Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACL - Notowanie 621, 22.09.2012
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #5
RE: ACL - Notowanie 621, 22.09.2012
(23.09.2012 09:27 PM)Kordian napisał(a):  Mansun jeszcze przede mną

Warto!

Cytat:Lifehouse na drugim bardzo popieram! Przypominam, że to ostatnie nagranie na 1 miejscu Hop-Bęca w formule codziennej.

Mocno chwytliwe, nie dziw że odniosło sukces. Było 31. miejsce w podsumowaniu roku na Hop Bęcu. Icon_wink

(23.09.2012 09:31 PM)Szymek79 napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):20. | NE | 01 | Linkin Park - Burn It Down
w sumie to niespodziewałem się ich u ciebie

Ja też nie. Icon_razz2 Ale za tydzień wypadną i tak.

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):13. | NE | 01 | Bright Light Bright Light - Feel It
fajnie, że mi się promocja tego nagrania udała najpierw dziobas teraz ty może jeszcze ktoś się skusi na to nagranie

Muszę częściej przesłuchiwać twoje polecanki, ostatnio ogólnie mocno zaniedbuję sprawę nowości.

(24.09.2012 03:31 PM)thestranglers napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):02. | 02 | 04 | Two Door Cinema Club - Sleep Alone
Mocno trzymają się czołówki a u mnie już po tygodniu odpuścili. Jednak czegoś mi brakuje...

Mistrzostwo to nie jest, ale na chwilę obecną nie za bardzo mają godną konkurencję która by ich pozbawiła miejsca na podium.

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):16. | 12 | 13 | Kiss The Anus Of A Black Cat - The Shadows Are You
To gram od dziś.

No wreszcie. Icon_wink

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):17. | NE | 01 | Florence + the Machine - Breaking Down
O, masz nową Florencję Icon_smile ja się jeszcze wstrzymam trochę, aż Trójka zacznie grać.

To w ogóle ciekawy zbieg okoliczności, wrzuciłem to do poczekalni, a 2-3 dni później okazało się że jest singlem. Icon_eek Zaniedbałem trochę Florence na liście, więc odbije sobie najlepszym utworem na płycie. Icon_wink

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):19. | 17 | 02 | Archive - Hatchet
A co to moja piosenka tygodnia tak słabo sobie radzi?

Nie wiem, ale pewnie za tydzień się odbije.

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):01. | NE | 01 | Skunk Anansie - Twisted (Everyday Hurts)
Dobry przebojowy numer. Teraz to ze świecą takich szukać.

Chyba jedyne nagranie SA z takim 'tanecznym' rytmem, moim zdaniem mocno niedocenione (w rankingu ilości słuchaczy w ostatnich 6 miesiącach (na last.fm) dopiero 19. miejsce...).

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):09. | NE | 01 | Live - Lightning Crashes
Jeśli No. 5 z mojej listy wszech czasów (dokładnie "Listy Napędowej Do Życia") debiutuje na Twojej wiecznie zielonej to nie może być inne uczucie jak wielka radość. W górę listy poproszę Icon_smile

Faktycznie bardzo dobry utwór, choć wolę Selling Drama. Przy okazji: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=16564 Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.09.2012 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ACL - Notowanie 621, 22.09.2012 - Dobromiera - 24.09.2012 05:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości