Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chomiki
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #1
Chomiki
Pewnie już większość się zorientowała, że chomiki odmówiły dalszej współpracy za darmo i żądają za swoje usługi zapłaty Icon_wink2
Nawet odsłuchanie kilku sekund piosenki, powoduje uszczuplenie limitu transferowego Icon_confused2

.
28.04.2008 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Ja się przeprowadzam. Tylko jeszcze nie wiem gdzie. Icon_wink2 W czwartek wykupię 1GB dodatkowego transferu i ściągnę wszystkie swoje audycje. [Tak się składa, że tydzień po uploadzie usuwałem je z dysku...] Wypalę je na DVD i chyba na tym mój upload na chomikach się skończy... Chociaż myślę, że zestaw lp3 nadal można uzupełniać. A swoją drogą to wydaje misie nie fair, że tak z dnia na dzień to wprowadzono.

BTW - muszę poszukać nowego miejsca na "moje" audycje...
28.04.2008 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):W czwartek wykupię 1GB dodatkowego transferu i ściągnę wszystkie swoje audycje.
Ale Ty masz tam 15,6 Gb danych Icon_smile2

Napisali, że Chomikplayer nie wpływa na ilość transferu, a ja włączyłem sobie Majty na kilka sekund, i mam blisko 6Mb mniej Icon_evil

Z drugiej strony 2zł, to nie dużo, tylko pewnie po 7 dniach, trzeba będzie znowu doładować chomikowe konto.

.
28.04.2008 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jak to zobaczyłem, to miałem ochotę sobie przeklnąć Icon_wink2 abd3mz jest jeszcze w na tyle komfortowej sytuacji, że wszyscy od niego ciągną, ale co inni mają powiedzieć?
Icon_neutral2
28.04.2008 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
stavanger napisał(a):Ale Ty masz tam 15,6 Gb danych Icon_smile2
Ale mam tam nie tylko audycje. Icon_razz Chyba wieczorem to policzę i wtedy się okaże.
stavanger napisał(a):Z drugiej strony 2zł, to nie dużo, tylko pewnie po 7 dniach, trzeba będzie znowu doładować chomikowe konto.
Chyba nie będzie trzeba. Rzeczywiście to niedużo. Szczerze mówiąc to mi 50MB tygodniowo wystarczy, bo bardzo mało ściągam z chomika... Ale głównie chodzi mi o tych, którzy chcieliby pobrać moje audycje.
28.04.2008 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):
stavanger napisał(a):Z drugiej strony 2zł, to nie dużo, tylko pewnie po 7 dniach, trzeba będzie znowu doładować chomikowe konto.
Chyba nie będzie trzeba.
Jeśli nie będzie trzeba, to te 2,44zł można przeboleć, ale z reguły w takich sytuacjach limit kasuje się po miesiącu (a w tym przypadku po tygodniu)

.
28.04.2008 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Cytat:Jeśli nie będzie trzeba, to te 2,44zł można przeboleć, ale z reguły w takich sytuacjach limit kasuje się po miesiącu (a w tym przypadku po tygodniu)
Wiesz... Mam nadzieję, że jeśliby tak było to by to napisali...
prz_rulez napisał(a):abd3mz jest jeszcze w na tyle komfortowej sytuacji, że wszyscy od niego ciągną, ale co inni mają powiedzieć?
Dlaczego w komfortowej?
28.04.2008 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
Za każdy ściągnięty plik z Twojego chomika dostajesz punkty, które potem możesz wymienić na dodatkowy transfer.
http://www.chomikuj.pl/Punkty.aspx

.
28.04.2008 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Tylko trochę tych punktów trzeba mieć...
28.04.2008 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
a ja zostałem zmuszony Icon_mrgreen do zapłacenia haraczu... Z pewnego choimka ściągam płyty z przełomu lat 60/70 i zostało mi tego jeszcze troszkę (ogólnie jest ich prawie setka!!!). Jest tez kilka zaległych audycji z PR3... A że nie wiem jak to dalej sie rozwinie więc wpłaciłem za chmikaExplorera Icon_wink2 . Tylko widzę, że faktycznie jest jak pisali, że na tydzien przysługuje mi 3 GB, ale to chyba dobrze. Transfer ok., wyszukiwarka plików na chomiku!!! Jak sobie uzupełnię to 2-3 zł/na miesiąc powinno stykać Icon_wink2.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.04.2008 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Łał, zdobyłem wczoraj punkt! Icon_mrgreen
29.04.2008 07:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):Łał, zdobyłem wczoraj punkt! Icon_mrgreen
Ja też Icon_lol mam 1001 Icon_wink2
może abd3mz sie pochwali swoim dorobkiem Icon_smile2

.
29.04.2008 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
stavanger napisał(a):może abd3mz sie pochwali swoim dorobkiem Icon_smile2
Mi doszło wczoraj 40. :roll:

Przed chwilą policzyłem i z tą płytą DVD to dobrze kombinowałem, ale z tym 1GB to już nie. Icon_mrgreen
Wszystkie moje audycje zajmują: 4661,5 MB :roll:
29.04.2008 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):Wszystkie moje audycje zajmują: 4661,5 MB
To na jedną DVD sie nie zmieści, mimo, że taka płyta ma 4,7 Gb :roll:

.
29.04.2008 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
Yacy napisał(a):Z pewnego choimka ściągam płyty z przełomu lat 60/70 i zostało mi tego jeszcze troszkę (ogólnie jest ich prawie setka!!!).
a jaki jest plan przesłuchiwania ich? tzn. przewidujesz, że ile czasu na to potrzebujesz? Icon_biggrin3

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.04.2008 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
No tak mogłem się tego spodziewać. [Jak się wali to wszystko. Icon_wink2] A ile się zmieści?
[Chyba na audycje, które ciągle nagywam przeznaczę oddzielne płytki.]

Ja się przeprowadzam na odsiebie.com Tylko się zastanawiam gdzie umieszczać linki...

EDIT: Przypomniało misie, że miałem pobrać audycje Tomka Beksińskiego. Icon_frown
29.04.2008 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
neon.ka napisał(a):a jaki jest plan przesłuchiwania ich? tzn. przewidujesz, że ile czasu na to potrzebujesz? Icon_biggrin3
Icon_wink2 100 x +- 40 minut (długość vinyla) co daje 4000 minut. To daje nie całe Icon_mrgreen 67 godzin. Dziennie przesłucham z godzinkę, dwie tej muzy co drugi trzeci dzień ... chyba się pogubiłem Icon_wink2 Może inaczej: ściągam to od 4-5 miesięcy. Przesłuchałem do 10 płyt czyli 2/miesiąc... To daje jakieś 33 miesiące Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 A że przy okazji ściągnąłem jeszcze inne płyty z tego okresu ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.04.2008 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Po prostu klęska urodzaju! Icon_eek2
29.04.2008 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Jeszcze dopiszę słowo. Skoro przez 30 kilka lat nie wiedziałem o istnieniu tych płyt, to te parę miesięcy nie ma znaczenia. A kilka płyt moze być naprawdę bardzo dobrych - słuchałem na wyrywki!
abd3mz napisał(a):EDIT: Przypomniało misie, że miałem pobrać audycje Tomka Beksińskiego.
też miałem to w planach...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.04.2008 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Z dzisiejszego maila:
Cytat:1. Właściciele mogą pobierać swoje pliki bez ograniczeń
Uznaliśmy że każdy właściciel ma prawo do tego, aby pobierać swoje własne pliki bez opłat - przykro nam że nie pomyśleliśmy o tym od początku. Od dziś każdy, kto załadował dany plik na swoje konto, od dziś może go pobierać nie wliczając tego w limity transferu. Nie dotyczy to naturalnie plików przechomikowanych z innych kont.
Nie powiem, że mnie to nie cieszy. Icon_smile2
01.05.2008 09:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości