Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INFORMACJA!
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Konrad napisał(a):Całe liceum randkowałem (...) nie zauważyłem jak 13 lat zleciało
w liceum 13 lat Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2008 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Jak czytam komentarze niektórych osób, to mi się chce śmiać...
W pełni zgadzam się z Pawłem, że najważniejsza jest muzyka, a lista to tylko takie poboczne hobby. Nie jest dobrze, kiedy wszystko się tej liście podoporządkowuje. Ja tak miałem przez dobrych kilka lat i przez to dosyć mocno zamknąłem się na świat dookoła mnie. Przez to również moja lista ucierpiała, bo zamknęła się na niektóre gatunki muzyczne. Teraz to już za mną i lista nie jest już dla mnie najważniejsza, ale dzięki temu jej układanie nadal sprawia mi radość.

Ja jakoś wytrwałem bez rezygnacji z układania listy. Tobie życzę przede wszystkim zdania do liceum i poukładania spraw w taki sposób, żeby wszystko przebiegało po Twojej myśli. A liceum wcale nie jest takie straszne. Wiem coś o tym, bo chodziłem do najlepszego liceum w Warszawie, słuchałem dużo muzyki, układałem listę (przez pewien czas nawet 3 razy w tygodniu), spędzałem sporo czasu na forum i udało mi się przetrwać bez większych problemów.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.05.2008 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):w liceum 13 lat Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
jak admin ciągle randkowal, to co Ty myslisz Icon_lol
mrsap napisał(a):Wiem coś o tym, bo chodziłem do najlepszego liceum w Warszawie
ja tez, a chodzilismy do innych Icon_lol
11.05.2008 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 678
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ja nie będę komentować decyzji Pawła, bo to jego decyzja, ale upraszam Konrada o pozostawienie strony Pawła na forum. Jeżeli kiedyś zechce, to wróci, jeżeli nie, pozostanie jako dokument. Icon_biggrin3
11.05.2008 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Jestem zbyt zmęczony by pisać coś więcej tutaj... ale dopowiem tylko że jakby ta lista była gdzieś tu zatrzymana to może kiedyś spojrzę i nabiorę chęci do dalszego tworzenia. Icon_razz
11.05.2008 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Konrad napisał(a):A ja wręcz przeciwnie. Całe liceum randkowałem, nie przegapiłem żadnej imprezy, układałem listę, pisałem listę Brytyjską z telegazety MTV i Vivy i jeszcze dobrze się uczyłem i również nawet nie zauważyłem jak 13 lat zleciało Paweł wszystko to tylko kwestia dobrej organizacji czasu.
Z tą organizacją nie jest tak łatwo, ja np. mam naprawdę niezłe oceny, ale nie umiem tak jak niektórzy w ciągu godziny wyryć całego tematu na pamięć Icon_wink2 Dlatego schodzi mi na wszystko piekielnie dużo czasu, a teraz jeszcze nie było mnie jakiś czas w szkole no i przesilenie gotowe Icon_wink2 Na jutro np. mam dwa sprawdziany (cały dział z prawa i esej z półwiecza) i parę tematów z matmy. No i jak mam się tego nauczyć do jutra, ha? Icon_razz
12.05.2008 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
Paweł napisał(a):jakoś nigdy nie lubiłem Twoich nieco szyderczych postów

co Ty wiesz o szyderstwie? Icon_razz Icon_lol
12.05.2008 07:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie no ja padam widząc komentarz: ''Moje Hobby to układanie listy, a nie muzyka''. Padam, bo kompletnie tego nie potrafię zrozumieć. Jak w ogóle funkcjonowałeś przez te 30 parę tyg mając takie motto, tzn jak twoja lista funkcjonowała....Mimo całego szacunku do ciebie i mojej sympatii muszę się po części zgodzić z Listoholikiem, ale również wiesz, że szanuję (jak każdy) twoją decyzje i (znów się powtórzę) czekam na premierowe notowania. I jestem również zdania, że dobra organizacja czasu to podstawa.

Wasze opowieści są pasjonujące Icon_razz2 Wygląda na to, że 90% ludziom zdarzają się przerwy w tworzeniu listy, ciekawe czy padnie i na mnie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2008 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):
Konrad napisał(a):A ja wręcz przeciwnie. Całe liceum randkowałem, nie przegapiłem żadnej imprezy, układałem listę, pisałem listę Brytyjską z telegazety MTV i Vivy i jeszcze dobrze się uczyłem i również nawet nie zauważyłem jak 13 lat zleciało Paweł wszystko to tylko kwestia dobrej organizacji czasu.
Z tą organizacją nie jest tak łatwo, ja np. mam naprawdę niezłe oceny, ale nie umiem tak jak niektórzy w ciągu godziny wyryć całego tematu na pamięć Icon_wink2 Dlatego schodzi mi na wszystko piekielnie dużo czasu, a teraz jeszcze nie było mnie jakiś czas w szkole no i przesilenie gotowe Icon_wink2 Na jutro np. mam dwa sprawdziany (cały dział z prawa i esej z półwiecza) i parę tematów z matmy. No i jak mam się tego nauczyć do jutra, ha? Icon_razz
Nie uczyć się Icon_razz Proste Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
aaktt napisał(a):Nie uczyć się Proste
Zrobiłem tak w tamtym roku, dziękuję Icon_wink2
Jak się uczyło przez prawie cały rok, to jeszcze ten miesiąc trzeba jakoś przetrwać.
13.05.2008 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
kajman napisał(a):Ja nie będę komentować decyzji Pawła, bo to jego decyzja, ale upraszam Konrada o pozostawienie strony Pawła na forum. Jeżeli kiedyś zechce, to wróci, jeżeli nie, pozostanie jako dokument. Icon_biggrin3

nie ma obaw nie wykasuję

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #32
 
A więc tak...
Stwierdziłem jakieś pół miesiąca temu, że od września możliwa jest reaktywacja mojej listy.
Dostałem się do tego liceum jakie chciałem, prawdopodobnie od września zrezygnuję z części obowiązków zwalniając je dla nowej szkoły i... no właśnie...
Moje zaległości w muzyce są dosyć spore. Wybaczcie, że tyle razy się nad tym waham (bo bądź co bądź miałem wrócić już jakiś czas temu) ale naprawdę tego czasu jest mało, a by tu móc coś pisać trzeba się na tym znać.. a jeśli mało muzyki słuchałem.. no właśnie. Icon_wink
Z innym forum, z którym jestem związany (nie muzycznym) kończę współpracę z dniem 31 sierpnia, więc będzie mi lepiej podjąć decyzję na temat kontynuowania listy.
To tak a propo mojej aktualnej sytuacji żeby nie było że was olałem.. Icon_wink2
A wręcz muszę powiedzieć, że ciężko jest bez was... początkowo zmęczenie od forum, jednak na dłuższą metę trochę was brak i waszych komentarzy muzycznych.
Tak że jak pisałem, nie wiem jak się pociągną moje sprawy, lecz bardzo możliwe, że lista ruszy z początkiem września z nowymi siłami i energią na tworzenie jej. Chciałbym się do tego zabrać od podstaw. Czy mi się uda... możecie jedynie w to wierzyć.. chyba że nie chcecie... Icon_wink2

PS Chciałem jechać na Festiwal w Jarocinie i dupa... Icon_cry

Przy okazji dzięki, że jesteście tak cierpliwi co do mojej osoby... Icon_razz
15.07.2008 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Paweł napisał(a):Dostałem się do tego liceum jakie chciałem
Gratulacje! Pewnie kamień z serca, co?

A do układania listy zachęcam... tego się nie rzuca ot tak. Icon_lol
Może zacznij od mniej utworów? 10-20... Nikt nie zna wszystkiego - ja też nie mam dużo czasu na słuchanie i oczywiście nie znam wszystkich utworów które goszczą na listach forumowiczów - ale zawsze udaje mi się uszeregować ulubioną dwudziestkę.

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!
15.07.2008 10:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
''Zmieniasz zdanie jak Michał Listkiewicz'' - brzmi słynne powiedzenie Icon_razz2
Ale w tym wypadku to bardzo dobrze. Ja chyba nie muszę się powtarzać, że od pierwszej chwili gdy postanowiłeś nas ''opuścić'' byłem dość spokojny, bo wiedziałem, że forum przyciąga (co zresztą sam zauważyłeś w swoim poście) i trudno będzie tak odejść na zawsze. To, że się zastanawiasz to bardzo dobrze wróży, choć pewnie mi odpiszesz, żeby nie zapeszczać i nie wróżyć nic Icon_wink W każdym razie czekamy na kolejne meldunki i na 1 września Icon_smile
A propo zaległości to nie musisz się martwić. Na pewno znajdzie się kilka osób, które podrzucą ci jej wiele, tak, że nawet będzie miał zaległości....ale w ściąganiu Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.07.2008 10:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
mam nadzieję, że nie bedziesz juz pisal o ewentualnym powrocie, tylko po prostu wrocisz Icon_smile2
15.07.2008 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
O to miło Icon_wink2 Cieszymy się razem z Tobą Icon_wink2
Napisałbym coś jeszcze, ale się powstrzymam, bo Ty lepiej wiesz na co masz czas, a na co nie Icon_wink2

Proponuję nas odwiedzać częściej w każdym razie, to będzie prościej z nadrobieniem muzycznych zaległości, tym bardziej, że, na Boga, są wakacje! Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.07.2008 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
A następne wydanie listy pojawi się w sobotę późnym wieczorem bądź w niedzielę rano z powodu wyjazdu na długi weekend. Icon_wink2
14.08.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #38
 
Komitet Organizacyjny Listy Forumowicza Pawła informacje, iż w grudniu b.r. przygotowywane będzie podsumowanie roku 2008 listy tejże osoby. Szczegóły wkrótce. Planowana data listy: najbliższy piątek przed Nowym Rokiem.

Jednocześnie informuję, że od nowego roku czekają prawdopodobnie listę zmiany. Jeśli macie jakieś uwagi, propozycje itd. to piszcie je tutaj. Od razu uprzedzam... nie przyjmuje propozycji w stylu "zwiększ listę do trzydziestu i więcej", ponieważ czasu brak. Chodzi mi tu o system liczenia, nie wiem... o sposób techniczny przedstawiania listy. Może coś jeszcze dodawać do listy? Itd...
12.11.2008 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
Od 5 grudnia b.r. rozpocznie się zliczanie punktów do podsumowania roku, które wyjdzie 3 stycznia 2009 r.
02.12.2008 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Tak długo będziesz zliczać?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.12.2008 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości