Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista roku 2012
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #21
RE: lista roku 2012
Też chwała za opisy Icon_smile Od razu czołówka, więc dziobasowe zmysły wyostrzone do granic Icon_smile Nie jest tajemnicą, że znam, wszystko, ale muszę Ci powiedzieć, że przespałem nieco Death Cab for Cutie i tą piosenką, może czegoś zabrakło, ale z całą pewnością cieszę się, że u ciebie zdobyli uznanie Icon_smile Wolf Gang - Back To Back - to kolejna niespodziewanka, bo nie będę pisał oczywistości typu: fajnie, że jest garbage, czy Alt-J. Ja zawsze się cieszę z rzeczy nieoczywistych i nietypowych. Nawet jeśli Back .. to nie jest rzecz wybitna, ale zadałeś sobie trudu dostarcia do niej. Purity Ring - Belispeak - tu się bardzo ucieszyłem, bo mało widzę zestawień z tym kawałkiem.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
30.12.2012 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: lista roku 2012
25

W jeden dzień zostali legendą, legendą mojej listy. Tak się stało gdy kompletnie wcześniej nie znany projekt ze zdrowo pokręconym utworem późną jesienią ubiegłego roku zadebiutował na pierwszym miejscu listy. Już wiele razy o tym pisałem, ale się powtórzę: na zawsze będzie mi się kojarzył z początkami na najwspanialszym forum Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQL1PVbKhXPuNERWR8cZhy...7Ty1zzUOO-]

Chairlift - Amanaemonesia

Data wydania singla: 16 sierpnia 2011
Najwyższe miejsce: 5
Ilość tygodni na liście: 16

http://www.youtube.com/watch?v=98XRKr19jIE

24

Przez cały rok od premiery "Torches" żyłem w błędnym przekonaniu że poza hiciorkiem lata 2011 "Pumped Up Kicks" chłopcy z LA już mnie listowo nie ruszą. I tak było do kolejnego lata gdy kompletnie zbzikowałem na punkcie tego numeru. Pozdrowienia dla mojego imiennika Tomkka, z którym rywalizowaliśmy przy okazji tego nagrania Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRi4AeMdrlWvzQ0AnSNeXg...-CwKw5E6fg]

Foster The People - Houdini

Data wydania singla: 15 maja 2012
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 12

http://www.youtube.com/watch?v=_GMQLjzVGfw

23

Polski numer roku! Cieszę się z tego ogromnie bo ta piosenka rusza mnie do dzisiaj. To jedyne rodzime nagranie na topie...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTR61otaft6ZCBPd9ChQMc...H4lcUQgvRQ]

Karolina Kozak - Mimochodem

Data wydania singla: 17 lutego 2012
Najwyższe miejsce: 5
Ilość tygodni na liście: 12

http://www.youtube.com/watch?v=DvbmS0-GsrA

To jeszcze przy okazji polski Top10 roku:

2. Sorry Boys - Chance (41. miejsce)
3. Afro Kolektyw - Niemęskie granie (47.)
4. Piotr Rogucki - Piosenka pisana nocą (70.)
5. Minerals - Fable (80.)
6. Muchy - Nie przeszkadzaj mi bo tańczę (82.)
7. Mela Koteluk - Melodia ulotna (84.)
8. Hey - Do rycerzy do szlachty do mieszczan (96.)
9. Power of Trinity - Chodź ze mną (97.)
10. L. Stadt - U. F. O. (99.)


22

Tak, tak, wiem że u jednego z forumowiczów to było na pierwszym miejscu w podsumowaniu roku ubiegłego ale jak się domyślacie wcale nie żałuję mojej kolejnej spóźnionej reakcji Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTFmO6TB-n8iaL8YTftAg6...L1Q-n6GQWQ]

The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out

Data wydania płyty: 10 maja 2011
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 15

http://www.youtube.com/watch?v=PUf3ixWXIyQ

21

Każdy ma swoje fanaberie. Byłem przekonany że to duo wyjdzie mi z lodówki więc już na zapas poddałem się temu nastrojowi Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRw-siAYGLpdlmuds9jeRe...23Z8am9ZIy]

Coldplay ft. Rihanna - Princess Of China

Data wydania singla: 13 kwietnia 2012
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 12

http://www.youtube.com/watch?v=1Uw6ZkbsAH8

Dobrze się składa że to ostatni numer przed wieczorem sylwestrowym. Cytując klasyka życzę Wam by Wasze życie nigdy nie przestało być codziennym zdumieniem. I do zobaczenia w tym miejscu za rok! Icon_wink
31.12.2012 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #23
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Chairlift - Amanaemonesia
thestranglers napisał(a):The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out
thestranglers napisał(a):Foster The People - Houdini
świetne piosenki. U mnie były w topie 2011, ale to nie ma znaczenia, ważne, że je "wyhaczyłeś" Icon_smile Karolina Kozak - Mimochodem - nie znam! Zaraz to robię!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.12.2012 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #24
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Coldplay ft. Rihanna - Princess Of China
no i u ciebie chyba wyszło, że to ich najlepszy singiel z "Mylo Xyloto". No i brawo za to, że nie zrobiłeś tego co Trójka.Icon_wink

thestranglers napisał(a):Karolina Kozak - Mimochodem
jeden z niewielu polskich utworów, który gościł u mnie w tym roku więc chyba faktycznie dobry.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.12.2012 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: lista roku 2012
Remo napisał(a):Santigold - Disparate Youth
Do nadrobienia mam jej płytkę, bo single są obiecujące.
Nie ukrywam że to już nie ten poziom co przy debiucie. Jeśli tamtego albumu nie słuchałeś to właśnie jego polecam gorąco.
Szymek79 napisał(a):Muse - Madness
to na pewno jeden (ciekawe czy nie jedyny) wspólny punkt naszych podsumowań.
W naszych Top40 roku faktycznie może być jedyny...
adik 303 napisał(a):Alt-J - Something Good
Może i ja dam szansę, ale teraz pierwsze w kolejce jest Breezeblocks.
Jest dobry czas na Something Good bo i "Trójka" zaczęła to grać.
31.12.2012 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #26
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Każdy ma swoje fanaberie.
Też mam taką w tym roku Icon_biggrin
Ciekawe kto zgadnie jaki ma tytuł Icon_lol
thestranglers napisał(a):Foster The People - Houdini
Ale i tak ja z Dziobasem byliśmy szybsi Icon_razz2
31.12.2012 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #27
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):W naszych Top40 roku faktycznie może być jedyny...
jednak nie będzie tak źle.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.12.2012 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: lista roku 2012
20

Niech nikogo nie dziwi że z perspektywy dwóch lat to właśnie ten utwór zdobył u mnie najwięcej punktów ze wszystkich singli pochodzących z ostatniej płyty. Nie można odmówić mu świeżości, polotu, prawdziwego dzikiego szaleństwa. Dlatego w pełni doceniam trud Anthonego i spółki i umieszczam ten numer na parnasie AD 2012 Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRMMaRMmPBaLM3rcle1ssv...zg-VT7PnSA]

M83 - Reunion

Data wydania singla: 5 lutego 2012
Najwyższe miejsce: 3
Ilość tygodni na liście: 13

http://www.youtube.com/watch?v=DJQQrjVmQG0

19

Ależ to wciąż brzmi! Ale w końcu z mojej płyty AD 2011, więc szlachectwo zobowiązuje!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSyV_i8WTkxcQirpF3En1X...fYNc8_xeyQ]

Ladytron - Ambulances

Data wydania singla: 21 czerwca 2011
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 13

http://www.youtube.com/watch?v=3loRb67V_sg

18

Czasem uda mi się wyjść przed szereg. Tak było tym razem gdy już w marcu urzeczony wideoklipem prywatnego autorstwa bez namysłu wpuściłem tych debiutantów na playlistę. Oddajcie się i Wy urokowi tego obrazka (patrz niżej) i nie dziwcie się że wolę kolejną "strange little girl" od oficjalnego teledysku. Nawiasem mówiąc kiedyś trzeba będzie nadrobić tę szwedzką produkcję "Thriller: A Cruel Picture" Icon_wink

Purity Ring - Lofticries

Data wydania płyty: 24 lipca 2012
Najwyższe miejsce: 1 (2x)
Ilość tygodni na liście: 13





17

To chyba najlepsza produkcja w zestawie. Sam początek wbił mnie na cztery tygodnie w krzesło. Nie zapomnę słów Pawła: "elegancki pop". Coś w tym jest Icon_wink

Jessie Ware - Wildest Moments

Data wydania singla: 29 czerwca 2012
Najwyższe miejsce: 1 (4x)
Ilość tygodni na liście: 14





16

Wyobrażacie sobie że ten duet jeszcze nigdy nie gościł na pierwszym miejscu mojej listy? Niebywałe, prawda? I jak tu nie wierzyć w pecha. Ale co tam, wciąż są na liście i mogą jeszcze nabić punktów na Listę Nowych Czasów.
Duchową więź z duetem z Toronto podtrzymała wiadomość o wykorzystaniu w teledysku fragmentu mojego ulubionego filmu grozy - "Opętania" Andrzeja Żuławskiego. No i czy muszę dodawać, że Isabelle Adjani to jedna z najpiękniejszych kobiet świata? Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTwtG4D8Xfc5T9hb2DKtH3...Jglp1ht2Mg]

Crystal Castles - Plague

Data wydania singla: 25 lipca 2012
Najwyższe miejsce: 2
Ilość tygodni na liście: 10



01.01.2013 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #29
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Jessie Ware - Wildest Moments
ja tam wolę "Night Light" ale nie tak bardzo jak Ty "Wildest Moments".Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.01.2013 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: lista roku 2012
10 ciekawostek dotyczących szczytów:

* do szczytu doszło 30 utworów, co daje średnią 1,73 tygodnia królowania na każdy numer
* faktycznie najczęściej utwory przebywały 1 tydzień na pozycji lidera (było tak z 19 utworami)
* najdłużej na szczycie - 6 tygodni przebywał utwór "That Ain't Right" Pyyramids
* najdłużej do szczytu dochodził "Myth" Beach House - zajęło mu to aż 9 tygodni!
* od razu na pierwszym miejscu debiutowało 5 utworów ("Ambulances" Ladytron, "Princess of China" Coldplay feat. Rihanna, "Wildest Moments" Jessie Ware, "Taro" Alt-J i "Wild" Beach House, myślałem że więcej Icon_wink)
* na szczyt wracały dwa utwory - "Stark Naked" Masquer i "Sever" Iamamiwhoami (oba po trzech tygodniach)
* swój utwór na fotelu lidera zmieniły dwa zespoły - Ladytron ("Ambulances" za "Mirage") i Foster The People ("Helena Beat" za "Houdini")
* największy skok na pierwsze odnotował "Promises" The Presets (z 24.)
* największy spadek z pozycji lidera zaliczył "Helena Beat" Foster The People (na 6.)
* najczęściej na pierwszym miejscu można było usłyszeć jednak męskie głosy (w sumie 17 razy, dobra końcówka roku), nieco rzadziej żeńskie - 14 razy

Mam nadzieję że lubicie takie statystyki. Ja lubię typy, więc może ktoś się pokusi o odgadnięcie zwycięzcy, a może i całego podium? Icon_wink
02.01.2013 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Crystal Castles - Plague
zaskakująco wysoko jak na pogodną listę stranglersową.
thestranglers napisał(a):Purity Ring - Lofticries
Oklasky

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
02.01.2013 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: lista roku 2012
15

Najbardziej zwodnicze nagranie na krążku "TRST" podbiło listę grubo po premierze singla. Spory udział miał w tym urzekający teledysk, którego bohaterami okazali się być sami Robert Alfons i Maya Postepski (nie wiedziałem tego od początku Icon_redface ). Zręcznie poprowadzony wątek i współbrzmiąca z nim melodia osiągają swoje apogeum gdy zapada zmrok, bo wtedy naprawdę budzą się emocje...





Trust - Candy Walls

Data wydania singla: 29 marca 2011
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 15

14

Marcin ma rację że czasem lista bywa radosna. Bo jak tu nie polubić ślicznej Claire i jej słodkiego głosiku? Przyznam szczerze że poddałem się jej bez bicia i już wtedy wiedziałem że będę żałował nieumieszczenia jej na samej górze Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTW0ucVwFP5j6pV_Q7hN_5...VK5UNE69tw]

Grimes - Genesis

Data wydania singla: 9 stycznia 2012
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 18

http://www.youtube.com/watch?v=1FH-q0I1fJY

13

Kolejny kojący głos należy do Victorii Legrand. Wyobraźcie sobie odpoczynek na górskiej hali i ten numer w uszach. Co potrafi bardziej zrelaksować skołatane nerwy? Icon_wink





Beach House - Lazuli

Data wydania singla: 21 kwietnia 2012
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 15

12

Ale dziś trafiły się utwory mające zbawczy wpływ na człowieka. Dobry żart tynfa wart. I to chyba wszystko na pytanie czemu są tak wysoko w zestawieniu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQX02cEIbjHBy2irXly4Oz...A8aUYBW774]

Of Monsters and Men - Little Talks

Data wydania singla: 20 grudnia 2011
Najwyższe miejsce: 2
Ilość tygodni na liście: 16

http://www.youtube.com/watch?v=ghb6eDopW8I

11

Dostanie mi się za świadome umieszczenie w lutym 2012 tak starego utworu na liście? To bezwzględny rekord wiekowości. I to mimo że osłuchany czekał na swój czas. I wzięło mnie na ten utwór dokładnie wtedy gdy wszelkie emoprogresywne granie odeszło w niepamięć na falach pewnej stacji radiowej. A bo taki przekorny czasem jestem. Informacja dla Pawła - teraz już będzie wszystko to co lubisz, możesz śmiało tu wchodzić Icon_wink





30 Seconds To Mars - Hurricane

Data wydania singla: 15 listopada 2010
Najwyższe miejsce: 4
Ilość tygodni na liście: 16
02.01.2013 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #33
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):M83 - Reunion
Załapali się i na ten rok, jeszcze się pojawią więc nie zdradzam pozycji Icon_smile
thestranglers napisał(a):Ladytron - Ambulances
Ah żałuję że nic z płyty nie wpuściłem Icon_cry2
thestranglers napisał(a):Jessie Ware - Wildest Moments
Chyba nie muszę już nic pisać Icon_wink
thestranglers napisał(a):Beach House - Lazuli
thestranglers napisał(a):Of Monsters and Men - Little Talks
Te dwa jeszcze będą, też wysoko Icon_cool
thestranglers napisał(a):30 Seconds To Mars - Hurricane
Ja to miałem w podsumowaniu 2010 na #30
typy:
1. PYYRAMIDS - That Ain't Right
2. IAMAMIWHOAMI sever
3. NIKI AND THE DOVE dj ease my mind
02.01.2013 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #34
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):Grimes - Genesis
no nie mogło zabraknąć tego nagrania.

thestranglers napisał(a):Of Monsters and Men - Little Talks
jestem chyba jedynym gdzie na liście nie było tego nagrania a pojawił się drugi singiel.

thestranglers napisał(a):30 Seconds To Mars - Hurricane
nie spodziewałem się tak wysoko tego nagrania tym większa niespodzianka dla mnie.Icon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.01.2013 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #35
RE: lista roku 2012
Bardzo dobrze, że naprawiłeś swój błąd i wpuściłeś na listę spóźnionych The Antlers. To świetny numer Icon_smile
Ware coś wysoko. Crystal Castles dla mnie totalnie nielistowe - chociaż ja w sumie miewam na liście mnóstwo mniej przebojowych rzeczy, więc nie powinienem się odzywać Icon_razz

Z ostatniej piątki - ani Beach House, ani Grimes, ani "Little Talks" mnie nie porwali, ale przynajmniej próbowałem Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.01.2013 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: lista roku 2012
10

Właśnie to nagranie a nie Dziobasowe "My Kz Ur Bf" zajęło mnie kompletnie w początkach roku 2012. Rincewind zgłosił je nawet do naszego Euro - piątkę ode mnie otrzymali, a co Icon_wink





Everything Everything - Final Form

Data wydania singla: 4 kwietnia 2011
Najwyższe miejsce: 2
Ilość tygodni na liście: 13

9

Średnie wyniki wcześniejszych nagrań z nawiązką powetował ostatni przeze mnie wypuszczony singiel z "The English Riviera", który de facto tak naprawdę był pierwszy Icon_wink





Metronomy - She Wants

Data wydania singla: 31 stycznia 2011
Najwyższe miejsce: 1 (3x)
Ilość tygodni na liście: 13

8

Tu już decyzja była szybka bo i macki MyChartsowe zaczęły działać należycie. Pomyśleć tylko że bez Was mógłbym tego nigdy nie usłyszeć...





Porcelain Raft - Unless You Speak From Your Heart

Data wydania singla: 20 lutego 2012
Najwyższe miejsce: 1 (2x)
Ilość tygodni na liście: 12

7

To jak ochrzciliście ten utwór? Huraganem, który wszystko zmiata? W każdym razie przebili sam "Huragan" gubiąc w dodatku część punktów w poprzednim rocznym zestawieniu.





Masquer - Stark Naked

Data wydania singla: 19 sierpnia 2011
Najwyższe miejsce: 1 (1x)
Ilość tygodni na liście: 17

6

Długie zasłuchiwanie się w ten utwór dało nadspodziewane wyniki na liście.



The Antlers - I Don't Want Love

Data wydania singla: 26 września 2011
Najwyższe miejsce: 1 (4x)
Ilość tygodni na liście: 17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2017 02:57 PM przez thestranglers.)
03.01.2013 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #37
RE: lista roku 2012
"She Wants" najgorsze Icon_sad Że też odkopaliście ten numer :roll:
Porcelain Raft już za to całkiem całkiem Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.01.2013 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: lista roku 2012
thestranglers napisał(a):The Antlers - I Don't Want Love
Moi protegowani. Ależ się cieszę. U mnie oczywiście w zeszłym roku.

thestranglers napisał(a):Masquer - Stark Naked
Kolejni podopieczni Icon_biggrin I w przypadku tej kapeli o jakimkolwiek sukcesie forumowym nie marzyłem, bo myślałem, że są zbyt niszowi....ale melodie zrobiły swoje.

thestranglers napisał(a):Porcelain Raft - Unless You Speak From Your Heart
Trzeci Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin Wcale nie mamy tak mało wspólnych, skoro w top 10 masz jedne z moich czołowych odkryć i rekomendacji ostatnich miesięcy/lat! U mnie nawet Porcelain plasował się niżej z tym nagraniem, ale w takim "sercowym" rankingu to być może top 10 singli 2012 roku.

thestranglers napisał(a):Metronomy - She Wants
Jedynie Konrad narzeka na ten fajny, dark-popowy singiel. U mnie wszedł po Off-ie i nie zyskał megapopularności, no ale to było już długo po sukcesach i zachwytach nad albumem.

thestranglers napisał(a):Everything Everything - Final Form
Zawsze blisko DLP, ale jeszcze nigdy na niej. Album jest już u mnie na dysku. Może będą z tego dzieci.

thestranglers napisał(a):Beach House - Lazuli
Spory hit na kilku listach, ale u mnie wybór na trzeci singiel będzie RACZEJ inny.

thestranglers napisał(a):Grimes - Genesis
Kolejna z artystek, której sukcesu nie wywróżyłem, więc ograniczyłem się do promowania standardowego - ale Wy wyciągnęliście wiele więcej Icon_smile

thestranglers napisał(a):Crystal Castles - Plague
Teledysk Icon_biggrin

thestranglers napisał(a):Purity Ring - Lofticries
Tutaj z kolei Ty byłeś pierwszy i polecałeś ich zanim ja dorwałem się do debiutanckich nagrań. Po kilku miesiącach to już wspólni ulubieńcy.

thestranglers napisał(a):Ladytron - Ambulances
U mnie w zeszłym roku. Czekam na solowy album wokalistki, który już na wiosnę 2013!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.01.2013 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #39
RE: lista roku 2012
Napięcie rośnie. She Wants faktycznie odebrałem jako lekkie rozczarowanie, ale zdecydowanie dobrze sie stało, że Metronomy podbili Twoją pierwszą dychę.
thestranglers napisał(a):Everything Everything - Final Form
arcyciekawa formacja, która nie gra specjalnie chwytliwej muzyki, by osiągnąć specjalny sukces. Ale swoich amatorów znalazła.
Ale większość znajomych utyskuje, że to taka kocia muzyka. Ich problem. Porcelain Raft, The Antlers i Masquer - kolejne rewelacyjne piosenki. Nie ma co, świetny zestaw.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
04.01.2013 08:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: lista roku 2012
Dzięki za głosy! Icon_biggrin Czy jesteście gotowi na Top5 ? Icon_wink
04.01.2013 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  lista roku 2020 thestranglers 23 7 885 11.04.2021 10:06 AM
Ostatni post: Szymek79
  lista roku 2019 thestranglers 39 11 894 09.01.2020 02:42 PM
Ostatni post: thestranglers
  lista roku 2018 thestranglers 32 11 031 11.01.2019 10:58 PM
Ostatni post: thestranglers
  lista roku 2017 thestranglers 27 12 987 06.01.2018 06:24 PM
Ostatni post: Szymek79
  lista roku 2016 thestranglers 19 7 916 07.01.2017 09:31 AM
Ostatni post: thestranglers
  lista roku 2015 thestranglers 77 19 806 13.01.2016 10:48 PM
Ostatni post: thestranglers
  lista roku 2014 thestranglers 52 17 628 17.01.2015 08:17 PM
Ostatni post: Kordian
  lista roku 2013 thestranglers 32 9 590 07.01.2014 11:09 AM
Ostatni post: marsvolta
  filmy roku 2012 thestranglers 13 3 980 17.11.2013 03:29 PM
Ostatni post: thestranglers
  lista roku 2011 thestranglers 27 9 321 24.12.2012 10:53 AM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości