Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 75 (09.05.08)
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #41
 
saferłel napisał(a):Nikt tu chyba oprócz mnie nie czuję prawdziwego rocka (Living Well, I'm Gonna Dj, Horse The Water) Icon_biggrin
He akurat się składa, ze na drugiej częsci są i "I'm gonna DJ" (który dla mnie jest nr 1) oraz "Horse.." . Także są to bardzo dobre numery. I tu się zgadzamy.
saferłel napisał(a):Masz jakiś swoich faworytów z Vantage Point?
Obecnie to napewno i Slow i Architect i całkiem niezle brzmią "Oh Your God" oraz "Is A Robot" . Tak to taka moja czwórka z VP.
15.05.2008 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
saferłel napisał(a):Zapomniałem tytułu jednej z najlepszych płyt roku Icon_biggrin Punkt obserwacyjny, a znikający punkt w pewny sposób są powiązane ze sobą Icon_biggrin.....a Vanishing Point znam jedynie jako utwór w wykonaniu New Order i to jest świetne ;]
Chodziło mi o album "Vanishing Point" Primal Scream z 1997 r. Świetna kapela, a na tej płycie znalazł się hit "Kowalski" (#8 w UK!!)
16.05.2008 02:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
8 w UK w tamtych to było dobre miejsca....nie aż tak prestiżowe jak dziś jednak Icon_razz2
Primal Scream nie znam, ale nawet nie dawno przeglądałem ich profil na RYM i brytyjskiej wikipedii, zaciekawiły mnie gatunku jakie ten zespół wykonuje, ciekawe połączenia...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2008 03:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
saferłel, mimo iż nie wszyskie utwory na Twojej liście mi się podobają to jednak mbardzo mnie cieszą artyści stanowiący esencję naprawdę dobrej muzyki

The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
;] Co najważniejsza ta ''esencja'' jest równie mocna jak w czasach Psychocandy, Darklands czy Automatic....Lipton normalnie ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
a słyszałeś ich kawałek SOMETIMES ALWAYS z 1994 roku :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Oczywiście. Genialny wręcz! Szkoda, że całościowo płyta....to ich najsłabszy album chyba :/, ale numer przedni!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2008 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości