Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Dziwne są losy Jerhto Tull w tym topie... Płyta ,którą stosunkowo niedawno uważałem za najlepszą - SONGS FROM THE WOODS - nie załapała się do Topu... A tę długo znałem … tylko z okładki Icon_razz No ale od jakiegoś czasu jej pozycja rosła, aż urosła do tego stopnia, że dostała 5.0!
Nie chce mi się wierzyć że płyta Tiny ma 23 lata... Doskonale pamiętam jak sobie ją zamówiłem w "studio przegrywającym" Icon_wink2 Brzmiała rewelacyjnie! śmiem twierdzić, że CD które posiadam nie brzmi tak jak wtedy kaseta ...
Gdyby tu znalazł się jeszcze jeden utwór, to spokojnie płytę Sade można by opisać jako THE BEST OF ... Icon_smile2 "Niestety" jej najlepszy utwór otwierał płytę debiutancką, więc tu znaleźć się nie mógł Icon_wink2

111. 66. Jethro Tull - Thick As a Brick ( 1972 )
110. 65. Tina Turner - Foreign Affair ( 1989 )
109. 64. Sade - Promise ( 1985 )

[Obrazek: 1356176147.2888.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.12.2012 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Muzyka filmowa po raz pierwszy! Chociaż taj jak wcześniej pisałem dla mnie ona filmową nie jest, bo film co prawda widziałem, ale tylko ... pierwsze pół godziny. Po prostu nie dałem rady dłużej wytrwać Icon_wink2 Może spróbuję kiedyś jeszcze raz, bo to już było ze 20 lat temu ...
SDM - liczyłem na więcej, dużo więcej ...
No i polskie wydarzenie tego topu!!! Jedyna płyta, której nie znałem przed układaniem! Ale jak usłyszałem raz, drugi, dziesiąty, to nie mogłem jej zostawić poza Topem! Rewelacja!!! Dwie inne Armie nie załapały się do "152". Droga ma ogromne szanse aby pojawić się w Top100 i to dużo wyżej...

108. 63. Chuck Mangione - Children of Sanchez ( 1978 )
107. 45. Stare Dobre Małżeństwo - Czarny blues o czwartej nad ranem ( 1992 )
106. 44. Armia - Droga ( 1999 )

[Obrazek: 1356176317.4731.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.12.2012 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Yacy napisał(a):A i płyta Kasi nie jest tą najwyższą, przy której pomagał...
Skoro nie Kasia Groniec, to może "Gemini" Kasi Kowalskiej?
22.12.2012 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #44
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
no nie będę ukrywał, że oczywiście masz rację Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2012 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
O Tanicie przypomniałem sobie kilka miesięcy temu Icon_smile2 Była szansa, że mogłem o niej po prostu zapomnieć …
I znów liczyłem na więcej … no niestety Gitary nie wskoczyły do top100, ale płyta jest rewelacyjna!!! Bez słabego punktu!!!
Mój ulubiony Dżem tak nisko? No tak wyszło, a poza tym od kilku ładnych lat już nie jest dżemowym nr 1 Icon_razz

105. 62. Tanita Tikaram - Ancient Heart ( 1988 )
104. 43. Elektryczne Gitary - Wielka radość ( 1992 )
103. 42. Dżem - Zemsta nietoperzy ( 1987 )

[Obrazek: 1356217651.2232.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2012 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Urszula kiedyś była moim zdecydowanym numerem 1 w Polsce. Taką Renatą Przemyk lat 80-tych Icon_mrgreen Trochę to się pozmieniało, ostatnią płytę mam, ale przesłuchałem dwa razy i nie zamierzam wracać. Kolejnej już chyba nawet nie będę próbował słuchać Icon_frown
Pechowcy z Lao na 101. Może dla kogoś to być o 100 miejsc za nisko, ale tak wyszło...
A setkę otwiera płyta Sarah, którą poznałem jako pierwszą. Nie powiem, żeby wtedy mnie powaliła. Ale potem jak posłuchałem Mirrorball i wróciłem ponownie do SURFACING, to odkryłem ją dla siebie! Kapitalna! Icon_smile2

102. 41. Urszula - Malinowy król ( 1984 )
101. 40. Lao Che - Gospel ( 2008 )
100. 61. Sarah McLachlan - Surfacing ( 1997 )

[Obrazek: 1356217779.2582.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2012 01:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
To miało być wszystko na dziś, bo nie mam więcej zdjęć...

Ale taki bonus jeszcze mam, do którego fotki już zrobiłem, więc ...

Przed wejściem na dobre w Top 100, wspomnę jeszcze o trzech płytach spoza tej układanki.

Składanki.

Kiedyś pojawiały się u mnie na liście, potem stwierdziłem, że płyta, którą ktoś tylko sklecił z utworów różnych wykonawców, to taki dziwny twór i sobie darowałem klasyfikowanie składanek.

Ale wśród nich są takie, o których muszę napisać.

3. 5-ka Listy Przebojów Trójki.
Nigdy nie wiedziałem jak czytać ten tytuł. Wielki napis 5 i co? 5 lat? Pięciolecie? Icon_wink2 Płytę miałem krótko po tym jak została wydana. Z tego co pamiętam łatwo nie było, ale dzięki pomocy kumpla udało się. Słuchałem rzadko, bo tylko wtedy jak byłem u Stryja Icon_wink2 Swój gramofon miałem mieć dopiero za 2-3 lata Icon_smile2 Pół Perfekcyjnej Płyty Plus Icon_razz
Autobiografia, Kocham Cię kochanie moje, Ściana, 51! Zestaw idealny!!! Do tego Obcy astronom, Stan gotowości i Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia! Tylko Słodkiego miłego życia trochę odstaje ... Ale wtedy tak nie myślałem. Wtedy całość była taka moja Icon_smile2
[Obrazek: 1356218031.8983.jpg]


2. Kolekcja Lista Przebojów Programu Trzeciego. Z roku 1998.
Najlepsza! Do dziś: jak biorę płyty z rocznika '82 z 1998 i z 2007 to zdecydowanie wolę ten starszy zestaw. Nie wiem jakie były uwarunkowania jednego i drugiego wyboru, ale oceniam tylko efekt końcowy i nie myślę co Niedźwiedź chciał tam umieścić, a czego nie dało rady ...
Najnowsza kolekcja musi swoje odleżeć i może wtedy nabierze mocy Icon_smile2 tylko najpierw trzeba ją mieć ... Icon_razz
[Obrazek: 1356218132.8149.jpg]


1. Minimax.
Bezapelacyjnie, bezwarunkowo, etc.
Trzy z utworów z płyty to mój ścisły TWC, kolejne pięć do tego topu pretenduje… Pamiętam jakie było moje zdziwienie gdy w 1998 roku po zakupie kasety zobaczyłem tam aż tak bardzo "moje" utwory Icon_smile2 Ale nie ma się co dziwić skoro Snowy White, Bolshoi i Red Box bardziej kojarzą mi się z audycjami Kaczkowskiego niż z LP3 Icon_smile2
Płyta w całości, wszystkie 14 utworów mają klimat i to "coś", co pamiętam z sobotniej zd3 czy w Minimaxu. Wtedy częściej słuchałem sobotniej zd3...
Niestety druga część nie zrobiła na mnie wrażenia i teraz gdy pomyślałem, aby zrobić takie Top3, to nawet mi do głowy nie przyszło aby sięgnąć po część drugą i sobie przypomnieć... A pierwszą w ciągu ostatnich kilku dni słuchałem 4-5 razy Icon_smile2 Ale może jednak się skuszę i posłucham. Może źle ją kiedyś oceniłem (komentarze są sprzed kilku dni, a dziś jej posłuchałem - no nie jest aż tak źle Icon_wink2 )
[Obrazek: 1356218331.3545.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2012 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Składanki zupełnie mnie nie kręcą (nie lubię rzeczy typu "various artists").

Natomiast w każdej z ostatnich czterech trójek mam po jednym sporym faworycie - Sade, Armia, Lao i Elektryczne Gitary, które są być może największym Twoim wkładem w moją muzyczną edukację (na razie największym?) Icon_wink Sarah to już okres po największym jej dziele, nawet nie pamiętam czy znam cały LP. 108 i 111 to nawet nie znam, ale Jetrho będę chciał przesłuchać, bo zapowiadają się na niezłą kapelę z tego co słyszałem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2012 01:25 AM przez saferłel.)
23.12.2012 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #49
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
To takie coś tu sie odbywa... No no. To już wiem teraz w jakim celu tyle fotografowania Icon_smile
Wrażenia niezwykłe. Bardzo mi sie podoba! Icon_wink

Pierwsze zdjęcie na stronie pierwszej... Mam nieco wspomnień z tym widokiem. Niegdyś Jacek miał pewien avatar na forum lp3. I był to ów zegar, o którym dopiero po dłuższym czasie dowiedziałam się, że jest zegarem. Długo, długo sądziłam czytając tamto forum, że to taki sobie zwykły vinyl Icon_biggrin
A półka z płytami przy pierwszej wizycie była zaskakująca Icon_razz

Przeglądałam sobie pierwszą stronę z myślą "ciekawe czy coś mojego tu się znajdzie..."
"mojego" w sensie muzyki której lubię słuchać.
No i jest! Jako pierwsze DVD Pidżamy. Icon_wink Bardzo mi miło, ze właśnie tą płytę wyłowiłam jako pierwszą!
Można powiedzieć, ze miałam tu swój udział Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
23.12.2012 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
(23.12.2012 01:24 AM)saferłel napisał(a):  są być może największym Twoim wkładem w moją muzyczną edukację (na razie największym?) Icon_wink
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

Lilian napisał(a):To takie coś tu sie odbywa...
i tak długo udało mi sie to ukryć Icon_razz
Lilian napisał(a):Można powiedzieć, ze miałam tu swój udział
no tu i tam i jeszcze tam i tam ...
Icon_smile2

Lilian napisał(a):A półka z płytami przy pierwszej wizycie była zaskakująca
muszę poznać jakieś szczegóły Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2012 01:55 AM przez Yacy.)
24.12.2012 01:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #51
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Czas nadrobić zaległości. Kolejna tura moich przemyśleń Icon_wink

Yacy napisał(a):3.03 Depeche Mode - Songs of Faith and Devotion Live (1993)
przy okazji zdjęcia do tej płyty w tle można doszukać się innych płyt które w większości przyjechały ze mną z Tczewa Icon_mrgreen Icon_biggrin
Może ktoś ma ochotę pozgadywać co tam może stać?

(19.12.2012 10:23 PM)Tomekk napisał(a):  
Yacy napisał(a):131. 61. Edyta Bartosiewicz - Dziecko ( 1997 )
też mam ten album, najlepszy od Edyty Icon_smile
ja mam jak na razie tylko kasetę. Jak wychodziło "Dziecko" nie miałam chyba jeszcze odtwarzacza CD? Poza tym kasety były tańsze. Teraz to już wygląda inaczej, era kaset i kaseciaków przeminęła.
Za to inne nagrania Edyty są już na półce komptakowe. Icon_razz

(19.12.2012 10:42 PM)Yacy napisał(a):  
Tomekk napisał(a):Top dużo zyskał dzięki jej obecności.
w takim razie zyska jeszcze bardziej Icon_razz
To zdanie dużo podpowiada. Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
27.12.2012 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #52
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Yacy napisał(a):T-Raperzy… Nie robię sobie żadnych żartów! Absolutnie! Zupełnie poważnie uważam tę płytę za bardzo dobrą! Niestety posiadam tylko kasetę i chyba tak już zostanie... Na allegro ta płyta jest obecnie wystawiona za ... 150 zł!!! A to i tak tylko połowa ceny jaką sobie życzą za część pierwszą!!!

127. 58. T-Raperzy znad Wisły - Dyskoteka Szarego Człowieka 2 ( 1998 )
Yacy napisał(a):126. 57. T-Raperzy znad Wisły - Dyszcz czyli T-Raperow Lista Szlagierow ( 1996 )
przez długi czas te dwie kasety stały sobie na regale - tak jak na fotce.
Wyglądały zabawnie i żartowałam sobie że Jacek robi jakąś specjalną wystawę albo urządza licytację. Icon_lol
(Nie wiedziałam jeszcze wtedy o tym plebiscycie).
T-Raperów coś tam pamiętam. Chyba "Ero-disco" gdzieś mi w pamięci utkwiło. Ale nie jestem specjalnie ich fanką.

(22.12.2012 01:32 PM)Yacy napisał(a):  113. 47. Bajm - Bajm ( 1983 )
Tej płyty wcześniej nie znałam. Generalnie jest albumem prawie nieosiągalnym.
Dlatego też jestem bardzo wdzięczna Jackowi i jego ówczesnemu gramofonowi, ze mogłam poznać np. "Co mi Panie dasz" z vinyla. I to jakiego vinyla! Icon_biggrin

(22.12.2012 01:32 PM)Yacy napisał(a):  Bajm nagrał jeszcze dwie kolejne fajne płyty, potem po przerwie Białą armię.
To które z tych 3 były wg Ciebie fajne? (tzn. które dwie z trzech)
(chyba wiem ale zapytam Icon_wink )
w kolejności wg dat wydania - Martwa woda, Chroń mnie, Nagie skały.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2012 11:52 PM przez Lilian.)
27.12.2012 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #53
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Lilian napisał(a):To które z tych 3 były wg Ciebie fajne? (tzn. które dwie z trzech)
napiszę może tak: nie przepadam Icon_cool za Skałami Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.01.2013 01:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Yacy napisał(a):133. 71. Midlake - The Courage of Others ( 2010 )
Spojrzałem na to co pisałem przy tej płycie z okazji podsumowania roku 2011. Napisałem, że to prawdopodobnie podium zagranicznych płyt XXI wieku. Trochę się pomyliłem, bo dziś wychodzi na to, że to płyta nr 5 Icon_smile2 Co by nie mówić to i tak Icon_eek
Icon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.01.2013 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #55
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
no dobra wracam Icon_razz

The Twins znam z audycji Romantycy Muzyki Rockowej. I dla mnie zawsze byli niuromantyczni Icon_smile2 i nie mogę się przyzwyczaić, że np. last.fm opisuje ich jako euro-dance :roll:
Kiedyś gdy nie kupowałem kaset, poszedłem do sklepu, który nazywał się Cypisek i postanowiłem zacząć kupować. Miałem do wyboru albo The Twins albo Nenę. Wybrałem no oczywiście, że ... Twins!!! Icon_wink2 Wtedy nie miałem pojęcia, ze to są też Niemcy Icon_razz Kaseta nazywała sie po prostu The Twins, ale - co sprawdziłem wiele wiele lat później - była to płyta A Wild Romance z kilkoma bonusami. I dlatego, że to jest Ta pierwsza to jej zdjęcie prezentuję Icon_smile2 Znalazłem ją też przypadkiem, bo prawie byłem pewien, że jej już nie mam Icon_smile
Quidam z ostatnią płytą na której śpiewała Emilia, ech ... Potem mieli jeszcze kilka fajnych utworów, ale jako całośc już nic nie przebiło tej płyty...
Kult. Nisko! A jeszcze parę lat temu byłaby sporo wyżej. Myślę, że załapałaby się na punktowane miejsce w PL Topie. Kilka płyt przybyło, trochę się pomieszało i dziś jest dopiero tu.

99. 60. The Twins - A Wild Romance ( 1983 )

98. 39. Quidam - Pod niebem czas ( 2002 )

97. 38. Kult - Spokojnie ( 1988 )


[Obrazek: 1357422905.5826.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.01.2013 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #56
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Taki dobry rocznik, a najlepsza płyta dopiero na 96 :roll: Icon_wink2 Ale jeśli chodzi o Genesis to nawet nie jest ich podium Icon_razz
Renata również spoza podium Icon_razz
Płyta Wojna światów, długo do mnie docierała. Całość pociągnął utwór Forever Autumn. Rewelacyjny!!! Niestety nie wiem po co została odświeżona ta płyta w 2012... Znaczy wiem po co, ale dla mnie choćby zmiana Burtona na Liam Neeson to pomyłka, poza tym te dźwięki jakieś takie ... Przesłuchałem raz i nie wracam. Wolę oryginał Icon_smile2

96. 59. Genesis - Foxtrot ( 1972 )

95. 37. Renata Przemyk - Unikat ( 2006 )

94. 58. Jeff Wayne - The War of the Worlds ( 1978 )


[Obrazek: 1357423324.5916.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.01.2013 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #57
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Edyta ze swoją najlepszą płytą. I co tu pisać. Przebój za przebojem, a pozostałe utwory również bardzo lubię. Ciekawe czy kiedyś się doczekamy, kolejnego krążka…?
Hej ho!, hej ho! do pracy … To chyba jednak nie ten fragment muzyczny. Icon_lol Wszystko co urzekło mnie na debiucie tu jeszcze też słychać. Zdecydowanie najlepszy okres dla Kaśki i chłopaków!!!
Debiut DS i chyba łatwo się domyślić, że tu do ich podium też trochę brakuje Icon_smile2

93. 36. Edyta Bartosiewicz - Szok'n'Show ( 1995 )

92. 35. Hey - Ho! ( 1994 )

91. 57. Dire Straits - Dire Straits ( 1978 )


[Obrazek: 1357424065.2243.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.01.2013 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Tego The Twins w ogóle nie kojarzę Icon_redface
Podoba mi się że śmiało umieszczasz na Topie płyty typu "Foxtrot" i jeszcze bardziej nakręcam się na pozostałą trójkę od Genesis Icon_smile

Ps. Skumałem to zdanie z rocznikiem... Wykorzystam je we własnym Topie, nie będziesz zły? Icon_wink
06.01.2013 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
thestranglers napisał(a):Podoba mi się że śmiało umieszczasz na Topie płyty typu "Foxtrot"
kiedyś już pisałem podobnie: to nie ja umieszczam płyty, to one same tam się pojawiają. ja nie mam na to wpływu! albo coś mi sie podoba, albo mnie nie rusza. co z tego, że płyta x danego wykonawcy jest wybitna, jeśli mnie nie zachwyciła? Icon_smile2 ja mam tylko malutki wpływ na kolejność. dlatego oceny na RYM, które robiłem przez ostatnich kilka lat były bardzo pomocne.

thestranglers napisał(a):Wykorzystam je we własnym Topie, nie będziesz zły?
a mogę się ucieszyć? Icon_biggrin

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.01.2013 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #60
RE: Mój Albumowy Top Wszech Czasów
Yacy napisał(a):93. 36. Edyta Bartosiewicz - Szok'n'Show ( 1995 )
92. 35. Hey - Ho! ( 1994 )
91. 57. Dire Straits - Dire Straits ( 1978 )
zdecydowanie najmocniejsza "trójka" ze wszystkich ujawnionych do tej pory.
Chociaż nie jest to najlepsza płyta Edyty - to często do niej wracam.
Hey - moim zdanie ich Top 3 płyt, a DS - klasyka, już na zawsze nią pozostanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.01.2013 05:01 PM przez Yacy.)
07.01.2013 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój Albumowy Top Wszech Czasów a.d. 2021 Yacy 110 4 441 07.06.2021 12:36 AM
Ostatni post: ku3a
  Mój XII Top Wszech Czasów a.d. 2014. Yacy 108 20 530 26.01.2015 05:10 PM
Ostatni post: thestranglers
  Mój Top Wszech Czasów Yacy 94 17 643 27.12.2013 11:26 PM
Ostatni post: Lilian
Ostrzeżenie Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!! Yacy 65 13 064 16.01.2012 12:46 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości