Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 836
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 836
Nareszcie uporałem się z tym formatowaniem w komórkach i wszystko działa jak należy.

Po ponad czterech latach nieobecności powraca na listę Eros Ramazzotti. Nagraniu temu niestety daleko do COSE DELLA VITA czy PIU BELLA COSA. Ciekawe jak sobie poradzi.

A premiery dzisiaj pod znakiem Hyuny. Jej solowy projekt ICE CREAM też nie jest jakiś powalający. Troszkę lepiej wypada OVER AND OVER z 4minute - ten kawałek powinien sobie lepiej poradzić. Tym bardziej, że za tym utworem stoi Shinsadong Tiger - ten sam producent, który był odpowiedzialny za sukces debiutanckiej płyty T-ary z BO PEEP BO PEEP na czele.

A w płytach długo oczekiwany powrót Hoang Thuy Linh. Raptem pięć kawałków liczy sobie najnowsze dzieło wietnamskiej wokalistki. Większość utworów jest utrzymana raczej w stonowanym tempie w stosunku do jej poprzednich dwóch płyt, gdzie dominowały szybkie kawałki. Płytę promuje ROI, ale ten utwór nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia, bardziej podobał mi się ten, który debiutuje na liście czyli "Yêu Anh".


[Obrazek: 836.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2012 05:46 PM przez kolej_grzesiek.)
21.10.2012 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 836
[Obrazek: pc582yty_80.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
21.10.2012 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: LPGP notowanie 836
Nie ma "Skyfall" Icon_lol
Łał, nie spodziewałem się, że tak ekspresowo zareagujesz na ten tadżycki utwór! I Munisa wciąż nienajgorzej - w każdym razie wyżej, niż u mnie (Hollywood nie liczę, bo, było nie było, to już dość stara śpiewka).
A, mam jeszcze pytanko - jak Ci się podoba ostatni utwór Rumble Fish?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2012 07:28 PM przez prz_rulez.)
21.10.2012 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: LPGP notowanie 836































[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2012 01:20 PM przez Szymek79.)
23.10.2012 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: LPGP notowanie 836
u mnie też Hyuna na odsłuchu; muszę dodać do listy Boę i Secret, ale ciągle zapominam Icon_wink
lider bez zmian - i dobrze!

a słyszałeś?




całkiem fajne Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2012 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #6
RE: LPGP notowanie 836
aaktt napisał(a):a słyszałeś?

Słyszałem. Promują się z tym utworem w Music Core i Inkigayo.
Obecnie miejsce 18, awans o 7 pozycji z 25 gdzie byli notowani jako nowość (jako Dong Bang Shin Ki). Powinni się pojawić w "11".

aaktt napisał(a):całkiem fajne

Zgadzam się.

prz_rulez napisał(a):A, mam jeszcze pytanko - jak Ci się podoba ostatni utwór Rumble Fish?

Słyszałem na razie tylko fragment. Ale już na podstawie tego mogę powiedzieć, że to fajny kawałek. Na liście powinien się pojawić. Już raz gościła na mojej liście (dwa lata temu) i chociaż znaczącego sukcesu nie odniosła, to ją zapamiętałem.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2012 09:50 PM przez kolej_grzesiek.)
23.10.2012 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: LPGP notowanie 836
Na moje ucho to obecnie jedyny utwór z koreańskiej listy, który może być uznany przez szerokie grono alternatywne za "w miarę ambitny" Icon_wink
24.10.2012 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: LPGP notowanie 836
o, to mam jeszcze dwie propozycje:

japońską: Kaela Kimura "Sun Shower"




i koreańską: Ailee "I Will Show You" (보여줄게)




obie w tym tygodniu debiutują u mnie, na razie nisko, ale jest niewyobrażalny ścisk Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.10.2012 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości