Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 839
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 839
Oberschlesien to chyba najlepszy zespół rockowy na liście od czasów Def Leppard i ich pamiętnej płyty ADRENALIZE, na której było kilka wyśmienitych kawałków. Muszę przyznać że brakowało mi na liście kapeli grającej w takim stylu, a do tego jeszcze śpiewającej w gwarze śląskiej. Dziś duży, ale to duży skok tej kapeli. Czy będzie liderem? Nie wiem, ale na pewno stać ich na to, choć zmian na tej pozycji należy oczekiwać najwcześniej na przełomie listopada i grudnia. Może jednak stanie się to prędzej - tego nie wykluczam. Oberschlesien przyznają się do fascynacji Rammsteinem co słychać przede wszystkim w kawałku JO CHCA. Z kolei Rammstein przyznaje się do fascynacji Kraftwerkiem. Czyli, tak czy inaczej elektronika.
Jewelry od miesiąca dobijało się do bram listy, aż w końcu się dobiło. I to jak - jako najwyższa nowość w notowaniu. Mamy Wonder Girls, brakowało Wonder Boyz. No i są, i to też w całkiem niezłym kawałkiem w sam raz na czołową "11". Dobre też są Goddess, choć ich kawałek jest trochę słabszy.
I tylko sobie zadaję pytanie: Idą Święta. Kiedy będzie nowy album IU?
Z tych nowości zapodanych przez Szymka79 w poprzednim tygodniu dziś tylko SNSD, ale oprócz tego są tam jeszcze cztery inne wyśmienite kawałki (m.in z Rosji), które zostawiam sobie na następny tydzień.

[Obrazek: 839.jpg]

EDIT (korekta): W pliku obrazkowym jest błąd przy kawałku z pozycji 22 (utwór Serdara Ortaca). W kolumnie ruchu, zamiast +12 powinno być oczywiście +11.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2012 01:08 AM przez kolej_grzesiek.)
11.11.2012 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 839
[Obrazek: pc582yty_83.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
11.11.2012 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 706
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 839























[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.11.2012 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: LPGP notowanie 839
Ale się wybiło "Catch Me". Jewerly też dały czadu tym debiutem Icon_surprised Ja się trochę już zdążyłem zmęczyć tymi numerami, zanim tak naprawdę mi się spodobały, ale jeszcze nie mówię pas - nadal są na playliście, może jeszcze zaskoczą Icon_wink
Ailee za to konsekwetnie coraz bardziej mi się podoba!

SNSD bez szału -- u mnie wszystko wskazuje na mały flop, bo to definitywnie ich najgorszy singiel od dawna.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.11.2012 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości