Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suede - Bloodsports
michal91d
Unregistered

 
Post: #21
RE: Suede - Bloodsport
Płyta będzie miała tytuł "Bloodsports".
Dziś grupa opublikowała utwór "Barriers", który jest do ściągnięcia za darmo ze strony: http://suedebarriers.viinyl.com/

Pierwszy oficjalny singiel z albumu "'It Starts and Ends With You" ukaże się w lutym
07.01.2013 01:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Suede - Bloodsport
Czy wam też pobrzmiewa tu U2?
07.01.2013 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
RE: Suede - Bloodsport
1981 napisał(a):Czy wam też pobrzmiewa tu U2?
tak i nie tylko U2. Jeszcze co najmniej ze dwa, trzy zespoły. Jeszcze nie wiem, co o tym sądzić. Jest nieźle, tyle na pewno mogę teraz napisaćIcon_smile
07.01.2013 04:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
RE: Suede - Bloodsports
pachnie to mi i ju tu i coldplayem i jeszcze kilkoma innymi.od przyjemna piosenka. nic wielkiego nie oczekiwalem od nich i taka ta piosenka jest
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.01.2013 04:59 PM przez bugman.)
07.01.2013 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #25
RE: Suede - Bloodsports
Fajny kawałek. Ciekawe jak będzie brzmiał oficjalny singiel.

moja strona o Suede
07.01.2013 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Suede - Bloodsports
Ja zaraz będę słucham, ale jak piszecie coś o Coldplay czy U2, to mi już na starcie ręce opadają...chociaż może zależy od okresu twórczości Icon_smile

bugman - A Ty się zdecyduj, bo co 5 minut zmieniasz zdanie co do Suede i oczekiwań względem płyty Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2013 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
RE: Suede - Bloodsports
(07.01.2013 06:55 PM)saferłel napisał(a):  Ja zaraz będę słucham, ale jak piszecie coś o Coldplay czy U2, to mi już na starcie ręce opadają...chociaż może zależy od okresu twórczości Icon_smile

bugman - A Ty się zdecyduj, bo co 5 minut zmieniasz zdanie co do Suede i oczekiwań względem płyty Icon_lol

pomyliles mnie chyba z kims innym. ja czekam mocno na pulp. suede lubie, ale sie nie nakrecam
07.01.2013 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Suede - Bloodsports
Świetny jest ten riff, ta gitara! Z U2 nie ma to aż tak wiele wspólnego, może oprócz pewnego ogólnego modelu piosenki - przestrzenny rock w klasycznym wydaniu, ukierunkowany na popowe pieszczenie słuchacza. Coldplay to tu na szczęście w ogóle nie słyszę. Ciężko powiedzieć co przypomina z repertuaru Suede, raczej nic. Jest 100 razy ciekawszy niż numery z ostatniej. dosyć asekuracyjnej i nudnej płyty, za to bardziej "korzenny" niż muzyka z "Head Music", mniej pokazowy, eksperymentalny. Britpopowa radocha i maniera też zanikły - bliżej jest imraczej do pewnych stron b z przeszłości.

Jestem bardzo zadowolony Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2013 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #29
RE: Suede - Bloodsports
coldplay tak grywal mniej wiecej za czasow rusha ( ale bardziej ze stron bsdies) czy iksa i igrego. ten numer tak na 3 oceniam. nie podniecilo mnie zupelnie.
07.01.2013 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Suede - Bloodsports
E tam, zupełnie się nie zgadzam - i bynajmniej nie z powodu tego, że nie lubię Coldplay z okresu "Rush", bo tak nie jest Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2013 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #31
RE: Suede - Bloodsports
Nie chcę wychodzić na wielkiego znawcę, ale ja też tam Coldplay nie słyszę. Zdecydowanie bardziej U2, a całość razem trochę przywodzi mi na myśl niektóre dokonania Delays i jeszcze jeden taki zespół, tylko muszę sobie przypomnieć nazwę Icon_razz2

A żeby obalić tezy bugmana to "I Ran Away" brzmi zupełnie inaczej, "1.36", "Moses" tym bardziej. Co do B-side'ów z X&Y to temu utworowi daleko do "Gravity" (zupełnie inny aranż), "How You See the World" to też nie przypomina
07.01.2013 08:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
RE: Suede - Bloodsports
a ja tam widze a raczej slysze poglosy coldplayowe. do ju tu to jak najbardziej pasuje, szczegolnie z ostatnich plyt.a refren to juz w ogole niemalze bono i spolka. jeszcze tez jakims zepsolem to mi sie kojarzy ale nazwy nie pamietam (mansun ?!)
07.01.2013 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Suede - Bloodsports
Notka od Bretta Andersona na temat nowych wydawnictw:

"After a year of sweating and bleeding over the record it's finally finished so we wanted to get some music out there as soon as we could," says Anderson in the text accompanying the announcement. "'Barriers' isn't the first single but we are proud of it enough just to chuck it out there and thought that it's pulsing, romantic swell somehow summed up the feel of the album quite nicely . The album is called Bloodsports. It's about lust, it's about the chase, it's about the endless carnal game of love. It was possibly the hardest we've ever made but certainly the most satisfying. It's ten furious songs for me have reclaimed from ourselves what Suede was always about; drama, melody and noise."

W pierwszej recenzji nowej piosenki, Luke Turner z portalu The Quietus napisał:

"'Barriers' is a terrific widescreen pop track that befits a collection of men who are now more into blueberries than the brown. So there's an excellent guitar turn by Richard Oakes, the always efficient suburban R&B roll of Messrs Osman and Gilbert, Neil Codling's nippy synths and, topping it all, Brett Anderson in terrific voice, singing about lemonade, lipstick and Belgium. By returning with something that's got that their sound indelibly inked into it (with some new hints of Simple Minds) - and incredibly commercial - it's clear that Suede have remembered how to write pop songs. Bring on the LP.

O właśnie! Nie żadne U2 czy Coldplay tylko Simply Minds - to popieram Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2013 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #34
RE: Suede - Bloodsports
Wideo:


moja strona o Suede
08.01.2013 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #35
RE: Suede - Bloodsports
Barriers - bardzo udany powrót.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
08.01.2013 10:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #36
RE: Suede - Bloodsports
Preorder płyty LINK

moja strona o Suede
08.01.2013 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Suede - Bloodsports
Już? Nie ma nawet tracklisty, żadnych konkretnych info i cena 14 funtów - chyba sobie ten amazon żartuje Icon_wink Zachowują się jak kiepscy sprzedawcy z ebaya, stosujący podobne metody Icon_wink

W każdym razie ciekawe jest to, że album wydaje Warner - czyli powinna być promocja za porządne pieniądze....może.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.01.2013 06:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #38
RE: Suede - Bloodsports
Tez mnie zdziwił ten preorder.

moja strona o Suede
08.01.2013 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Suede - Bloodsports
[Obrazek: da107943.jpg]

Okładka żywcem wyjęta z ery płyty "Coming Up" - podobnie glamowy nastrój, podobnie kiczowate połączenia, podobnie "rozbiegana" czcionka. To dobry znak.

A oto tracklista albumu:

1. Barriers
2. Snowblind
3. It Starts and Ends With You
4. Sabotage
5. For the Strangers
6. Hit Me
7. Sometimes I Feel I'll Float Away
8. What Are You Not Telling Me?
9. Always
10. Faultlines

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.01.2013 06:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #40
RE: Suede - Bloodsports
Edycja Deluxe zamówionaIcon_razzIcon_razzIcon_razzIcon_razzIcon_razz

[Obrazek: suede-product-mock-wtext.jpg]

moja strona o Suede
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2013 06:32 PM przez suedehead.)
16.01.2013 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Suede - Night Thoughts Szymek79 5 1 398 18.01.2016 10:23 AM
Ostatni post: kleschko
  Suede - The Best of Suede saferłel 7 1 297 26.09.2010 11:24 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości