Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Offspring - Rise And Fall, Rage And Grace
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
The Offspring - Rise And Fall, Rage And Grace
Ci z Was ktorzy tego wczesniej nie wiedzieli, a uwaznie obserwowali moje zestawienie wszech czasow, dowiedzieli sie, ze The Offspring to jeden z moich ulubionych zespolow ever. Po 5 latach przerwy wydaja plyte zatytulowana "Rise And Fall, Rage And Grace". To bedzie 16 czerwca. Czas zleci szybko, wiec na razie czekam spokojnie. Oby tylko ten dlugi czas od wydania poprzedniego albumu zdystansowal ich do tego co tworza i oby znowu chcieli po prostu tworzyc fantastyczne kawalki, a nie zdobywac jak najwieksza popularnosc, co dalo sie zauwazyc coraz bardziej przy kolejnych plytach, a czego ukoronowaniem byl ostatni krążek, "Splinter". Oby plyta przypominala raczej cudowne "Smash" i "Ixnay On The Hombre". Najpierw poczekamy, a potem uslyszymy i sie przekonamy.
06.05.2008 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Hehe tak się piszę tylko, ale na 2 tyg, 1 tydzień przed premierą czy też wyciekiem płyty to oczekiwanie jest już nie do zniesienia. Offspring, które prawie nie znam jest mimo to jednym z ciekawszych tytułów na liście zapowiedzi i bardzo czekam na ten album. Wiadomo - marka.
Nie wiem czego się spodziewać....więc może posłuchać poprzednie płyty w tym czasie? Która polecasz najbardziej ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2008 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
1. Smash
2. Americana
3. Ixnay On The Hombre
4. Conspiracy Of One
5. Splinter

To moja kolejność. Icon_smile2
06.05.2008 04:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
moja podobna:

plyty fenomenalne! :
1. Smash
1. Ixnay On The Hombre
plyta wczesna, ale juz genialna:
3. Ignition
plyty przebojowe, ale rowniez znakomite:
4. Americana
5. Conspiracy Of One
plyta debiutancka, dzieki ktorej przetarli szlaki:
6. The Offspring
plyta, w ktorej sie troche zagubili:
7. Splinter

Pierwsze 5 wymienionych jest zdecydowanie najlepszych. Zacznij od "Smash" Icon_smile2.
06.05.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Zaczynam od Smash ;] Widzę, że Splinter mało cenicie.....czyli co? syndrom starzenia się działa i w ich przypadku ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2008 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Dla mnie.. po prostu bardzo słabo zapamiętywalna. I jakoś nie mam ochoty na przypominanie jej sobie.
Bestsellerem też nie była... pewnie to pośrednio powód milczenia The Offspring przez kilka lat.
06.05.2008 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Oby tylko ten dlugi czas od wydania poprzedniego albumu zdystansowal ich do tego co tworza i oby znowu chcieli po prostu tworzyc fantastyczne kawalki, a nie zdobywac jak najwieksza popularnosc, co dalo sie zauwazyc coraz bardziej przy kolejnych plytach, a czego ukoronowaniem byl ostatni krążek, "Splinter"
Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie, jaka będzie ich płyta. Oczekuję tylko 4 świetnych singli. Jak na Americanie. Nic więcej.
Icon_mrgreen

Co do ostatniej płyty... Nie wiem jaka była całościowo, ale "(Can't Get My) Head Around You" to był całkiem niezły wykop! Szkoda, że ze względu na głupie zasady skończył na mojej liście baaaaardzo marnie. Icon_confused

ku3a napisał(a):plyty przebojowe, ale rowniez znakomite
Aha, czyli coś, co jest przebojowe, to najczęściej jest złe?
06.05.2008 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Kubie chyba chodziło, że potrafili zagrać coś co przyciągnie miliony, a nie będzie przez to oznaczać czegoś prymitywnego, a teraz właśnie często przebojowości i popularnośc równa się DNO artystyczne ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2008 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Ostatni album to zdecydowanie było nieporozumienie. Wcześniej (jako kilkuletnie dziecko! :shockIcon_smile podobało mi się kilka kawałków z Americany. Później chciałem do nich wrócić, ale "Splinter" na dobre mnie zniechęcił. Zobaczymy Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2008 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):teraz właśnie często przebojowości i popularnośc równa się DNO artystyczne ;]
BARDZO duże uogólnienie. A w przypadku rocka to już bardzo rzadki przypadek
(Wiem, nikt się ze mną nie zgodzi)

aaktt napisał(a):Wcześniej (jako kilkuletnie dziecko! ) podobało mi się kilka kawałków z Americany
Ja miałem 8/9 lat. Doskonale pamiętam, jak z kumplem śpiewaliśmy "Pretty Fly". O Boże... Ile było z tym radochy! I gdyby nie brak ścieżki dźwiękowej, to z pewnością byśmy to zaśpiewali na komersie w podstawówce Icon_mrgreen
(tak jakoś przy Offspring zawsze przypomina mi się błogie dzieciństwo)
06.05.2008 06:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Jej, to może przesadziłem trochę z tą kilkuletniością Icon_mrgreen
Ale nie miałem więcej niż 10 lat Icon_razz2
A wydawało mi się, że byłem mniejszy Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2008 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):Aha, czyli coś, co jest przebojowe, to najczęściej jest złe?
saferłel napisał(a):Kubie chyba chodziło, że potrafili zagrać coś co przyciągnie miliony, a nie będzie przez to oznaczać czegoś prymitywnego, a teraz właśnie często przebojowości i popularnośc równa się DNO artystyczne ;]
no wlasnie. a poza tym o to, ze pierwsze plyty byly genialne, choc nie nazwalbym ich przebojowymi. Po prostu jest tam kilka fantastycznych numerow, z ktorych bije naturalna energia. Byly szalenie wielkimi przebojami na mojej liscie, ale nie byly tworzone po to, zeby przebojami zostac. A to roznica Icon_smile2.
06.05.2008 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
A dla mnie sztuką jest pisanie piosenki po to, aby stała się przebojem, a nie uczynić z niej przy okazji prymitywnego gniota. Czyli odwrotnie jak pisze przedmówca, ale prawie to samo. Icon_wink2
06.05.2008 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Tak naprawdę w muzyce chodzi o to, żeby znaleźć we wszystkim przebojowości, a ona może kryć się pod wieloma postaciami Icon_wink Bo ZAWSZE chodzi o ten czynnik i niezależnie czy będzie to poprawny do bólu popowy 3 i pół minutowy numer czy 10 minutowa suita Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2008 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
a ja własnie wczoraj znalazłem w sieci odnośnik do nowego Ich nowego singla. To jest radio-ripp, ale jakość ok. Niestety nie moge wrzucić tego na chomika wiecjak ktoś chce to może znaleźć tu:
http://www.zshare.net/download/11458340c6068eb0/
hasło do rozpakowania www.mediaportal.ru

jednak się udało Icon_wink2 na chomiku bez hasła
http://chomikuj.pl/Yacy/takie+rozne/The+...erhead.mp3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.05.2008 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Jak już wchodzimy na temat: Żenua, to ja może przedstawię odkrycie dzisiejszego dnia:

http://www.sendspace/file/mbg0mu - Wielki DŻAKO ;]

http://www.sendspace.com/file/nxh8ds - Polska Nirvana 15 latków ;] [Jakby co słuzę płytom moich nowych idoli!]

A Ich Troje posłucham!

A Hammerhead to przecież z OS można zgrać ;] Oficjalnie!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2008 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
niezła piosenka.
06.05.2008 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
saferłel napisał(a):A Hammerhead to przecież z OS można zgrać ;] Oficjalnie!
jeśli Ci się udało to gratuluję! Mnie odsyła cały czas na stronę główną Icon_wink2 Na razie styka to co jest.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.05.2008 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #19
 
można ściągnąć ze strony Offspringa na myspace.com - http://www.myspace.com/offspring -> FREE DOWNLOAD

podaje się swojego maila, kraj i zaraz dostaje się na skrzynkę wiadomość z linkiem do mp3 (320 kb/s, 10,7 MB) Icon_smile2
06.05.2008 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
adr napisał(a):można ściągnąć ze strony Offspringa na myspace.com
fakt już się ściąga! Dzięki!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.05.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  White Lies - As I Try Not To Fall Apart Szymek79 7 328 14.02.2022 08:20 PM
Ostatni post: kajman
  Enigma - The Fall of a Rebel Angel 1981 0 823 08.08.2016 06:10 PM
Ostatni post: 1981
  Emile Haynie - We Fall Szymek79 0 732 20.02.2015 01:55 PM
Ostatni post: Szymek79
  Fall Out Boy - Save Rock And Roll Szymek79 1 965 15.07.2014 11:22 PM
Ostatni post: Szymek79
  Fall Out Boy - PAX AM Days Szymek79 1 885 08.10.2013 11:46 PM
Ostatni post: Szymek79
  Gorillaz - The Fall bugman 26 6 306 25.12.2010 11:03 PM
Ostatni post: furbul
  Panic Girl - Burn And Rise saferłel 4 1 300 10.05.2010 02:16 PM
Ostatni post: furbul
  Norah Jones - The Fall Jopkolog 13 2 869 14.11.2009 08:58 PM
Ostatni post: AKT!
  Fall Out Boy - Folie a Deux Jopkolog 5 1 878 15.10.2008 11:04 PM
Ostatni post: uzi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości