Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 832
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 472
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #6
RE: LPGP notowanie 832
SNSD z Oh! były u mnie na liście już dwa lata temu. No i Petra Marklund czyli September po cywilnemu. Trzeba to sprawdzić. Póki w kalendarzu jeszcze jest... september.

saferłel napisał(a):A tak w ogóle co się stało z PSB? Kiedyś mieli tu kopalnie hitów, a teraz ani widu ani słychu po ''Leaving''. Za mało taneczne?

Przyznam się szczerze bez bicia, że po przesłuchaniu WINNER trochę mnie zniechęciło. Ale nadrobię zaległości i w niedzielę powinny być tego efekty.

saferłel napisał(a):Zmieniła się ta lista przez ostatnie czasy. Doszło zdecydowanie więcej egzotycznych kolorów, do których mnie nie ciągnie, ale jeśli przyjrzeć się bliżej.....

....to np. da się dostrzec ''zachodni'' akcent w postaci No Doubt

To fakt. Niemniej taki stan rzeczy od początku był moim celem. To znaczy ukazywać również twórczość wykonawców spoza obszaru zachodniego (Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia, w mniejszym stopniu Nowa Zelandia oraz śpiewane po angielsku kawałki przez wykonawców z innych krajów), z preferencjami w stosunku do utworów napisanych w językach narodowych. W latach 90 ciężko było mi to założenie zrealizować jednak w kilku przypadkach mi się to udało (np. Kiara z Wenezueli). Niemniej staram się nie dyskryminować świata zachodniego i staram się wstawiać na listę również utwory z tego obszaru. A do samego No Doubt mam spory sentyment głównie przez DON'T SPEAK który był u mnie liderem, ale SETTLE DOWN to już niestety nie to samo, stąd też taka a nie inna pozycja tego utworu na liście.

saferłel napisał(a):czy chyba najlepszy znany mi kawałek k-popu, czyli ''Pandorę''

Miło mi, że doceniasz ten utwór. Jednak w tym przypadku sukcesem już będzie wejście do "11", bo choć Kara i w tym utworze zachowuje swój poziom, to jednak temu utworowi daleko do STEP czy do LUPINA.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
28.09.2012 01:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LPGP notowanie 832 - kolej_grzesiek - 24.09.2012, 12:12 AM
RE: LPGP notowanie 832 - kolej_grzesiek - 24.09.2012, 12:14 AM
RE: LPGP notowanie 832 - prz_rulez - 24.09.2012, 07:59 AM
RE: LPGP notowanie 832 - Szymek79 - 27.09.2012, 02:21 PM
RE: LPGP notowanie 832 - saferłel - 27.09.2012, 02:36 PM
RE: LPGP notowanie 832 - kolej_grzesiek - 28.09.2012 01:42 AM
RE: LPGP notowanie 832 - saferłel - 28.09.2012, 10:30 AM
RE: LPGP notowanie 832 - prz_rulez - 28.09.2012, 04:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości