Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 895 - 04.05.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):11. 17. 05. Historia pewnej podróży - Grzegorz Turnau
Muszę poszukać tej wersji, skoro jest tak wysoko, a która nie pozwoliła na zbudowanie trójkąta egzogenicznego.
Jak wrócę ze szkoły to wrzucę ładnie nazwany plik. Utwór pochodzi z wspólnej płyty z Andrzejem Sikorowskim. [ale w tym utworze występuje tylko Grzegorz.]
kajman napisał(a):22. 19. 14. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
23. 31. 02. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
Czyli nie do mnie. To i dobrze.
kajman napisał(a):Kopy Kabany?
Icon_lol
07.05.2008 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
nie, kopy de la vida Icon_smile2.
kajman napisał(a):Muszę poszukać tej wersji, skoro jest tak wysoko, a która nie pozwoliła na zbudowanie trójkąta egzogenicznego.
sprobuj w elpetrojkowych zagadkach na chomiku abd3mz Icon_smile2.
kajman napisał(a):Ale strasznie się skraca.
oj tam, przeciez w trzeciej dziesiatce to byli juz kilkanascie tygodni temu, a potem w bardzo ladnym stylu wrocili na dlugo do drugiej Icon_smile2.
07.05.2008 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Najgorzej jednak ogląda mi się miejsce 18 Icon_sad
1. Tfoo Fajkers ostatnio mocny kryzys przechodza. Wyniki "Long Road To Ruin" z ostatnich 4 tygodni to: -7, -8, -8, -8 ...
saferłel napisał(a):Cudownie w górę poleciały Majty
2. no ja skatem nie jestem Icon_wink2
1. To jest kryzys? Liczby wyraźnie wskazują na stabilizację. Icon_wink2
2. A tego nie łapię. Ani mi skat w żadnym znanym mi znaczeniu nie pasa, ani (założywszy literówkę), skaut lub kat.
07.05.2008 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
skejtem Icon_wink2
07.05.2008 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):skejtem Icon_wink2
No cóż, jestem kiepską langustą.
07.05.2008 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
ku3a napisał(a):W piatek na zywo na Torwarze, a przez caly tydzien dzwieki skomponowane przez niego wybrzmiewaly u mnie w domu,
a ja sobie tylko posłuchałam dwa razy mojego własnego topu, a potem czekałam w napięciu Icon_smile2

ja się cieszę z awansu Seether, i z awansu genialnie skonstruowanej opowieści Lao Che, no i z kolejnej ich nowości (której nie byłoby widać jeszcze kilka tygodni temu Icon_wink2 )
oj, szkoda DDWD... a staż piękny...

a więc półurodzinowe oklaski dla Serja rzeczywiście nie zastały go na samym szczycie... na dodatek jego staż przyćmiło pojawienie się prawie rocznego Marka. za tydzień jest chyba szansa na kolejną okazję do braw.
a koncertowe 'The Fish And The Bird' w sumie mogłoby być następnym singielkiem.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
07.05.2008 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
neon.ka napisał(a):a więc półurodzinowe oklaski dla Serja rzeczywiście nie zastały go na samym szczycie...
ale za to cwiarteczka go tam zastala Icon_wink2
neon.ka napisał(a):na dodatek jego staż przyćmiło pojawienie się prawie rocznego Marka. za tydzień jest chyba szansa na kolejną okazję do braw.
oby...
neon.ka napisał(a):a koncertowe 'The Fish And The Bird' w sumie mogłoby być następnym singielkiem.
no wlasnie, tym bardziej, ze to chyba jedyny zagrany utwor z tej plyty obok "True Love...".
07.05.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
neon.ka napisał(a):a koncertowe 'The Fish And The Bird' w sumie mogłoby być następnym singielkiem.
Będę kibicował, bo to jeden z moich ulubionych utworów Marka. [niestety jestem w mniejszości.] A swoją drogą ciekawe jakie ma szanse u kajmana. Icon_wink2
07.05.2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #29
Re: notowanie 895 - 04.05.2008
ku3a napisał(a):02. 02. 11. 11. This Is The Life - Amy Macdonald
06. 08. 02. 02. Mercy - Duffy
14. 13. 12. Chasing Pavements - Adele
Trzy panie nieźle sobie poczynają Icon_mrgreen , choć Adela zaczyna już powoli końcowe odliczanie (14-13-12)... Może zatem pora odpalać kolejnego singla "Cold Shoulder"?

ku3a napisał(a):41. NN. 01. Violet Hill - Coldplay
Ufff, a już się bałem, że tylko u mnie zadebiutowali w czwartej dziesiątce... Ale dalej będzie już zapewne tylko w górę...
07.05.2008 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Jopkolog napisał(a):choć Adela zaczyna już powoli końcowe odliczanie (14-13-12)...
Icon_mrgreen
Jopkolog napisał(a):Może zatem pora odpalać kolejnego singla "Cold Shoulder"?
na pewno pora sie zapoznac Icon_smile2. dzieki.
Jopkolog napisał(a):Ale dalej będzie już zapewne tylko w górę...
oj tak, w tym tygodniu mocno pojdzie...
07.05.2008 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
neon.ka napisał(a):a koncertowe 'The Fish And The Bird' w sumie mogłoby być następnym singielkiem.
Zdecydowanie jestem za, ostatecznie było u mnie w Top3 Marka (i chyba jeszcze jeden taki by się znalazł, co było i co by się ucieszył chyba).
07.05.2008 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):A swoją drogą ciekawe jakie ma szanse u kajmana. Icon_wink2
Też jestem ciekaw, bo co innego słuchać piosenki w towarzystwie innych utworów Marka, a co innego między piosenkami z mojej listy. Ale na pewno w tej chwili nie powiem nie.
07.05.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
kajman napisał(a):Też jestem ciekaw, bo co innego słuchać piosenki w towarzystwie innych utworów Marka, a co innego między piosenkami z mojej listy. Ale na pewno w tej chwili nie powiem nie.
Ja myślałem, żeby go wpuścić na listę, ale na 99% nie wszedłby do 30, a na 98% do 35. Więc pomyślałem, że nie będę rozbudzał nadziei Knopflerologom. Icon_wink2

Oto obiecany Grzegorz:
http://odsiebie.com/pokaz/140487---70be.html
Jest też na chomiku. http://www.chomikuj.pl/abd3mz/forum.lp3....oszukiwana [ten wrzucony dzisiaj]
07.05.2008 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #34
Re: notowanie 895 - 04.05.2008
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):A te Lao Che to co to za zespół? Dobry chociaż? Może i ja się nim zainteresuje, bo dużo osób chwali...
taki sobie. mam wrazenie, ze by Ci sie nie spodobal.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
ku3a napisał(a):... niezapomniany. W wiekszosci bylo tak przez pana, na ktorego koncercie mialem szalona przyjemnosc byc juz po raz trzeci i bede jeszcze ilekroc pojawi sie w naszym kraju. Mark Knopfler! W piatek na zywo na Torwarze...
co Ci sie najbardziej podobało? co zachwyciło i nie odpuściło? (od Ciebie jeszcze nie słyszałam Icon_wink2 )
ku3a napisał(a):3 albumy wracaja na liste. O ile "Golden Heart" i "Sailing To Philadelphia" mozna sie tu bylo spodziewac, o tyle "Kill To Get Crimson" juz mniej, bo przeciez pisalem, ze mniej mi sie podoba. Ale teraz chwycilo.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
świetnie Icon_exclaim Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Mimo wszystko Serj jeszcze jest wyzej, a co wiecej, poszedl jeszcze do gory.
a więc sam tez raczej wcześniej sie tego nie spodziewałes? Icon_wink2
koncert trzyma tutaj mocno Serja!

M.I.A. czwarty raz pod rzad na 10. a Lao Che ze swoim HydroksyPropyloWeglowodorem po raz czwarty pod rząd na 1.!!! Icon_biggrin3 Jak dla mnie rewelacyjny numer 1. Icon_mrgreen
widze ze dla Lao Che u Ciebie drzwi listy stoja otworem (3 piosenki, z których każda odnosi sukces Icon_smile2 ja jeszcze nie słyszałam całej płyty ale mam nadzieje ze niedługo to nadrobie... )
Nowy Coldplay tez mnie bardzo cieszy. Ciekawe jak wypadnie cała płyta...

Myslałam, ze Duffy tutaj to taki jednorazowy wybryk (typu wyskok a potem bedzie zeskok) a tu nie... Icon_eek2 co tak mocno Cie porywa w tej piosence?
Czy "Ezoteryczny..." ma jeszcze szanse na większy sukces u Ciebie? Bardzo mnie cieszy tegotygodniowy awansik Icon_smile2

btw - od wczoraj liczę ile mam Rovy i innych specyfików... Icon_wink2
07.05.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Lilian napisał(a):co Ci sie najbardziej podobało? co zachwyciło i nie odpuściło? (od Ciebie jeszcze nie słyszałam :wink: )
koncert podobal mi sie jako calosc. nie wyrozniam zadnych elementow, choc na pewno trudno zapomniec o wykonaniu na zywo mojej piosenki wszech czasow, a takze o "Cannibals" ktore rozpoczynalo koncert i zabrzmialo wspaniale. super, ze moglismy tam byc w wiekszym gronie i super, ze kontynuowalismy to po koncercie. super bylo choc na chwilke spotkac sie i pogadac z Tadziem i milo bylo zamienic kilka slow z MO.
Lilian napisał(a):co tak mocno Cie porywa w tej piosence?
a bo ja wiem? podoba sie i juz Icon_razz. milo mi sie tego slucha, wprawia w dobry nastroj i sprawia, ze glowa sie porusza Icon_smile2.
Lilian napisał(a):Czy "Ezoteryczny..." ma jeszcze szanse na większy sukces u Ciebie?
jeszcze wiekszy?? Icon_wink2 owszem, wciaz nie powiedzial ostatniego slowa.
Lilian napisał(a):od wczoraj liczę ile mam Rovy i innych specyfików...
a Maalox na żołądek dobry Icon_mrgreen
07.05.2008 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
MO ... wiadomo Icon_smile2
Ale nie jak pierwsze skojarzenie - milicja obywatelska Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Maalox na żołądek dobry Icon_mrgreen
Z początku zastanawiałam sie co Mann ma współnego z Maaloxem... Icon_smile2
genialnie, Kuba! Icon_biggrin3 Gdyby to puszczali w TV, nie musiałabym go promowac Icon_wink2
(a tak przy okazji chciałabym rozwiac swoje wątpliwości - Maalox nie jest niemiecki? Icon_mrgreen )

No i jeszcze ten Tussipect... Icon_exclaim Icon_biggrin3
Gdyby jeszcze szanowne towarzystwo obradujące nie łączyło tego z piwem... Ale z nich mądrale, juz wtedy o tym wiedzieli... Icon_razz
A Pyli czy nie pyli Icon_wink2 ... dzis sporo mamy alergii na pyłki roślin Icon_mrgreen
07.05.2008 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Lilian napisał(a):Gdyby to puszczali w TV, nie musiałabym go promowac
hehe, jako reklama mogloby leciec Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):a tak przy okazji chciałabym rozwiac swoje wątpliwości - Maalox nie jest niemiecki?
a tego to nie pamietam, ale nie ma wyjscia - albo niemiecki, albo francuski Icon_smile2.
08.05.2008 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
Re: notowanie 895 - 04.05.2008
Twoją liste zostawiłem na koniec, tzn na deser Icon_razz W zasadzie zobaczyłem ją w chwile po dodaniu, ale na komenatrz nie miałem czasu.
Koncert Knopflera jak widzę ma jakiś oddzwięk przynajmniej na liscie płyt. Szkoda, że pewnie w piosenkach nikt nie ma szans. A tak zastanawiałem się, czy może coś przypadkiem wejdzie na Twoją listę. Ale cieszę się szczególnie z tego, że pojawił się "Kill To Get Crimson".
"To Feed Upon Thy Dreams" jeszcze jest Icon_smile2 Ale Normalsi spadają jak zawsze i to chyba ostatni raz w top 50. Jonatha Brooke i SNL podobnie szybko idą w dół.
5nizza jednak nie zrobi u Ciebie większej kariery. W sumie u mnie również nie zrobiła, kiedy kilka lat temu trafiła na moją listę. W każdym razie bardzo orginalny zespół (a wzasadzie duet muzyków).
Pojawia się Coldplay! To jest jednak niespodzianka, ale skoro już jest, to licze na jak najwyższe miejsca. U mnie jeszcze stary wciąz jest (chociąz nie wiem, czy dzisiaj nie wypadnie), ale nowy powoli nabiera siły po to by wtargnąc na listę.
Lao Che ogarnia Twoją listę coraz bardziej. W najbliższym czasie zapoznam się z cąłą płytą, bo póki co tylko pierwszy sngiel mnie mocno chwycił, a "Hydropiekłowstąpienie" ma coraz mniejsze szanse na debiut w moim top 45.
W końcu zabite Żółwie się zamieniły kolejnościami. jestem ciekaw jak sobie poradzi "King-Kong". Powoli, ale wciąż w górę. Icon_smile2
Happysad już chyba powoli kończy karierę na Twojej liście aż do chyba wydania nowej płyty. Pidżamka awansuje co niezmiernie mnie cieszy.
Pierwsza dziesiatka to przeplatanka piosenke, kóre bardzo lubię i tych których, że tak powiem mniej lubię. Nie znam tylko Scars On Broadway.
Cieszy mnie drugie miejsce "This Is The Life". Mimo, że u mnie tylko druga dziesiątka, to bardzo mi się podoba i jest to jeden z częściej słuchanych przeze mnie utworów. Na pewno Amy Macdonald to jedeno z najciekawszych odkryć tego roku.
A i cieszy, że Fuel się jeszcze podniósł.
Wszyscy piszą o Avenged Sevenfold, ze wciąz jest na 10. Ja też miałem na to zwrócić uwagę, ale skoro inni to zrobili, to ja przemilczę Icon_wink2
To chyba tyle.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.05.2008 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
tadzio3 napisał(a):Szkoda, że pewnie w piosenkach nikt nie ma szans. A tak zastanawiałem się, czy może coś przypadkiem wejdzie na Twoją listę.
raczej nie. to musialoby byc cos, co prezentowaloby mocna forme przez kilka tygodni, a teraz nie mam pewnosci ile w ogole bede sluchac Marka w najblizszych dniach. Nastepny top sie zbliza i to w dodatku szalenie dla mnie wazny. Gdybym mial teraz powiedziec co z Marka ma jakiekolwiek szanse na powalczenie w piosenkach to byloby to... "Do America" Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Ale Normalsi spadają jak zawsze i to chyba ostatni raz w top 50.
prawdopodobnie tak. ale tak jak juz kiedys pisalem - to juz niewazne co teraz sie z nimi dzieje. "Nie ma mowy" stalo sie dla mnie czyms znacznie wiecej niz po prostu piosenka z listy i teraz bedzie raczej szukac swojego miejsca w moim topie wszech czasow, bo dla takich rzeczy jest stworzone.
tadzio3 napisał(a):5nizza jednak nie zrobi u Ciebie większej kariery.
faktycznie wyniki moze nie rewelacyjne, ale bardzo pozytywnie zapamietam ten zespol. tak naprawde to zbyt rzadko sluchalem "Sołdata".
tadzio3 napisał(a):Pojawia się Coldplay! To jest jednak niespodzianka, ale skoro już jest, to licze na jak najwyższe miejsca.
oj bedzie wysoko...
tadzio3 napisał(a):W końcu zabite Żółwie się zamieniły kolejnościami. jestem ciekaw jak sobie poradzi "King-Kong". Powoli, ale wciąż w górę.
yhy Icon_smile2.
a wczoraj sciagnalem od Ciebie nastepnego Żółwia Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Cieszy mnie drugie miejsce "This Is The Life".
to juz teraz jest u mnie jeden z najwiekszych przebojow roku! a takie niepozorne...
tadzio3 napisał(a):To chyba tyle.
dzieki Icon_smile2
08.05.2008 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
ku3a napisał(a):Ale Normalsi spadają jak zawsze i to chyba ostatni raz w top 50.

prawdopodobnie tak. ale tak jak juz kiedys pisalem - to juz niewazne co teraz sie z nimi dzieje. "Nie ma mowy" stalo sie dla mnie czyms znacznie wiecej niz po prostu piosenka z listy i teraz bedzie raczej szukac swojego miejsca w moim topie wszech czasow, bo dla takich rzeczy jest stworzone.
Tak sobie pomyślałem i ja tez mam takie utwory, które na zwykła liste się nie nadają, sa za bardzo ważne, tylko od razu umieszczam ją do swoich piosenek wszech czasów.
ku3a napisał(a):5nizza jednak nie zrobi u Ciebie większej kariery.

faktycznie wyniki moze nie rewelacyjne, ale bardzo pozytywnie zapamietam ten zespol. tak naprawde to zbyt rzadko sluchalem "Sołdata".
A ja ten zespół poznałem całkiem przypadkiem. Kiedyś szukałem rosyjskiej wersji piosenki "Frideay I'm in Love". Wpisałem "Pjatnica" i wyskoczyła mi 5nizza z piosenką o takim samym tytule. Kawałek bardzo mi się spodobał, w końcu ściagnąlem dwa ich albumy. Po jakimś czasie zwróciłem uwagę właśnie na "Sołdat", kóry wszedł na moją listę.
ku3a napisał(a):a wczoraj sciagnalem od Ciebie nastepnego Żółwia
A mi się ostatnio spodobał kolejny ich utwór. Icon_razz Ale na razie poczekam.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.05.2008 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości