Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 78 z 9.05.08
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
26. N 1 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
Od nienawiści do miłości. Tak było ze mną i z tym utworem Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
09.05.2008 09:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):Jej Icon_eek2 Nie za dużo tej Jopek czasem? Icon_redface2 Icon_wink2
Gdzie tam za dużo. Łącznie tylko 7.
Tylko? Icon_eek2
Ja nie przypominam sobie, żeby jakiś artysta miał w jednym tygodniu na liście 5 utworów (chyba, że liczyć featuringi, to może się zdarzało), a co dopiero 7! Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.05.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
a byles juz na liscie adr'a? Icon_lol
09.05.2008 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kleschko napisał(a):26. N 1 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
Od nienawiści do miłości. Tak było ze mną i z tym utworem Icon_mrgreen
Nie przesadzałbym z nienawiścią. Słyszałem wcześniej tylko fragment utworu i to w radio.
09.05.2008 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):a byles juz na liscie adr'a? Icon_lol
To pewnie proponujesz jako przygotowanie? A jak już się oswoi to będzie mógł zajrzeć do mojego topu wszechczasuff, gdzie w 20 jest...
A tylko dlatego, że wprowadziłem ostre ograniczenia, na mojej liście nie ma kilkunastu piosenek Anny Marii.
09.05.2008 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Ja też uwielbiam niektórych wykonawców, ale nie aż tak, żeby wypełniać nimi pół listy Icon_eek2 Zawsze uważałem, że to trochę nieprofesjonalne, więc starałem się tego unikać w miarę możliwości Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.05.2008 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
a co w tym nieprofesjonalnego?
dla mnie ograniczanie sie to sztucznosc Icon_razz.
09.05.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
kajman napisał(a):1. Oba czy pojedyńczy?
oba. i wiersz, i piosenka.
kajman napisał(a):2. Dla mnie też, szczególnie, że raczej byłem nastawiony sceptycznie, ale po pierwsze słyszałem z radia, a po drugie w krótkim fragmencie.
mhm, czytałam komentarz wbrew pozorom Icon_wink2 . ale właśnie mimo to jest to zaskakujące. w związku z tym cieszy bardziej.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.05.2008 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
ku3a napisał(a):a co w tym nieprofesjonalnego?
dla mnie ograniczanie sie to sztucznosc Icon_razz.
Oj, nie chodzi tyle o jakieś specjalne ograniczanie, co o ustalenie jakichś zasad i ich przestrzeganie Icon_smile2 Ale każdy robi jak uważa za stosowne Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2008 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
aaktt napisał(a):
ku3a napisał(a):a co w tym nieprofesjonalnego?
dla mnie ograniczanie sie to sztucznosc Icon_razz.
Oj, nie chodzi tyle o jakieś specjalne ograniczanie, co o ustalenie jakichś zasad i ich przestrzeganie Icon_smile2 Ale każdy robi jak uważa za stosowne Icon_wink2
Ja właśnie ustaliłem zasady i ich przestrzegam. I stąd właśnie dokładnie 7 piosenek Anny Marii w zestawieniu i ani jednego King Crimson.
10.05.2008 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Wierzę na słowo Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
To już obsesja z tą AMJ Icon_razz2
Gdyby się M.I.A cała 10 byłaby Polska. Licze, że do tego nagrania dołączy za tydzień Sing For Submarine, bo wyprawia on rzeczy niesamowite Icon_razz2 Ładnie skoczył Goliath. Za to Muse się mocno oberwało co dla mnie było do przewidzenia. SDM w tym utworze za którym nie przepadam, a Jednoczas naprawdę mi się mocno podoba i na listę może by wskoczył...
Szkoda, że Bjork też się cofa. PJ nie potrafi się wybić z dolnej strefy listy. Chyba nie czytasz TR Icon_razz2, który mógłby cię dodatkowo zmobilizować w tym miesiącu do popchnięcia Harvey w górę...ale cóż u mnie też spada, ja sobie za to przypominam starsze płyty. Carla Bruni może wróci do 40...o ile u mnie za 30 nie wyjdzie ;D Najwyższa nowość bardzo dobra tak jak i ostatnia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
saferłel napisał(a):1. To już obsesja z tą AMJ Icon_razz2
2. Gdyby się M.I.A cała 10 byłaby Polska.
3. Za to Muse się mocno oberwało co dla mnie było do przewidzenia.
4. SDM w tym utworze za którym nie przepadam, a Jednoczas naprawdę mi się mocno podoba i na listę może by wskoczył...
5. PJ nie potrafi się wybić z dolnej strefy listy. Chyba nie czytasz TR Icon_razz2, który mógłby cię dodatkowo zmobilizować w tym miesiącu do popchnięcia Harvey w górę.
1. Jaka obsesja. Po prostu w tym tygodniu podobała mi się zdecydowanie najbardziej.
2. Długo rozszywrowywałem to zdanie. W końcu chwyciłem, że zamiast się powinno być nie, a zamiast p - P.
3. Jeszcze nic straconego. Ale cały czas ciąży mi dużo lepsza wersja Buble'a.
4. A dla mnie akurat jest rewelacyjny (muzycznie, bo text to bonus). Jednoczas u mnie na razie nie ma szans z prostego powodu, że nie ma wsparcia (i na razie nawet nie zabrałem się za jego poznanie).
5. Nie czytam. Muzyka jest od słuchania a nie od czytania o niej i tylko ona sama może się obronić.
11.05.2008 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
aaktt napisał(a):Wierzę na słowo Icon_mrgreen
Nie musisz. Zasady tworzenia listy są podane w innym wątku i można się zapoznać.
11.05.2008 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Ehh tam w sumie trochę inaczej miało być, nawet od twojej wersji, po prostu coś mi klawiatura zastrajkowała i głupie błędy wyszły ;] Ale dobrze rozszyfrowałeś.

Może wsparcie twój Jednoczas otrzyma od mojego Icon_wink

A TR to tylko pomocnik Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #36
 
Teraz pora na moją porcję narzekań:
Skandaliczny spadek "Spróbuj mówić kocham" to największa porażka twojej listy w tym tygodniu (nie mówiąc oczywiście o całym mnóstwie utworów w zestawie, które po prostu mnie odrzucają...).
I błagam po raz kolejny: zmień tego Torda Gustafsena na Gustavsena... Ja rozumiem, że można sobie pomijać wykrzykniki w tytułach i takie tam - ale tu już jest błąd w pisowni nazwiska... Dobrze, że Tord ani Andzia tego nie widzą!!!
11.05.2008 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #37
 
Muszę przeprowadzić jakąś akcję promocyjną na forum! Co by cokolwiek u Ciebie się znalazło ode mnie Icon_wink2
12.05.2008 04:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
vingoe napisał(a):Muszę przeprowadzić jakąś akcję promocyjną na forum! Co by cokolwiek u Ciebie się znalazło ode mnie Icon_wink2
O tak, ja też chyba się pokuszę Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2008 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
vingoe napisał(a):Muszę przeprowadzić jakąś akcję promocyjną na forum! Co by cokolwiek u Ciebie się znalazło ode mnie Icon_wink2
1. Przede wszystkim muszę mieć poczucie stabilności Twojej listy, wtedy będę czegoś na niej poszukiwał.
2. Chyba pracujemy na trochę innych klimatach, ale pewnie coś jednak ciekawego dla mnie by się tam znalazło.
12.05.2008 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #40
 
kajman napisał(a):1. Przede wszystkim muszę mieć poczucie stabilności Twojej listy, wtedy będę czegoś na niej poszukiwał.
2. Chyba pracujemy na trochę innych klimatach, ale pewnie coś jednak ciekawego dla mnie by się tam znalazło.

No z tą stabilnością , to rzeczywiście u mnie ciężko od dłuższego czasu. Ale pracuję nad tym z całych sił, żeby było znacznie stabilniej.
Jednak nie sądzę, by miało mieć to wpływ na ewentualne zapoznanie się z paroma rzeczami z mojej listy (chociażby z tym co wrzucę na chomika). Myślę, że nijak ma się chęć poznawania muzyki do stabilności mojej listy Icon_smile2

I zapewne znalazłbyś i u mnie coś co mogłoby przykuć Twoją uwagę Icon_biggrin3
13.05.2008 12:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości