Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 74 (04.05.08)
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):1. Czasem prostota jest bardziej porządana i lepsza od kombinowania z solówkami itp...tyle mam komentarza ;]
2. Wiele jest znakomitych, bardzo prostych utworów.
3. Śmiem twierdzić, że taki utwory to kwintesencja geniuszu Icon_razz2
4. Wiadomo, że nie jest łatwo zrobić prosty, ale dobry numer.
1. Ależ ja nie mam nic przeciwko prostocie. Tylko jak widzę, to trochę inaczej rozumiem słowo prosty, bo dla mnie może być utwór prościutki z szaloną solówką.
2. Ależ oczywiście. Na mojej liście też takie są.
3. Akurat kwintesencją geniuszu są dla mnie utwory rozbudowane i pokręcone, ale tworzące całość, w której wszystko jest na miejscu.
4. Zgadzam się, ale szalenie łatwo jest zrobić prosty, ale kiepski numer. No i dlatego większość prostych utworów jest kiepskich i bardziej pasuje do nich określenie prostacki.
07.05.2008 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Nie, chodziło mi o poziom tego nagrania według mnie, a nie o jakieś konkretne podobieństwa Icon_wink
Hehe, na wsi słuchałem tego nagrania kika razy dziennie na mp3 (Milk), a teraz już mi jednak przeszło, jeszcze jak klip taki nieszczególny zobaczyłem....nie, żebym teraz jakoś się bronił, że nagle Milk stało się Be.....ale może to właśnie ten utwór, co słucha się z zachwytem 30 razy z rzędu by za 31 głęboko westchnąć :]


kajman, zgadzam się w sumie ze wszystkim co napisałeś ;] ja również uważam rozbudowane utwory za genialne....mam więc dwa bieguny geniuszu i tak powinno zresztą być.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.05.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości