Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczne Urodziny
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
RE: Muzyczne Urodziny
Spełnienia wszystkich marzeń, tych muzycznych i tych zwykłych Icon_wink
Zdrowia, szczęścia, to wszystko banalne, ale szczere Icon_cool
Abyś nigdy się nie smucił i żeby chwile na mycharts sprawiły jak największą przyjemność Icon_wink



26.01.2013 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #62
RE: Muzyczne Urodziny
Pawle, dużo zdrowia, muzycznych odkryć i fascynacji, dużo szczęścia...
... miłości itd.


26.01.2013 11:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Muzyczne Urodziny
thestranglers napisał(a):Coś mi się i tak wydaje że jesteś bardzo pozytywnie usposobioną osobą Icon_wink
Przekonasz się na OFF-ie...prawda Icon_wink?

thestranglers napisał(a):Co tu wybrać dla Ciebie żeby nie było banalnie, sztampowo itd.?
Bardzo cenię sobie takie wybory. Dobre, że nikt z Was nie poleciał jakimiś utartymi ścieżkami Icon_wink Dedykacja bardzo udana.

dziobaseczek napisał(a):Każde nasze spotkanie na żywo odznacza się czymś wyjątkowym i specyficznym.
Icon_smile Oby jeszcze więcej ich było w tym roku.

Szymek79 napisał(a):Wszystkiego najlepszego SAFERŁEL!
Wybrałeś najlepszy możliwy numer z debiutu. Udało się Icon_wink

Kordian napisał(a):aby Twoje antycypacje na ten rok się sprawdziły
Niektórej już się sprawdzają, co cieszy.

Kordian napisał(a):Twoi (i tak się składa, że moi również Icon_smile ulubieni weterani też dopisali
Mam nadzieję, że Będzie OMD vs PSB crush. Oby nie na poziomie płyty "Crush", że tak sucho zażartuję ;P Ale stare wilki nigdy nie zawodzą. Dlatego ich przecież lubimy.

Kordian napisał(a):No i jak w załączonej piosence Dobrej Zabawy, np. na tegorocznych festiwalach
Ale tylko z Wami!

aaktt napisał(a):Miliarda lat i dużo wszystkiego!
A powiem, że znam to Icon_razz2

Tomekk napisał(a):Abyś nigdy się nie smucił i żeby chwile na mycharts sprawiły jak największą przyjemność Icon_wink
Ten numer jest piękną dedykacją na taką okoliczność jak urodziny - uciekający czas jest w nim motywem przewodnim, dobrze, że podany w tak zabawny sposób.

michal91d napisał(a):Pawle, dużo zdrowia, muzycznych odkryć i fascynacji, dużo szczęścia...
... miłości itd.
Co racja to racja. I znów "prawdziwa" , dobra pod urodziny dedykacja. W pełni zgadzam się z tekstem. Celebryci do piachu.

Dziękuje za życzenia i dobre słowo.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2013 01:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #64
RE: Muzyczne Urodziny
Ponieważ do niedzieli (18.02.2013 Icon_smile ) będę pozbawiony dostępu do internetu (co jest na dziś dzień sporym wyzwaniem). Trochę przed czasem, ale musialem to zrobić, by nie być po czasie. Złożyć życzenia jednej z moich ulubionych postaci na naszym Forum. Postaci, nie tylko sympatycznej, nie tylko pełnej empatii i wrażliwości, nie tylko pełnej świetnych ludzkich odruchów, szczerej i pozytywnej, ale postaci otwartej na dźwięki. Wiem, bo już kilka razy się z tą postacią spotkałem w rożnych realiach i za każdym razem chcę się spotkać ponownie. Co robię często on line. I zrobię jeszcze z milion razy. Skarb dla naszego forum. Kordian. Dla Ciebie prezent - wielki przebój z lat 90-tych. Świadectwo, że masz otwartą czaszkę, bo kochasz muzykę i nie lubisz podziałów. Żyj nam Kordianie 1000 lat a Twoja osobowość już teraz jest dla mnie inspiracją (a poznałem już sporo ludzi i wiem co mówię) niech będzie i dla innych.



http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2013 09:35 PM przez dziobaseczek.)
10.02.2013 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 423
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #65
RE: Muzyczne Urodziny
Kordian, Wszystkiego najlepszego!




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
13.02.2013 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Muzyczne Urodziny
No tak, urodziny Kordiana to i utwór nie może być byle jaki więc wybrałem taki, który na pewno sprawi Ci dużo frajdy Icon_wink
Mocno bijącego serca i błysku w oczach! Tobie i komu jeszcze tego wymarzysz Icon_wink



13.02.2013 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #67
RE: Muzyczne Urodziny
(24.01.2013 06:30 PM)dziobaseczek napisał(a):  Suedehead - ponieważ kończysz dziś 18 rok życia i od dziś już możesz pić piwo. To zaproponuję Ci propozycję do pierwszego notowania Twojej listy.


Dzięki za życzenia.Icon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smile

moja strona o Suede
13.02.2013 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #68
RE: Muzyczne Urodziny
(24.01.2013 06:44 PM)thestranglers napisał(a):  To dla naszej jednej z niewielu rodzynek w Mychartsowym cieście mam koncertówkę. Nie wybrałem tego utworu ot tak, tylko dlatego że lubisz go Ty, ja, pewnie większość Forum...
Otóż Twój ulubiony zespół i tytuł tego nagrania pojawił się w mojej niedokończonej książce, książce o życiu, żeby nie było, i wcale nie żartuję...




DziękiIcon_smile

moja strona o Suede
13.02.2013 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #69
RE: Muzyczne Urodziny
Wszystkiego Najlepszego Kordian. Sorry że tak bez muzycznej dedykacjiIcon_lol

moja strona o Suede
13.02.2013 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #70
RE: Muzyczne Urodziny
Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia! Dla takich mów od Dziobasa, aż chce się słuchać więcej z-rocka Icon_smile (Żartuję, bez z-rocka naprawdę ani rusz!)

(13.02.2013 10:03 PM)suedehead napisał(a):  Wszystkiego Najlepszego Kordian. Sorry że tak bez muzycznej dedykacjiIcon_lol
A ja byłem taki grzeczny i w dzień urodzin (pod kątem pewnej ankiety) przesłuchałem wszystkie single Suede Icon_sad (dowody można znaleźć na last.fm)

Dopiero teraz miałem okazję posłuchać piosenek z dedykacji (no comments) Najbardziej podobało mi się The Pogues, a nie znałem tego. Big Wreck też fajny (my już chyba tego kiedyś słuchaliśmy Dziobas), Robert Delong jest przedziwny - wygląda jak brat Ellie Jackson, ciekawe, co jeszcze od niego usłyszymy.
28.02.2013 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: Muzyczne Urodziny
Kordian napisał(a):Najbardziej podobało mi się The Pogues
Miło Icon_wink
28.02.2013 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #72
RE: Muzyczne Urodziny
Już dziś zwracam się do Mawoja93 z życzeniami. Długo myślałem co tu Ci zadedykować. Ale spojrzałem na listę AD 1993 i coś wpadło mi w oko. Gdy buszowałeś w brzuszku jestem pewien że wielu zachwycało się tym nagraniem. Mancu jakiś czas temu przypominał Dziobas ale utwór tak dobry że można ich zagrać jeszcze raz. Więc życzę wypraw, gdziekolwiek sobie zamarzysz! Icon_wink



04.03.2013 08:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #73
RE: Muzyczne Urodziny
Piotreklp3, sorka za spóźnienie ale tym serdeczniejsze życzenia ciągłej energii życiowej, której część zostawiasz nam na liście i w sportowych zmaganiach, za które ogromnie Ci dziękuję. No to niech będzie sportowo i mam nadzieję że w Twoich klimatach:





[moja pierwsza świadoma olimpiada]
09.03.2013 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #74
RE: Muzyczne Urodziny
Dziękuję za pamięć i piękną dźwiękową pocztówkę Icon_smile
11.03.2013 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: Muzyczne Urodziny
Konradzie, masz złożony gust, trudny dla mnie do zdefiniowania więc posłużyłem się Twoim ostatnim notowaniem by wyłowić jakiś pomysł. Od razu rzucił mi się w oczy Rush, jego obecność nie może chyba być przypadkiem. Więc dedykuję Ci coś czego nie znać chyba nie możesz Icon_wink bo każdy jest czyimś bohaterem... i życzmy sobie byśmy nigdy nie przestali tak myśleć...



29.03.2013 10:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #76
RE: Muzyczne Urodziny
thestranglers napisał(a):masz złożony gust,
nie ma złożonego gustu, on po prostu lubi dobrą piosenkę z fajną melodią Icon_smile
Wszystkiego najlepszego życzę Konradzie i jako prezent od dziobasa przyjmij:



http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
29.03.2013 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #77
RE: Muzyczne Urodziny
(28.02.2013 04:15 PM)Kordian napisał(a):  Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia! Dla takich mów od Dziobasa, aż chce się słuchać więcej z-rocka Icon_smile (Żartuję, bez z-rocka naprawdę ani rusz!)

(13.02.2013 10:03 PM)suedehead napisał(a):  Wszystkiego Najlepszego Kordian. Sorry że tak bez muzycznej dedykacjiIcon_lol
A ja byłem taki grzeczny i w dzień urodzin (pod kątem pewnej ankiety) przesłuchałem wszystkie single Suede Icon_sad (dowody można znaleźć na last.fm)

MiłoIcon_lol

Jak przesłuchałeś wszystkie single to warto poznać nie single, np to


moja strona o Suede
30.03.2013 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: Muzyczne Urodziny
Dziękuję za życzenia i muzyczną dedykację. W 1993 roku byłem zapalonym fanem LP3 i lubiłem wówczas też zespół Rush.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
04.04.2013 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: Muzyczne Urodziny
Dziś urodzinki Kelleniego, więc wszystkie serdeczności wędrują do twórcy Kleistej. Nie bardzo wiedziałem jak Ci się przypodobać muzycznie to z zakamarków pamięci proponuję tę muzyczną pocztówkę. Obyś za słowami Gavina patrzył zawsze śmiało w przyszłość... Icon_wink



05.04.2013 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kelleni Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Dec 2012
Last.fm
Post: #80
RE: Muzyczne Urodziny
Dzięki za życzenia i za piosenkę, na pewno zachowam ją w muzycznej pamięci Icon_wink
06.04.2013 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7. urodziny forum thestranglers 12 8 735 14.04.2013 08:44 PM
Ostatni post: kajman
  urodziny forum 1981 17 11 704 17.04.2010 03:43 PM
Ostatni post: rado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości