Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczne Urodziny
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: Muzyczne Urodziny
Trochę spóźnione, ale szczerze - najmuzyczniejsze życzenia ode mnie.
Niech muzyka nadal przynosi radość i ukojenie Icon_smile

i przy okazji - Twój obecny lider Prince
25.11.2012 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Muzyczne Urodziny
Tak, mam urodziny 24 listopada. Dzięki za życzenia! Icon_biggrin
26.11.2012 09:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #23
RE: Muzyczne Urodziny
Inauguracja cyklu przypadła akurat na moment, kiedy leżałem chory na anginę :/ Zaległości nadrobię już chyba w przyszłym rokuIcon_redface, ale dzisiaj nie mogę milczeć, bo swoje urodziny obchodzi meniIcon_exclaim człowiek bezcenny dla mnie zarówno przy układaniu listy, jak na płaszczyźnie całkowicie prywatnej. Dlatego nawet biorąc pod uwagę, że jeszcze bardziej pasuje do kogoś, kogo nie ma na tym forum Icon_smile, dedykacja mogła być tylko jedna




Serdeczne wszystkiego najlepszego Mariusz!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2012 01:37 PM przez Kordian.)
27.11.2012 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Muzyczne Urodziny
O, Mariusz! Nie ma opcji, żebyśmy się za rok nie spotkali na Twoich urodzinach na jakimś forumowym zlocie. Dosyć tego stukania w klawisze Icon_wink I tego Tobie, sobie i wielu osobom, które na pewno chętnie podpisałyby się pod tą inicjatywą życzę Icon_smile

A w dedykacji numer, który z tego co wiem musi robić furorę w ostatnim czasie na playliscie meniego (bo opinie samego zainteresowanego oraz suche fakty kłamać nie mogą). Poza tym to silny przykład i najlepszy dowód na koalicję meni-saferłel ;P Nie wiem komu co masz przebaczać, ale mam nadzieję, że tytuł piosenki nie będzie nigdy adekwatny do zaistniałych okoliczności Icon_wink





Wszystkiego najlepszego!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.11.2012 03:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #25
RE: Muzyczne Urodziny
Wszystkiego najlepszego meni! Icon_smile




Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.11.2012 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Muzyczne Urodziny
Dla Meniego Ultravox, bo kojarzę z tym zespołem jego ostatnie notowania... (ciekaw jestem czy znasz ten utwór?)





a 1981 kojarzy mi się w dużej mierze z Kentem, jako że nie obsługujesz UTube'a, to posłuchaj gdy będziesz mógł "Just Like Money" - długo było to moje ulubione ich nagranie Icon_wink





Oby muzyka jak najdłużej sprawiała taką radość i była tak dobra jak ww. utwory.
27.11.2012 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #27
RE: Muzyczne Urodziny
Kordian napisał(a):człowiek bezcenny dla mnie zarówno przy układaniu listy, jak na płaszczyźnie całkowicie prywatnej.
Tradycyjnie opinia przesadzona i wręcz zawstydzająca. Icon_redface
I pamiętaj, że w takich wypadkach tytuł utworu zawsze działa w obie strony. Icon_wink

saferłel napisał(a):Nie ma opcji, żebyśmy się za rok nie spotkali na Twoich urodzinach na jakimś forumowym zlocie.
Icon_wink
saferłel napisał(a):Poza tym to silny przykład i najlepszy dowód na koalicję meni-saferłel ;P
Icon_lol
saferłel napisał(a):Nie wiem komu co masz przebaczać,
Na szczęście ostatnio nie dzieje się nic takiego abym był zmuszony do takich dylematów. Icon_smile
saferłel napisał(a):ale mam nadzieję, że tytuł piosenki nie będzie nigdy adekwatny do zaistniałych okoliczności Icon_wink
Na razie fakty są takie, że nie mam komu wybaczać. Myślę, że wiadomo o co chodzi. Icon_wink
thestranglers napisał(a):(ciekaw jestem czy znasz ten utwór?)
Oczywiście, Ultravox akurat mam całkiem nieźle rozpoznany. Icon_wink

Wielkie dzięki za życzenia i za świetnie dobrane utwory! Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~meni
28.11.2012 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: Muzyczne Urodziny
Meni - jesteś niezwykle inspirująca osoba a Twoja lista należy do najbardziej oryginalnych, jakie znam. Naturalnie bardzo chciałbym być wziął kiedyś udział w pojedynku muzycznym, czy wpadł na jakąś imprezę z Twoim udziałem. Ale wiem, że to zbyt piękne Icon_smile Zdrowia życzę! Póki co dla Ciebie piosenka idealnie spajająca Twoje muzyczne swiaty.



http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2012 02:58 PM przez dziobaseczek.)
28.11.2012 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #29
RE: Muzyczne Urodziny
Wielki dzięki Dziobas! Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~meni
29.11.2012 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: Muzyczne Urodziny
Szymek79 a właściwie mój imiennik. Wszystkiego najlepszego, niech wszelkie mroki życia rozjaśnia muzyka. Zawsze i wszędzie. Jesteś cichym liderem odłamu "mainstreamowego" na naszym forum, choć wiem, że nie przepadasz za tą szufladką. Ja Tobie chciałbym w prezencie dać coś co lubisz najbardziej: jest przebojowe, było przebojem, ma fajną melodię, jest świetne i co dziś już totalnie zostało przez świat zapomniane, choć minęło raptem 20 lat. Niestety Icon_sad


http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.12.2012 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Muzyczne Urodziny
Ode mnie też przyjmij najlepsze życzenia z okazji urodzin, Marcinie! Twoja osoba bardzo wiele wniosła na nasze forum. Wyszło to spod mojej klawiatury w jednym z ostatnich komentarzy do Twoich notowań - wiesz o co chodzi Icon_smile Fajnie, że z nami jesteś i aktywnie uczestniczysz w życiu forum. Nie mam wątpliwości - Szymek, user na medal Icon_smile Marcin ma rację, jesteś liderem nurtu mainstreamowego, ale nie widzę w tym nic co mogłoby Ci przynieść ujmę. Ja podobnie jak kolega powyżej rzucę trochę zapomnianym klasykiem, kierując jednocześnie w Twoją stronę życzenia inspirowane piosenką - znajdź w życiu swoją własną Atlantydę Icon_smile




Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.12.2012 12:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Muzyczne Urodziny
Ale ładne te Prefaby, jak zawsze Icon_wink

A teraz do życzeń - Marcin, znamy się od początków mojej obecności na forum i przy tej okazji dziękuję Ci za Twoją życzliwość, pomoc i zainteresowanie każdym raz lepszym raz gorszym moim pomysłem. Czego życzyć człowiekowi z pasją, bo z pewnością nim jesteś... żeby muzyka wciąż Cię napędzała i pomagała sprostać wyzwaniom, które każdego dnia stawia życie.

A ode mnie numer śpiewany po francusku. Szkoda że Kanada nie leży w Europie, domyślasz się czemu tak żałuję? Icon_wink



01.12.2012 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #33
RE: Muzyczne Urodziny
Serdeczne wszystkiego najlepszego - odkrywania codziennie tak pięknych tracków jak "Amnesia" i braku powodów do wrzucania je na pierwsze miejsce listy z powodów pozamuzycznych Icon_smile Mainstream, nie mainstream, można znaleźć u Ciebie sporo ciekawego, oby tylko zawsze był czas sprawdzać.

Jeszcze się nie znamy na tyle mocno, żebym miał jakiś pewny typ do dedykacji, więc może coś neutralnego o uczuciach wyższych Icon_smile Widzę tę Panią u Ciebie w playliście, u mnie była na razie raz na liście, ale że to jedna z moich ulubionych kobiecych płyt i debiutów tego roku (choć pierwsze wrażenie miałem dość chropowate), pewnie ta piosenka się u mnie jeszcze pojawi.



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2012 07:15 PM przez Kordian.)
01.12.2012 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #34
RE: Muzyczne Urodziny
Dziękuje chłopaki, za życzenia, wszystkie miłe słowa i doskonałe muzyczne prezenty.Icon_smile Ze swojej strony zapewniam, że póki mi czas pozwoli będę was informował co też dzieje się w tym bezdusznym mainstreamie a i sam postaram się przychylniejszym okiem patrzeć na waszych indie bożków.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.12.2012 01:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
RE: Muzyczne Urodziny
Przyjmij proszę także moje spóźnione zyczenia urodzinowe, żebyś nadal z taką gorliwością pisał nam na forum i informował o nowościach Icon_smile
no i daję oczywiście Lanę, bo to chyba Twoja ulubiona piosenkarka z tego roku Icon_wink



02.12.2012 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #36
RE: Muzyczne Urodziny
Dzięki Tomku, a co do Lany to nie da się ukryć. Pozostaje tylko pytanie w jakim stopniu zdominuje moje roczne podsumowanie?Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
03.12.2012 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Muzyczne Urodziny
Szymek79 napisał(a):Pozostaje tylko pytanie w jakim stopniu zdominuje moje roczne podsumowanie?
9% z całego Top 100 Icon_wink
03.12.2012 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #38
RE: Muzyczne Urodziny
Na pewno bezdusznym mainstreamie? Z tego co widzę, sporo u Ciebie soulu Icon_biggrin
03.12.2012 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Muzyczne Urodziny
Dero92 życzę wielu wielu muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie Icon_smile

Dedykuję mu utwór z naprawdę porywającej płyty którą w tym tygodniu mocno eksploatowałem:



09.12.2012 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Muzyczne Urodziny
Adamowi1992 życzę aby nasza muzyka tak po prostu nie przeminęła Icon_wink

Wszystkiego najlepszego!



13.12.2012 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7. urodziny forum thestranglers 12 8 737 14.04.2013 08:44 PM
Ostatni post: kajman
  urodziny forum 1981 17 11 706 17.04.2010 03:43 PM
Ostatni post: rado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości