Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1124 - 23.09.2012
spotkanie ze Skunk Anansie
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1124 - 23.09.2012
...

Notowanie 1124:

01. 01. 08. 08. Nic na siłę - Piotr Bukartyk
02. 02. 03. 03. What Are We Gonna Do - Glen Hansard & Markéta Irglová
03. 03. 05. 05. Anything More Than This - Inside Again
04. 04. 06. 06. Z tylu chmur - Piotr Bukartyk
05. 05. 05. 05. Gangnam Style - PSY
06. 10. 10. 10. To się nie uda - Piotr Bukartyk
07. 08. 04. 04. Man in the Balloon - Maze of Sound
08. 06. 03. 03. The Winner Takes It All - The Vaccines
09. 07. 15. 15. Wilki dwa - Luxtorpeda
10. 09. 09. 09. Redbud Tree - Mark Knopfler

11. 15. 08. I Believed In You - Skunk Anansie
12. 11. 21. Piosenka z praniem w tle - Piotr Bukartyk & Katarzyna Groniec
13. 12. 04. All I Have Left Is You - The Offspring
14. 33. 02. I Will Wait - Mumford & Sons
15. 19. 09. Sad Sad Sad - Skunk Anansie
16. 45. 02. Swallowed Up By The Ocean - Billy Talent
17. 14. 06. Untouchable, Part 1 - Anathema
18. 17. 09. You Will Become - Glen Hansard
19. 20. 03. Nic nie zmieniać - Happysad
20. 22. 17. Klucznik / Rozdziobią nas kruki i wrony - Lao Che
21. 21. 05. The Storm Before The Calm - Anathema
22. 13. 17. Jeżeli kiedyś zabraknie mnie (ostateczne rozwiązanie naszej kwestii II) - Afro Kolektyw
23. 18. 35. Pancerz - Kabanos
24. 30. 03. Tonight - Soulsavers
25. 32. 03. Poznański - Happysad
26. 44. 02. Candy - Robbie Williams
27. 16. 11. One Drop - Public Image Ltd.
28. 24. 09. Alles Hat Seinen Grund - Die Toten Hosen
29. 27. 28. Take Off Your Shoes - Sinead O’Connor
30. 40. 02. I Follow Rivers - Triggerfinger
31. 25. 14. The Future Is Now - The Offspring
32. 28. 05. Slo-Mo-Tion - Marilyn Manson
33. 31. 21. Nocą - From Afar
34. 23. 16. Cornucopia - Serj Tankian
35. 26. 21. Hymn - Luxtorpeda
36. 29. 14. No Hope - The Vaccines
37. 37. 14. Siódma rano w sklepie - Piotr Bukartyk
38. 39. 22. Sister Heroine - Beth Hart & Slash
39. NN. 01. Padam - Maria Peszek
40. 34. 19. Whispers - Cochise
41. 35. 06. Absolute Zero - Stone Sour
42. 36. 20. Tajne znaki - Luxtorpeda
43. NN. 01. What Could Have Been Done - Aerosmith
44. 41. 03. Do krwi - Happysad
45. 38. 21. Figure It Out - Serj Tankian
46. 42. 08. Survival - Muse
47. 43. 09. Teenage Icon - The Vaccines
48. 49. 22. Krótki film o kaszlu - Afro Kolektyw
49. 47. 05. Beside - Whiterose
50. 50. 04. Wpuść mnie - Happysad

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 11. Clouded Eyes - Acute Mind
48. 15. Endless Summer - Oceana

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1112:

01. 01. 09. 09. Rhythm and Repose - Glen Hansard
02. 02. 08. 08. Tak jest i już - Piotr Bukartyk
03. 04. 03. 03. Stoosh - Skunk Anansie
04. 03. 08. 08. Weather Systems - Anathema
05. 07. 02. 02. Ciepło / zimno - Happysad
06. 05. 13. 13. Days Go By - The Offspring
07. 06. 09. 09. Rize of the Fenix - Tenacious D
08. NN. 01. 01. Black Traffic - Skunk Anansie
09. 08. 21. 21. Robaki - Luxtorpeda
10. 09. 23. 18. Piosenki po polsku - Afro Kolektyw

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 11. 11. Harakiri - Serj Tankian

--------------------------

11. Harakiri - Serj Tankian
12. Innuendo - Queen
13. Gusła - Lao Che
14. How About I Be Me (And You Be You)? - Sinead O'Connor
15. Ballast der Republik - Die Toten Hosen
16. Songs of Love And Disaster - Inside Again
17. Kiełbie we łbie - Kabanos
18. Sted - Babu Król
19. Achtung 2012 - Farben Lehre
20. Lex Hives - The Hives
24.09.2012 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
ku3a napisał(a):07. 08. 04. 04. Man in the Balloon - Maze of Sound
W sobotę grają w Łodzi. Raczej tam będę Icon_wink
ku3a napisał(a):08. NN. 01. 01. Black Traffic - Skunk Anansie
Jak oceniasz nowy LP? Wiem że ze starymi nie ma co porównywać, ale jak wygląda ten nowy przy przedostatnim krążku?
24.09.2012 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
Spotkanie ze Skin wywołało lekkie awanse na liście, ale myślałem, że "I Believed In You" wejdzie do top 10, a tu tuż za tą dziesiątką. Sama czołówka ponownie nie drgnęła.
Mimo spadku "Pancerz" wciąż zaskakuje formą. Kto by się spodziewał, że przez tyle tygodni będzie u Ciebie na liście. No i od wielu tygodni jest najstarszą piosenką.
Na liście płyt pojawia się "Achtung 2012" Icon_smile2 A więc zapoznałeś się z płytą i się spodobała. To teraz czekać na jakieś piosenki na liście płyt. Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2012 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
thestranglers napisał(a):W sobotę grają w Łodzi. Raczej tam będę Icon_wink
fajnie Icon_smile2
thestranglers napisał(a):Jak oceniasz nowy LP? Wiem że ze starymi nie ma co porównywać, ale jak wygląda ten nowy przy przedostatnim krążku?
prawdę mówiąc, to "Wonderlustre" już dość dawno nie słuchałem i nie pamiętam jak mi się podobało. musiałbym bazować na wynikach jakie osiągnęło na mojej liście Icon_wink2.
duży wpływ na pozycję nowej płyty w tym tygodniu miało to, że 3/4 zespołu przyszło w piątek do Listy i miałem okazję się z nimi spotkać, zrobić zdjęcie ze Skin itp. A całej płyty potem w weekend jeszcze 2 razy słuchałem. rzadko kiedy jakąś płytę przesłuchuję więcej niż raz w tygodniu. w tym przypadku były 3 razy w tygodniu. ale to i tak jeszcze za mało, żeby oceniać. póki co moja opinia jest taka, że to fajna płyta "na teraz". czyli fajnie sobie posłuchać, jest trochę energetycznych i nawet chwytliwych numerów, które jednak zapewne nie wejdą do kanonu zespołu. ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.
tadzio3 napisał(a):Spotkanie ze Skin wywołało lekkie awanse na liście, ale myślałem, że "I Believed In You" wejdzie do top 10, a tu tuż za tą dziesiątką.
ja się jakichś wielkich ruchów nie spodziewałem. większy wpływ na listę mają koncerty, kiedy to widzi się wykonawcę, a jednocześnie słyszy utwory które potem walczą na liście. tutaj co prawda było "I Believed In You" które po ich wejściu na antenę zabrzmiało na Liście, ale ja w tym czasie gorączkowo się starałem o zdjęcie i inne takie Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Mimo spadku "Pancerz" wciąż zaskakuje formą. Kto by się spodziewał, że przez tyle tygodni będzie u Ciebie na liście. No i od wielu tygodni jest najstarszą piosenką.
tak, sam bym się tego wszystkiego nie spodziewał. cóż, kilka czynników się na to złożyło...
tadzio3 napisał(a):Na liście płyt pojawia się "Achtung 2012" Icon_smile2
tak i chciałbym podkreślić, że już samo wejście do dwudziestki to dobry wynik. przez tydzień przesłuchałem 39 płyt które mogły się pojawić na liście. miejsce 19 oznacza, że krążek okazał się lepszy od 20 innych. a to dopiero początek kariery, mam nadzieję, że będzie lepiej.
tadzio3 napisał(a):To teraz czekać na jakieś piosenki na liście płyt. Icon_smile2
takich sytuacji nie przewiduję Icon_wink2
24.09.2012 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
ku3a napisał(a):takich sytuacji nie przewiduję
Ależ mi się napisało. Icon_wink2 Jednak wiadomo o co chodzi Icon_wink Mam nadzieję, że na liście PIOSENEK pojawią się utwory z tej płyty

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2012 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
ku3a napisał(a):. przez tydzień przesłuchałem 39 płyt które mogły się pojawić na liście
Imponująca liczba przesłuchanych płyt. Kiedy je słuchasz? Icon_wink2
Mi zdarza się słuchać do kilkunastu płyt w tygodniu, ale wtedy jestem zmęczony w sensie muzycznym, gdyż wtedy już nie ogarniam umysłem wszystkich płyt.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2012 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
tadzio3 napisał(a):Ależ mi się napisało. Icon_wink2 Jednak wiadomo o co chodzi Icon_wink
no wiem, ale tak mi się spodobało, że nie mogłem się powstrzymać Icon_wink2.
a czy się pojawią? hmm, mam nadzieję, choć na razie żadna nie jest poważnym kandydatem.
tadzio3 napisał(a):Imponująca liczba przesłuchanych płyt. Kiedy je słuchasz? Icon_wink2
jedna w drodze do pracy, jedna w drodze z pracy, razy 5 dni. trochę w domu, ale to zwykle dopiero jak przeleci już cała aktualna playlista obejmująca zwykle 80-100 piosenek. reszta w pracy. a to zależy od tygodnia. ale to nie jest oczywiście na 100% koncentracji, bo jedna słuchawka tylko włożona, żeby słyszeć wszystko co się dzieje - co koledzy mówią, czy telefon dzwoni itp. - a poza tym coś robię i ta muzyka to w tle tylko. no ale jednak leci i coś w głowie zostaje.
24.09.2012 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
ku3a napisał(a):Padam - Maria Peszek
To jakiś nowy singiel?

ku3a napisał(a):Candy - Robbie Williams
I znów Robie zaskakuje mnie swoją postawą. Chyba masz go w żyłach Icon_wink Przynajmniej mogę napisać, że jest blisko mojej listy. Bo to fajne, lighthowe nagranie, a i ''niegłupie'', więc powinno się załapać Icon_wink

ku3a napisał(a):What Could Have Been Done - Aerosmith
Taki ciężki, klasyczny rock ma u mnie ten problem, że bardzo często nie potrafię się cieszyć z jego nowych dokonaniach. To nie jest muzyka ewolucyjna, przynajmniej nie w wykonaniu takich dziadków jak Aerosmith. Niektóre gatunki i style nie starzeją w moich uszach, ale są też takie, które brzmią zupełnie nie na miejscu w 2012 roku. I myślałem, że mniej więcej taki los spotka m.in. ten singiel oraz zespół (zresztą nie znam dwóch poprzednich.....nawet nie wiedziałem o ich wydaniu, co tylko pokazuje moje zainteresowanie). Miło się rozczarowałem, bo piosenka pomimo dobrze znanej formuły jest świeża i przyjemna. Jako balladowy singiel wydaje się strzałem w 7, może nawet w 8 Icon_wink Gdybym wstawił to na listę, zostałbym pewnie skrytykowany przez kilka osób....ale może zaryzykuję, jak się wsłucham.

ku3a napisał(a):Survival - Muse
Jestem po odsłuchu. Płyty. W sumie wszystko opisałem w dziale z albumami. Tutaj tylko dodam, że na szczęście są na płycie lepsze momenty. Ale ani ''Panic'', ani ''Madness'' (no tak, to już wiemy Icon_razz2) nie zobaczę na 100% u Ciebie Icon_wink Może ''Explorers''...

ku3a napisał(a):Black Traffic - Skunk Anansie
Czemu podczas Orange Warsaw do Trójki nie wpadło Garbage? Chociaż znając temperament wokalisty, to wiedząc, że nie lubisz płyty, mogłaby Ci zrobić krzywdę przy okazji spotkania Icon_wink
Ciekawe jest to co napisałeś. Ja oczywiście odnoszę wrażenie, że tylko i wyłącznie spotkanie pomogło w takim debiucie (''oczywiście'' - bo mój stosunek do tej płyty znasz, więc stąd moje nastawienie). Myślę, że energii starczy nawet i na 2-3 tygodnie. A potem będzie pora na surowy i rzetelny werdykt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2012 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
"Padam" zadebiutowało u mnie w podobnych okolicach, ale czuję, że gdy tylko wznowię listę po sesji (o ile nie popełnię samobójstwa - czarny humor mode off), to może wylecieć z hukiem.
24.09.2012 06:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
saferłel napisał(a):To jakiś nowy singiel?
tak, zwiastuje nową płytę.
saferłel napisał(a):I znów Robie zaskakuje mnie swoją postawą. Chyba masz go w żyłach Icon_wink
są pewni wykonawcy którzy z różnych względów stają się takimi "naszymi" Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Taki ciężki, klasyczny rock ma u mnie ten problem, że bardzo często nie potrafię się cieszyć z jego nowych dokonaniach.
no u mnie jest inaczej, jak wiesz, ale na pewno nikt nie wchodzi na listę za darmo, za nazwę. do Aerosmith mam wielką słabość, ale to i tak nie powód, żeby oni wchodzili za darmo. tymczasem, podobnie jak Ty opisałeś, ta ballada mi się spodobała i jest pierwszym od ładnych paru lat ich kawałkiem który wszedł na moją listę.
saferłel napisał(a):Miło się rozczarowałem
ten zwrot to mam nadzieję, że został użyty z przymrużeniem oka... Icon_razz
saferłel napisał(a):Ale ani ''Panic'', ani ''Madness'' (no tak, to już wiemy Icon_razz2) nie zobaczę na 100% u Ciebie Icon_wink
"Panic" jeszcze nie znam, a "Madness" póki co przynajmniej przestało mi przeszkadzać Icon_wink2. ale to za mało jak na oczekiwania co do tego zespołu...
saferłel napisał(a):Chociaż znając temperament wokalisty, to wiedząc, że nie lubisz płyty, mogłaby Ci zrobić krzywdę przy okazji spotkania Icon_wink
ale lubię niejeden wcześniejszy utwór, nie mówiąc o tym, że całe "Version 2.0" bardzo lubię Icon_wink2. no i mieć zdjęcie z Shirley... byłoby super Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Ciekawe jest to co napisałeś. Ja oczywiście odnoszę wrażenie, że tylko i wyłącznie spotkanie pomogło w takim debiucie
ależ nie, nie tylko. tak jak w piosenkach, tak i w płytach nic nie ma za darmo. Mark Knopfler ciągle boleśnie się o tym przekonuje. ale nie przeczę, że takie spotkanie oko w oko może w jakiś sposób zamydlić oczy Icon_wink2. zobaczymy jak będzie. spotkanie na pewno miało taki rezultat, że były dodatkowe odsłuchy płyty. 3 odsłuchy były już po tygodniu, a nie po, załóżmy, trzech.
prz_rulez napisał(a):może wylecieć z hukiem
nie wiem ile u mnie pobędzie, ale na razie huków nie przewiduję Icon_wink2. zresztą fajerwerków też nie Icon_wink2.
24.09.2012 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
ku3a napisał(a):ten zwrot to mam nadzieję, że został użyty z przymrużeniem oka... Icon_razz
Nie pierwszy i ostatni raz Icon_smile

ku3a napisał(a):ale to za mało jak na oczekiwania co do tego zespołu...
Płyta zbiera fatalne noty od słuchaczy. Ciekawe czy Q i NME przekupione za pieniądze wytwórni wystawią pochlebne recenzje Icon_wink

ku3a napisał(a):3 odsłuchy były już po tygodniu, a nie po, załóżmy, trzech.
To też ciekawe. Myślałem, że słuchasz częściej (tzn. wiem o tym nie od dzisiaj, ale skoro jest okazja poruszyć temat....). Ja bym po jednym odsłuchu nie mógł chyba ustawić listy płyt złożonej z 20 pozycji. Jeden na tydzień to za mało jak dla mnie. Tobie to różnie służy, bo jedne płyty wchodzą szybko (o ile się natychmiast spodoba), drugie czekają te 5-6 tygodni na szansę (no bo trzeba ich posłuchać uważnie). Nie czujesz potrzeby ''wałkowania'' świetnego materiału 3-4 razy.....na dzień Icon_wink? Ja tak mam. Czasem nawet dobra płyta, która nie zmieni mojego życia jest zapętlana na playerze kilka razy, a pod koniec tygodnia okazuje się, że przesłuchałem ją 7-8 razy. Takie wyniki padały też w konkretnych przypadkach w ciągu jednego dnia.

Teraz już wiem, że zawsze będę mógł poskarżyć się na brak swoich ulubionych zespołów, podając argument, ''że za mało słuchałeś''! Icon_winkIcon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2012 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
Fajnie, że Peszek debiutuje, bo ta piosenka nawet jej wyszła Icon_razz

a będzie "Madness" ?
z tego co czytam to nie ma szans Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2012 11:11 AM przez Tomekk.)
26.09.2012 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
saferłel napisał(a):Ja bym po jednym odsłuchu nie mógł chyba ustawić listy płyt złożonej z 20 pozycji.
dlatego zwykle płyty sporo czasu się przebijają, ale jak się przebiją to często umieją bronić swojej pozycji. no tak to jest, coś za coś.
saferłel napisał(a):Tobie to różnie służy, bo jedne płyty wchodzą szybko (o ile się natychmiast spodoba), drugie czekają te 5-6 tygodni na szansę (no bo trzeba ich posłuchać uważnie).
właśnie tak jest Icon_smile2
saferłel napisał(a):Nie czujesz potrzeby ''wałkowania'' świetnego materiału 3-4 razy.....na dzień Icon_wink?
nie, nigdy Icon_smile2.
zresztą ja umiem czekać. w różnych sytuacjach...
czyli w przypadku płyty - słucham sobie, a potem słucham innych i do tej wracam dopiero po jakimś czasie. w zależności od tego jak mnie "ssie", żeby wrócić - albo "planowo" po tygodniu, jak przelatuję po raz kolejny wszystkie płyty, albo czasem szybciej z różnych względów.
saferłel napisał(a):Teraz już wiem, że zawsze będę mógł poskarżyć się na brak swoich ulubionych zespołów, podając argument, ''że za mało słuchałeś''! Icon_winkIcon_razz
raczej staram się słuchać dotąd, dopóki wiem, że nic z tego nie będzie.
Tomekk napisał(a):a będzie "Madness" ?
ostatnio "na tyle polubiłem, że jest mi obojętna" Icon_wink2
26.09.2012 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
(24.09.2012 02:32 PM)ku3a napisał(a):  16. 45. 02. Swallowed Up By The Ocean - Billy Talent
26. 44. 02. Candy - Robbie Williams
32. 28. 05. Slo-Mo-Tion - Marilyn Manson
Nie chciałem komentować, ale nie zdzierżyłem.
16. Jak dla mnie słabiutko brzmiący utwór. Viking jest zdecydowanie ciekawszy.
26. Nigdy nie zrozumiem Twojej słabości do Robbiego, bo zupełnie mi nie pasuje do innych rzeczy, które słuchasz (pomijam pojedyńcze piosenki).
32. Najbardziej bolesne dla mnie bo w tym tygodniu miał być wysoki debiut. No ale cóż, trudno. To jest Twoja lista, a ja mogłem się pośpieszyć i wrzucić tydzień temu.Icon_evil
27.09.2012 07:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
kajman napisał(a):Nie chciałem komentować, ale nie zdzierżyłem.
przykro mi, że jest aż tak źle.
kajman napisał(a):26. Nigdy nie zrozumiem Twojej słabości do Robbiego
nie dziwię się. ale o niektórych rzeczach nie wiesz, a one dla mnie są kluczowe. ja muzykę odbieram raczej sercem, a nie rozumem. zresztą po prostu piosenki Robbiego bardzo lubię.
kajman napisał(a):32. Najbardziej bolesne dla mnie bo w tym tygodniu miał być wysoki debiut. No ale cóż, trudno. To jest Twoja lista, a ja mogłem się pośpieszyć i wrzucić tydzień temu.Icon_evil
fakt. dla mnie to 4 oczka różnicy i nie myślę o tym czy to wpłynie na czyjąś listę czy nie. ale tutaj jest szansa, że jeszcze będzie lepiej.
27.09.2012 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
(27.09.2012 09:40 AM)ku3a napisał(a):  
kajman napisał(a):Nie chciałem komentować, ale nie zdzierżyłem.
przykro mi, że jest aż tak źle.
kajman napisał(a):32. Najbardziej bolesne dla mnie bo w tym tygodniu miał być wysoki debiut. No ale cóż, trudno. To jest Twoja lista, a ja mogłem się pośpieszyć i wrzucić tydzień temu.Icon_evil
fakt. dla mnie to 4 oczka różnicy i nie myślę o tym czy to wpłynie na czyjąś listę czy nie. ale tutaj jest szansa, że jeszcze będzie lepiej.
Przyznam się, że bardzo by mnie to ucieszyło (chociaż jak tak się nie stanie to trudno - se lawi). Bo w sumie to że utwór wypada to takie normalne a jak już wchodzi i dostanie szlaban to jakoś gorzej to odbieram (szczególnie gdy mnie to zaskoczy). I tylko to spowodowało, że napisałem. Pozostałe komentarze niejako dodatkowo.
I dodam jeszcze, że cieszy mnie, że Sady poszły w górę.
27.09.2012 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
kajman napisał(a):I dodam jeszcze, że cieszy mnie, że Sady poszły w górę.
spotkanie z zespołem jakiś wpływ musiało mieć. choć na jeden Sad przypadło tylko 1,(3) oczka do góry. w kolejnym notowaniu myślę, że wielkiej zmiany pozycji nie będzie.
27.09.2012 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
Tak się spytam... Brak Metallici to, rozumiem, celowe działanie?
29.09.2012 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
całkowicie.
a co, że ktoś się nazywa Metallica, to znaczy, że ma gwarantowane miejsce na liście dla każdego kawałka? Icon_wink2
numer jest niezły i przewiduję, że prędzej czy później w końcu wejdzie, ale na razie nie na tyle się podoba, żeby debiutować. choć dużo mu nie brakuje.
29.09.2012 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: notowanie 1124 - 23.09.2012
Nie no, wiem, co to znaczy, u mnie z ostatniej płyty Evanescence były chyba 4 utwory, a jeden gdzieś w nieszczęśliwej piątce. Tak więc rozumiem Cię. Jednak wydawało mi się, że jest na tyle znośny, by pojawił się u Ciebie chociaż w czwartej dziesiątce.
29.09.2012 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości