Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mass Kotki - Miau miau miau
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mass Kotki - Miau miau miau
[Obrazek: masskotkidsr7.th.jpg]

Nowa płyta MASS KOTEK.

Nowa płyta electro-punkowego duetu: Katiusza (gitara basowa, wokal) i Lady Electra (klawisze, wokal). Przesycona melodyjną, klubową elektroniką, której drapieżności dodaje (novum) gitara elektryczna i grrrrl dziewczęce wokale. „Miau miau miau” to eklektyczna, ale jednorodna i przebojowa całość.

Mass Kotki nie byłyby sobą bez sarkastycznych tekstów, w krzywym zwierciadle ukazujących świat modnych seriali czy kult Matki Polki. To celna satyra na styl postaci powszechnie uważanych za popularne, w której dostaje się też krótko-szyjnym ochroniarzom z klubów i chłopakom, którzy za długo mieszkają ze swoimi matkami.

MASS KOTKI równie dobrze czują się na punkowym skłocie, co w klubie. To zjawisko udowadniające, że nawet muzyka do tańca nie musi być bezmyślna.


Premiera 12.05.2008
Wydawca: Pasażer

Utwory:
1. Koszeczka
2. Siniaki
3. Alcatraz
4. Drętwy mózg
5. Maryja
6. Forever 18
7. Metamorfoza
8. Sukienka
9. Sweet Melody
10. 5-10-15
11. Muza
12. Wino
13. Devochka Terminator
14. Sing for the mass
15. Kot



Pierwszy raz Mass Kotki usłyszałem kilkanaście dni temu w liście osobistej, a dzisiaj u Bukartyka leciał utwór z nowego albumu "Sukienka". Niestety płyta wciąż nie jest dostępna w sieci, ale możecie posłuchać sobie utworów z poprzedniej płyty:
"Brutalnego erotyzmu": http://www.zshare.net/audio/120149843cc368d6/
oraz czterech innych na stronie http://www.mass-kotki.net

Co do moich wrażeń: jeśli singiel "Maryja" będzie tak dobry jak "Brutalny erotyzm", to setka murowana!
14.05.2008 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Hehe, kiedyś dyskutowaliśmy z koleżanką na temat najdziwniejszych zespołów jakie znamy i ten twór został mi polecony. Zapoznałem się z Brutalnym Erotyzmem i faktycznie jest to pokręcone, że pewnie całe narzekanie na strukturę kompozycji, teksty i krytykowanie tej płyty cieszy te dwie Panie bardzo Icon_razz2 W dodatku pewnie mają we wkładce coś w stylu: Ta płyta jest ''taka'' celowo i dlatego każdy kto się przyczepi ten kołek, a jego stara prała w rzece [zapożyczyłem sobie częśc tego opisu z płyty grupy Kabanos Icon_biggrin]
W każdym razie ja się nie ugiąłem, dałem bodajże 1 lub 1'5 i poznałbym kolejny album by....no właśnie po co?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
eeeee, ty to się na żartach nie znasz Icon_wink2 Dziewczyny świetnie sobie robią jaja ze świata, którego prawdopodobnie nie akceptują. A my, słuchacze, mamy z tego ubaw. No, nie wszyscy...
14.05.2008 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jak zwykle wychodzę na gościa bez poczucia humoru Icon_biggrin Gdyby to był INTELIGENTNY dowcip z dobra muzyką to czemu nie, ale jednak to jest MUZYKA!, o nią chodzi, a tego nie robią zbyt dobrze....delikatnie mówiąc.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
znowu się czepiasz Icon_mrgreen
14.05.2008 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Tak już mam Icon_razz2 Nie czepiałbym się gdyby grali dobrą muzykę Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Dobra to podejście względne Icon_wink2 A Mass Kotki są na pewno kreatywne i nietuzinkowe Icon_smile2
saferłel napisał(a):Hehe, kiedyś dyskutowaliśmy z koleżanką na temat najdziwniejszych zespołów jakie znamy i ten twór został mi polecony
Fajna koleżanka, skoro zna takie undergroundowe zespoły Icon_wink2
14.05.2008 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Pewnie ;] To odbicie mojej osoby w płci żeńskiej [oby tego nie czytała Icon_biggrin], oczywiście pod względem preferencji muzycznych Icon_biggrin A najlepsze jest to, że tak samo jak ja lubi się pośmiać i poznęcać nad całym tym pseudo-muzycznym światem, który obecnie panuje i o tym możemy dyskutować po kilka godzin Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
to może zaproś ją na forum? Icon_razz
A tak serio to pozazdrościć. Ja nie znam osobiście nikogo, kto miałby choć w 50% gust podobny do mojego. O tym co większość myśli o muzyce bałkańskiej już nie wspomnę...
14.05.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Ale robienie list jej nie fascynuje ;] W sumie większość czasu to poświęca muzyce lat 80 i 90. Teraz szczególnie siedzi w różnych dziwnych rytmach: Death In June, The Mission, Bauhaus i w ogóle w gotyk rocku i na nic nie zwraca uwagi Icon_razz2 A co dopiero na nowe kompozycje...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.05.2008 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mass covery abd3mz 14 2 433 29.07.2008 01:01 AM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości