Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Generacja
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Nowa Generacja
Cytując stronę internetową Tv4:
''Program „Nowa Generacja” jest oparty na koncepcji talent show czyli konkursu telewizyjnego, w którym uczestnicy prezentują swoje umiejętności w walce o główną nagrodę. W programie biorą udział młode, nieznane do tej pory szerokiej publiczności zespoły. W kolejnych odcinkach uczestnicy zagrają covery największych przebojów ostatnich lat oraz zaprezentują własne kompozycje. Nagrodą dla zwycięzców będzie nagranie płyty oraz występ na festiwalu „Top Trendy 2008”. Uczestników programu wybrano spośród ponad 150 zespołów, prezentujących najróżniejsze style muzyczne od ska przez pop, rock i jazz. Program prowadzi Kuba Klawiter i Iwona Rejzner (prezenterka 4funTV). Występy oceniać będzie jury złożone z nieprzeciętnych i kontrowersyjnych osobowości rodzimego showbiznesu: Jan Borysewicz - wybitny gitarzysta, lider zespołu Lady Pank; Michał Figurski - niepokorny dziennikarz muzyczny; Katarzyna Kanclerz - manager m.in. Michała Wiśniewskiego i Piotra Rubika oraz Biljana Bakić – wieloletnia dyrektor generalna BMG Poland. Finałowy koncert odbędzie się 28 czerwca. Zagrają w nim trzy najlepsze zespoły. Dwa wskazane przez jurorów oraz jeden wybrany głosami telewidzów.''

Odcinki co tydzień we wtorek o 21:30
25.05.2008 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
oglądałem 1. odcinek.
nie zrobił na mnie wrażenia...

wielkie halo, a program i jego formuła zupełnie przeciętna. ja się nie podniecam.
25.05.2008 02:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ja wiem czy wielkie...
Programu nie oglądam, bo pora niespecjalnie mi odpowiadada, ale pomysł chyba mimo wszystko ciekawy
25.05.2008 03:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Hmmm. Jury w miarę niezłe. Na pewno bardziej przekonuje mnie babka z Sony BMG niż menadżer Piotra Rubika, ale przynajmniej te osoby są faktycznie związane na poważnie z tym przemysłem i nie ma tam żadnej Dody. To może być nawet ciekawe, można by obejrzeć...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.05.2008 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości