Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 97 (02.02.2013)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 97 (02.02.2013)
Ktoś oczekiwał? Icon_wink Lista wraca i tak jak Dziobas pisał u Vingoe o obfitych deszczach w Mauretanii tak i tutaj prezentacja obędzie się dokładnie w taki sam sposób. Icon_lol Na razie aktualne notowanie, co by zdążyć na forumową. Icon_smile Reszta zaległych wraz z wszystkimi odkryciami z całego stycznia poleci w jednym temacie. Icon_wink

Notowanie nr 162 (97) (02.02.2013r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|02|12 Jessie Ware - Something Inside
02.|NN|01 Suede - It Starts and Ends With You
03.|01|12 Dead Can Dance - Children of the Sun
04.|04|06 Garbage - I Hate Love
05.|03|10 Röyksopp feat. Susanne Sundfør - Running To The Sea
06.|10|06 Born Blonde - Light On
07.|06|06 Foals - Inhaler
08.|05|09 Prince - Rock and Roll Love Affair
09.|09|09 alt-J (∆) - Something Good
10.|07|08 Villagers - Nothing Arrived
11.|11|09 Hey - Woda
12.|08|08 Pet Shop Boys - Memory of the Future
13.|14|03 Rufus Wainwright - Perfect Man
14.|17|02 Très.B - The Goose Hangs High
15.|13|05 The Cuts - 7 minut
16.|12|04 Pulp - After You
17.|20|02 Port Isla - Sinking Ship
18.|16|24 Pet Shop Boys - Leaving
19.|15|16 Solange - Losing You
20.|NN|01 XX▲N▲XX - Disappear
---------
21.|22|03 New Order - Sugarcane
22.|23|03 SPC ECO - Push
23.|24|03 Palma Violets - Step Up For The Cool Cats
24.|29|02 The Strokes - One Way Trigger
25.|NN|01 Depeche Mode - Heaven
26.|30|02 Vaz - Let It Rest
27.|NN|01 Riva Starr feat. Rssll - Absence
28.|NN|01 Ania - Sublokatorka
29.|NN|01 Wieże Fabryk - Front
30.|NN|01 Northern Portrait - I Feel Even Better


Inkubator:
brak (ale tylko umowny, prawda jest taka, że mam nadmiar propozycji, ale to okaże się w zbiorowym temacie Icon_wink)

Wyloty:
- ELO - Point of No Return (z 18, po 6 notowaniach)
- Twin Shadow - Run My Heart (z 19, po 2 notowaniach)
______________________________________________

Część klubowa (w tym również chillout)

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|06|02 Federation - Quiero
02.|01|07 Maya Jane Coles - Over
03.|08|04 3 Balearos - Summer Breezin
04.|05|06 Solarstone & Aly & Fila - Fire Island
05.|02|07 Analogue Sound Department - Greetings (Ferry Corsten Edit)
06.|03|06 Blood Diamonds feat. Grimes - Phone Sex (Unicorn Kid Remix)
07.|04|12 Ultraísta - Smalltalk (Four Tet Remix)
08.|13|03 Arcade High feat. Maddie Ardillo - Crush (Lueur Verte Remix)
09.|09|05 Kavinsky - Protovision
10.|07|13 Kamp! – Sulk
11.|14|06 Burial - Rough Sleeper
12.|12|18 Candi Station - Hallelujah Anyway (Larse Vocal Mix)
13.|10|08 Scuba - Talk Torque
14.|15|04 Airwave - Oyama (Alternative Mix)
15.|NN|01 Moonbeam - The Raven
16.|19|02 Emancipator - Minor Cause
17.|11|11 Paul Oakenfold - Come Together
18.|18|03 Pryda - Allein
19.|20|02 Lindstrøm & Todd Terje - Lanzarote
20.|NN|01 Little Boots - Superstitious Heart

PROPOZYCJE:
Benoit & Sergio - Bridge So Far NP
Monarchy feat. Dita Von Teese - Disintegration
Novika - Who Wouldn't
Rank 1 vs M.I.K.E. - Elements Of Nature NP
Rodney Hunter - Mysterious
Sally Shapiro feat. Electric Youth - Starman

Wyloty:
- Mosca feat. Katy B - What You Came For (z 16, 11 notowaniach)
- Mike Foyle & Supresa - Placebo (z 17, po 14 notowaniach)

http://rateyourmusic.com/~meni
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.02.2013 03:00 PM przez meni.)
06.02.2013 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
Ja napiszę, z braku czasu, tylko tyle, że jestem dumny ze SPC ECO, że ktoś w końcu ich zauważył i nie zignorował.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2013 03:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
O, Wieże Fabryk - jak miło Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.02.2013 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
O wreszcie meni wrócił.
meni napisał(a):02.|NN|01 Suede - It Starts and Ends With You
wiedziałem, że człek o tak zacnym guście musi docenić tę kompozycję. U mnie na razie czeka, aż wyszumi się barierrs. Specjalnie się tak dziwnie umartwiam.
saferłel napisał(a):że jestem dumny ze SPC ECO, że ktoś w końcu ich zauważył i nie zignorował.
Ja nie zignorowałem, jest na playliście za sporymi szansami na awans, fajnie pracuje tu elektronika i efekty wszelakie. Słabszą strona jest melodia ale to i tak nie była ich specjalność. Także na ich przyjdzie pora 3,75/5,0.
meni napisał(a):29.|NN|01 Wieże Fabryk - Front
nie znałem tego, niezłe granie spod znaku Siekiery. Trochę nietypowa jak na MKD.
meni napisał(a):30.|NN|01 Northern Portrait - I Feel Even Better
współdzielona niedawna nowość - bardzo cieszę się z powodu obecności tej znakomitej, choć dosyć niepozornej piosenki.
meni napisał(a):20.|NN|01 XX▲N▲XX - Disappear
kolejna fajna Polska rzecz niesztampowa niebanalna.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.02.2013 08:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #5
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
Jeeest! Jak prawie zawsze po zapoznaniu się z Twoim notowaniem mam wyrzuty sumienia, że wielu tych piosenek nie ma na mojej liście Icon_razz2 Największe mam w związku z Electric Light Orchestra. Tak jak z Niną Nesbitt - jak można tej piosenki chociaż trochę nie lubić? Że Pulp jest blisko debiutu u mnie to już pewnie wiesz z mojej poczekalni. Piosenka Prince'a też mi się coraz bardziej podoba, ależ on ma uroczy ten zespół akompaniujący Icon_smile A o Suede to już tyle osób się wypowiadało, że ja mogę tylko przytaknąć Icon_wink Bardzo cieszy mnie pojawienie się już na trzeciej liście XX▲N▲XX, chociaż ciekawe, że wszyscy wybierają Disappear, a wydawało mi się, że zespołowi zależy na pormocji Hurt Me Icon_smile

Miałem trochę czasu na przesłuchanie fragmentu części klubowej. Zdziwiło mnie i ucieszyło, że Pryda wziął na warsztat niegdysiejszy numer 1 niemieckich notowań - "Allein Alene" Polarkreis 18. Ale najbardziej mnie cieszy, że znalazło się miejsce na mój aktualny numer 1 Icon_smile
09.02.2013 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
meni napisał(a):05.|03|10 Röyksopp feat. Susanne Sundfør - Running To The Sea
Ależ to u Ciebie faktycznie jest hicior. Trochę ich spuściłem w pośpiechu z Top10... i co to teraz z nimi będzie?
meni napisał(a):09.|09|09 alt-J (∆) - Something Good
Miło powitać w Top10 mojego weterana. Trzymaj go tak długo jak się da, odpłaci się nam na wiosnę, zobaczysz.
meni napisał(a):25.|NN|01 Depeche Mode - Heaven
Dałem radę! I debiutuje u mnie na czas Icon_smile
09.02.2013 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #7
RE: Notowanie 97 (02.02.2013)
saferłel napisał(a):że jestem dumny ze SPC ECO, że ktoś w końcu ich zauważył i nie zignorował
No, bo kto jak nie ja. Icon_wink Być może tak jak wspomniał Dziobas, za mało tutaj melodii (chociaż ja słyszę jej całkiem sporo) i właśnie to odstręcza potencjalnych słuchaczy.

aaktt napisał(a):O, Wieże Fabryk - jak miło Icon_biggrin
Zabrane od Ciebie, w pełni się przyznaję. Icon_biggrin Ale to nie moje pierwsze spotkanie z nimi, bo już w listopadzie 2010 próbowałem z "Kosmosem". Icon_smile

dziobaseczek napisał(a):U mnie na razie czeka, aż wyszumi się Barierrs.
Gdyby nie te spóźnione notowania, to kto wie jak bym to rozegrał i czy by podwójnego Suede na liście nie było... Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):nie znałem tego, niezłe granie spod znaku Siekiery. Trochę nietypowa jak na MKD.
Podziękowania proszę kierować do Konrada, ja tylko podaję dalej. Tak już na marginesie, Nową Aleksandrię uważam za rzecz wybitną, więc wcale nie jest mi tak nie po drodze z zimną falą. Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):współdzielona niedawna nowość - bardzo cieszę się z powodu obecności tej znakomitej, choć dosyć niepozornej piosenki.
Pozorna, czy niepozorna, nie ważne. Natomiast ważniejsze jest dla mnie lekkie skojarzenie z The Cure. Icon_smile

Kordian napisał(a):Jak prawie zawsze po zapoznaniu się z Twoim notowaniem mam wyrzuty sumienia, że wielu tych piosenek nie ma na mojej liście Icon_razz
Wbrew temu co masz napisane w sygnaturze, miejsca nie starczy dla wszystkich. Icon_razz2
Kordian napisał(a):Największe mam w związku z Electric Light Orchestra.
A tu akurat jeszcze nic straconego. Tym bardziej, że u mnie wyleciało a pasowałoby żeby ktoś jeszcze przypominał o ich istnieniu... Icon_wink
Kordian napisał(a):Piosenka Prince'a też mi się coraz bardziej podoba, ależ on ma uroczy ten zespół akompaniujący Icon_smile
Sprawdziłem video, przyznaję rację. Icon_biggrin
Kordian napisał(a):Bardzo cieszy mnie pojawienie się już na trzeciej liście XX▲N▲XX, chociaż ciekawe, że wszyscy wybierają Disappear, a wydawało mi się, że zespołowi zależy na promocji Hurt Me Icon_smile
jeśli chodzi o mnie, to ja znam tylko Disappear więc wielkiego dylematu nie było.
Kordian napisał(a):Miałem trochę czasu na przesłuchanie fragmentu części klubowej.
Ciekawy jestem czy będą jakieś efekty, czy tym razem odczucie było raczej negatywne. Icon_wink
Kordian napisał(a):Zdziwiło mnie i ucieszyło, że Pryda wziął na warsztat niegdysiejszy numer 1 niemieckich notowań - "Allein Alene" Polarkreis 18.
Ciekawym przypadkiem jest, że jego najbardziej znanymi utworami są odświeżenia starych przebojów. Jakby ktoś nie wiedział Eric Prydz = Pryda. Chociaż przyjęcie innego pseudonimu z powietrza się nie wzięło, brzmienie jest mniej komercyjne niż te które tworzy przy swoim nazwisku. Icon_wink Tak zupełnie na marginesie, wiesz może gdzie jeszcze był wykorzystywany ten fragment refrenu? Bo go znam, no ale właśnie nie z oryginału...

thestranglers napisał(a):Ależ to u Ciebie faktycznie jest hicior. Trochę ich spuściłem w pośpiechu z Top10... i co to teraz z nimi będzie?
Michał kiedyś wspominał, że lepiej pasującego utworu do mojej listy po prostu nie ma. Icon_wink Nie dziwnym jest więc że sobie tak radzą. Icon_smile A u Ciebie, jak sobie zasłużą to jeszcze się odbiją. Icon_wink
thestranglers napisał(a):Miło powitać w Top10 mojego weterana. Trzymaj go tak długo jak się da, odpłaci się nam na wiosnę, zobaczysz.
Utwór uważam za najlepszy na płycie, więc nawet wypadałoby żeby sobie świetnie poradził. No ale lista sobie, a odczucia sobie.
thestranglers napisał(a):Dałem radę! I debiutuje u mnie na czas Icon_smile
Z Depeszami nie ma co zwlekać. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
10.02.2013 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości