Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natalia Lesz - Natalia Lesz
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Hm, zależy czy masz na myśli t.A.T.u kiedyś czy t.A.T.u teraz
prz_rulez napisał(a):A czy ja dobrze słyszałem, że dzisiaj jej koncert w Trójce?!

Chyba coś mi się pomyliło
12.05.2008 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
prz_rulez napisał(a):Hm, zależy czy masz na myśli t.A.T.u kiedyś czy t.A.T.u teraz
prz_rulez napisał(a):A czy ja dobrze słyszałem, że dzisiaj jej koncert w Trójce?!

Chyba coś mi się pomyliło

Hmmm a to ma jakieś znaczenie? Dla mnie Biały Płaszczyk jest równie tandetny co ten Nas Nie Doganiat....Friend Or Foe było znośne....Ale ok. Po 1 - mam jakąś dziwną niechęć do Rosjan, Po 2 - mam jakąś dziwną niechęć do Rosjan. Po 3.......

.....naprawdę Biały Płaszczyk to żenada roku! ten klip!!!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):A czy ja dobrze słyszałem, że dzisiaj jej koncert w Trójce?!
Z tego co słyszałem to mieli próby w studiu im. A. Osieckiej i jeden kawałek puścili na antenę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
"Nas Nie Dogoniat" było świetne Icon_biggrin3
I "Robot" Icon_lol

Nie ma to jak ruskie techno Icon_mrgreen XD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2008 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Masz jakąś teorię dlaczego? Icon_wink2 [Od razu mówię, że ja nie mam. Icon_smile2 ]
tak, mam Icon_razz.
ci co nie znali odpowiedzi nie napisali, bo nie wiedzieli,
a ci co znali nie napisali, bo uznali, ze ten co o niej nie wie to lamer i szkoda czasu na odpowiadanie Icon_mrgreen .
12.05.2008 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
25 post.....ten temat stał się najpopularniejszym wśród ostatnich płyt Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Przesłuchałem.
I już.
Niewiele zostało.
Raczej już słuchał nie będę. Raczej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
ku3a napisał(a):ci co nie znali odpowiedzi nie napisali, bo nie wiedzieli,
Genialne i proste zarazem!
ku3a napisał(a):a ci co znali nie napisali, bo uznali, ze ten co o niej nie wie to lamer i szkoda czasu na odpowiadanie Icon_mrgreen .
To dlaczego mi odpowiedzieli? Icon_wink2

[ Icon_lol ]
12.05.2008 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Sebastian, nie filozofuj już Icon_razz2 To jest temat o lekkiej, przyjemnej i nie wymagającej wytężania szarych komórek płycie!! ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Po 1 - mam jakąś dziwną niechęć do Rosjan, Po 2 - mam jakąś dziwną niechęć do Rosjan.
Proszę mi tu bez żadnej ksenofobii! Ewentualnie tylko z Putinofobią Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Po 3.......

.....naprawdę Biały Płaszczyk to żenada roku! ten klip!!!
A ja myślę, że to świetny teledysk, zwłaszcza przy obecnej sytuacji politycznej... t.A.T.u-szki mają rację - to wciąż nie jest fikcja...
aaktt napisał(a):Nie ma to jak ruskie techno XD
Podczas wymiany jeden Rusek mieszkający w Niemczech zgrał mi świetne kawałki, niestety, nie mam u siebie USB, więc wrzuciłem kawałki na peceta kuzyna... Po czym niedługo potem zrobił formatowanie :roll:
saferłel napisał(a):To jest temat o lekkiej, przyjemnej i nie wymagającej wytężania szarych komórek płycie!! ;]
Mimo wszystko to nie płyta zespołu Bum Icon_wink2
13.05.2008 01:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
prz_rulez, widzę że fascynują Cie starsze Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Natalia Kukulska - Czułe struny Miszon 8 1 390 05.06.2020 04:27 PM
Ostatni post: kajman
  Natalia Lafourcade - Musas Vol. 2: Un homenaje al folclore latinoamericano AKT! 0 459 01.02.2018 02:29 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości