Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 846
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 846
Przygotowania świąteczne pełną parą, dziś od 7 rano na nogach, a do tego jeszcze druga zmiana do pracy. Ledwie się wyrobiłem, listę zdążyłem zrobić jeszcze przed wyjściem, ale z publikacją już się nie wyrobiłem, dlatego dopiero teraz. To przedostatnie notowanie w tym roku - następne wyjątkowo w piątek 28 grudnia, a nie jak zapowiadałem w terminarzu zamieszczonym w odpowiednim temacie, czyli 26 grudnia - w drugi dzień świąt. Potem podsumowanie roczne, z którym tradycyjnie się chcę wyrobić w Sylwestra (czyli w urodziny PSY-a Icon_wink ). To stała data podsumowania rocznego od początku istnienia listy i nie mam najmniejszego zamiaru jej zmieniać. Grafik napięty ale mam nadzieję dam radę, tym bardziej, że lista płyt ostatnia w tym roku i najprawdopodobniej przed dłuższą przerwą. O dalszych jej losach zadecyduję jednak dopiero po Nowym Roku. Stałe elementy podsumowania rocznego - lista płyt, loża liderów oraz lista utworów - tak jak w dwóch poprzednich edycjach. Pierwsze notowanie listy w nowej 25 edycji w niedzielę 6 stycznia - wtedy też najwcześniej podam terminarz notowań na rok 2013.
Tak jak już informował aaktt w odpowiednim temacie, powracają SNSD (angielska nazwa GG jest dla mnie nie do przełknięcia). O tym fakcie wiem już od jakiegoś czasu. Tyle że termin wydania płyty był planowany na 7 stycznia 2013 a nie na 3 stycznia. Choć w niektórych mediach można nawet spotkać się z datą 1 stycznia. Trudno dociec, który termin jest właściwy, ale faktem jest, że album wydają. Dziś jako najwyższa nowość singiel promujący najnowszy album grupy. Furory zapewne nie zrobi, ale w koreańskich mediach ma zapewnione triumfy co najmniej do końca stycznia. W Inkigayo nie ma już co prawda zwycięzcy odcinka, ale pozostały jeszcze M!Countdown i Music Bank.

Wesołych Świąt.


[Obrazek: 846.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2012 12:50 AM przez kolej_grzesiek.)
24.12.2012 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 846
[Obrazek: pc582yty_89.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.12.2012 12:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: LPGP notowanie 846
coś mi się nie zgadza przy pozycjach 26 i 36Icon_wink
27.12.2012 01:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
RE: LPGP notowanie 846
Dzięki, że zwróciłeś uwagę. Zaraz poprawię.

Zrobione. Oto poprawna wersja.

[Obrazek: 8461.jpg]

Jeśli pozycje 37-40 dałeś w Forumowej o jedno wyżej to nic się nie stało.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2012 01:53 AM przez kolej_grzesiek.)
28.12.2012 01:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: LPGP notowanie 846
Sylwia to już nie Icon_eek, to już Icon_eekIcon_eek .
28.12.2012 02:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości