival 2013
Zatyczek rozdawać nie będą, pisali że należy się zaopatrzyć na własną rękę Icon_razz PS To prawda, że woda pół litra kosztowała 4 zł?!
31.07.2013 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: OFF Festival 2013
Ja wieczorem wrzucę swój line-up.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.07.2013 04:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #71
RE: OFF Festival 2013
adik 303 napisał(a):PS To prawda, że woda pół litra kosztowała 4 zł?!
ja tam mało co kupuje poza jedzeniem (jest całkiem smaczne), wody nie piję a swojej nie wniesiesz. Piwo daremne, bo siki niemożliwe, dlatego mam swoje strategie piwne Icon_biggrin. w zeszłym roku przed występem Swans rozdawali zatyczki.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.07.2013 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #72
RE: OFF Festival 2013
Ja nie wniosę? Jeszcze się zdziwisz Icon_lol
Fejsbuka trzeba śledzić, bo tam wyraźnie napisali, że nie będą rozdawać (choć napisali też że będą potrzebne, te strategie marketingowe Icon_wink)
31.07.2013 04:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #73
RE: OFF Festival 2013
To jeszcze mój lajnap, prawdopodobnie ostateczna wersja, po paru zmianach względem poprzedniego. Przy czym pierwsze koncerty prawdopodobnie ominę -> korki/odsypianie nocy
Pt:
Mikal Cronin
Woods
Cloud Nothings
Girls Against Boys
Nite Jewel // Gastro
Pop Group
AlunaGeorge + chwila na Dyniach
Blondes
10 minut na Shackletonie, może więcej jak będzie dobra wiksa // Gastro
Haxan Cloak (koniecznie, suicide is painful to motto tej grupy!)

Sb:
Frozen Bird
Trupa Trupa
Nathalie // Gastro
UL/KR
Glass Animals
Merchandise
Gastro // beka z Lekmana
Mark Fell
Julia Holter
Skalpel
Rudi Zygadlo
Austra

Nd:
We Draw A
Babadag
Ampacity (choć powinno być przynajmniej po zmroku)
Rebeka
Autre Ne Veut (na Kołku Tresbeki mają korzystne ustawienie + będzie milion innych okazji żeby ich zobaczyć)
Japandroids
Fucked Up // Gastro
Thee Oh Sees
Deerhunter
Goat
MBV
Veronica // Talabot pół na pół
31.07.2013 10:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #74
RE: OFF Festival 2013
Pamiętaj, że Festiwal to też kumple, znajomi i strefa gastronomiczna. Tak masz zapchany line up, że nawet bułki nie zdążysz wszamać Icon_smile Ale i tak czapka z głowy za wnikliwie analizy repertuaru artystów. Z ciekawostek, mój pierwszy off był, jak miałeś 8 latek, jak ten czas leci.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.07.2013 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #75
RE: OFF Festival 2013
Nie no, głód, spragnienie itp. zaliczam do przypadków losowych powodujących zmiany planu, przynajmniej częściowe Icon_wink + Nie bez powodu dodałem przynajmniej raz dziennie '// Gastro' Icon_cool
31.07.2013 11:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #76
RE: OFF Festival 2013
Moje MUST-SEE w kolejności od najbardziej do najmniej -- wygrywa niedziela, w sobotę w sumie tylko Julia, reszta przy okazji

1. My Bloody Valentine (4.08; 00:10)
2. Julia Holter (3.08; 21:50)
3. John Talabot (4.08; 01:35)
4. The Pop Group (2.08; 23:05)
5. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch (2.08; 21:50)
6. Uncle Acid & the Deadbeats (2.08; 17:50)
7. Deerhunter (4.08; 21:50)
8. Japandroids (4.08; 18:45)
9 Thee Oh Sees (4.08; 20:45)
10. Merchandise (3.08; 18:45)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.08.2013 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #77
RE: OFF Festival 2013
Jak wygląda Line up według Artura Rojka, podaję za portalem dlastudenta.pl:
3 dni, 4 sceny, prawie 80 koncertów. Od przybytku może rozboleć głowa, a w zawiłościach line-upu łatwo się pogubić. Chcemy Wam ułatwić wybór, dlatego stworzyliśmy dla Was mini przewodnik po tegorocznym OFF-ie.

Jakie koncerty trzeba koniecznie zobaczyć „od deski do deski”, a na które wystarczy tylko zagadnąć? Nikt nie oprowadzi Was lepiej po programie tegorocznego OFF-a niż szef imprezy, Artur Rojek.

No cóż. Najchętniej chciałbym Wam napisać, żebyście koniecznie nie opuścili żadnego koncertu, bo nie ma na tym festiwalu nikogo przypadkowego. I chociaż na pewno kilku z Was zobaczy prawie wszystko ( pamiętam swoje wizyty na festiwalach gdzie jest np. 5 scen i oglądam koncerty po 15 minut żeby skosztować każdegoIcon_smile), to duża część będzie chodziła na wybrane koncerty.

Czwartek, 1.08

Zaczynając od czwartku - mam nadzieje że zobaczę The Skull Defects z Danielem Higgsem. Ich wspólna płyta, swego czasu mnie mocno zmiażdżyła. Czasem zdarza mi się słuchać płyt na okrągło przez kilka dni z rzędu odkrywając je powoli i coraz intensywniej. Tak miałem z "Per Amid" . Poza tym sprawdzając ich występy z Higgsem na YouTubie mam wrażenie że to będzie mocne przeżycie.

Patrick Wolf w Centrum Kultury Katowice. Lubię piosenki Wolfa. Ten set na festiwalu będzie oparty o ostatni album. Na scenie Wolf i fortepian. Jako support bardzo interesujący zespół A Band Of Buriers (koniecznie sprawdzcie ich klipy!).

Chętnie wpadłbym też na set Micachu. Co prawda piosenki z "Never" podobają mi się mniej niż z "Jewelery", ale to nie zmienia faktu, że uważam ją za wybitną artystkę.

Piątek, 2.08.

W piątek, jak większość zapewne, chciałbym sprawdzić co wyjdzie ze wspólnego grania Zbigniewa Wodeckiego z Mitchami . Trzy lata rozmów i wreszcie się udało..Icon_smile ! Szczerze to obawiałem się przyjęcia, ale niepotrzebnie. Nasi fani okazali się ludźmi otwartymi na ekstremalne eksperymenty i z dużym poczuciem humoru.

Strasznie podoba mi się ostatnia płyta Woods, więc na ich koncercie też będę przynajmniej na chwilę.

No i Mikal Cronin. Pamiętam 2012 rok, koniec koncertu Ty Segalla i wracający z niego ludzie. Podchodzi do mnie chłopak z roziskrzonynymi oczami , w totalnie mokrym t-shircie i mówi : "Panie Arturze więcej takich koncertów jak Ty Segall". Proszę bardzoIcon_smile

Ciekawy jestem też jak zabrzmi Blondes na Scenie Leśnej i jak zareagują ludzie, bo ja oferując im ten slot pomyślałem że może być to niezła impreza.

The Smashing Pumpkins. Byłem lata temu w Spodku i będę teraz.

Czarnym koniem może okazać się Uncle Acid &The Deadbeats. Co z tego że o 17.50. Jak band jest dobry (a oni wydają się być świetni) to poradzi sobie nawet o 12.00 w południe.

Sobota, 3.08

Sobota to duży problem z wyborem.... na 100% będę na Metz. Po pierwsze świetny album, a po drugie to nasłuchałem się dużo o ich potężnym koncertowym brzmieniu.

Uwielbiam The Walkmen. Cztery lata starań. Gdyby nie to, że na Eurosonic spotkałem ich agenta i przypadlibyśmy sobie do gustu, to mogłoby to nie wyjść. A tutaj nie dość że przyjadą, to jeszcze obejmą opiekę na Sceną Eksperymentalną w niedzielę. Świetnie! Nigdy nie widziałem ich na żywo. Mój przyjaciel widział ich w Seattle - supportował ich wtedy Fleet Foxes ( przed płytowym debiutem). Podobno miazgaIcon_smile

Brutal Truth - też tam muszę być. Lubię sceniczne ekstrema . Parafrazując mojego przyjaciela Rysia Kuraka mogę powiedzieć: "Na początku były tam tamy a na końcu będzie Brutal Truth":) .

Bohren & Der Club Of Gore - do chwili kiedy ich pierwszy raz usłyszałem myślałem, że Low to najsmutniejszy zespół świata. nie będzie przegięciem że jak napiszę że BADCOG trafiają w moje najbardziej wrażliwe struny..Top 10 wszechczasów! Poza tym ze sceny O'Malleya: KTL i Zeni Geva koniecznie.

GY!BE - nie wiem co mam powiedzieć. Obok MBV absolutny mus !

Coś specjalnego szykuje też Skalpel (ostatni raz na OFF-ie grali w 2006 roku).

Julia Holter i Austra wystąpią z swym nowym materiałem więc też należy tam być!

Jens Lekman, który będzie pewnego rodzaju odpoczynkiem od hałasu z innych scen.

Niedziela, 4.08

Kolejny problematyczny dzień.. Ale jak to mówi pewien zaprzyjaźniony z festiwalem dziennikarz: "Jak line-up jest zajebisty to zawsze jest problem co wybrać" Icon_smile

Moje top 4:

4. Molesta/Fucked Up

3. Goat

2. Deerhuner / Fire!

1. MBV / Mykki Blanco

Bawcie się dobrze!

Artur Rojek

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.08.2013 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #78
RE: OFF Festival 2013
Porcysiowy poradnik lepszy, z większym poczuciem humoru napisany (zwłaszcza 'ile musielibyśmy zapłacić, gdyby przyjechali do naszego miasta?' Icon_lol) i więcej mówi Icon_razz2 (LINK)
01.08.2013 01:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #79
RE: OFF Festival 2013
http://whtvr.pl/rekomendacje-off-festival/
Najlepsza polecajka, za Garbałę z mkitnz, za opis Woodsów (też zwrociłem uwagę na ten tag Icon_lol) i za porównanie wokalu Aluny do waty cukrowej Icon_cool
01.08.2013 11:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #80
RE: OFF Festival 2013
Tri Angle Records napisał(a):Unfortunately due to illness The Haxan Cloak will not be able to perform tonite at OFF Festival.
Porażka, najlepszy występ dnia odwołali, ten lajnap coraz bardziej zaczyna mnie denerwować, za niedługo zostaną polskie randomy, amerykańskie folki i Lekman.
02.08.2013 02:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Open'er Festival 2017 prz_rulez 16 3 611 06.07.2020 06:46 PM
Ostatni post: thestranglers
  TOP of The TOP Sopot Festival 2019 prz_rulez 10 1 248 16.08.2019 12:38 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Halfway Festival 2016 prz_rulez 0 1 231 19.06.2016 01:09 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2016 kleschko 4 1 850 15.02.2016 01:52 PM
Ostatni post: kleschko
  OFF Festival 2016 kleschko 8 2 716 09.02.2016 11:23 PM
Ostatni post: AKT!
  12.12.15 - Defqon.1 Festival Chille - Centros De Eventos Munich TuneHunterz 1 1 399 30.09.2015 06:54 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Orange Warsaw Festival 2015 prz_rulez 6 2 003 17.06.2015 08:55 PM
Ostatni post: thestranglers
  OFF Festival 2014 saferłel 5 2 397 17.08.2014 12:03 AM
Ostatni post: Kordian
  Pink Music Festival prz_rulez 4 2 044 20.04.2014 12:41 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Free Form Festival adik 303 0 1 323 13.02.2014 09:29 PM
Ostatni post: adik 303

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości