Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 832
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 832
PSY na razie się nie poddaje, choć za jego plecami czai się powracająca do wysokiej formy T-ara. A wygląda na to, że wkrótce przybędzie im nowa konkurentka. Tak - to właśnie Jula i jeden z jej ostatnich kawałków, który debiutuje w tym notowaniu najwyżej. No i oczywiście IU, która w tym tygodniu także pojawia się w czołowej "11".
Kilka zmian organizacyjnych. Powraca forma graficzna, ale nie jak dotychczas na fotosiku, lecz na wordpressie. Niestety w związku ze stratami, oraz kosztami jakie musiałem ostatnio ponieść nie stać mnie póki co na utrzymanie konta, które zapewniało odpowiednią rozdzielczość pliku. Maksymalna rozdzielczość pliku na fotosiku na koncie darmowym to 500*500 pikseli, niestety przy takiej rozdzielczości lista staje się nieczytelna (sam to sprawdzałem). Dlatego zostałem zmuszony do tej zmiany. Jednak z uwagi na niedostępność tego serwisu w Chinach postanowiłem, że do kilku użytkowników będących stałymi czytelnikami mojej listy będę wysyłał notowania w formie pisemnej na PW.


[Obrazek: 832.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.09.2012 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 832
[Obrazek: pc582yty_76.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.09.2012 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: LPGP notowanie 832
O ja, Shahzoda, jak fajnie Icon_smile A jest już nowy utwór Munisy Rizaevej, "Yor yor".
Balada Boa - Icon_eek Liczę na alternatywne podsumowanie roku w wersji 41-miejscowej, chcę zobaczyć, gdzie wyląduje Gustaw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2012 08:00 AM przez prz_rulez.)
24.09.2012 07:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 445
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: LPGP notowanie 832



































[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.09.2012 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: LPGP notowanie 832
Zmieniła się ta lista przez ostatnie czasy. Doszło zdecydowanie więcej egzotycznych kolorów, do których mnie nie ciągnie, ale jeśli przyjrzeć się bliżej.....

....to np. da się dostrzec ''zachodni'' akcent Icon_wink w postaci No Doubt czy chyba najlepszy znany mi kawałek k-popu, czyli ''Pandorę''. Na liście płyt bardzo udana Nicoa Roberst. I to wszystko. Wiele rzeczy jest dla mnie totalną zagadkę i nie wiem co ewentualnie mógłbym przesłuchać. Jedynie ''europejsko brzmiące'' linki czasem skuszą mnie do wejścia - np. taka Petra Marklund wydaje się całkiem sympatyczna. Przypomian mi aranżem ''Satelllites'' w połączeniu z....''Viva La Vida'' Icon_razz2

A tak w ogóle co się stało z PSB? Kiedyś mieli tu kopalnie hitów, a teraz ani widu ani słychu po ''Leaving''. Za mało taneczne?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2012 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #6
RE: LPGP notowanie 832
SNSD z Oh! były u mnie na liście już dwa lata temu. No i Petra Marklund czyli September po cywilnemu. Trzeba to sprawdzić. Póki w kalendarzu jeszcze jest... september.

saferłel napisał(a):A tak w ogóle co się stało z PSB? Kiedyś mieli tu kopalnie hitów, a teraz ani widu ani słychu po ''Leaving''. Za mało taneczne?

Przyznam się szczerze bez bicia, że po przesłuchaniu WINNER trochę mnie zniechęciło. Ale nadrobię zaległości i w niedzielę powinny być tego efekty.

saferłel napisał(a):Zmieniła się ta lista przez ostatnie czasy. Doszło zdecydowanie więcej egzotycznych kolorów, do których mnie nie ciągnie, ale jeśli przyjrzeć się bliżej.....

....to np. da się dostrzec ''zachodni'' akcent w postaci No Doubt

To fakt. Niemniej taki stan rzeczy od początku był moim celem. To znaczy ukazywać również twórczość wykonawców spoza obszaru zachodniego (Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia, w mniejszym stopniu Nowa Zelandia oraz śpiewane po angielsku kawałki przez wykonawców z innych krajów), z preferencjami w stosunku do utworów napisanych w językach narodowych. W latach 90 ciężko było mi to założenie zrealizować jednak w kilku przypadkach mi się to udało (np. Kiara z Wenezueli). Niemniej staram się nie dyskryminować świata zachodniego i staram się wstawiać na listę również utwory z tego obszaru. A do samego No Doubt mam spory sentyment głównie przez DON'T SPEAK który był u mnie liderem, ale SETTLE DOWN to już niestety nie to samo, stąd też taka a nie inna pozycja tego utworu na liście.

saferłel napisał(a):czy chyba najlepszy znany mi kawałek k-popu, czyli ''Pandorę''

Miło mi, że doceniasz ten utwór. Jednak w tym przypadku sukcesem już będzie wejście do "11", bo choć Kara i w tym utworze zachowuje swój poziom, to jednak temu utworowi daleko do STEP czy do LUPINA.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
28.09.2012 01:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: LPGP notowanie 832
kolej_grzesiek napisał(a):Przyznam się szczerze bez bicia, że po przesłuchaniu WINNER trochę mnie zniechęciło. Ale nadrobię zaległości i w niedzielę powinny być tego efekty.
Ten utwór ja też skazałem na banicję dosyć szybko Icon_smile No ale ''Leaving'' to co innego.

kolej_grzesiek napisał(a):ale SETTLE DOWN to już niestety nie to samo, stąd też taka a nie inna pozycja tego utworu na liście.
Nie jest źle Icon_wink A nowy singiel słyszałeś?

kolej_grzesiek napisał(a):Miło mi, że doceniasz ten utwór. Jednak w tym przypadku sukcesem już będzie wejście do "11", bo choć Kara i w tym utworze zachowuje swój poziom, to jednak temu utworowi daleko do STEP czy do LUPINA.
Może skuszę się na poznanie czegoś więcej. Wszak nie mam w planach słuchania innych k-popowych ekip.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.09.2012 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: LPGP notowanie 832
saferłel napisał(a):Wszak nie mam w planach słuchania innych k-popowych ekip.
Nie mów hop...
Icon_cool
28.09.2012 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości