Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)



01 02 07 Locked Out Of Heaven – Bruno Mars
02 01 08 Ride – Lana Del Rey
03 03 08 Diamonds - Rihanna
04 08 04 Wicked Games – The Weeknd
05 04 07 Skyfall - Adele
06 07 09 Blue Velvet – Lana Del Rey
07 09 08 Between The Raindrops – Lifehouse feat. Natasha Bedingfield

08 06 06 Castle Of Glass – Linkin Park
09 11 06 Opium – Dead Can Dance
10 05 15 Amnesia – Dead Can Dance
11 22 02 Give Me Love – Ed Sheeran
12 15 06 Try – P!nk

13 10 13 Madness - Muse
14 13 09 Candy – Robbie Williams
15 17 08 Leaving – Pet Shop Boys
16 12 10 Single Tear – Tyler James
17 14 12 Deepest Shame – Plan B
18 28 02 Waiting For The Night – Nelly Furtado
19 16 10 Snaps – Lee DeWyze
20 20 05 Girl On Fire – Alicia Keys
21 26 06 Different Pulses – Asaf Avidan
22 21 07 Mountain Sound – Of Monsters And Men
23 18 17 Hangin’ In The Sun – Timid Tiger
24 19 17 Laura – Bat For Lashes
25 23 04 Crying Out Your Name - Loreen
26 29 04 Featherlight - Skye
27 24 12 Sorry – Gypsy & The Cat
28 33 03 Read All About It Pt. III – Emeli Sande
29 27 05 Bawię Się Świetnie - Ania
30 25 22 We’ll Come Again - Corson
31 35 05 Sweet Nothing – Calvin Harris feat. Florence Welch
32 32 07 I Follow Rivers – Lykke Li
33 41 03 Gangnam Style - Psy
34 37 04 Good Time – Owl City & Carly Rae Jepsen

35 31 18 Helicopters And Planes – Josh Kumra feat. K. Koke
36 00 01 Remember You – Wiz Khalifa feat. The Weeknd
37 00 01 Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey

38 44 02 Everything At Once - Lenka
39 36 03 Linoskoczek - Skubas
40 43 02 Die Young – Ke$ha
41 42 02 Va Va Voom – Nicki Minaj

42 00 01 Beneath Your Beautiful – Labrinth feaat. Emeli Sande
43 00 01 Your Body – Christina Aguilera
44 00 01 Night Light – Jessie Ware

45 40 03 Stytsamen – Ivan Dorn

NOWOŚCI NA PLAYLIŚCIE

- 3 Doors Down - One Light
- Angel – Wonderful
- Angel Haze - New York
- Benjamin Francis Leftwich - In The Open
- Christina Perri - Something About December
- Cleo Sol - Never The Right Time (Who Do You Love)
- Dappy - Yin Yang
- Dizzee Rascal feat. Pepper – Scream
- Elton John Vs. Pnau – Phoenix
- Far East Movement feat. Flo Rida & Sidney Samson - Change Your Life
- Future - Turn On The Lights
- Greyson Chance - Sunshine And City Lights
- Jessie J - Silver Lining (Crazy Bout You)
- Jessie Ware - No To Love
- Kelly Clarkson feat. Vince Gill - Don't Rush
- Keyshia Cole - Trust And Believe
- Leona Lewis – Lovebird
- Luke Bingham feat. Sway – Gemini
- Marc Sway - Non, Non, Non
- Maria Peszek – Ludzie Psy
- Maxsta - I Wanna Rock
- Melanie C feat. Emma Bunton - I Know Him So Well
- Mylene Farmer - A L' Ombre
- Neil Finn - Song Of The Lonely Mountain
- Nicki Minaj – Freedom
- Rea Garvey - Wild Love
- Saint Lou Lou - Maybe You
- Sirius - Talk Too Much
- The - Dream feat. Pusha T - Dope Chick
- Wiley feat. Skepta, JME & Ms. D - Can You Hear Me (Ayayaya)
- Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2012 12:04 AM przez Szymek79.)
23.11.2012 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #2
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Bruno Mars na szczycie, no, no...

Szymek79 napisał(a):11 22 02 Give Me Love – Ed Sheeran
u mnie pewnie zadebiutuje w jutrzejszym notowaniu

Szymek79 napisał(a):21 26 06 Different Pulses – Asaf Avidan
koleś jest niesamowity, mam nadzieję, że powalczy u ciebie o lepsze lokaty

Szymek79 napisał(a):- Benjamin Francis Leftwich - In The Open
trzymam kciuki Icon_smile
24.11.2012 02:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
vingoe napisał(a):11 22 02 Give Me Love – Ed Sheeran
u mnie pewnie zadebiutuje w jutrzejszym notowaniu
bardzo mnie to cieszy bo dobre nagranie

vingoe napisał(a):21 26 06 Different Pulses – Asaf Avidan
koleś jest niesamowity, mam nadzieję, że powalczy u ciebie o lepsze lokaty
po chwilowym kryzysie znowu awansuje więc jest szansaIcon_wink

vingoe napisał(a):- Benjamin Francis Leftwich - In The Open
trzymam kciuki Icon_smile
tutaj jeszcze nie wiem "Box Of Stone", "Pictures" i "Atlas Hands" były sporymi przebojami u mnie a tutaj muszę jeszcze posłuchać

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.11.2012 09:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey
Faktycznie czasem warto poczekać kilka dłuuuugich tygodni na jakąś nowość. Nie tracę więc od dzisiaj nadziei na żadną, jaką chciałbym tu widzieć Icon_wink

Szymek79 napisał(a):Remember You – Wiz Khalifa feat. The Weeknd
No proszę, The Weeknd znów tutaj dociera. Myślałem, że to tylko jakiś chwilowy, undergroundowy Bóg czytelników pitchfork. Mi się jego twórczość niezbyt podoba. Chociaż w tej kolaboracji utwór jest przynajmniej w miarę wyrazisty, nie tak na jak na solówkach....przeprazam....mixtape'ach.

Szymek79 napisał(a):Your Body – Christina Aguilera
Straszna płyta, słyszałeś Icon_sad? Aguilera jest już dla mnie (którą to już z kolei?) kolejną spaloną, straconą, zgwałconą przez przemysł muzyczny piosenkarką, która z perspektywy czasu nagrywała przecież bardzo przyjemne numery. Jest tylko jedna ciekawa kompozycja na ''Lotus''. Nazywa się ''Circles'' i wątpię czy zostanie singlem, żeby mieć tu szansę się pokazać.

Szymek79 napisał(a):Night Light – Jessie Ware
Ta nowość na mały plus. Wątpię czy akurat spowodował to koncert, ale tak czy siak nagranie wybrali do promocji dobre.

Szymek79 napisał(a):Locked Out Of Heaven – Bruno Mars
Ostatnio na FURS zachwycał się ktoś tym kawałkiem, dodając mu znienawidzoną przeze mnie łatkę guilty pleasure. O ile na co dzień nie przepadam za Marsem, tak to nagranie wydaje mi się mniej inwazyjne od jego poprzednich rzeczy. Wszystko ładnie trzyma się kupy, brak jest chłopięcej naiwności, raczej czysta zabawa.

Szymek79 napisał(a):Diamonds - Rihanna
Też jestem po lekturze albumy i z tej perspektywy muszę napisać, że ''Diamonds'' to jeden z jej lepszych fragmentów. Eh. Po raz kolejny muszę przyznać, że im głębiej w las, tym przyjemniejsze wydają się piosenki Rihanny z początku kariery. Nie wiem czy to jakiś spisek, czy co?

Szymek79 napisał(a):Girl On Fire – Alicia Keys
Z kolei ta pani nigdy mnie nie porywała i zwykle słabo oceniałem jej granie, a jednak na nowym krążku zaprezentowała się przyzwoicie. Chociaż to nie moja stylistyka, to doceniłem kilka pomysłów na piosenki. Szczególnie końcówka albumu jest atrakcyjna.

Szymek79 napisał(a):Leaving – Pet Shop Boys
Już myślałem, że spadną. Teraz chyba ''Memory'' będzie się bilo o wejście.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2012 12:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):20 20 05 Girl On Fire – Alicia Keys

Im dłużej się słucha tego utworu tym wydaje mi się lepszy. U mnie niestety już spadł i chyba za szybko.

Szymek79 napisał(a):11 22 02 Give Me Love – Ed Sheeran
Icon_surprised
24.11.2012 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
saferłel napisał(a):No proszę, The Weeknd znów tutaj dociera. Myślałem, że to tylko jakiś chwilowy, undergroundowy Bóg czytelników pitchfork. Mi się jego twórczość niezbyt podoba. Chociaż w tej kolaboracji utwór jest przynajmniej w miarę wyrazisty, nie tak na jak na solówkach....przeprazam....mixtape'ach.
czyli mam rozumie, że mój No4 nie za bardzo Ci się podoba

saferłel napisał(a):Your Body – Christina Aguilera
Straszna płyta, słyszałeś Icon_sad? Aguilera jest już dla mnie (którą to już z kolei?) kolejną spaloną, straconą, zgwałconą przez przemysł muzyczny piosenkarką, która z perspektywy czasu nagrywała przecież bardzo przyjemne numery. Jest tylko jedna ciekawa kompozycja na ''Lotus''. Nazywa się ''Circles'' i wątpię czy zostanie singlem, żeby mieć tu szansę się pokazać.
no nie jest za dobrze to trzeba przyznać właściwie przed totalną klapą w USA ratuje ją duet z Blakiem Sheltonem a w Europie chyba nie ma co już szukać. Trudno mi też wybrać jakąś petardę z tej płyty póki co właśnie chyba "Just A Fool" jest moim ulubionym nagraniem z tego wydawnictwa.

saferłel napisał(a):Night Light – Jessie Ware
Ta nowość na mały plus. ale tak czy siak nagranie wybrali do promocji dobre.
tak zgadzam się kolejny za to raczej przepadnie

saferłel napisał(a):Locked Out Of Heaven – Bruno Mars
Ostatnio na FURS zachwycał się ktoś tym kawałkiem, dodając mu znienawidzoną przeze mnie łatkę guilty pleasure. O ile na co dzień nie przepadam za Marsem, tak to nagranie wydaje mi się mniej inwazyjne od jego poprzednich rzeczy. Wszystko ładnie trzyma się kupy, brak jest chłopięcej naiwności, raczej czysta zabawa.
normalnie nie wierzę pozytywny komentarzIcon_wink, ja tam czekam na ten jego nowy album znam na razie trzy nagrania i dwa podobają mi się bardzo.

saferłel napisał(a):Też jestem po lekturze albumy i z tej perspektywy muszę napisać, że ''Diamonds'' to jeden z jej lepszych fragmentów. Eh. Po raz kolejny muszę przyznać, że im głębiej w las, tym przyjemniejsze wydają się piosenki Rihanny z początku kariery. Nie wiem czy to jakiś spisek, czy co?
przesłuchałem ten album na razie tylko raz i podoba mi się bardziej niż jej dwie poprzednie płyty a "Diamonds" rzeczywiście się pozytywnie wybija. Tylko czy brak mocnych tanecznych przebojów nie odbije się jej czkawką bo ostatnio tylko takie jej propozycje był akceptowane przez fanów.

saferłel napisał(a):Girl On Fire – Alicia Keys
Z kolei ta pani nigdy mnie nie porywała i zwykle słabo oceniałem jej granie, a jednak na nowym krążku zaprezentowała się przyzwoicie. Chociaż to nie moja stylistyka, to doceniłem kilka pomysłów na piosenki. Szczególnie końcówka albumu jest atrakcyjna.
Alicia Keys miała kilka bardzo dobrych momentów swojej karierze i na tej płycie też są takie już drugi singiel "Brand New Me" jest lepszy od pierwszego a tym bardziej od promo "New Day".

saferłel napisał(a):Leaving – Pet Shop Boys
Już myślałem, że spadną.
a ja myślę, że to jeszcze nie jest ich najwyższa lokata.Icon_wink

m@rek napisał(a):20 20 05 Girl On Fire – Alicia Keys
Im dłużej się słucha tego utworu tym wydaje mi się lepszy. U mnie niestety już spadł i chyba za szybko.
też tak miałem dlatego w summie tak późno zadebiutowała z tym nagraniem u mnie

m@rek napisał(a):11 22 02 Give Me Love – Ed Sheeran
Icon_surprised
to źle czy dobrze?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.11.2012 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sajmon Offline
Szymon
****

Liczba postów: 401
Dołączył: Jan 2011
Post: #7
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):36 00 01 Remember You – Wiz Khalifa feat. The Weeknd
Rzeczywiście, dobry kawałek, klimatowy. Bardzo możliwe, że za tydzień u mnie w notowaniu.

http://osobistalp.tumblr.com/
24.11.2012 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #8
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):15 17 08 Leaving – Pet Shop Boys
a jednak jeszcze w górę, patrząc na pozycję tego utworu tutaj, dziwi mnie fakt narzekania na to, że u mnie spadli z 3 Icon_razz2
Szymek79 napisał(a):38 44 02 Everything At Once - Lenka
Chyba i ja się skuszę na top30 Icon_wink
24.11.2012 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Bruno Mars?
poza "The Lazy Song" nic od niego nie ma prawa być tak wysoko Icon_wink

Szymek79 napisał(a):42 00 01 Beneath Your Beautiful – Labrinth feaat. Emeli Sande
43 00 01 Your Body – Christina Aguilera
te nowości popieram, choć Aguilera balansuje na granicy dobrego smaku.

Szymek79 napisał(a):37 00 01 Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey
no tak, sztywna zasada singlowa nie pozwala "Wodzie" rozwinąć skrzydeł czy raczej popłynąć daleko.
24.11.2012 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
nie przepadam za Marsem; jest zbyt przeprodukowany, przez co nawet gdy próbuje głosem grać na emocjach, wypada mało wiarygodnie; ten numer brzmi całkiem w porządku, może dlatego, że pozbył się patetycznego klimatu numerów pokroju "Grenade", ale nie jestem pewien czy to piosenka na listę czy tylko do radia Icon_smile słowem wolałem Lanę na szczycie

za to całkiem ładne rzeczy dzieją się dalej, jeśli przemilczeć Rihannę, bo Weeknd osiąga nowy peak i staje się realnym zagrożeniem dla numerów dla podium, a "Opium" (czyli ten lepszy singiel DCD) przekracza granicę top 10 Icon_smile

miło widzieć, że "Leaving" tu wciąż w górę - ja się go niestety już zdążyłem pozbyć, ale to naprawdę dobry kawałek jak na PSB; Psy przeżywa tu swoją drugą młodość, co nieco zaskakuje; fajnie, że pojawia się Kryśka - nie wierzyłem, że może jej się udać

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2012 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #11
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Cytat:01 02 07 Locked Out Of Heaven – Bruno Mars
A jednak... Icon_smile

Cytat:03 03 08 Diamonds - Rihanna
Trzymam kciuki, żeby za tydzień zmieniła lidera Icon_wink

Cytat:33 41 03 Gangnam Style - Psy
Zaskakuje mnie jego dobra passa na twojej liście Icon_biggrin Mi się osłuchał ten utwór Icon_sad
24.11.2012 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #12
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Remo napisał(a):a jednak jeszcze w górę, patrząc na pozycję tego utworu tutaj, dziwi mnie fakt narzekania na to, że u mnie spadli z 3 Icon_razz2
jak mam nie narzekać jak to moje ulubione nagranie w twoim Top10Icon_razz

Tomekk napisał(a):Bruno Mars?
poza "The Lazy Song" nic od niego nie ma prawa być tak wysoko Icon_wink
ja się nie zgadzamIcon_wink
aaktt napisał(a):nie przepadam za Marsem; jest zbyt przeprodukowany, przez co nawet gdy próbuje głosem grać na emocjach, wypada mało wiarygodnie; ten numer brzmi całkiem w porządku, może dlatego, że pozbył się patetycznego klimatu numerów pokroju "Grenade"
"Grenade" to nawet ja nie byłem zwolennikiem bo nawet u mnie do Top20 nie dotarło, nie rozumiem większości że niby fajne muzycznie ale to Bruno Mars to może nie do końca, no proszę WAS.Icon_wink

Tomekk napisał(a):37 00 01 Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey
no tak, sztywna zasada singlowa nie pozwala "Wodzie" rozwinąć skrzydeł czy raczej popłynąć daleko.
a czy ja gdzieś pisałem, że "Woda" podoba mi się bardziej od singla bo ja sobie nie przypominam, z tego co pamiętam to pisałem tylko tak o "Sublokatorce" Anii.Icon_wink

aaktt napisał(a):bo Weeknd osiąga nowy peak i staje się realnym zagrożeniem dla numerów dla podium
no jestem ciekaw ja wypadł u ciebie w tym tygodniu, a co do reszty przekonasz się za tydzieńIcon_wink

aaktt napisał(a):fajnie, że pojawia się Kryśka - nie wierzyłem, że może jej się udać
przez dobrych kilka tygodni klasyfikowana była na pozycjach 45-50 i wreszcie się udało, myślę że sprawiła to płyty bo za wiele singli to chyba z niej nie będzie, niestety.

mike napisał(a):01 02 07 Locked Out Of Heaven – Bruno Mars
A jednak... Icon_smile
czekam na twój ruch w poniedziałekIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.11.2012 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):czyli mam rozumie, że mój No4 nie za bardzo Ci się podoba
No nie.

Szymek79 napisał(a):normalnie nie wierzę pozytywny komentarz
O już nie przesadzaj. Mamy tak różne listy, że ciężko, abym wzdychał do Twoich kompozycji w każdej linijce komentarza Icon_wink Ale lubię tu zaglądać i słuchać rzeczy, które dają mi jako taki obraz współczesnej muzyki rozrywkowej z nieco innej perspektywy. Większość nagrań nie robi na mnie żadnego wrażenia, ale nie są to rzeczy złe. Jesteś doświadczonym słuchaczem i oddzielasz ziarno od plew bez większego wysiłku. Potrafię stwierdzić, który utwór jest bezwzględnie beznadziejny, a który po prostu jest kiepski tylko z mojej perspektywy i nie należy do mojej ligi. Zresztą po liczbie komentarzy pod notowaniami i po przekroju osób, które tu komentują łatwo zauważyć, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a lista jest na swój sposób unikatowa.

Szymek79 napisał(a):Alicia Keys miała kilka bardzo dobrych momentów swojej karierze
Fakt, było tak, za czasów mojej młodości Icon_wink Ta nowa płyta chyba nawiązuje poziomem do tamtych odległych czasów Icon_wink

Szymek79 napisał(a):a ja myślę, że to jeszcze nie jest ich najwyższa lokata.Icon_wink
Przyszłością narodu jest nowy singiel, ale skoro ''Leaving" nie powiedziało ostatniego słowa...ok, niech będzie i tak.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2012 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #14
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
saferłel napisał(a):O już nie przesadzaj. Mamy tak różne listy, że ciężko, abym wzdychał do Twoich kompozycji w każdej linijce komentarza
doskonale to wiem i doceniam fachowe podejście do tematu a nie z góry hate'owanie czegoś co się nie zna albo nazywa tak a nie inaczej

saferłel napisał(a):Ale lubię tu zaglądać i słuchać rzeczy, które dają mi jako taki obraz współczesnej muzyki rozrywkowej z nieco innej perspektywy. Większość nagrań nie robi na mnie żadnego wrażenia, ale nie są to rzeczy złe. Jesteś doświadczonym słuchaczem i oddzielasz ziarno od plew bez większego wysiłku. Potrafię stwierdzić, który utwór jest bezwzględnie beznadziejny, a który po prostu jest kiepski tylko z mojej perspektywy i nie należy do mojej ligi. Zresztą po liczbie komentarzy pod notowaniami i po przekroju osób, które tu komentują łatwo zauważyć, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a lista jest na swój sposób unikatowa.
dzięki za miłe słowa ale urodziny mam za tydzieńIcon_wink

saferłel napisał(a):Alicia Keys miała kilka bardzo dobrych momentów swojej karierze
Fakt, było tak, za czasów mojej młodości
no tak dziadkuIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.11.2012 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):dzięki za miłe słowa ale urodziny mam za tydzieńIcon_wink
Na urodziny to Ci jakąś ładną laurkę wyślę w odpowiednim temacie Icon_wink

Szymek79 napisał(a):no tak dziadkuIcon_wink
No cóż, to niestety prawda. Pod wieloma względami czuję się jak dziadek w konfrontacji z dzisiejszymi 15-16-latkami Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.11.2012 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #16
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):09 11 06 Opium – Dead Can Dance
U Ciebie jeszcze w górę.
Szymek79 napisał(a):15 17 08 Leaving – Pet Shop Boys
A z chłopakami mamy podobnie.
Szymek79 napisał(a):37 00 01 Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey
To oczywiście moja ulubiona jak na tą porę nowość, dobrze że jest parę polskich numerów u Ciebie.
25.11.2012 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #17
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
thestranglers napisał(a):37 00 01 Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey
To oczywiście moja ulubiona jak na tą porę nowość, dobrze że jest parę polskich numerów u Ciebie.
czyżby nowa Jessie Ware ci się nie podobała czy jeszcze nie znasz?
A z playlisty polecam Ci te:
- 3 Doors Down - One Light
- Elton John Vs. Pnau – Phoenix
- Jessie Ware - No To Love
- Rea Garvey - Wild Love

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.11.2012 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):z tego co pamiętam to pisałem tylko tak o "Sublokatorce" Anii
no może, może, a już miałem nadzieję, że dasz się zlapać Icon_wink
25.11.2012 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
Szymek79 napisał(a):czyżby nowa Jessie Ware ci się nie podobała czy jeszcze nie znasz?
właśnie nie znam, poczekam jeszcze z tym do grudnia
Szymek79 napisał(a):A z playlisty polecam Ci te: nic nie znam Icon_wink
- 3 Doors Down - One Light ostatnio trochę smęcili...
- Elton John Vs. Pnau – Phoenix hehe, czyżby i tym razem weszli?
- Jessie Ware - No To Love oj, muszę z głową grać jej numery
- Rea Garvey - Wild Love nie kojarzę kto zacz
25.11.2012 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #20
RE: Szymek79 Top 45 Notowanie 537 (24.11.2012)
A to problem odsłuchać na YT po 1 razie przed wpuszczeniem do playlisty? Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
25.11.2012 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szymek79 Top 45 Podsumowanie 2012 Roku Top 100 Szymek79 97 50 997 19.01.2013 01:08 AM
Ostatni post: Szymek79
  Szymek79 Top 45 Notowanie 542 (29.12.2012) Szymek79 14 1 584 01.01.2013 11:25 PM
Ostatni post: Sajmon
  Szymek79 Top 45 Notowanie 541 (22.12.2012) Szymek79 7 1 502 28.12.2012 01:54 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Szymek79 Top 45 Notowanie 540 (15.12.2012) Szymek79 23 3 357 17.12.2012 08:29 PM
Ostatni post: Szymek79
  Szymek79 Top 45 Notowanie 539 (08.12.2012) Szymek79 19 3 239 10.12.2012 06:29 PM
Ostatni post: ku3a
  Szymek79 Top 45 Notowanie 538 (01.12.2012) Szymek79 28 4 307 07.12.2012 01:14 AM
Ostatni post: Szymek79
  Szymek79 Top 45 Notowanie 536 (17.11.2012) Szymek79 33 4 113 22.11.2012 12:48 PM
Ostatni post: Szymek79
  Szymek79 Top 45 Notowanie 535 (10.11.2012) Szymek79 17 2 173 13.11.2012 04:59 PM
Ostatni post: thestranglers
  Szymek79 Top 45 Notowanie 534 (03.11.2012) Szymek79 21 2 968 09.11.2012 08:48 PM
Ostatni post: Listoholik
  Szymek79 Top 45 Notowanie 533 (27.10.2012) Szymek79 18 3 806 31.10.2012 09:26 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości