Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy są na forum maturzyści?
karski1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2013
Post: #1
Czy są na forum maturzyści?
Hej
Czy są tutaj na forum maturzyści, którzy w tym roku zdają maturę? Jak tam przygotowania?
Macie już jakieś własne typy odnośnie tego, jaka lektura może być na maturze 2013?

Zaczęliście się już uczyć? Zapraszam do dyskusji Icon_biggrin
03.01.2013 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Czy są na forum maturzyści?
Ojejej. To już 13 lat minęło od mojej matury. Icon_rolleyes
03.01.2013 04:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Czy są na forum maturzyści?
Ja byłem maturzystą, gdy się tu rejestrowałem kilka lat temu, także nie pomogę Icon_wink Ale wydaje mi się, że ktoś może się znaleźć.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.01.2013 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: Czy są na forum maturzyści?
Ja jestem tegorocznym maturzystą. Icon_smile Jak próbna matura z polskiego dzisiaj? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.01.2013 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #5
RE: Czy są na forum maturzyści?
Ale terminy próbnych matur se wybrali Icon_biggrin
03.01.2013 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
karski1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2013
Post: #6
RE: Czy są na forum maturzyści?
O fajnie kogoś spotkać, kto też zdaje maturkę Icon_smile

Co mieliście dzisiaj na maturze próbnej? Ja mam dopiero 10 stycznia polski :/ - może będzie to samo, więc proszę mi coś napisać co było o ile pamiętacie! Icon_smile
03.01.2013 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #7
RE: Czy są na forum maturzyści?
Ja rok temu na próbnej miałem Przedwiośnie i "coś czego nie pamiętam, bo nie wybrałem tego tematu" Icon_cool
03.01.2013 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: Czy są na forum maturzyści?
(03.01.2013 04:19 PM)Remo napisał(a):  Ale terminy próbnych matur se wybrali Icon_biggrin

W dodatku moja klasa ma najlepiej.. jutro matematyka podstawowa o 7:45 i rozszerzona o 13:15 i ci co zdają rozszerzenie to piszą tylko rozszerzoną próbną, a ci z naszej klasy co piszą rozszerzoną (czyli wszyscy oprócz 4 osób) to muszą przyjść na lekcje o 9:35, w trakcie matury podstawowej, jako jedyna klasa. Czyli 4 godziny lekcyjne lekcji a potem matura próbna Icon_rolleyes Masakra. Dobrze że po niej chociaż nie dali nam lekcji...

(03.01.2013 04:21 PM)karski1 napisał(a):  Co mieliście dzisiaj na maturze próbnej? Ja mam dopiero 10 stycznia polski :/ - może będzie to samo, więc proszę mi coś napisać co było o ile pamiętacie! Icon_smile

Czemu w liczbie mnogiej? Icon_razz2 Temat nr 1 czyli ten co wybrałem (ktoś w ogóle wybiera te z poezją? ;P) to "Dziady cz. III" Mickiewicza i "Legenda żeglarska" Sienkiewicza i porównanie metaforycznych obrazów Polski w tych dwóch utworach. To drugie było w całości w arkuszu więc nie trzeba dodatkowo czytać, łatwo się domyśleć o co tam chodzi. W ogóle łatwy temat, napisałem chyba swoje najdłuższe wypracowanie w liceum. ;P

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.01.2013 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: Czy są na forum maturzyści?
Jeśli mogę Wam coś poradzić to tyle, żebyście nie brali poezji, bo na tym zazwyczaj źle się wychodzi. Nie wiem jak obecnie jest to oceniane, ale klucze według których oceniano nasze wypociny tych kilka lat temu były bezlitosne.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.01.2013 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Czy są na forum maturzyści?
Właśnie, pytanie co roku aktualne. Jakie głosy co do tegorocznej?
17.03.2020 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Czy są na forum maturzyści?
A będzie w tym roku?
17.03.2020 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: Czy są na forum maturzyści?
No właśnie!
17.03.2020 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Czy są na forum maturzyści?
Jak będzie naprawdę źle, to maturzyści czasów pandemii będą mogli sobie podać rękę z maturzystami czasów likwidacji gimnazjów Icon_twisted

Radio Epsilon
17.03.2020 01:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #14
RE: Czy są na forum maturzyści?
Lepiej nie podawać ręki. Icon_wink
19.03.2020 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #15
RE: Czy są na forum maturzyści?
szkoda, że nie ma opcji plusowania postów; daję lajka pod tym wyżej Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.03.2020 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  NL7 na tym forum? dominik_fi 19 3 924 17.04.2009 01:31 PM
Ostatni post: dominik_fi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości