Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chomiki
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
a jak to ktos inny wgra na moje konto? (mnie to raczej nie dotyczy, myslalem bardziej o Tobie Icon_wink2 ) no bo tu niby jest powiedziane, ze "każdy, kto załadował dany plik na swoje konto"
01.05.2008 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Myślę, że nie, ale pewny nie jestem. Jutro sprawdzę. Icon_wink2
01.05.2008 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Nie powiem, że mnie to nie cieszy.
no to teraz ma sens!!!

/a u Piotra Barona utwór Marka K. z The Cal Icon_smile2 /

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2008 10:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
A ja się cieszę. 2 złote to żaden wydatek, a pliczek się ładuje aż miło. Przedtem to się ciąąąąąągnąąąąąłłłłł itd. Icon_smile2
01.05.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Gary napisał(a):A ja się cieszę. 2 złote to żaden wydatek, a pliczek się ładuje aż miło. Przedtem to się ciąąąąąągnąąąąąłłłłł itd.
dokładnie! Metallicę x 8 CD ściągnąlem w niecałą godzinę!!! I do tego wyszukiwarka! Mogłaby być ciut bardziej zaawansowana, ale może z czasem...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2008 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ja aż tak dobrze nie mam, bo jadę jeszcze na transwerze 256. Czas go pomnożyć razy cztery. Icon_wink2
01.05.2008 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
stavanger napisał(a):
abd3mz napisał(a):
stavanger napisał(a):Z drugiej strony 2zł, to nie dużo, tylko pewnie po 7 dniach, trzeba będzie znowu doładować chomikowe konto.
Chyba nie będzie trzeba.
Jeśli nie będzie trzeba, to te 2,44zł można przeboleć, ale z reguły w takich sytuacjach limit kasuje się po miesiącu (a w tym przypadku po tygodniu)
Dla niektórych 2,44, a dla mnie to by oznaczało kupno komórki. A kupowanie jej tylko w celu doładowywania chomika to chyba lekka przesada.
02.05.2008 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #28
 
Cytat:Dla niektórych 2,44, a dla mnie to by oznaczało kupno komórki. A kupowanie jej tylko w celu doładowywania chomika to chyba lekka przesada.
Można też inaczej doładować, ale ja się na tych innych sposobach nie znam :roll:

.
02.05.2008 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
W grę wchodzi przelew. Elektroniczny. Icon_wink2 Warto to uściślić:
stavanger napisał(a):Z drugiej strony 2zł, to nie dużo, tylko pewnie po 7 dniach, trzeba będzie znowu doładować chomikowe konto.
Z tego co wyczytałem to właśnie tak jest.
02.05.2008 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
kajman napisał(a):Dla niektórych 2,44, a dla mnie to by oznaczało kupno komórki. A kupowanie jej tylko w celu doładowywania chomika to chyba lekka przesada.
Można przelewem zapłacić. Możesz też poprosić kogoś z forum, aby Ci wysłał kod, który każą Ci wysłać itp. Icon_smile2


PS. A na czym polega ten abonament. Jestem wobec tego nieufny, bo jak czytam, że kosztuje już od 6 zł/ miesięcznie, to podejrzewam, że trzeba zapłacić z góry za cały rok, 10 lat, 100 lat itp.
02.05.2008 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):W grę wchodzi przelew. Elektroniczny. Icon_wink2
Ale do tego chyba trzeba mieć możliwość używania konta przez net.
02.05.2008 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #32
 
Gary napisał(a):PS. A na czym polega ten abonament. Jestem wobec tego nieufny, bo jak czytam, że kosztuje już od 6 zł/ miesięcznie, to podejrzewam, że trzeba zapłacić z góry za cały rok, 10 lat, 100 lat itp.
Czym dłuższy okres wykupisz, tym taniej wychodzi na miesiąc.

.
02.05.2008 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
Cytat:PS. A na czym polega ten abonament. Jestem wobec tego nieufny, bo jak czytam, że kosztuje już od 6 zł/ miesięcznie, to podejrzewam, że trzeba zapłacić z góry za cały rok, 10 lat, 100 lat itp.
Czytałeś? http://www.chomikuj.pl/Porownanie.aspx
kajman napisał(a):Ale do tego chyba trzeba mieć możliwość używania konta przez net.
Mój bank jest tylko przez net, więc nie wiem. Icon_wink2 [no jeszcze przez telefon, ale ja tego nie używam]
02.05.2008 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
ja mam Explorera i ... jest super! Tylko, ze mam już tylko do ściągniecia 300MB... i nie wiem za bardzo jak oni liczą tydzień - od poniedzialku czy tak jak ja wykpiłem... Raczej to drugie, wiec przez 3 dni nie da rady się posilić Icon_mrgreen Ale nic to. Metallica jest, lata 70 - te prawie, więc wytrzymam Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.05.2008 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
Ja tam nie wiem po co coś ściągać z chomika skoro można to ściągnąć z innych źródeł. Ja bym ściągał audycje i rzadkie płyty, a Metallicę bym odpuścił. Icon_smile2
02.05.2008 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
Cytat:a jak to ktos inny wgra na moje konto? (mnie to raczej nie dotyczy, myslalem bardziej o Tobie Icon_wink2 ) no bo tu niby jest powiedziane, ze "każdy, kto załadował dany plik na swoje konto"
Przed chwilą sprawdziłem. Nie uszczupla to dostępnego transferu. Icon_smile2
03.05.2008 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
ktos chce, zeby mu wyslac kod smsem?
(mam telefon sluzbowy i jeszcze kilka zlotych do wykorzystania do srody, szkoda zeby sie zmarnowalo Icon_wink2. sobie juz wyslalem Icon_smile2 ).
jakby co, to na pw poprosze.
05.05.2008 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #38
 
Chciałem ściągnąć 3 część topu z rapida i tu niespodzianka (miła):
"The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!"
bez czekania, bez wpisywania kodu - od razu zaczął się download Icon_biggrin3

.
05.05.2008 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
stavanger napisał(a):"The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!"
takie info się pojawiało już w sobotę! Myślałem, że w weekendowe wieczory i noce tak robią. A tu w dzień? No nieźle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
Yacy napisał(a):takie info się pojawiało już w sobotę!
Ja widziałem chyba z tydzień temu. Icon_wink2 Bardzo misie to podoba, bo odkąd trzeba wyglądać tych kotków to mam problemy... [Chociaż ostatnio pięć razy z rzędu bezbłędnie. Icon_wink2 ]
05.05.2008 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości