Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
383 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
383 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-04-28

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 11 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
02 . 02 . 09 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
03 . 03 . 08 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
04 . 06 . 08 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
05 . 04 . 05 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
06 . 05 . 09 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
07 . 10 . 03 . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
08 . 08 . 04 . STYRANA - Happysad
09 . 11 . 05 . I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND ... - Black Kids
10 . 07 . 09 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk

11 . 09 . 12 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
12 . 14 . 03 . EPITAPH - Antimatter
13 . 12 . 07 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
14 . 17 . 04 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
15 . 13 . 24 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
16 . 19 . 09 . THE PRETENDER - Foo Fighters
17 . 16 . 39 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
18 . 15 . 11 . THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
19 . 18 . 17 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
20 . 21 . 03 . LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - Happysad

21 . 20 . 23 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
22 . 22 . 65 . THE FUNERAL - Band Of Horses
23 . NN . 01 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond nowość
24 . 26 . 03 . ...Y PERDER - Morgana Vs. Morgana
25 . 23 . 10 . U.R.A. FEVER - The Kills
26 . 25 . 52 . ICKY THUMP - The White Stripes
27 . 24 . 04 . TEAR DOWN THESE HOUSES - Skin
28 . 30 . 02 . CHARLOTTE'S ON FIRE - Cocosuma
29 . NN . 01 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo nowość
30 . 29 . 46 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland

Nowości: 2 Skoki: 9 Spadki: 14 Pozostało: 5

Moje wypadki z TOP30
27 po 15 tyg. WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
28 po 08 tyg. THE BEGINNING OF THE TWIST - The Futureheads


MOJA POCZEKALNIA

31 . 31 . RED FLAGS - In Flight Radio
32 . 34 . DADDY'S GONE - Glasvegas
33 . 33 . LET'S START A BAND - Amy Macdonald
34 . 32 . OLD SONG - Home Of The Lame
35 . 35 . LAUDANUM - The Chronicles Of Israfel
36 . -- . ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak nowość
37 . 39 . GUARANTEED - Eddie Vedder
38 . 37 . MR UNDERSTANDING - Pete And The Pirates
39 . 40 . ALREADY OVER - Red
40 . 36 . RESTING PLACE - Caamora
41 . 42 . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
42 . 41 . LIKE ILLUSION - Symphony
43 . 44 . SLOW - dEUS
44 . 49 . IF I HAD A HEART - Slut
45 . 43 . IN MY TIME OF DYING - Pride And Fall
46 . 38 . CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day
47 . 47 . LOST INDA WOODS - Plotki
48 . 46 . NORMAL - Porcupine Tree
49 . 45 . IN THE CITY - Chromatics
50 . -- . DOT THE I – Dropkick nowość

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.04.2008 01:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Nie mogę się uwolnić! Od AMY! Bardzo chciałem, żeby SDM było na miejscu nr 1, ale się nie dało. Po prostu to nie w tej chwili nie jest mój nr 1!!!

Nr 1 jeśli chodzi o przesłuchania to w tym tygodniu należy na 100% do grupy The Last Shadow Puppets!!! Cała płyta bardzo mi się podoba i – przynajmniej na dziś – jestem w tym odosobniony. Co bardzo, bardzo mnie dziwi… Ale dla mnie najważniejsze, że jest kolejna płyta roku Icon_mrgreen Oczywiście MOJA płyta roku!!! Jest już takich 5! Tylko czemu nie ma takiej z Polski??? Chociaż Big Day… Muszę jeszcze posłuchać.

Anna Maria już na dobre osiadła w top10. Chyba sam jestem zdziwiony, że z tygodnia na tydzień awansuje …
W przeciwieństwie do Renaty Przemyk. Nie chcę się powtarzać, że czekam na Jej solową płytę, dlatego napiszę, że … bardzo mi się podobały Jej wykonania dwóch utworów Jana Kaczmarka z koncertu we Wrocławiu. A na dniach ma się ukazać płyta grupy Habakuk, na której też wystąpiła gościnnie w jednym kawałku. Jeśli dodam, że Strachy Na Lachy też Ją „wykorzystały”, to się nie dziwię, że nie ma czasu na własną płytę Icon_wink2
Antimatter lekko wyhamował, ale tylko lekko… Nadal mnie trzyma!

Niżej ruchy raz w tą raz w tamtą stronę, więc przejdę do nowości:

* PRETTY AMAZING GRACE – wystarczyło jedno przesłuchanie! Nagranie jest niesamowite i rokuje na wysokie lokaty, a jak się to skończy to zobaczymy.

* AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – już nie mogłem tego dłużej utrzymywać po za listą bo to by było nie naturalne! Zdecydowanie mój nr 1 z ostatniej płyty, chociaż dużo lepiej mi się jej słucha niż płyty przedostatniej. Może jednak coś się na niej jeszcze znajdzie.

* DOT THE I – nic o nich nie wiem! Nie wiem nawet skąd to mam! Fajny kawałek.

* ZABIORĘ CIĘ â€“ Taaaa… I co ja mam napisać, jak dzisiaj [jeszcze nie spałem, więc ciągle jest sobota Icon_mrgreen] usłyszałem porównanie do Stachurskiego [mocno przesadzone moim zdaniem] i do Feel’a [no może coś w tym jest Icon_redface2]. W poprzednią niedzielę załapałem się na koniec jednego z odcinków „39 i półâ€, w którym Karolak śpiewał na dachu do swojej byłej/obecnej żony/dziewczyny. I wpadło mi to w ucho, a w środku tygodnia mi się przypomniało, gdzieś przeczytałem, że to nagrała Kancelaria i potem Oddział Zamknięty. Porównałem sobie te wersje i … Karolak wypadł najlepiej!!! A że lubię faceta to niech ma, a co Icon_wink2 Być może za tydzień wypadnie albo zadebiutuje w top30 – nie mam bladego pojęcia!!! Dziś podoba mi się - tak po prostu. Jak ktoś chce sobie wyrobić zdanie to zapraszam do chomika, choć nie spodziewam się zachwytów. Pozostałe nowości również tam czekają na kliknięcia Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.04.2008 01:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Twoje nowości poznałem zanim tu zajrzałem, bo przeglądałem chomika. Icon_wink2 Byłem bardzo ciekawy miejsc.
Bardzo nisko debiutuje SDM...
Yacy napisał(a):* AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – już nie mogłem tego dłużej utrzymywać po za listą bo to by było nie naturalne!
I tak długo wytrzymałeś. Icon_wink2
Yacy napisał(a):30 . 29 . 46 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
Uważaj, bo jeszcze wypadnie!
27.04.2008 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Po kilku tygodniach, jakoś zaczynam sie oswajać z Amy i coraz bardziej mnie przekonuje Icon_smile2 . W zeszłym tygodniu pomyslałem, że liderem mógłby byc Steve Lukather , a on chyba nie da rady. Choć, kto wie.....The Racounters oczko w dół , ale to akurat jeszcze nic nie znaczy.
Yacy napisał(a):PRETTY AMAZING GRACE – wystarczyło jedno przesłuchanie! Nagranie jest niesamowite i rokuje na wysokie lokaty, a jak się to skończy to zobaczymy.
Tez tak miałem kilka tygodniu, że wystarczy jedno-lub dwa przesłuchania . Jest coś w tym niezwykłego ,że nagle coś chwyci i nie pusci .Prawda?? ...No a przy okazji musze koniecznie przesłuchać Icon_biggrin3 A Akt.. jest także pieknym utworem .
Yacy napisał(a):Karolak wypadł najlepiej!!! A że lubię faceta to niech ma, a co
Tez go lubie. A jak sobie przypomne wątek filmowy z sali sądowej (Kochana Pani Sędzino, czy Szefowo ...) Icon_mrgreen Icon_lol
27.04.2008 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
abd3mz napisał(a):Bardzo nisko debiutuje SDM...
nisko??? przeskoczyli 21 utworów na liście i drugie tyle, które są poza listą Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.04.2008 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Aro napisał(a):Jest coś w tym niezwykłego ,że nagle coś chwyci i nie pusci .Prawda??
zdecydowanie tak!!! Oczywiście z tego powodu, ze od pierwszego przesłuchania do ułożenia listy minęło kilka dni to ... udało mi sie tego utworu wysłuchać jeszcze wiele, wiele razy Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Tez go lubie. A jak sobie przypomne wątek filmowy z sali sądowej (Kochana Pani Sędzino, czy Szefowo ...)
jeśłi piszesz o 39,5 to ja niestety na razie tylko nagrywam Icon_mrgreen. Jedynie jakieś fragmenty przez przypadek obejrzę. Może kiedys uda mi się je obejrzeć. Dysk nagrywarki jeszcze kilka odcinków może przyjąć Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.04.2008 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Bardzo dobrze, że nie możesz się od niej opędzić. Zdecydowanie lepiej widzieć ją na czele niż SDM. Liczyłem na skok Lukathera...u mnie już w top 15 z innym kawałkiem.
Szklana Góra żegna się z 10. Nadal nieźle trzyma się TSP. Ja słucham kawałka Superchrist...zobaczymy czy TSP pojawią się z już 4 kawałkiem na mojej liście. Nowości zaraz pobiorę. Ten Karolak to robi jakąś karierę piosenkarza? 41 miejsce może nie najlepsze z listy, ale bliskie mi i za powodzenie tego duetu na liście trzymam kciuki najmocniej Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.04.2008 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Aha. Chciałem ogłosić, że w ogóle nie mogę pobierać plików z chomika. Od nikogo. teraz to zauważyłem. Po raz 1 miałem problemy z płytą BIg Day od Jopkologa, teraz z nowościami od ciebie. Nie wiem co się dzieję :/ Piszę, że pobrano 1 procent i sie wiesza :/ Eh....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.04.2008 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Też mam problemy z chomikiem, ale prędzej czy później zawsze rusza. Nieraz przerywa, ale wznawiam i idzie. Niestety cierpliwość ponad wszystko Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.04.2008 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Yacy napisał(a):nisko??? przeskoczyli 21 utworów na liście i drugie tyle, które są poza listą Icon_wink2
Jeśli układałbym Top30 Twojej listy to spokojnie byłby w 10. Icon_smile2
27.04.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):Anna Maria już na dobre osiadła w top10. Chyba sam jestem zdziwiony, że z tygodnia na tydzień awansuje …
A ja się nie dziwię, tylko się cieszę. Bo po prostu dobra muzyka sama się broni i ogromnie mnie raduje to, że jej na to pozwalasz Icon_biggrin3

A w kwestii Chomików to mnie też czasami zdarzają się kłopoty - piosenka nie chce się ściągać. Wtedy zwyczajnie przeczekuję jakiś czas i próbuję potem. Zazwyczaj zawsze się to udaje. Mam nadzieję, że i Wam też się powiedzie. BTW - trzecią płytę postaram się wgrać w tym tygodniu, więc bądźcie czujni Icon_wink2
27.04.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #12
 
Yacy napisał(a):50 . -- . DOT THE I – Dropkick nowość
Trójka robi swoje Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
28.04.2008 05:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
kleschko napisał(a):Trójka robi swoje
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
w Trójce jest Dropkick Murphys, a u mnie Dropkick ;-0

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.04.2008 05:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
o cholewka, zapomnialem sciagnac tych Puppetsów!...
postaram sie pamietac, aby teraz juz nie zapomniec Icon_wink2.
debiutujace SDM... jakos do mnie nie trafia. jakos takie zbyt wprost jest. ale jeszcze bede sie przysluchiwac.
ciesze sie, ze Amy utrzymala prowadzenie Icon_smile2.
Funeral sie trzyma, Icky sie trzyma, Justyna sie trzyma. czyli wszystko w normie Icon_wink2.
29.04.2008 10:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
[w tle słucham wyższej nowości]
pierwsza czwórka baaaardzo super świetna. taka kolejność jest też ok, chociaż ja bym zamieniła ją w obydwu parach Icon_razz
fajnie, że będzie można zobaczyć tu DDWD, gdy będzie kończyć pół roku Icon_biggrin3 [bo chyba żadna katastrofa nie nastąpi (?)...]
no ale fakt, fakt, że jak na wstrzymywaną piosenkę, to SDM zadebiutowało nisko... ale i tak widzę przed nimi świetlaną przyszłość Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):debiutujace SDM... jakos do mnie nie trafia. jakos takie zbyt wprost jest.
a ja bym powiedziała, że jest wprost nie wprost [czy też nie wprost wprost]. a może wprost w przepiękny sposób... z każdym przesłuchaniem mnie zniewala coraz bardziej.

oryginał piosenki pana Tomasza Karolaka też chwyta za serce... bardzo.
[wyższa nowość niech osiągnie jak największe sukcesy skoro tak bardzo na Ciebie podziałała. tylko niech nie zagrozi Amy i dwóm SDM. to takie moje wymarzone podium tu Icon_biggrin3 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.04.2008 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
Ech, sciagnalem nawet nowosci, odsluchalem. Coz, czekamy dalej na nastepce Passengera... Icon_cool2

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
01.05.2008 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
MOJE ALBUMY

Notowanie nr 383 z 2008-04-28

poz ub tyg ALBUM - Wykonawca

01 . 05 . 02 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
02 . 01 . 13 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
03 . 02 . 06 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
04 . 03 . 05 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
05 . 04 . 06 . ACCELERATE - R.E.M.
06 . 06 . 04 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
07 . 08 . 25 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
08 . 07 . 07 . STARBORN TOME I - The Chronicles of Israfel
09 . RE . 17 . KILL TO GET CRIMSON - Mark Knopfler
10 . 09 . 61 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses


11 . 10 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland
12 . 15 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
13 . 13 . ICKY THUMP - The White Stripes
14 . 11 . NIEPRZYGODA - Happysad
15 . 12 . ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters
16 . -- . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
17 . 16 . MIDNIGHT BOOM - The Kills
18 . 17 . OBCE KRAJE - Basia Stępniak-Wilk
19 . 19 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
20 . 18 . AUTOR - Strachy Na Lachy

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2008 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości