Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 77 z 2.05.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 77 z 2.05.08
To już 3 utwór z płyty ID znalazł się u mnie na szczycie. Przy czym dla mnie samego jest zaskoczeniem, że jest to Niepojęte i ulotne, utwór, który przy pierwszym przesłuchaniu po prostu mi się nie spodobał. W związku z tym piosenki poprzednio ją wyprzedzały spadły o jedno miejsce.
I może jeszcze uwaga. To dopiero mój 15 numer 1.
Kasia Groniec miała już dobre tygodnie na mojej liście, ale jednak nie aż tak. Wprawdzie
Nie zabijaj było już (ponad pół roku temu) na najniższym stopniu podium, a Czas na tym samym miejscu co tym razem, ale wtedy było wyższą z piosenek Kasi. A dla obydwu piosenek był to znaczący awans, przy czym dla Czasu zasakująco wielki (o 31 miejsc).
Skoków było jak zawsze u mnie sporo i kolejny, który wykonało Gdybyś w połączeniu z awansem Chodźmy spowodowało, że był to także znakomity tydzień dla Grzegorza.
Można także powiedzieć, że był to też doskonały tydzień dla Avenged Sevenfold, bo wprawdzie jedna ich piosenka spadła o 7 oczek, ale druga powróciła do zestawienia, a M.I.A. awansowało o 22 miejsca.
No ale skoro o skokach mowa, to jeszcze są cztery wielkie i tak kolejno: Sing for the submarine (co pewnie jeszcze bardziej zaskoczy saferłela), Wiośnie nie! (co ucieszy wiele osób), (Your love keeps lifting me) higher and higher (który pewnie przejdzie bez echa) i na zakończenie It had better be tonight (tutaj to chyba tylko jotem3 będzie zadowolony).
W zestawie jest aż 6 powrotów i tylko jedna nowość. Do Wiersza o płakaniu, który tym razem nieco stracił dołączył Akt miłosny czyli życie (chociaż sporo czasu się do niego przekonywałem). Ciekawe, co będzie się działo, kiedy poznam kolejne piosenki z ostatniej płyty SDM.
1. 3. 4 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
2. 1. 16 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
3. 2. 35 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 5. 31 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
5. 9. 36 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
6. 4. 15 DYBUK - Żywiołak
7. 38. 11 CZAS - Katarzyna Groniec
8. 10. 4 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
9. 7. 4 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
10. 8. 3 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
11. 12. 3 FEELING GOOD - Muse
12. 24. 20 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
13. 35. 37 M.I.A. - Avenged Sevenfold

14. 6. 3 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
15. 15. 3 NA SIEDEM - Zakopower
16. 11. 4 SUMMERS LOST - Hurt
17. 19. 9 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
18. 18. 3 SHINE A LIGHT - The Rolling Stones
19. 30. 4 SING FOR THE SUBMARINE - REM
20. 36. 4 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann

21. 25. 12 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
22. 14. 12 NAGLE - Anna Maria Jopek
23. 40. 5 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
24. 23. 56 THE FUNERAL - Band Of Horses
25. 16. 4 VANDERLUST - Bjork
26. 13. 10 GOLIATH - The Mars Volta
27. 27. 33 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
28. 29. 12 MATULU - Digitalllove
29. 26. 15 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
30. 17. 3 THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
31. 32. 6 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
32. 20. 4 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
33. P 9 KAWAŁEK PODŁOGI 2008 - Mr Zoob
34. 45. 6 IT HAD BETTER BE TONIGHT - Michael Buble
35. 28. 19 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
36. 33. 19 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
37. N 1 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
38. 22. 5 CAVALETTAS - The Mars Volta
39. 31. 11 NW5 - Madness
40. 21. 3 REPENTANCE - Dream Theater
41. 46. 3 BROKEN HARP - PJ Harvey
42. P 18 ALONE WITH THE SEA - Hurt
43. P 15 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold

44. 47. 11 AUTUMN - Carla Bruni
45. 34. 2 RUBEN'S TATOO - Songdog
46. P 3 EXAM ROOM - Hermano
47. P 37 SOLAR WINDS - Devin Townsend

48. 37. 10 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
49. 48. 4 DARK STAR - Fish
50. P 4 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott

poczekalnia:
LYRA - Kate Bush
OUROBOROUS - The Mars Volta
ARC OF THE CURVE - Fish
INTENSION - Tool
13TH STAR - Fish
39. BLESSED FEET - Tord Gustafsen Trio
43. NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
49. CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
44. POETRY MAN - Queen Latifah
41. PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
42. EPITAPH - Antimatter
50. NUDE - Radiohead
GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
SKY IS OVER - Serj Tankian
CONQUEST - The White Stripes
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
LOST - Avenged Sevenfold
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
ICKY THUMP - The White Stripes
MANSARD ROOF - Vampire Weekend
UNFURL - Katatonia
COPACABANA - Barry Manilow
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
FIRE - Zbigniew Hołdys
SAW SOMETHING - Dave Gahan
NIEPRZYGODA - Happysad
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
DREAM ON - Kelly Sweet
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
SHADOWS - Jamie Scott & the Town
leżakownia:
TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
FOR THOSE WHO AREN'T HERE - Ceti
MINIATURE BIRDS - Grand Archives
04.05.2008 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):42. EPITAPH - Antimatter
dopiero zauważyłem, że to lekkie nagiecie regulaminu, bo piosenka z przedostatniej płyty. Icon_wink2

Nie zauważyłem daty w poprzednim notowaniu i faktycznie się rozminęliśmy z Raz, Dwa, Trzy.
04.05.2008 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
kajman napisał(a):37. N 1 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
bardzo mnie to cieszy Icon_smile2
kajman napisał(a):42. EPITAPH - Antimatter
to troszke mniej...
kajman napisał(a):5. 9. 36 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
...
7. 38. 11 CZAS - Katarzyna Groniec
musze sobie przypomnieć tę płytę
kajman napisał(a):24. 23. 56 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.05.2008 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nowości coś znowu nie obrodziły, chociaż zauważam coś interesującego w górnych rejonach poczekalni Icon_wink2 Moi faworyci tym razem w zdecydowanej większości dołują, chociaż z drugiej strony ciekawie prezentuje się kolor niebieski w tym tygodniu Icon_smile2 Warto też wspomnieć o nieco zaskakującej pozycji 13 Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.05.2008 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Tak, zgadza się. Miejsce Sing w top 20 to naprawdę rzecz wielce zaskakująca. Z pewnością w ich dyskografii znalazłbyś jeszcze kilka równie dobrych (emocjonalnych?) nagrań, które mogłyby znaleźć się na charcie....z ciekawości spytam, czy to najwyżej notowany utwór R.E.M. w historii twojej listy? Dysponujesz jakimś wykresem by pokazać historię ich piosenek na twojej liście. A może to ich 1 numer w ogóle tutaj?
Lidera zmieniłeś na lepsze <ok>. Jeśli Pan McDonald jest krewnym Pani Amy to chętnie poznam Icon_biggrin RS trzyma formę Icon_wink Podobno już szykują album....Pj w górę! A ja właśnie mam nowy TR i czytam wkładkę o niej. Jedna z moich płyt wszechczasów ma tylko 4 gwiazdki u nich Icon_razz2 Czuję (niestety), że to SDM może bardzo wysoko zajść....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman, stałeś się muzycznie hermetyczny i statyczny zarazem. Całokształt psuje też 20. 36. 4 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann, której to Basi bardzo nie lubię.

Na plus zaliczam Muse Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.05.2008 05:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):37. N 1 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
bardzo mnie to cieszy Icon_smile2
kajman napisał(a):42. EPITAPH - Antimatter
to troszke mniej...
kajman napisał(a):5. 9. 36 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
...
7. 38. 11 CZAS - Katarzyna Groniec
musze sobie przypomnieć tę płytę
kajman napisał(a):24. 23. 56 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
37. Nie dziwię się. Szkoda, że Wiersz o płaczu Ciebie nie rusza.
Zbieg okoliczności, bo w trakcie pisania linijki wyżej skończył się Mars, a zaczął Akt (a pisę tak wolno, że już się skończył).
42. Będzie jeszcze gorzej.
5. 7. Napisałbym, że to na tej płycie nietypowe utwory, ale który można nazwać typowym dla tej płyty. Naoiszę, że nasycone największą porcją dramatyzmu (dla mnie z tego co znam).
24. A byłaby już sześćdziesiątka, gdyby nie kilka tygodni w poczekalni.
05.05.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Nowości coś znowu nie obrodziły, chociaż zauważam coś interesującego w górnych rejonach poczekalni Icon_wink2
2. Moi faworyci tym razem w zdecydowanej większości dołują, chociaż z drugiej strony ciekawie prezentuje się kolor niebieski w tym tygodniu Icon_smile2
3. Warto też wspomnieć o nieco zaskakującej pozycji 13 Icon_wink2
1. Myślę, że wiem co, ale może być trudno o awans, bo jakoś nic nie chce wypadać (na razie prawie wszystkie braki poparcia dotyczyły poczekalni), a pcha się sporo nowości i staroci.
2. Ten niebieski chyba bez najwyższego i najniższego. Ale w połowie pierwszego odsłuchu wygląda, że dla Twoich piosenek (może nie wszystkich, ale chyba większości) przyjdą lepsze dni.
3. No fakt, mnie to także zaskoczyło. Już myślałem, że to głęboki kryzys, a tu nagle odrodzenie.
05.05.2008 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):1. Tak, zgadza się. Miejsce Sing w top 20 to naprawdę rzecz wielce zaskakująca.
2. Z pewnością w ich dyskografii znalazłbyś jeszcze kilka równie dobrych (emocjonalnych?) nagrań, które mogłyby znaleźć się na charcie....
3. z ciekawości spytam, czy to najwyżej notowany utwór R.E.M. w historii twojej listy? Dysponujesz jakimś wykresem by pokazać historię ich piosenek na twojej liście. A może to ich 1 numer w ogóle tutaj?
4. Lidera zmieniłeś na lepsze <ok>.
5. Jeśli Pan McDonald jest krewnym Pani Amy to chętnie poznam Icon_biggrin
6. Czuję (niestety), że to SDM może bardzo wysoko zajść....
1. Dla mnie nie. Od pierwszego przesłuchania wiedziałem, że to u mnie zawalczy.
2. Możliwe, ale ja ich nie znam.
3. To dopiero 77 notowanie mojej listy, więc skąd miałby się tam znaleźć jakiś REM. Ale z tego co znam, to SFTS jest o co najmniej 2 punkty (w skali 10-punktowej) lepszy od wszystkich innych znanych mi utworów.
4. Jopek jest taka dobra czy poprzedni był taki kiepski?
5. Zdecydowanie nie, nawet nazwisko inaczej się pisze. I przyznam się, że na jego miejscu wstydziłbym się takiej kuzynki.
6. Jedno już zaszło bardzo wysoko, a to drugie raczej tak wysoko nie zajdzie.
05.05.2008 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Konrad napisał(a):kajman, stałeś się muzycznie hermetyczny i statyczny zarazem. Całokształt psuje też 20. 36. 4 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann, której to Basi bardzo nie lubię.
Na plus zaliczam Muse Icon_smile2
Strasznie stereotypowa opinia.
Hermetyczny? To co na mojej liście robią wykonawcy, którzy nigdy mnie nie przekonywali: Gahan, Radiohead, REM; skąd wzięło się Lao Che, które krytykowałem? To dlaczego na mojej liście jest jazz, smooth, rock w wielu odmianach, awangarda, piosenka poetycka, folk, blues? Czego brakuje? Pewno wielu rzeczy, ale przede wszystkim muzyki prymitywnej, tworzonej dla niewybrednej publiczności.
Statyczna? To dlaczego miewam po prawie 10 nowości (często bardzo wysoko)? Co robią w Top10 4 utwory ze stażem max 4 tygodni? A skoki o 30kilka miejsc są też statyczne?
20. To wiem już od dawna, a mi z kolei podoba się bardzo. Tworzy muzykę niestandardową, z ciekawymi pomysłami, czasami zamyśloną, czasem znów rozbrykaną.
05.05.2008 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):2. Ten niebieski chyba bez najwyższego i najniższego. Ale w połowie pierwszego odsłuchu wygląda, że dla Twoich piosenek (może nie wszystkich, ale chyba większości) przyjdą lepsze dni.
Faktycznie bez najniższego, bo nie znam Icon_wink2 A co do najwyższej to niekoniecznie bo starą wersję lubię bardzo, ale tej nowej nie słyszałem Icon_wink2
Cieszą mnie wieści na temat odsłuchów, chociaż bardziej bym się ucieszył z czegoś nowego, ale sądząc po komentarzach w moim notowaniu, może być z tym ciężko :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.05.2008 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
p.u.r.h. napisał(a):Cieszą mnie wieści na temat odsłuchów, chociaż bardziej bym się ucieszył z czegoś nowego, ale sądząc po komentarzach w moim notowaniu, może być z tym ciężko :->
Teoretycznie dwa utwory mają szansę w przyszłym tygodniu zawalczyć, bo podobają mi się, ale nie na tyle, żeby w pierwszym przesłuchaniu walczyć z moją czołówką, a jak na przykład słucham go między 34 a 35 utworem z zeszłego tygodnia to musi być coś extra, żeby od razu przywalić.
05.05.2008 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
kajman napisał(a):1. 3. 4 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
Podwójnie mnie to cieszy. Po pierwsze -co oczywiste- dlatego, że jest na mojej liście. Po drugie to pierwszy numer jeden, dzięki mojemu wsparciu. Icon_biggrin3 [Poprzednich nie liczę, bo najpierw były u Ciebie.]
kajman napisał(a):7. 38. 11 CZAS - Katarzyna Groniec
Szczerze mówiąc nie pamiętam, żeby u mnie ten utwór był wyżej niż na 20 miejscu... Ale Twoja lista jest zdecydowanie bardziej ruchliwa.
kajman napisał(a):SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
Tego tu się nie spodziewałem. Icon_wink2 Myślałem, że już tak jesteś zrażony do Lao, że nie sam nie sięgniesz po ich utwory. Ciekawe czy ma szanse na wyższą pozycję. [Nie dziwi mnie, że akurat ten utwór najbardziej Ci się podoba z tych co znasz, bo sam Ci go proponowałem kilka tygodni temu. Icon_smile2]

Najbardziej zaskakuje mnie Muse, bo u mnie raczej nie zdarza się żeby utwór tak chwycił po kilku tygodniach. Ile tygodni spędził w poczekalni? 4?

24 wspólne utwory w 50, a jeśli do tego dodać 7 utworów z mojej listy, które są w Twojej poczekalni to nie mam wątpliwości komu dam zastępstwo, gdy nie będę mógł poprowadzić listy. Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):(Your love keeps lifting me) higher and higher (który pewnie przejdzie bez echa)
Zaintrygowało mnie to i wracam tu dopiero po przesłuchaniu płyty. Już kiedyś pisałem podobne zdanie. Nie dziwię się, że Ci się podoba, ale dziwię się że aż tak. Jak na Twoją listę -moją zresztą też- to bardzo proste granie. Jaki to w ogóle gatunek?

PS. A opinii Konrada nie będę komentował, bo sam to bardzo dobrze zrobiłeś.
06.05.2008 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):7. 38. 11 CZAS - Katarzyna Groniec
Szczerze mówiąc nie pamiętam, żeby u mnie ten utwór był wyżej niż na 20 miejscu... Ale Twoja lista jest zdecydowanie bardziej ruchliwa.
kajman napisał(a):SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
1. Tego tu się nie spodziewałem. Icon_wink2 Myślałem, że już tak jesteś zrażony do Lao, że nie sam nie sięgniesz po ich utwory.
11. Ciekawe czy ma szanse na wyższą pozycję.
12. [Nie dziwi mnie, że akurat ten utwór najbardziej Ci się podoba z tych co znasz, bo sam Ci go proponowałem kilka tygodni temu. Icon_smile2]
2. Najbardziej zaskakuje mnie Muse, bo u mnie raczej nie zdarza się żeby utwór tak chwycił po kilku tygodniach. Ile tygodni spędził w poczekalni? 4?
3. 24 wspólne utwory w 50, a jeśli do tego dodać 7 utworów z mojej listy, które są w Twojej poczekalni to nie mam wątpliwości komu dam zastępstwo, gdy nie będę mógł poprowadzić listy. Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):(Your love keeps lifting me) higher and higher (który pewnie przejdzie bez echa)
4. Zaintrygowało mnie to i wracam tu dopiero po przesłuchaniu płyty. Już kiedyś pisałem podobne zdanie. Nie dziwię się, że Ci się podoba, ale dziwię się że aż tak. Jak na Twoją listę -moją zresztą też- to bardzo proste granie.
5. Jaki to w ogóle gatunek?
7. Czy zdecydowanie to nie byłbym taki pewien. No na przykład taki Goliat to bez przerwy biega po Twojej liście i trudno za nim nadążyć.
1. Ostatnio stwierdziłem, że warto chociaż większość numerów 1 poznawać no i taki efekt.
11. Ma. Ale nie jestem pewien czy wykorzysta.
12. Zdanie prawdziwe w kontekście historycznym.
2. W poczekalni tydzień, ale przedtem trochę czekał na wejście. Także dlatego, że mocno się zastanawiam nad wprowadzeniem utwory, bo wprowadzać go po to, żeby zaqmiatał podłogę poczekalni, to moim zdaniem nie za bardzo ma sens.
3. Ciekawe jak by wyglądała Twoja lista podczas mojego zastępstwa. Icon_lol
4. Ale to proste granie tworzy pewien klimat, który mi bardzo pasuje. Muzyka może być prosta, ale nie powinna być prostacka, a ta nie jest.
5. To mnie w ogóle niewiele interesuje. Jakbym musiał, to pewnie gdzieś w okolicach soulu bym to umieścił, ale po co?
06.05.2008 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
kajman napisał(a):7. Czy zdecydowanie to nie byłbym taki pewien. No na przykład taki Goliat to bez przerwy biega po Twojej liście i trudno za nim nadążyć.
To prawda, ale gdyby policzyć średni awans i spadek na mojej liście w ostatnich pięciu notowaniach to wyglądałyby one bladziutko w porównaniu z Twoją.
kajman napisał(a):5. To mnie w ogóle niewiele interesuje. Jakbym musiał, to pewnie gdzieś w okolicach soulu bym to umieścił, ale po co?
Mnie też to niewiele interesuje dlatego nie szukam takich informacji.
kajman napisał(a):3. Ciekawe jak by wyglądała Twoja lista podczas mojego zastępstwa. Icon_lol
Jest kilka możliwości. Icon_wink2
1. stałaby się kopią Twojej
2. tak byś ją ułożył żeby nie stracić wsparcia dla swoich ulubionych utworów, a pewnie znalazło by się miejsce dla utworów, które dotąd nie miały wsparcia. Szczególnie tu myślę o pewnej artystce. Icon_wink2
Te są chyba najbardziej prawdopodobne. Chyba, że masz jakieś inne propozycje. Icon_razz [Wolałbym wcześniej wiedzieć czego mogę się spodziewać. Icon_mrgreen ]
06.05.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):dla mnie samego jest zaskoczeniem, że jest to Niepojęte i ulotne, utwór, który przy pierwszym przesłuchaniu po prostu mi się nie spodobał.
to nawet dobrze. bedzie mozna sie powolywac na ten przyklad w sytuacjach gdy cos Ci sie nie spodoba przy pierwszym przesluchaniu Icon_razz.
chyba oczywiste jest, ze w tym notowaniu najbardziej mnie cieszy "M.I.A." Icon_smile2.
06.05.2008 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):5. To mnie w ogóle niewiele interesuje. Jakbym musiał, to pewnie gdzieś w okolicach soulu bym to umieścił, ale po co?
Mnie też to niewiele interesuje dlatego nie szukam takich informacji.
kajman napisał(a):3. Ciekawe jak by wyglądała Twoja lista podczas mojego zastępstwa. Icon_lol
Jest kilka możliwości. Icon_wink2
1. stałaby się kopią Twojej
2. tak byś ją ułożył żeby nie stracić wsparcia dla swoich ulubionych utworów, a pewnie znalazło by się miejsce dla utworów, które dotąd nie miały wsparcia. Szczególnie tu myślę o pewnej artystce. Icon_wink2
Te są chyba najbardziej prawdopodobne. Chyba, że masz jakieś inne propozycje. Icon_razz [Wolałbym wcześniej wiedzieć czego mogę się spodziewać. Icon_mrgreen ]
5. Ja uważam nawet, że brak problemu w zaszufladkowaniu muzyki nie wystawia jej najlepszego świadectwa.
3. Myślę, że tak w ogóle to wolałbym nigdy nikogo nie zastępować w układaniu listy. Ale obawiam się, że mogłoby się tam pojawić sporo dziwnych nowości, które ani u Ciebie, ani u mnie nigdy nie były.
06.05.2008 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):dla mnie samego jest zaskoczeniem, że jest to Niepojęte i ulotne, utwór, który przy pierwszym przesłuchaniu po prostu mi się nie spodobał.
1. to nawet dobrze. bedzie mozna sie powolywac na ten przyklad w sytuacjach gdy cos Ci sie nie spodoba przy pierwszym przesluchaniu Icon_razz.
2. chyba oczywiste jest, ze w tym notowaniu najbardziej mnie cieszy "M.I.A." Icon_smile2.
1. Można, ale nie w każdej. Musi być spełnionych kilka dodatkowych warunków, które w tym przypadku zaistniały.
2. No fakt, to wiedziałem kilka przesłuchań przed końcem, kiedy ten utwór jeszcze tak wysoko się nie wspiął. I mam wrażenie, że wiem, co Cię najbardziej ucieszy za tydzień (przeliczenioowo-forumowy, bo to mogą tak naprawdę być nawet 2 dni).
06.05.2008 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości