Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedłużenie ważności domeny i serwera na kolejny rok
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Ja akurat też, ale pisałem ogólnie Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2008 01:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
mrsap napisał(a):Ja wolę sms, bo to zdecydowanie prostszy sposób
Zależy dla kogo. Dla mnie dużo szybciej i łatwiej jest wykonać [elektroniczny] przelew.

[Tak się zastanawiam jak to jest z tymi smsami? Czy przypadkiem Konrad nie musiałby uruchomić jakiejś usługi?]
23.05.2008 08:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
No to jest raczej oczywiste Icon_wink2 Samo się nie zrobi, trzeba się nagimnastykować Icon_smile2
Nie wiem tylko na jakich dokładnie to działa zasadach...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2008 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):[Tak się zastanawiam jak to jest z tymi smsami? Czy przypadkiem Konrad nie musiałby uruchomić jakiejś usługi?]
cytując Kubę:
ku3a napisał(a):jestem za i tak jak poprzednim razem, zapytam o mozliwosc zaplaty smsem Icon_razz
tak juz chyba było przynajmniej raz, więc moze Kuba albo Konrad sie na ten temat wypowiedziec, jeżeli bardzo Cie to interesuje, abd3mz Icon_wink2 Icon_smile2
27.05.2008 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 393
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Lilian napisał(a):tak juz chyba było przynajmniej raz, więc moze Kuba albo Konrad sie na ten temat wypowiedziec, jeżeli bardzo Cie to interesuje, abd3mz Icon_wink2 Icon_smile2
Może coś przeoczyłem, ale mam wrażenie, że poprzednim razem skończyło się na rozmowach i żaden namiar na płacenie nie został podany.
27.05.2008 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Lilian napisał(a):tak juz chyba było przynajmniej raz, więc moze Kuba albo Konrad sie na ten temat wypowiedziec, jeżeli bardzo Cie to interesuje, abd3mz Icon_wink2 Icon_smile2
Bardzo to nie, ale po prostu jestem ciekawy jak takie coś się robi. Icon_wink2 [Ja to zdanie zrozumiałem tak: "jestem za i tak jak przy poprzedniej dyskusji, zapytam o mozliwosc zaplaty smsem". Icon_smile2 ]
27.05.2008 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
i dobrze zrozumiales Icon_smile2
kajman napisał(a):poprzednim razem skończyło się na rozmowach i żaden namiar na płacenie nie został podany.
yhy, a wiec trzeba probowac dalej i w koncu sie uda Icon_razz
27.05.2008 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
A admin cały czas milczy!!! :roll:
Konradzie, nie podyskutujesz?
27.05.2008 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Ja raczej jestem za przelewem gdyż płatność przez SMSy pociąga za sobą dodatkowe koszty i formalności

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.05.2008 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Oj to chyba niestety wszystko jasne Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2008 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #31
 
Popieram przedmówców optujących za przelewem. Jest prościej mimo wszystko. Nie wiem jakie formalności trzeba załatwiać przy sms-ach, ale dodatkowe koszty są na pewno. Jednym z nich jest na przykład 22% podatku z sms-a + pewnie jakaś działka dla operatora, więc pewnie i tak sms musiałby kosztować nas ponad dychę. Dlatego wolę przelew, a tę dychę wpłacić na konto, co by dobrze służyła forum i ewentualnej stronie (co uważam za świetny pomysł). A zwolennicy sms-a mogą przecież skoczyć na pocztę lub do banku, to chyba nie jest jakaś trudność Icon_smile2
Co do samej opłaty - ja chętnie. Dałem zarobić last.fm ponad 80 zł za rok, to tym bardziej mogę 5 lub 10 złociszy dać na forum Icon_smile2
29.05.2008 03:02 AM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
vingoe napisał(a):Co do samej opłaty - ja chętnie. Dałem zarobić last.fm ponad 80 zł za rok, to tym bardziej mogę 5 lub 10 złociszy dać na forum
a możesz powiedzieć co zyskałeś na last.fm za te 80 dych? Na pewno zmienił się kolor ikonki Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
vingoe napisał(a):a możesz powiedzieć co zyskałeś na last.fm za te 80 dych?
80 dych Icon_eek2 Icon_lol
29.05.2008 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #34
 
Yacy napisał(a):a możesz powiedzieć co zyskałeś na last.fm za te 80 dych? Na pewno zmienił się kolor ikonki
Z początku wydawało mi się, że nie wiele, ale teraz wiem, że mam odczuwalne pierszeństwo w last'owym trafficu, nie przycina mi się radio podczas słuchania, mogę słuchać swojej własnej stacji radiowej i innych zablokowanych dla zwykłych userów, mam listę osób ostatnio odwiedzających mój profil... W sumie nie dużo, a jednak, choć lekkie rozczarowanie było do niedawna. Wszystko zmieniło się w ubiegłym tygodniu, gdyż jako subskrybent mam dostęp do beta wersji lasta. A zmiany są na dziś olbrzymie, od wyglądu strony do nowych funkcjonalności (a jeszcze wielu rzeczy nie ma, bo na razie udostępnili strony profili i pochodne). To tyle by było Icon_smile2
29.05.2008 06:06 PM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
Dzięki
Kilka razy klikałem na swoje radio Icon_wink2 Niby wiem, że to tylko dla płacących, ale kilka razy taką miałem ochotę, że przez pomyłkę klikałem. I jak mi wyskakiwało info to nawet myślałem o tym, żeby zapłacić. Ale jak na razie jakoś sie bronie Icon_wink2
Zobaczenie wersji beta też jest kuszące Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
Ja osobiście nie mam paypala, więc największy kłopot byłby chyba z samą formą zapłaty Icon_wink2 Może kiedyś. Też o tym myślałem Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #37
 
aaktt napisał(a):Ja osobiście nie mam paypala, więc największy kłopot byłby chyba z samą formą zapłaty
Ja płaciłem za pomocą mBank-owej eKarty, więc PayPal nie był mi potrzebny Icon_smile2
29.05.2008 11:36 PM
Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
O myślałem, że akceptują tylko taką formę (tak sugerowała strona w każdym razie) Icon_wink2
Rozważę Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2008 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
wojtek
Unregistered

 
Post: #39
 
abd3mz napisał(a):Za. Ja raczej zapłaciłbym przelewem. Icon_wink2
Również jestem za. I też o ile możliwe przelewem.
31.05.2008 08:23 PM
Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
Będą jakieś ustalenia?... :roll:
10.06.2008 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Awaria serwera Konrad 72 17 458 07.04.2010 12:49 AM
Ostatni post: rado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości