Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 78 z 9.05.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
vingoe napisał(a):1. Jednak nie sądzę, by miało mieć to wpływ na ewentualne zapoznanie się z paroma rzeczami z mojej listy (chociażby z tym co wrzucę na chomika). Myślę, że nijak ma się chęć poznawania muzyki do stabilności mojej listy Icon_smile2
2. I zapewne znalazłbyś i u mnie coś co mogłoby przykuć Twoją uwagę Icon_biggrin3
1. Wbrew pozorom stabilność Twojej listy ma dla mnie duże znaczenie. Ledwo starcza mi czasu, żeby w ciągu tygodnia przesłuchać wszystkie piosenki, które są albo mogą się znaleźć na mojej liście. I pod tym kątem przede wszystkim szukam muzyki. Oczywiście jeżeli trafię na coś dla mnie bardzo interesującego, to także się zapoznaję.
2. O ile pamiętam, na Twojej liście jest Nude, więc nie do końca nie mamy niczego wspólnego. No a w tym tygodniu pojawi się piosenka z Twojej listy (chociaż wrzuciłem to przed zapoznaniem się z nią).
13.05.2008 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #42
 
kajman napisał(a):Nie do końca jestem pewien, co masz na myśli pod pojęciem syntetyk. Ale pod takim, które mi pasuje najbardziej, to akurat jest coś, co tutaj jest dla mnie plusem, bo zostało to zgrabnie wykorzystane.
Syntetyk - czyli sztuczny jak dla mnie utwór. Osobiscie pociąłbym go ,a zostawił ostatnie 80- 90 sekund. Icon_smile2 Strasznie się starałem cos wyszukać z "Gospela" i nic mnie tam nie rusza.....aż do przedwczoraj Icon_smile2 . Znalazłem wreszcie coś co mnie bardzo się podoba, ale niestety nie są to ani Kowboje ani Hydro.
13.05.2008 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #43
 
Aro napisał(a):Znalazłem wreszcie coś co mnie bardzo się podoba, ale niestety nie są to ani Kowboje ani Hydro.
Dlaczego niestety? Bardzo dobrze, że znalazłeś. Icon_mrgreen [Niech no spojrzę kiedy Twoja następna lista... Dopiero siedemnastego? Nie da się nic przyśpieszyć? Icon_wink2]

[Mamusia chce, co mamusia chce. Icon_cool2 ]
13.05.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #44
 
abd3mz napisał(a):Dlaczego niestety?
Bo wiem jak Wam sie podobają te utwory.
abd3mz napisał(a):Niech no spojrzę kiedy Twoja następna lista... Dopiero siedemnastego? Nie da się nic przyśpieszyć? ]
Nie da się Icon_wink2 A po za tym nie wiem jeszcze czy wejdzie na listę Icon_wink2 Icon_biggrin3
13.05.2008 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
Aro napisał(a):Bo wiem jak Wam sie podobają te utwory.
Misie podobają wszystkie. Icon_mrgreen
Aro napisał(a):A po za tym nie wiem jeszcze czy wejdzie na listę Icon_wink2 Icon_biggrin3
Nie no teraz jak wspomniałeś to nie ma wyjścia! Icon_razz Icon_wink2
13.05.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #46
 
kajman napisał(a):muszę mieć poczucie stabilności Twojej listy

taki stary człowiek i może... nie rozumieć słowa "stabilność" Icon_razz Icon_wink2 phi!

skoro w top 20 są utwory po 10, 11, 12 i 13 tygodni, to ja się pytam: jaka tu niestabilność? Icon_smile2

niestabilność, to jeśli co tydzień całe top 10 byłoby usłane co najmniej 8 nowościami... a tu w top 20 w sumie aż 6 utworów jest po kilkanaście tygodni, czyli dokładnie 30% całego top 20

nie każdy musi mieć liste stabilną: czyt. od 20 tygodni z tym samym numerem jeden!


Icon_smile2
13.05.2008 04:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):muszę mieć poczucie stabilności Twojej listy
taki stary człowiek i może... nie rozumieć słowa "stabilność" Icon_razz Icon_wink2 phi!
Faktycznie, powinienem napisać nieregularności, ale niestabilność też nie jest złym określeniem. Pisałem bowiem o stabilności listy, a nie stabilności utworów na niej. A jak lista raz jest, a raz jej nie ma, to na pewno nie jest stabilna, przynajmniej na tym forum.
13.05.2008 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #48
 
kajman napisał(a):A jak lista raz jest, a raz jej nie ma, to na pewno nie jest stabilna, przynajmniej na tym forum.

tak, tak. racja, racja. zapomniałem, że to forum jest najważniejsze. taki as, który bije wszystkie karty Icon_razz Icon_mrgreen






______________________________
boję się tylko, że nasze życie staje się niestabilne, gdy nie zapostujemy tu listy Icon_wink2
uwaga, a odeszły_był_od_nas (niepomnę imienia), to już w ogóle pogrążą się obecnie w niestabilności życiowej, współczucia na tej nowej drodze licealnej Icon_razz Icon_lol
13.05.2008 05:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości