Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio zakupiony album...
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
 
Strachy Na Lachy - AUTOR
[Obrazek: autor_male.png]
jakiś czas temu zamówiłem ją w Merlinie [przynajmniej tak mi się wydawało, a tek naprawdę wrzuciłem ją do przechowalni i bym sie na nią zaczekał Icon_mrgreen], ale jak się okazało, że wolę wersję autorską od oficjalnej to sobie darowałem... Ale dzis będąc w Empiku sięgnąłem na półkę. I jeszcze w samochodzie ją rozpakowałem... i co widzę dwie płyty!!! niestety drugiej odtwarzacz mi nie czytał Icon_frown W domu okazało sie że ta płytka jest ... czysta. Z nadrukiem identycznym jak "właściwa" płyta!!! Zespół wyszedł z ałożenie, że jeśli im się nie udało ułożyć oficjalnie płyty tak jak chcieli to każdy może ją sobie ułożyć po swojemu Icon_smile2 No to sobie ułożyłem... w wersji autorskiej z A MY NIE CHCEMY... i z AUTOPORTRETEM... Icon_wink2
I jak Ich nie lubić Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2008 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
No no no bardzo ciekawe pomysł, bardzo! Nowatorstwo na miarę Radiohead Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
pisalem o tym kiedys w komentarzy do mojej listy Icon_smile2.
26.08.2008 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #44
 
Ania,
"W spodniach czy w sukience?" <3
[Obrazek: ania-w-spodniach-czy-w-sukience-2008.jpg]

Gavin DeGraw,
"Chariot [2CD Special Edition including Bonus CD: Chariot Stripped]"
[Obrazek: 527588.jpg]

Various Artists,
"The Original JAZZ Album: 16 Of The Finest Cuts From The Legends Of Jazz (Music from EMI)"
[Obrazek: 0000385997.jpg]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Szalejesz aaktt Icon_biggrin A ja jeszcze czekam końca aukcji swojej pozycji i się doczekać nie mogę by się pochwalić że nabyłem....jeszcze 30 godzin około Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 11:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
 
Ania jest cudownie wydana i w ogóle to chyba jeden z najlepszych albumów tego roku, naprawdę. Uwielbiam <3

A co do tego szaleństwa to wczoraj mieli jakieś wyprzedaże w Media Markt i za wszystkie trzy dałem równo 40 złotych Icon_biggrin3

Gavina nikt nie chciał, bo od roku leżał w tym Media za 45 złotych i nawet zastanawiałem się nad kupnem go jakoś w czerwcu, ale dobrze, że tego nie zrobiłem, bo teraz wyniósł mnie jedynie 14 PLN Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #47
 
Ania jest cudownie wydana i w ogóle to chyba jeden z najlepszych albumów tego roku, naprawdę. Uwielbiam <3

A co do tego szaleństwa to wczoraj mieli jakieś wyprzedaże w Media Markt i za wszystkie trzy dałem równo 40 złotych Icon_biggrin3

Gavina nikt nie chciał, bo od roku leżał w tym Media za 45 złotych i nawet zastanawiałem się nad kupnem go jakoś w czerwcu, ale dobrze, że tego nie zrobiłem, bo teraz wyniósł mnie jedynie 14 PLN Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Nieźle, szkoda, że ja nie gustuje w wykonawcach który płyty można kupić za 14 zł. Nie, żebym tutaj jakoś porównywał poziom, naprawdę, po prostu ja jak jestem w MM z nawyku już omijam te promocyjne regały bo tam nic nie mogę dobrego dla siebie znaleźć :/ Akurat wszystko jest sygnowane znaczkami dużych wytwórni :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #49
 
Jak szaleć, to szaleć Icon_biggrin3

"Nothing Serious"
by Roy Hargove
[Obrazek: 41XzdNvws%2BL._SL500_AA240_.jpg]

Też w Media, dzisiaj, przecenione z 45 na 19 Icon_wink2
Wytwórnia Verve Records, wcale nie taka duża Icon_razz

A omijanie promocji to ZUO, bo naprawdę można często ustrzelić coś wartościowego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Verve Records to powinna Verve wydawać za 19 zł Icon_razz2Icon_razz2
Blisko musisz mieć MM, że tak często zakupy tam robisz Icon_smile Ja mam jakieś 10 minut jazdy autobusem...też w sumie narzekać nie mogę. A z tymi promocjami to wiesz....ja jak już jadę tam do z myślą o konkretnej płycie lub płytach i raczej nie biorę pod uwagę innych rzeczy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #51
 
Ja mieszkam w zasadzie obok supermarketowego miasteczka, o ile można to tak nazwać, do Media mam może z 7 minut piechotą Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #52
 
Paczka częściowo ze Stanów szła, ale kupiona w sklepie internetowym w Polsce:

Portishead - Roseland NYC Live
Coheed & Cambria - In Keeping Secrets of Silent Earth: 3
Coheed & Cambria - Good Apollo, I'm Burning Star IV, volume one: From Fear Through the Eyes of Madness (uff, co za tytuł Icon_lol )

Rozpakowuje na raty - w poniedziałek Portishead (cudo, ale o tym wiedziałem wczesniej Icon_smile ), dziś C&C 3 (na razie raz słuchane, jest dobrze tylko tyle w tej chwili napiszę)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
07.09.2008 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #53
 
Jak to na raty? Icon_eek2
Pamiętam, że jak na 18stkę dostałem kilkanaście płyt, to w jednej chwili wszystkie pozbawiłem folii Icon_mrgreen

Tak w ogóle to skoro częściowo z USA, to pewnie fan.pl? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2008 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #54
 
aaktt napisał(a):Jak to na raty? Icon_eek2
Pamiętam, że jak na 18stkę dostałem kilkanaście płyt, to w jednej chwili wszystkie pozbawiłem folii Icon_mrgreen
A ja wolę co tydzień otwierać jedną. Dzięki temu mam wrażenie, że kupuje co tydzieńnową płytę i przyjemność otwierania i wąchania farby jest zwielokrotniona Icon_wink.

aaktt napisał(a):Tak w ogóle to skoro częściowo z USA, to pewnie fan.pl? Icon_razz
No prawie.
serpent.pl Icon_smile
MImo, że zza oceanu, to te 3 płyty kosztowały mnie tyle co półtorej kupionej w empiku. Zresztą, w Stanach tedroższe były po 10$, w GBR przeliczając na dolce po 15-20 (ale bez sensu, że trzeba płacić za przesyłkę nie od paczki, ale od sztuki Icon_eek2 ), w Niemczech już >15 euro. A w Polsce 70 zeta Icon_sad (nawet na allegro powyżej 50 plus przesyłka co dawało ~60).
ZGROZA po prostu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.09.2008 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
Ooo... tego nie znałem! Icon_surprised
To jest sklep jakiś? Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.09.2008 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #56
 
Owszem Icon_smile.
O tu:
http://www.serpent.pl/
(zakładka "sklep" Icon_wink )
Często mają promocje.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.09.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #57
 
I znowu miałem tak, że musiałem coś kupić. Najpierw byłem w Empiku, gdzie nie znalazłem zupełnie nic interesującego. Poszedłem do Koloportera bez żadnego pomysłu, co chciałbym nabyć. Przejrzałem wszystkie (!) półki z płytami (i wiem, że długo już ich nie odwiedzę ^_^) i wygrzebałem to:

Prince & The Revolution, Purple Rain
[Obrazek: 101e92c008a0a58045e88010.L.jpg]

To dobry album, więc kupiłem, mimo, że Prince jeszcze niedawno był na mojej czarnej liście Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.09.2008 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #58
 
Troszkę przekłamię bo to nie album tylko singel, ale co tam Icon_smile2

Band Of Horses - No One's Gonna To Love You

Singel i to winylowy [płyta winylowa - czyli płyta gramofonowa – okrągła płyta o wymiarach od 17,5 do 30 cm z zapisanym spiralnie (dośrodkowo) w sposób analogowy nagraniem dźwiękowym; wykonywana z poli(chlorku winylu) (stąd nazwa potoczna – płyta winylowa, lub od koloru – czarna płyta). Powszechne jest też potoczne określenie płyta analogowa. Do odtwarzania służy gramofon zaopatrzony w igłę , która umieszczona w rowku płyty, wprawiana jest w ruch przez nierównomierności rowka w obracającej się płycie. Drgania igły przetworzone są we wkładce na impulsy elektryczne i następnie w dźwięk Icon_wink2]

[Obrazek: B1253170.JPG]

strona "A"
1.No One's Gonna Love You

strona "B"
2.Am I A Good Man
- i to jest właśnie główny powód zakupu tego krążka Icon_wink2 niestety wersja cyfrowa tego utworu jest raczej nieosiągalna...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 10:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
Ja też ostatnio zakupiłem winylowy singiel, tylko jeszcze nie dotarł niestety Icon_razz
Zresztą nawet jak dotrze, to póki co nie mam na czym go odsłuchać. Dobrze, że mam wszystko od dawna w empeczy Icon_mrgreen

Gratuluję zakupu w każdym razie. Winyle są cudowne Icon_cry2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.09.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #60
 
Ja też ostatnio zakupiłem winylowy singiel, tylko jeszcze nie dotarł niestety Icon_razz
Zresztą nawet jak dotrze, to póki co nie mam na czym go odsłuchać. Dobrze, że mam wszystko od dawna w empeczy Icon_mrgreen

Gratuluję zakupu w każdym razie. Winyle są cudowne Icon_cry2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.09.2008 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości