Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 848
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 848
Ledwo przebrzmiały echa sylwestrowych fajerwerków, a tu już trzeba zaczynać nową edycję listy. W dodatku jest to edycja jubileuszowa oznaczona numerem 25, a jakby tego było mało to rok 2013 jest rokiem 30-lecia istnienia listy. No i czas zacząć karnawał. Dopiero co poznaliśmy triumfatora (czy może raczej triumfatorki) poprzedniej edycji, a tu za półtora miesiąca będzie już znany pierwszy laureat A.D.2013. Kto to będzie?
Zaskoczeniem może być brak listy płyt. Ale tak jak już zapowiadałem dwa tygodnie temu będą zmiany. Ostatecznie zdecydowałem się na to iż to zestawienie będzie się ukazywało nieregularnie tj. w razie wystąpienia zmian w zestawieniu (głównie związane z pojawieniem się nowej płyty w obszarze moich zainteresowań).
Sześć nowości w tym zestawieniu - to już chyba stało się tradycją - więcej nie daję bo później jest zbyt duża rotacja (myślę, że główni zainteresowani powinni być zadowoleni Icon_wink ). O SNSD już się wypowiadałem w innym temacie, więc tu nie będę pisał nic. Sporą niespodzianką może być obecność Irańczyka Fish Mana, o którym usłyszałem już pod koniec 2012 roku - dopiero jednak propozycja ze strony Prz-a mnie do niego przekonała i utwór debiutuje, jako jedyny reprezentant zachodni (dlaczego, to wyjaśnię kiedyś przy okazji) w gronie dzisiejszych nowości (za pozostałe propozycje też dziękuję i pozwolę sobie je wykorzystać w następnych notowaniach). No i Sylwia Grzeszczak. Od razu mówię, że to nie ostatnia Sylwia na mojej liście - jeszcze może będą ze dwa utwory tej niedocenianej przez wielu polskiej wokalistki.


[Obrazek: 848.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2013 11:09 PM przez kolej_grzesiek.)
06.01.2013 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości