Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 896 - 11.05.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #41
 
Stavanger, widze, ze Ty wiesz chyba najwięcej o tej piosence z forum? Icon_wink2 Icon_biggrin3 bo tez jestes z Poznania! Icon_biggrin3
ale tamten link który podałes w poście (razem ze zdjęciem Placu Trzech Krzyży) juz nie działa. Tzn. pliku z serwera juz nie da sie ściągnąć...
17.05.2008 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #42
 
U mnie działa Icon_wink2 ale w razie czego http://img81.imageshack.us/img81/3831/dfffffzo6.jpg
w tle po lewej stronie jest opera (...przystanek przy operze Icon_wink2 )

.
17.05.2008 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #43
 
nie zrozumieliśmy sie, chodziło mi o nagranie... Icon_wink2
(a pisałam o zdjęciu, zebyś wiedział o który post przy not. 609 mi chodzi)
ten link mam na myśli: http://www.speedyshare.com/592452123.html
17.05.2008 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #44
 
Lilian napisał(a):nie zrozumieliśmy sie, chodziło mi o nagranie... Icon_wink2
(a pisałam o zdjęciu, zebyś wiedział o który post mi chodzi)
Pod tym linkiem kryło się dokładnie to samo, co na stronie Pidżamy, a co podałem kilka postów wyżej Icon_smile2

.
17.05.2008 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #45
 
Icon_redface2
nie miałam zielonego pojęcia Icon_razz
[teraz to dopiero sie rozgościliśmy u Kuby Icon_wink2 ]
17.05.2008 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
bardzo mi milo, ze sie rozgosciliscie Icon_smile2.
Lilian napisał(a):ich kawałki które kojarze były albo niesmaczne albo mega-śmieszne (choć dla niektórych moze nieco obraźliwe.., ciekawe czy rozszyfrujesz o których piosenkach pisze ) i to drugie ratuje ten zespół w moich oczach
no bo pewnie znasz tylko najnowsza tworczosc + "Makumba".
Lilian napisał(a):Próbowałes kiedyś interpretować tekst?
jakos superdokladnie to nie. dzieki za link, odslucham sobie w domu Icon_smile2.
Lilian napisał(a):Z drugiej - jest kilka wersów które brzmią znajomo przyjaźnie... Radio i te sprawy
Icon_smile2 zawsze jak slysze ten fragment, to mi sie moje powroty przypominaja Icon_razz.
Lilian napisał(a):I piękny skok "Violet Hill"! Trzymam kciuki za jego sukces tutaj!
postaram sie dzisiaj wrzucic wczorajsze notowa, wiec bedziesz mogla sprawdzic jak sobie poradzilo Icon_smile2.
Lilian napisał(a):saferłel, wiesz co sugerujesz?
Ku3a, sprecyzujesz? To będzie M.?
jesli ktos, to tylko M. Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):P.S. Liczę na jakąś relację z Augustowa
pewnie wiecej u sąsiadow Icon_wink2
19.05.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Wiesz Lilian mi to w sumie obojętne Icon_razz2 Prawie wszystko z lat 90 trzyma conajmniej niezły poziom ;] No chyba, że Ku3a pokochał Stachurskyego i jego Kowbojskie Życie np. Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2008 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
o nie, odgadles moją nowość z tego tygodnia. nie bedzie niespodzianki Icon_frown.
Icon_lol
19.05.2008 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #49
 
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):Ku3a, sprecyzujesz? To będzie M.?
jesli ktos, to tylko M. Icon_mrgreen
suppper!!! Icon_biggrin3 no to czekam... Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):o nie, odgadles moją nowość z tego tygodnia. nie bedzie niespodzianki Icon_frown.
Icon_lol
Icon_lol
jakoś trudno mi to sobie wyobrazić Icon_lol

Saferłel, wpadnij na sąsiednie forum listowe, to bedziesz wiedział jakie M. mamy na myśli Icon_wink2 Icon_mrgreen
19.05.2008 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości