Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #81
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Kuba1201 napisał(a):Ale proszę wejść na stronę lp3...
Totalnie jej zniszczenie, jeszcze na dodatek zestaw do głosowania jest ułożony chronologicznie...
I głosując np. na nowy Coldplay muszę zejść na sam dól…
Potrafisz się chociaż zalogować Icon_razz2 Ja do teraz mam z tym problem.

Sam wygląd strony bardzo mi się podoba, odświeżenie było potrzebne od dawna. Problem polega na tym, że porwali się na zrobienie całkowicie nowej wersji strony, a wciąż widnieją na niej te same, stare i nieaktualizowane zdjęcia! Czemu całkowicie się ich nie pozbyli, skoro cały czas mają problem z ładowaniem nowych zdjęć? Część artystów nie ma foto w ogóle. Zrobili nową stronę, która nie dość, że nie rozwiązuje problemów starej, to jeszcze dorzuca kilka nowych...

Radio Epsilon
02.01.2020 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 087
Dołączył: Dec 2009
Post: #82
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
(02.01.2020 02:19 PM)thestranglers napisał(a):  
neo01 napisał(a):Albo o "Burn" Purpli?
przeglądam listę i nie wiem o jaki utwór chodzi, o 'Smoke on the Water" może?
Nie, nie. Wygląda na to, że to był jednak bonusowy (Icon_eek) utwór któregoś z prowadzących.

(02.01.2020 02:19 PM)thestranglers napisał(a):  Drugie pytanie a propos listy: skąd wziął się ten dziwny tytuł 'Arahja'?
Dla mnie normalny, taki znam i takim się posługuję.

WOLNE MEDIA!!!
02.01.2020 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #83
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Omega to taki one hit wonders , czy nagrali jeszcze jakieś hity ?

na którym miejscu ona by tak chciała ? Icon_wink
02.01.2020 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #84
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Kuba1201 napisał(a):Np. jakiś Jethro Tull,
Aqualung był przecież w setce wielokrotnie!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.01.2020 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #85
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
(02.01.2020 03:49 PM)tomas585 napisał(a):  Omega to taki one hit wonders , czy nagrali jeszcze jakieś hity ?
Gwiazda jednego przeboju.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.01.2020 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #86
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Ło matko, głosowanie jest faktycznie tragiczne! Utwory ładują się z biegiem scrollowania, czyli jeśli chcę wejść i przy pomocy Ctrl+F wyszukać dany utwór, to muszę zjechać na sam dół strony KILKANAŚCIE RAZY aby cała się załadowała i dopiero wtedy mogę szukać piosenek.

Radio Epsilon
02.01.2020 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #87
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Kiedyś były kartki pocztowe i lista była genialna. Podsumowując dlatego nie słucham już tej szmiry obecnie.
02.01.2020 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #88
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Ja zagłosowałem (chyba, bo strona nie wyświetla żadnych komunikatów) po raz pierwszy od chyba roku, bo skoro jest takie zamieszanie, to moje głosy mogą mieć większe znaczenie, niż zazwyczaj Icon_biggrin

Radio Epsilon
02.01.2020 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #89
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
(02.01.2020 04:01 PM)thestranglers napisał(a):  Podsumowując dlatego nie słucham już tej szmiry obecnie.
a czemu ma służyć ten epitet? Icon_rolleyes

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.01.2020 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Samą marką nie zdobędą nowych słuchaczy, dawno też przestał działać kredyt zaufania. Niech się obudzą i chociaż na plejliście będą bardziej obiektywni. Ech, rok temu o tym pisałem chyba. Teraz nie ma ratunku, a obrazić chyba nikogo z Was nie obraziłem? Jeśli zaś zrobiło się przykro to serdecznie przepraszam.
02.01.2020 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #91
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Nie no, myślę, że masz prawo nazwać coś szmirą, jeśli w Twojej ocenie nią jest.

Radio Epsilon
02.01.2020 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 087
Dołączył: Dec 2009
Post: #92
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Z tym, że to chyba zbyt dosadne określenie, tym bardziej, jeśli się nie za bardzo chyba jest obecnie w temacie.
W ogóle to wątek poboczny się zrobił, chyba nie będziemy tu teraz roztrząsać problemów LPP3?

WOLNE MEDIA!!!
02.01.2020 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #93
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Wszyscy piszą, że brak im zespołu X albo zespołu Y, albo w ogóle to zespołu Z jest za mało, cały czas obracając się w klimatach rockowych.
Ja pytam czy na Topie Wszechczasów jest jakiekolwiek miejsce na inne gatunki? Jeżeli nie, to nazwa plebiscytu trochę od czapy. Icon_wink
02.01.2020 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #94
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
(02.01.2020 06:49 PM)dannar napisał(a):  Wszyscy piszą, że brak im zespołu X albo zespołu Y, albo w ogóle to zespołu Z jest za mało, cały czas obracając się w klimatach rockowych.
Ja pytam czy na Topie Wszechczasów jest jakiekolwiek miejsce na inne gatunki? Jeżeli nie, to nazwa plebiscytu trochę od czapy. Icon_wink
Nazwa "Lista Przebojów" też jest od czapy, bo prawie w ogóle nie ma na niej przebojów.

Radio Epsilon
02.01.2020 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 745
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
neo01 napisał(a):Nie chodzi tu ani o WSZYSTKICH wykonawców z początku alfabetu ani o to, że TYLKO TACY awansowali.
Moim zdaniem to Ty naginasz fakty do teorii. Znacznie lepiej tłumaczy to co się stało stwierdzenie o ataku l. 70-tych (a konkretnie rockowego kanonu) niż początku alfabetu, bo do pierwszej pasuje zdecydowanie więcej ruchów w zestawieniu. Do drugiej jest prawie tyle samo przeciw niż za.
neo01 napisał(a):stosunkowo mało znani powszechnie wykonawcy (APP, Free)
Free pasuje do kanonu rocka, APP w mniejszym stopniu, ale to nagrania ewidentnie trójkowe.
neo01 napisał(a):albo tuzy jak Purple czy Doorsi są reprezentowani przez prawie wszystko co mają w zestawie
Pink Floydzi podobnie, a prawie wszystkie ich starsze nagrania awansowały. Zeppelini i Queen też w znacznym stopniu.
Artur.O napisał(a):No to co powiecie teraz o latach 70.?
Ale ja nie przeczę, że faktycznie widać dominację l. 70-tych (i końca 60-tych). Jednak spora część słuchaczy zawsze miała ciągoty do tych lat (zobacz wyniki Ozziego, odgrzewanych Mercurego czy Bowiego na LP3).
Artur.O napisał(a):prawie wszystko to hard'n'heavy i mejnstrimowe obrzeża proga
Tutaj się całkowicie zgadzam, ale to znowu efekty sympatii słuchaczy do takiej muzyki. Przecież i we wcześniejszych topach jeżeli te lata były reprezentowane to głownie przez taką muzykę. Teraz tylko zjawisko się zaskakująco nasiliło.
Artur.O napisał(a):Żadnego Bowiego, Roxy Music (w ogóle są w zestawie? zapomniałem już), Joni Mitchell.
RM i JM nigdy nie byli wysoko w topach (szczególnie nad tym drugim przypadkiem boleję).
Kuba1201 napisał(a):jakiś Focus, Jethro Tull, czy mniej znane utwory APP, Doorsów, czy Purplów
Focus to bardzo popularny swego czasu w Polsce holenderski zespół, Jethro to klasyk progu (z folkowym odchyłem), APP to nie wiem czy jest coś bardziej znanego niż Sagrada, Doorsi to same znane hity, Purpli to tylko ten Burn na zapleczu top 100 jest mniej znany.
Kuba1201 napisał(a):Już nie wspomnę o tym, że w tegorocznej setce nie ma masy genialnych kawałków z lat 80 i 90, które w 2019 jeszcze tam się pojawiały.
Dla mnie te z 70-tych są lepsze, ale fakt, zabrakło utworów, które powinny się tam znaleźć (chociaż części nie lubię), ale niekoniecznie to te utwory, które były w poprzednich latach.
neo01 napisał(a):Wygląda na to, że to był jednak bonusowy (Icon_eek) utwór któregoś z prowadzących.
To było chyba 105 miejsce, a do 105 zagrali wszystko, przy czym 103-105 jako dopychacze godzin.
tomas585 napisał(a):Omega to taki one hit wonders , czy nagrali jeszcze jakieś hity ?
Obecnie tylko ten utwór jest dobrze znany, ale w l. 70-tych był w polsce wielki boom na węgierskiego rocka ze szczególnym uwzględnieniem Generál, Locomotiv GT, Omega i Skorpió.
thestranglers napisał(a):Podsumowując dlatego nie słucham już tej szmiry obecnie.
Wszystko kwestia gusty. Według mnie nigdy lista nie była tak dobra jak teraz.
thestranglers napisał(a):chociaż na plejliście będą bardziej obiektywni
Nie wiem jak na plejliście, ale w zestawie do głosowania wygląda bardzo porządnie. Tylko że słuchacze wybierają z tego to, co im odpowiada.
02.01.2020 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
kajman napisał(a):Według mnie nigdy lista nie była tak dobra jak teraz.
A to nie po temu, że słuchasz teraz więcej niż przed laty?
02.01.2020 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #97
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
kajman napisał(a):APP to nie wiem czy jest coś bardziej znanego niż Sagrada,
"Don't Answer Me" przecież. "Sagradę" wczoraj słyszałem pierwszy raz w życiu, nie żałuję, bardzo ładny utwór.

Co do TOP-u cztery wnioski:
- zburzono betonowe mury tylko po to aby postawić jeszcze mocniejsze, wykonane z surowców powstałych w latach 70. Setka jest jeszcze bardziej jednowymiarowa stylistycznie niż była.
- zaskakująco dobrze się wczoraj tego słuchało, ponieważ cały czas nie było wiadomo co się pojawi. Wystarczyło tylko porzucić nadzieję, że pojawi się cokolwiek innego niż rock. Dla mnie takie wywroty mogą zdarzać się co rok, ponieważ przynajmniej jestem przykuty do odbiornika przez zaciekawienie. Stali bywalcy przywiązani emocjonalnie w tej chwili na pewno mają mnie ochotę zlinczować. Icon_wink Cóż to nie jest moje radio, ani to nie jest mój top. I nigdy nie będzie. Zbyt hermetyczne środowisko. A Trójka ma obecnie coś odkrywczego do przekazania jedynie przez audycje autorskie.
- przecież jest wyraźnie napisane TOP WSZECH CZASÓW PROGRAMU TRZECIEGO więc nie rozumiem o co tyle hałasu. Trójka Listowo / Topowo to skamielina i tylko wymiana pokoleniowa prezenterów i słuchaczy może coś zmienić.
- za rok wszystko wróci do normy, a ludzie będą opowiadać, że topu z 2020 roku nie uznają tak samo jak ten przekręcony przez fanclub U2 oraz nieudany pomysł ze zmianą prezentacji listy do głosowania.

Raz do roku można posłuchać. Później wstawić do muzeum i wyciągnąć znowu za rok.

http://rateyourmusic.com/~meni
02.01.2020 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #98
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
meni napisał(a):Don't Answer Me" przecież.
Otóż to, nie powiem, ale trochę w oczy kole ten zespół (i to dwa razy) wiedząc ile z lat 80 tam nie ma na liście.

Poza tym, że 'Sagradę' znam i nigdy mnie nie zachwyciła (może za młody byłem) to zgadzam się z przedmówcą. Piękne podsumowanie tematu.
02.01.2020 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #99
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
No właśnie ja twierdzę, że wymiana pokoleniowa właśnie się dokonała. Starzy słuchacze zostali, a odpadli młodsi.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.01.2020 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #100
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen

No może i tak. Icon_mrgreen

http://rateyourmusic.com/~meni
03.01.2020 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego thestranglers 26 5 765 02.05.2020 10:49 PM
Ostatni post: thestranglers
  Kobiece Albumy Wszech Czasów wg. Magazynu Rolling Stone Szymek79 4 1 615 28.06.2012 12:15 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości