Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 78 z 9.05.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 78 z 9.05.08
Jak się spojrzy na moją listę, można odnieść wrażenie, że poświęciłem 2 piosenki Anny Marii, żeby pozostałe zyskały, ale po prostu tamta czwórka po raz kolejny mnie zaczarowała. Przy czym, jeżeli 3 z nich były już wysoko (teraz jedna utrzymała prowadzenie, a dwie podskoczyły o jedno oczko, zajmując w ten sposób całe podium), więc niewiele się zmieniło, ale Nagle nagle wystrzeliło w górę zmieniając kierunek marszu. I tylko przyszło mi zastanawiać się, co spowodowało, że ostatnio było tak nisko.
Może to także dlatego, że był to dobry tydzień dla kobiet, bo na czwarte miejsce wskoczyło Nie zabijaj.
O bardzo dobrym tygodniu może także mówić SDM (wbrew pozorom kobiet tam nie uświadczysz), bo Wiersz o płaczu awansował z miejsca 10 na 6, a Akt miłosny albo życie skoczył z 37 na 20.
Najwyżej notowaną piosenką zagraniczną okazało się M.I.A., które stoczyło niesamowitą walkę o 10 miejsce z będącym w coraz lepszej formie The state of Massachussets.
Na 15 i 16 dwa spore skoki, przy czym o ile Goliath był już znacznie wyżej, to I'm not in love jeszcze u mnie tak wysoko nie było.
Ze Strachów ten tydzień na plus może zapisać tylko Encore jeszcze raz, które po wielkim awansie znowu jest moim ulubionym ich utworem.
Pisałem już wcześniej, że Lao Che może trafić do 30 i stało się. Ale raczej nie można było się spodziewać, że zrobią to akurat Czarne kowboje. A stało się poniekąd przypadkiem i odpowiedzialnością za to należy obarczyć Polski Top. Brak emisji LP3 spowodował, że postanowiłem posłuchać nowości. I zaskakująco dobre wrażenie sprawił Travis, a Czarne kowboje, które we fragmenciku zrobiły kiepskie wrażenie, w całości i z dobrym odsłuchem totalnie mnie odleciały.
Teraz miła wiadomość dla P.U.R.H.-a (jedna z wielu), bo Laudanum przypomniało sobie, że było w czołówce i ruszyło raźnym krokiem (lepiej powiedzieć skokiem) do czołowki.
Z 4 powrotów na pewno najefektowniejszy jest dziełem Comin' home baby i wbrew pozorom ten najniższy, bo Unfurl było już bardzo blisko dna poczekalni.
4 powroty, ale także mam w zestawieniu 4 nowości. O jednej była już mowa, a z kolejnych każda ma inną historię. Ouroborous wybrało drogę przez poczekalnię i przebyło ją dosyć bezboleśnie, Nic nie pachnie jak ty z kolei do poczekalni dobijało się od dłuższego czasu, ale w końcu jak dostało szansę, to ją przeskoczyło. Natomiast Chromolę od pierwszego przesłuchania nie chromoliło, lecz raźno wzięło się do roboty, ale nagła zadyszka spowodowała, że nie znalazło się wyżej.
No i przeoczyłem 2 skoki, więc nadrabiam. W obu przypadkach to awanse powrotne, bo piosenki były już znacznie wyżej, a szczególnie Solar winds mocno rządziło, chociaż i Cavalettas w 10 było.
1. 1. 5 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
2. 3. 36 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 4. 32 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
4. 5. 37 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
5. 2. 17 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
6. 10. 4 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
7. 22. 13 NAGLE - Anna Maria Jopek
8. 6. 16 DYBUK - Żywiołak
9. 12. 21 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
10. 13. 38 M.I.A. - Avenged Sevenfold
11. 17. 10 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
12. 14. 4 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
13. 19. 5 SING FOR THE SUBMARINE - REM
14. 8. 5 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
15. 26. 11 GOLIATH - The Mars Volta
16. 31. 7 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah

17. 15. 4 NA SIEDEM - Zakopower
18. 7. 12 CZAS - Katarzyna Groniec
19. 23. 6 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
20. 37. 2 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
21. 36. 20 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy

22. 16. 5 SUMMERS LOST - Hurt
23. 38. 6 CAVALETTAS - The Mars Volta
24. 47. 38 SOLAR WINDS - Devin Townsend

25. 9. 5 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
26. N 1 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
27. 18. 4 SHINE A LIGHT - The Rolling Stones
28. 24. 57 THE FUNERAL - Band Of Horses
29. 11. 4 FEELING GOOD - Muse
30. 35. 20 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
31. 48. 11 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
32. 29. 16 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
33. 28. 13 MATULU - Digitalllove
34. 25. 5 WANDERLUST - Bjork
35. P 6 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
36. 21. 13 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
37. 30. 4 THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
38. 20. 5 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
39. 49. 5 DARK STAR - Fish
40. 39. 12 NW5 - Madness
41. 44. 12 AUTUMN - Carla Bruni
42. 41. 4 BROKEN HARP - PJ Harvey
43. P 4 NUDE - Radiohead
44. N 1 OUROBOROUS - The Mars Volta
45. 32. 5 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
46. N 1 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
47. P 22 INTENSION - Tool
48. 33. 10 KAWAŁEK PODŁOGI 2008 - Mr Zoob
49. P 27 UNFURL - Katatonia
50. N 1 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade

poczekalnia:
42. ALONE WITH THE SEA - Hurt
40. REPENTANCE - Dream Theater
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
27. ANESTHETIZE - Porcupine Tree
50. NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
43. AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
LYRA - Kate Bush
NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
ARC OF THE CURVE - Fish
LOST - Avenged Sevenfold
46. EXAM ROOM - Hermano
13TH STAR - Fish
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
CONQUEST - The White Stripes
45. 2 RUBEN'S TATOO - Songdog
EPITAPH - Antimatter
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
SKY IS OVER - Serj Tankian
I DON'T WANNA HURT - Anouk
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
ICKY THUMP - The White Stripes
COPACABANA - Barry Manilow
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
NIEPRZYGODA - Happysad
MANSARD ROOF - Vampire Weekend
SAW SOMETHING - Dave Gahan
FIRE - Zbigniew Hołdys
SHADOWS - Jamie Scott & the Town

leżakownia:
34. IT HAD BETTER BE TONIGHT - Michael Buble
BLESSED FEET - Tord Gustavsen Trio
POETRY MAN - Queen Latifah
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
DREAM ON - Kelly Sweet
08.05.2008 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Jej Icon_eek2 Nie za dużo tej Jopek czasem? Icon_redface2 Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.05.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
kajman napisał(a):4. 5. 37 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Cieszy, bo myślałem, że będzie huśtawka.
kajman napisał(a):Pisałem już wcześniej, że Lao Che może trafić do 30 i stało się. Ale raczej nie można było się spodziewać, że zrobią to akurat Czarne kowboje. A stało się poniekąd przypadkiem i odpowiedzialnością za to należy obarczyć Polski Top. Brak emisji LP3 spowodował, że postanowiłem posłuchać nowości. I zaskakująco dobre wrażenie sprawił Travis, a Czarne kowboje, które we fragmenciku zrobiły kiepskie wrażenie, w całości i z dobrym odsłuchem totalnie mnie odleciały.
Jedna z ostatnich twierdz zdobyta. Icon_mrgreen Pewnie niemały wpływ na to miał fakt, że najprawdopodobniej przesłuchałeś wersję albumową. Singiel jest ponad minutę krótszy.
kajman napisał(a):37. 30. 4 THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
Hmm... Co się stało, że zmieniłeś tytuł? Icon_wink2
kajman napisał(a):50. N 1 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
Mój ulubiony utwór na płycie i chyba jedyny do którego wracam. Icon_smile2
kajman napisał(a):38. 20. 5 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
Nie dasz się przekonać do wykrzyknika?
08.05.2008 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Dominacja Anny Marii Jopek przypomina mi, jak to u mnie Evanescence powalało konkurencję na łopatki (zespół był przez około rok na szczycie!) A właśnie, ile tygodni na pierwszym miejscu Twojej listy są utwory Anny Marii?
28. 24. 57 THE FUNERAL - Band Of Horses
Gratuluję! W sumie żałuję, że BOH u mnie kariery nie zrobili
08.05.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Dla mnie podium powinno być dokładnie w kolejności odwrotnej Icon_wink2
kajman napisał(a):20. 37. 2 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
już top20!!! mam nadzieję, ze u mnie też tak bedzie.
kajman napisał(a):28. 24. 57 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):46. N 1 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
zdecydowanie to jest Twoja najlepsza nowość. U mnie już troszke traci ale bedę kibicował!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.05.2008 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
aaktt napisał(a):Jej Icon_eek2 Nie za dużo tej Jopek czasem? Icon_redface2 Icon_wink2
Gdzie tam za dużo. Łącznie tylko 7.
08.05.2008 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):4. 5. 37 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Cieszy, bo myślałem, że będzie huśtawka.
kajman napisał(a):2. Pisałem już wcześniej, że Lao Che może trafić do 30 i stało się. Ale raczej nie można było się spodziewać, że zrobią to akurat Czarne kowboje.
Jedna z ostatnich twierdz zdobyta. Icon_mrgreen Pewnie niemały wpływ na to miał fakt, że najprawdopodobniej przesłuchałeś wersję albumową. Singiel jest ponad minutę krótszy.
kajman napisał(a):37. 30. 4 THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
Hmm... Co się stało, że zmieniłeś tytuł? Icon_wink2
kajman napisał(a):50. N 1 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
Mój ulubiony utwór na płycie i chyba jedyny do którego wracam. Icon_smile2
kajman napisał(a):38. 20. 5 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
Nie dasz się przekonać do wykrzyknika?
4. Nie wszystko u mnie się huśta.
2. Chyba albumową. W każdym razie 5:06.
37. A przedtem pisałem inaczej?
50. Z 4 poznanych jedyny, który przedarł się do mojego zestawienia. Pozostałe odpadły (w większości od razu).
38. Na mojej liście nie. Nie lubię używać w utworach czegokolwiek poza literami (postępem jest to, że w opisach mp3 je stosuję).
08.05.2008 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
prz_rulez napisał(a):Dominacja Anny Marii Jopek przypomina mi, jak to u mnie Evanescence powalało konkurencję na łopatki (zespół był przez około rok na szczycie!) A właśnie, ile tygodni na pierwszym miejscu Twojej listy są utwory Anny Marii?
Jopek na pewno nie ma serii, bo dwa razy wmieszało się Zielone.
08.05.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Dla mnie podium powinno być dokładnie w kolejności odwrotnej Icon_wink2
kajman napisał(a):20. 37. 2 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
już top20!!! mam nadzieję, ze u mnie też tak bedzie.
kajman napisał(a):46. N 1 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
zdecydowanie to jest Twoja najlepsza nowość. U mnie już troszke traci ale bedę kibicował!!!
Podium. Raczej się nie zanosi. Ewentualnie 1 i 2 mogą się zamienić (takie odczucia z dzisiaj.
20. Ale u mnie pewnie będą problemy z wyprzedzeniem Płaczu, którego u Ciebie nie widzę.
46. Jakoś mnie to nie zdziwiło. Ale myślę, że zbyt dużo nie osiągnie, chociaż awansować może.
08.05.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
kajman napisał(a):2. Chyba albumową. W każdym razie 5:06.
Na pewno albumową. Singiel kończy się na nastrojach.
kajman napisał(a):37. A przedtem pisałem inaczej?
Nie, ale widać mnie zaćmiło. Powinno być OF DESIRE.
08.05.2008 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Dziwne..... ale niezwykłe. Icon_wink2 Twoja lista kojarzy mi sie z "manipulacjami" (w dobrym tego słowa znaczeniu Icon_biggrin3 ), zabawami w słowa, ubieraniu utworów i przypisywaniu im pewnych symboli, a każdy z nich (w każdej pięćdziesiątce ) został wielokrotnie opisany w sposób niezwykły. To taki łańcuch uzalezniony od wielu czynników.... Co dobre , a co złe. Lub co jest lepsze a co gorsze. Jak w zyciu.......
No dobra. Bardzo mi się podoba podium. Icon_smile2 Choc ja bym widział tam innego lidera Icon_wink2

Mój Top 5 Twojej listy:

1. M.I.A. - Avenged Sevenfold
2. NAGLE - Anna Maria Jopek
3. THE FUNERAL - Band Of Horses
4. WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
5. GOLIATH - The Mars Volta


Nowości także swietne z wyjatkiem najwyzszej która jest dla mnie syntetykiem.
09.05.2008 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: kajman30 nr 78 z 9.05.08
kajman napisał(a):Teraz miła wiadomość dla P.U.R.H.-a (jedna z wielu), bo Laudanum przypomniało sobie, że było w czołówce i ruszyło raźnym krokiem (lepiej powiedzieć skokiem) do czołowki.
Miło mi Icon_smile2 Ale jeszcze bardziej cieszy mnie nagły kontratak wiatrów słonecznych Icon_biggrin3
Świetnie też że na liście są już 3 MarsVolty Icon_smile2 Chociaż po cichu liczyłem na jakąś inną nowość Icon_wink2 Jeśli chodzi o kolor niebieski, to tym razem im niżej tym lepiej, a trochę szkoda Icon_wink2 Martwią też trochę wypadki, ale pewnie nie na długo :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.05.2008 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Aro napisał(a):1. Dziwne..... ale niezwykłe. Icon_wink2 Twoja lista kojarzy mi sie z "manipulacjami" (w dobrym tego słowa znaczeniu Icon_biggrin3 ), zabawami w słowa, ubieraniu utworów i przypisywaniu im pewnych symboli, a każdy z nich (w każdej pięćdziesiątce ) został wielokrotnie opisany w sposób niezwykły. To taki łańcuch uzalezniony od wielu czynników.... Co dobre , a co złe. Lub co jest lepsze a co gorsze. Jak w zyciu.......
2. No dobra. Bardzo mi się podoba podium. Icon_smile2 Choc ja bym widział tam innego lidera Icon_wink2
Mój Top 5 Twojej listy:
1. M.I.A. - Avenged Sevenfold
2. NAGLE - Anna Maria Jopek
3. THE FUNERAL - Band Of Horses
4. WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
5. GOLIATH - The Mars Volta

6. Nowości także swietne z wyjatkiem najwyzszej która jest dla mnie syntetykiem.
1. Jejku, ale napisałeś. Icon_biggrin3 Przyznam się, że nie wpadłbym na to, że ta lista może się tak kojarzyć.
2. To akurat nic dziwnego, bo ja na Twojej też widziałbym innego lidera. Icon_smile2
6. Nie do końca jestem pewien, co masz na myśli pod pojęciem syntetyk. Ale pod takim, które mi pasuje najbardziej, to akurat jest coś, co tutaj jest dla mnie plusem, bo zostało to zgrabnie wykorzystane.
09.05.2008 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
to jest oczywiste - najbardziej mnie cieszy kolejny skok "M.I.A.".
a z pozostalych:
- ladny debiut "Czarnych kowbojow". mi w tej piosence najbardziej sie podoba koncowka.
- debiut "Chromoli"
09.05.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
mnie oczywiście najbardziej cieszy SDM.
wysoki debiut Lao Che mimo wszystko zaskakujący!
no i widzę bunt co do nowego Coldplaya Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.05.2008 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: kajman30 nr 78 z 9.05.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):Teraz miła wiadomość dla P.U.R.H.-a (jedna z wielu), bo Laudanum przypomniało sobie, że było w czołówce i ruszyło raźnym krokiem (lepiej powiedzieć skokiem) do czołowki.
1. Miło mi Icon_smile2 Ale jeszcze bardziej cieszy mnie nagły kontratak wiatrów słonecznych Icon_biggrin3
2. Świetnie też że na liście są już 3 MarsVolty Icon_smile2
22. Chociaż po cichu liczyłem na jakąś inną nowość Icon_wink2
3. Jeśli chodzi o kolor niebieski, to tym razem im niżej tym lepiej, a trochę szkoda Icon_wink2
4. Martwią też trochę wypadki, ale pewnie nie na długo :->
1. Jak już pisałem, wiedziałem, że jedna z wielu, a o Wiatrach pisałem na samym końcu, kiedy już miałem skończone ostatnie przesłuchanie, więc się skracałem.
2. Chyba w chwili wolnej poznam więcej utworów z płyty TMV, bo 3/4 poznanych bardzo mi się podoba.
22. Zastanawiam się na jaką.
3. Ale jak już pisałem dla Unfurl to był ogromny skok i kto wie, co będzie za tyddzień.
4. Możliwe, że nie na długo, także dlatego, że zanosi się na wielką czystkę spowodowaną zanikiem poparcia.
09.05.2008 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):2. Chyba albumową. W każdym razie 5:06.
Na pewno albumową. Singiel kończy się na nastrojach.
kajman napisał(a):37. A przedtem pisałem inaczej?
Nie, ale widać mnie zaćmiło. Powinno być OF DESIRE.
2. A ja myślałem, że na Ich Troje (takie było moje pierwsze skojarzenie - Nas Troje - Ich Troje).
37. Ja po prostu co tydzień przeliczając wyniki przesuwam tylko utwory w winampie i błędy się utrwalają.
09.05.2008 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):1. to jest oczywiste - najbardziej mnie cieszy kolejny skok "M.I.A.".
2. - ladny debiut "Czarnych kowbojow". mi w tej piosence najbardziej sie podoba koncowka.
3. - debiut "Chromoli"
1. To faktycznie oczywiste. I teraz ciekawe, czy w tym tygodniu będziemy mieli remis. Icon_biggrin3
2. Mi także. I nie wiem dlaczego, ale mam takie dziwne wrażenie, że coś mi przypomina. Icon_wink2 Poza tym ma wielki plus za text.
3. Można i tak, pozostaje tylko domniewywanie, kto zacz ta Chromola. Icon_lol
09.05.2008 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
neon.ka napisał(a):1. mnie oczywiście najbardziej cieszy SDM.
2. wysoki debiut Lao Che mimo wszystko zaskakujący!
3. no i widzę bunt co do nowego Coldplaya Icon_wink2
1. Oba czy pojedyńczy?
2. Dla mnie też, szczególnie, że raczej byłem nastawiony sceptycznie, ale po pierwsze słyszałem z radia, a po drugie w krótkim fragmencie.
3. I ten bunt będzie trwał do końca. Icon_wink2
09.05.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):Można i tak, pozostaje tylko domniewywanie, kto zacz ta Chromola.
dla mnie to jest rodzaj męski - chromol, liczba mnoga - chromole Icon_mrgreen .
09.05.2008 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości