Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natalia Lesz - Natalia Lesz
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Natalia Lesz - Natalia Lesz
[Obrazek: f351045f5b0625f9d34091e02e25b633.jpg]

Już wspominałem, że na początku mnie w ogóle nie przekonała. W dodatku, po obejrzeniu teledysku to wydawało mi się że lepiej niż w roli piosenkarki spełniłaby się w roli.. prostytutki
No, ale jakiś czas minął, "Fall" nie jest już dla mnie, jak to wy mówicie, "koszmarkiem" Icon_wink2 , a po wywiadach widać, że nie ma zamiaru się kreować na nową Dodę. Mimo to nie spodziewałem się świetnej płyty, co najwyżej poprawnej. A tymczasem... Co my tu mamy?:
- spokojne, popowe "Stranger"
- "Woman", zaczynające się nieco orientalnie, przechodzące w klimaty typowe dla Massive Attack, a kończące się niczym jak "Tainted Love" w wersji Mansona (choć oczywiście lżej gatunkowo)
- "Girls On Top" w stylu Hard Candy Madonny
- "Crush", przypominające do bólu coś... tylko nie wiem co. Na szczęście - coś dobrego Icon_smile2
- "Miss You" - połączenie balladki a la Mariah Carey z trip-hopem
- "Cofessional", przy którym przychodzi mi na myśl Porcupine Tree (jak dla mnie to chyba najsłabszy utwór na płycie)
- "Arabesque" - kolejna ballada, dosyć ascetyczna
- "Flow" - brak konkretnych odczuć, poza tym, że pewnie wybierze ten utwór na drugi singiel
- "Power Of Attraction" - przypomina mi parę utworów. Znów nie mogę sobie przypomnieć, których...
- trochę teatralne "Sexuality"
- no i "Fall", niezłe, ale trochę za bardzo infantylne, zwłaszcza w polskiej wersji

Płyta ogólnie całkiem niezła, tylko cały czas nie opuszczało mnie wrażenie, że gdzieś to słyszałem... Ale nie jest to jakiś poważny zarzut, bo tak samo miałem, słuchając "Violet Hill" Coldplay

Jeśli ktoś jest chętny, mogę wrzucić na serwer
12.05.2008 08:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Jak przypomina ci coś PT to może być chyba tylko jeden z najlepszych Icon_razz2 na płycie...
Ale co to ma być? Mariah Care obok Madonny, Porcupine Tree i Massive Attack? Chyba się skuszę i posłucham. Widać po okładce, że na szczęście dziewczyna nie ma zamiaru śpiewać ciałem Icon_biggrin, a to już dobry znak, okładka w takich przypadkach dużo mówi.

Może znajdę tam kilka udanych numerów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 08:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
saferłel napisał(a):Widać po okładce, że na szczęście dziewczyna nie ma zamiaru śpiewać ciałem Icon_biggrin
No na szczęście wygląda na to, że teledysk to był wypadek przy pracy.

To idę pakować i ładować [niczym Play Icon_razz ]
12.05.2008 08:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nie, nie musisz, już mam album na dysku. ;] Ale dzięki za chęci.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 08:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Szybki jesteś Icon_razz Ale i tak ładuję, jakby ktoś inny chciał posłuchać
12.05.2008 09:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Przesłuchałem i muszę stwierdzić, że płyta jest w miarę przyzwoita. W każdym razie obok totalnie nudnych Flow, Fall, Miss You i do bólu typowych Stranger i Gils On Top znajdują się ciekawe momenty....może nawet bardzo. Szczególnie spodobał mi się utwór Woman, który faktycznie ma Masywowy klimat. Trochę bałem się o tą końcówkę gdy opisałeś ją jako lekkie Tainted Love, ale wszystko brzmi bardzo dobrze. Może troszkę zbyt długo ten numer się rozkręca. Jeszcze to zabarwienie orientem pod sam koniec....
Podoba mi się też nawet Power Of Atraction, chociaż ten beat trochę ustawia numer zbyt bardzo pod siebie. Teatrzyk w Sexuality też jak najbardziej na plus. Odejście od nudnej popowej papki. I jest w końcu Confessional, który faktycznie ma coś z PT (rytm w pewnych momentach, akustyczna gitara i brzmienie perkusji). To również bardzo solidny kawałek. Dla mnie to on ma coś z Morrissete.

Na +
Confessional
Woman
Sexuality
Power Of Atraction (mimo wszystko ;P)

Na -
Fall
Flow
Miss You
Stranger

Pozostałe numery raczej nie wyróżniają się niczym szczególnym i nie mam żadnych odczuć...może jednak bardziej negatywne, skoro nudzą trochę.

4 utwory na około 3'5/5 nawet.....więc mogłaby być dobra EP-ka Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 09:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Link dla chętnych: http://www.zshare.net/download/11893583f0a6a5f3/

saferłel napisał(a):4 utwory na około 3'5/5 nawet.....więc mogłaby być dobra EP-ka Icon_razz2
Czy któryś z nich ma szansę wejść na Twoją listę?
12.05.2008 10:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 623
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
"Fall" ujdzie, ale teledysk jest straszny, a samo dziewczę nie potrafi sklecić ani jednego sensownego zdania w wywiadach, ale to może minie z czasem. Kawałek nawet był w poczekalni do mojej listy, ale niestety przepał w eterze Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2008 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
prz_rulez napisał(a):Link dla chętnych: http://www.zshare.net/download/11893583f0a6a5f3/

saferłel napisał(a):4 utwory na około 3'5/5 nawet.....więc mogłaby być dobra EP-ka Icon_razz2
Czy któryś z nich ma szansę wejść na Twoją listę?

Wątpie. Najbliżej do tego niby Woman lub Confession, ale ja mam sporą poczekalnie i jest tam wiele lepszych numerów, które czekają na wejście...mam nowości na kilka tyg...i to po 4,5 numerów co tydzień...może jakby zabrakło numerów....kto wie.

PS - przypomniało mi się, że widziałem program na TV4 z jej udziałem jak byłem na wsi podczas weekendu. Nie wiem jak się nazywał, leciał po południu, babka i facet go prowadzili, jakiś plotkarski taki typu: Życie gwiazd itp...i faktycznie ona tam była, puścili klip do Fall i gadała z nimi, i macie rację, że ciężko było jej zdania wypowiadać. Widać, że nie ma jeszcze kompletnie medialnego wizerunku Icon_wink Kompletnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
A mógłby ktoś napisać skąd ona się wzięła? :roll:
12.05.2008 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Po prostu zaczęła śpiewać i tyle. Żaden skandal się za nią kryje, przykro mi że się rozczarowuje Icon_biggrin I widać, że w USA ją docenili nawet. Power Of Atraction 24 na Hot Bilboard Dance...nieźle!!

PS - prz - drugim singlem będzie Power Of Atraction ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Tak tylko pytałem. Bez złośliwości. Myślałem, że może coś wygrała albo brała udział w jakimś programie.
saferłel napisał(a):Żaden skandal się za nią kryje, przykro mi że się rozczarowuje Icon_biggrin
Mi też przykro, że się rozczarowujesz. Icon_lol
12.05.2008 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Eh tam miało być CIĘ, ale....to już przeszłość ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 03:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Chyba się skuszę i posłucham. Wcześniej myślałem, ze to jakaś "idolka" czy coś w tym stylu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
a jak sie z tydzien temu zapytalem kto to jest, to mi nikt nie odpowiedzial Icon_razz
12.05.2008 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Dopiero teraz mi się skojarzyło, ze była dziś w PRYWATNEJ KOLEKCJI, ale nie słuchałem Icon_frown bo pomyśalem o Niej tak jak napisałem w poiście powyżej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 623
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):A mógłby ktoś napisać skąd ona się wzięła? :roll:
Ona jest dziewczyną jakiegoś bardzo wpływowego faceta, który wypromował t.a.t.u. Ogólnie umie się dziewczyna ustawić, miała bardzo dobrych producentów i teraz na każdym kroku świetnie ją promują u nas.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2008 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Eh tam miało być CIĘ, ale....to już przeszłość ;]
Wiem, ale ja się czasem lubię czepiać. Icon_wink2 [Nie jestem bliźniakiem.]
ku3a napisał(a):a jak sie z tydzien temu zapytalem kto to jest, to mi nikt nie odpowiedzial Icon_razz
Masz jakąś teorię dlaczego? Icon_wink2 [Od razu mówię, że ja nie mam. Icon_smile2]

Ja płyty nie przesłucham. Icon_razz
12.05.2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
aaktt napisał(a):Kawałek nawet był w poczekalni do mojej listy, ale niestety przepał w eterze
To tak jak u mnie na chwilę obecną, ale pewnie coś ruszy w tym tygodniu
saferłel napisał(a):Widać, że nie ma jeszcze kompletnie medialnego wizerunku Icon_wink Kompletnie.
Nie każdy musi być tak odważny jak Doda...
saferłel napisał(a):I widać, że w USA ją docenili nawet. Power Of Atraction 24 na Hot Bilboard Dance...nieźle!!
Icon_surprised No to szok... Polak na Billboardzie! (Szkoda, że tylko na tym mniej ważnym)
Yacy napisał(a):Dopiero teraz mi się skojarzyło, ze była dziś w PRYWATNEJ KOLEKCJI, ale nie słuchałem
A czy ja dobrze słyszałem, że dzisiaj jej koncert w Trójce?!
aaktt napisał(a):Ona jest dziewczyną jakiegoś bardzo wpływowego faceta, który wypromował t.a.t.u. Ogólnie umie się dziewczyna ustawić, miała bardzo dobrych producentów i teraz na każdym kroku świetnie ją promują u nas.
Oj, jeśli to prawda, to nie świadczy o niej zbyt dobrze...
12.05.2008 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
To że ktoś jest z kimś powiązany i ma do wszystkiego drogę na skróty nie znaczy, że jest cienki bolek i to jego jedyna droga do kariery, za pomocą układów...
I tu właśnie wychodzi całe okrucieństwo. Od razu już posądzamy ją o wszystko co najgorsze Icon_biggrin...nie no jasne....sam tak sądzę Icon_razz2 Gdyby nagrała genialny album broniłbym jej jak tylko bym umiał ;] Taki świat....

Trzeba jednak przyznać, że chyba lepsza od TATU jest, nie?

PS - Akurat sądzę, że lepiej byłoby by nie stawała się drugą Dodą i by w tym wypadku zabrakło jej medialnego wizerunku ;]......a biedna Doda dziś zasłabła na koncercie, tzn wczoraj Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Natalia Kukulska - Czułe struny Miszon 8 1 415 05.06.2020 04:27 PM
Ostatni post: kajman
  Natalia Lafourcade - Musas Vol. 2: Un homenaje al folclore latinoamericano AKT! 0 484 01.02.2018 02:29 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości