Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#5/#682)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: aakttairplay's 40 (#5/#682)
saferłel napisał(a):Nie wiem po co te złośliwości.
to nie złośliwości, sam wspomniałeś o "jedynym słusznym zespole synth popowym", myślałem, że próbujesz w ten sposób insynuować, że numer brzmi jak psb, z jakiegoś tam okresu Icon_razz

a popowi ramones tak nie grali !

ja słyszę a-ha, jest to skojarzenie muzyczne i będę się przy tym upierał

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.02.2013 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: aakttairplay's 40 (#5/#682)
aaktt napisał(a):to nie złośliwości, sam wspomniałeś
??? Nie przypominam sobie, bym tak pisał. To by raczej znaczyło, że nie przepadam za synthpopem i istnieje tylko jedna ciekawa i słuszna kapela.

aaktt napisał(a):myślałem, że próbujesz w ten sposób insynuować, że numer brzmi jak psb, z jakiegoś tam okresu Icon_razz
To powyżej to chyba taki sam żart jak z tym cytowanym zdaniem ;] Na szczęście tak nie grali, nie przypominam sobie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.02.2013 06:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: aakttairplay's 40 (#5/#682)
faktycznie, to ja źle przeczytałem - napisałeś, że a-ha to jedyny akceptowalny band dla Mateusza, a ja pominąłem słowo "jego" i pomyślałem o PSB
w takim razie wycofuję wszystko wszystko wszystko, poza tym naturalnie, że nowe The Strokes brzmi jak stare a-ha, bo tak właśnie jest ^^
mea culpa za misunderstanding Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.02.2013 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: aakttairplay's 40 (#5/#682)
Hahahahahahaha Icon_biggrin Wesoła melodyjka i smutny głosik - i w moim uchu brzmi to przekomicznie xD
Ciekawy jest ten kawałek. Ta melodyjka przypomina mi A-Ha, ale parę innych nawiązań też wyłapuję, ale, niestety, jeszcze nie jestem w stanie ich przyporządkować do konkretnych zespołów.
08.02.2013 03:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości