kolej_grzesiek
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
|
MAMA - MNet Asian Music Awards 2012
MNet Asian Music Awards to jedne z najważniejszych nagród jeśli chodzi o obszar południowo-wschodniej Azji. Organizowane przez MNet Media - gospodarza programu M!Countdown, o którym już na tym forum niejednokrotnie wspominałem. Nagrody przyznawane są od 1999 roku. Do roku 2009 gospodarzem był Seul, od 2010 co roku gospodarzem ceremonii jest inne miasto w Azji - w zeszłym roku był nim Singapur. W tym roku ceremonia będzie miała miejsce w Hong Kongu, a odbędzie się ona 30 listopada.
A oto nominowani:
Najlepszy nowy artysta żeński
01. AOA - Elvis
02. SPICA - Russian Roulette
03. Ailee - Heaven
04. Juniel - Illa Illa
05. Hello Venus - Venus
Najlepszy nowy artysta męski
01. B.A.P. - Crash
02. EXO-K - Mama
03. Busker Busker - Cherry Blossom Ending (Beojkkoch Endeong)
04. Ulala Session - Beautiful Night
05. John Park - Falling
Najlepsza wokalistka
01. G.NA - 2Hot
02. Ga-In - Bloom (Pieona)
03. Baek Ji Young - Good Boy
04. BoA - Only One
05. IU - You And I (Neorang Na)
Najlepszy wokalista
01. G-Dragon - Crayon
02. K.Will - I Need You (Naega Pilyohae)
03. JYP (Park Jin Young) - You're The One
04. Se7en - When I Can't Sing (Naega Nolaeleul Moshaedo)
05. PSY - Gangnam Style
Najlepszy zespół żeński
01. 2NE1 - I Love You
02. Girls Generation TTS (So Nyeo Shi Dae - TaeTiSeo) - Twinkle
03. Sistar - Alone (Na Honja)
04. Kara - Pandora
05. T-ara - Lovey Dovey
Najlepszy zespół męski
01. TVXQ (Dong Bang Shin Ki) - Catch Me
02. BEAST - Beautiful Night (Aleumdaun Bamiya)
03. Big Bang - Fantastic Baby
04. Super Junior - Sexy, Free & Single
05. Shinhwa - Venus
Najlepszy światowy zespół - żeński
01. 2NE1 - I Love You
02. f(x) - Electric Shock
03. Girls Generation TTS (So Nyeo Shi Dae - TaeTiSeo) - Twinkle
04. Wonder Girls - Like This
05. Kara - Pandora
Najlepszy światowy zespół - męski
01. CNBLUE - Hey You
02. TVXQ (Dong Bang Shin Ki) - Catch Me
03. BEAST - Beautiful Night (Aleumdaun Bamiya)
04. Big Bang - Fantastic Baby
05. Super Junior - Sexy, Free & Single
Najlepsza współpraca
01. Davichi & T-ara - We Were In Love (Uri Saranghaessjanha)
02. JYP & Ga-In - Someone Else
03. Skull & HaHa - Busan Vacance (Busan Bakangseu)
04. Trouble Maker - Trouble Maker
05. Huh Gak & Zia - I Need You
Najlepszy OST (ścieżka dźwiękowa)
01. Lyn - Back In Time (drama The Sun And The Moon)
02. Seo In Guk & Jong Eun Ji - All For You (Reply 1997)
03. Lee JongHyun - My Love (drama Gentlemen's Dignity)
04. TaeYeon - Missing You Like Crazy (drama The King 2 Hearts)
05. Huh Gak - One Person (drama Big)
Najlepsze MV (wideoklip)
01. Ga-In - Bloom (Pieona)
02. Naul - Memory of The Wind
03. Big Bang - Monster
04. PSY - Gangnam Style
05. Infinite - The Chaser (Chukyeokja)
Najlepszy występ rapowy
01. Dynamic Duo - Without You (Keokiseo Keoki)
02. Leessang - Someday
03. Mighty Mouth - Bad Boy (Nabbeunneom)
04. Verbal Jint - You Deserve Better
05. Epik High - Up
Najlepszy występ zespołowy
01. 10cm - Fine Thank You And You
02. CNBLUE - Hey You
03. FT Island - Severely (Jideokhage)
04. Nell - The Day Before
05. Busker Busker - Cherry Blossom Ending (Beojkkoch Enedong)
Najlepszy występ taneczny - solo
01. JYP (Park Jin Young) - You're The One
02. BoA - Only One
03. Seo In Young - Let's Dance
04. PSY - Gangnam Style
05. Hyuna - Ice Cream
Najlepszy występ taneczny - grupa męska
01. BEAST - Beautiful Night (Aleumdaun Bamiya)
02. SHINee - Sherlock (Clue+Note)
03. Super Junior - Sexy, Free & Single
04. MBLAQ - This Is War (Jeongjaengiya)
05. Infinite - The Chaser (Chukyeokja)
Najlepszy występ taneczny - grupa żeńska
01. 4minute - Volume Up
02. f(x) - Electric Shock
03. Miss A - Touch
04. Secret - Poison
05. Sistar - Alone (Na Honja)
Najlepszy wokalny występ - solo
01. K.Will - I Need You (Naega Pilyohae)
02. Baek Ji Young - Voice
03. IU - You And I (Neorang Na)
04. John Park - Falling
05. Huh Gak - The Person Who Once Loved Me (Nareul Saranghaessdeon Sarama)
Najlepszy wokalny występ - zespołowy
01. 2AM - I Wonder If You Hurt Like Me (Neodo Nacheoreom)
02. Noel - I Miss You
03. Davichi - Will Think Of You
04. Urban Zakapa - I Hate You
05. 4Men - The Ma, The Woman
Przebój Roku
01. 10cm - Fine Thank You And You
02. 2AM - I Wonder If You Hurt Like Me (Neodo Nacheoreom)
03. 4minute - Volume Up
04. CNBLUE - Hey You
05. FT Island - Severely (Jidokhage)
06. f(x) - Electric Shock
07. K.Will - I Need You (Naega Pilyohae)
08. Miss A - Touch
09. Nell - The Day Before
10. Noel - I Miss You
11. Davichi - Will Think Of You
12. Dynamic Duo - Without You (Keokiseo Keoki)
13. Leessang - Someday
14. Mighty Mouth - Bad Boy (Nabbeuneom)
15. JYP (Park Jin Young) - You're The One
16. Baek Ji Young - Voice
17. Verbal Jint - You Deserve Better
18. Busker Busker - Cherry Blossom Ending (Beojkkoch Endeong)
19. BoA - Only One
20. BEAST - Beautifuil Night (Aleumdaun Bamiya)
21. SHINee Sherlock (Clue+Note)
22. Seo In Young (Elly) - Let's Dance
23. Super Junior - Sexy, Free & Single
24. Secret - Poison
25. PSY - Gangnam Style
26. Sistar - Alone (Na Honja)
27. IU - You And I (Neorang Na)
28. Urban Zakapa - I Hate You
29. Epik High - Up
30. MBLAQ - This Is War (Jeongjaengiya)
31. Infinite - The Chaser (Chukyeokja)
32. John Park - Falling
33. 4Men - The Man, The Woman
34. Huh Gak - The Person Who Once Loved Me (Nareul Saranghaessdeon Sarama)
35. Hyuna - Ice Cream
Artysta roku
01. 2NE1 - I Love You
02. AOA - Elvis
03. B.A.P. - Crash
04. EXO-K - Mama
05. G-Dragon - Crayon
06. G.NA - 2Hot
07. K.Will - I Need You (Naega Pilyohae)
08. Ga-In - Bloom (Pieona)
09. TVXQ (Dong Bang Shin Ki) - Catch Me
10. JYP (Park Jin Young) - You're The One
11. Busker Busker - Cherry Blossom Ending (Beojkkoch Endeong)
12. Baek Ji Young - Good Boy
13. BoA - Only One
14. BEAST - Beautiful Night (Aleumdaun Bamiya)
15. Big Bang - Fantastic Baby
16. Se7en - When I Can't Sing (Naega Nolaeleul Moshaedo)
17. Girls Generation TTS (So Nyeo Shi Dae - TaeTiSeo) - Twinkle
18. Super Junior - Sexy, Free & Single
19. SPICA - Russian Roulette
20. Shinhwa - Venus
21. PSY - Gangnam Style
22. Sistar - Alone (Na Honja)
23. IU - You And I (Neorang Na)
24. Ailee - Heaven
25. Ulala Session - Beautiful Night
26. John Park - Falling
27. Juniel - Illa Illa
28. Kara - Pandora
29. T-ara - Lovey Dovey
30. Hello Venus - Venus
W ostatnich dwóch kategoriach będzie wybieranych dziesięć najlepszych pozycji, w pozostałych będzie jeden zwycięzca.
Szczegóły tutaj:
http://mama.interest.me/poll
Jak ktoś chce to można głosować (tyle, że o ile wiem to na stronach MNetu trzeba się najpierw zarejestrować).
Głosować można od godziny 6:00 23 października (w Polsce godzina 23:00 22 października) do godziny 24:00 (w Polsce godzina 16:00) 22 listopada.
W Korei nie ma zmiany czasu - podane godziny czasu polskiego uwzględniają zmianę czasu jaka będzie miała w naszym kraju w niedzielę 28 października.
WORDPRESS
YOUTUBE
낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD
Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2012 12:05 AM przez kolej_grzesiek.)
|
|
24.10.2012 11:54 PM |
|