Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1175 (22.09.2012)
imieninowa
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
lista not. 1175 (22.09.2012)
01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
02.01.05 METRONOMY she wants
03.07.06 OF MONSTERS AND MEN little talks
04.02.08 DEAD CAN DANCE amnesia
05.04.03 TWO DOOR CINEMA CLUB sleep alone
06.14.02 CAT POWER ruin
07.NE.01 BAT FOR LASHES laura
08.03.11 IAMAMIWHOAMI sever
09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods
10.18.03 XX angels

11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
12.05.07 ARIEL PINK'S HAUNTED GRAFFITI only in my dreams
13.06.07 PIOTR ROGUCKI piosenka pisana nocą
14.10.11 BEACH HOUSE lazuli
15.09.09 GARBAGE control
16.NE.01 MARILLION power
17.12.07 MYSTERY JETS someone purer
18.16.09 LUXTORPEDA wilki dwa
19.08.09 SMASHING PUMPKINS the celestials
20.15.11 BLUR the puritan

21.NE.01 JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
22.17.06 MARINA AND THE DIAMONDS primadonna
23.26.02 SAVAGES flying to berlin
24.20.12 TRUST candy walls
25.21.24 BEACH HOUSE myth
26.31.03 MELA KOTELUK wolna
27.NE.01 MUSE madness
28.33.04 CHAIRLIFT i belong in your arms
29.19.18 CHAIRLIFT sidewalk safari
30.32.04 GOTYE save me

31.25.06 KATY CARR kommander's car
32.24.06 ELLIE GOULDING lights
33.13.06 PASSION PIT take a walk
34.30.05 WOLF GANG lions in cages
35.35.03 LINKIN PARK burn it down
36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven
37.22.09 MINERALS fable
38.23.09 WALK THE MOON tightrope
39.40.02 WALLFLOWERS reboot the mission
40.27.10 BLOC PARTY octopus
22.09.2012 08:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):JESSIE WARE wildest moments
Doceniam kunszt tej pani, ale sądzę, że o ile płyta jest od strony produkcyjnej dopracowana do maksimum, to jednak same kompozycje na dłuższą metę wypadają zaledwie ''poprawnie'', ''dobrze''. Nie ma w nich błysku geniuszu, jaki niektórzy ujrzeli pod wpływem...no właśnie...pięknej twarzy? Icon_wink Ta nieco bardziej unowocześniona odpowiedź na Lane Del Rey w rzeczywistości nie przebija poziomem ''Born to Die''.

thestranglers napisał(a):BAT FOR LASHES laura
Cóż. Kolejna nowość, do której mam raczej chłodny stosunek. Wszystko o niej napisałem już w innym miejscu. Trzy lata temu byłbym zadowolony widząc w takich rejonach Bat, ale nie dzisiaj.

thestranglers napisał(a):IAMAMIWHOAMI goods
Sięgnąłeś po mojego singla ;] Chociaż to w sumie błędne określenie, jako że wszystko zostało z tej płyty wydane na promo. U mnie tak wysoko nie zajdzie już, ale też o top 10 zahaczyło.

thestranglers napisał(a):MARILLION power
Ciekawy wybór. Inny od mojego. Ja muszę w album jeszcze się wsłuchać.

thestranglers napisał(a):JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
Nie.

thestranglers napisał(a):MUSE madness
Wydawało mi się, że oni albo pojawią się na fali swojego debiutu (czyli w pierwszych dniach od premiery), albo w ogóle. Mogą być Icon_smile

thestranglers napisał(a):GARBAGE control
Chyba jednak nie będzie WIELKIEGO hitu. Może jakiś singiel z okazji jesienno-zimowej trasy jeszcze machną? Wątpię Icon_cry2 ''Sugar'' chyba nie zostanie wydane Icon_cry2

thestranglers napisał(a):SAVAGES flying to berlin
Fajnie, że zapiszą się w kartach historii Twojej listy.

thestranglers napisał(a):COLDPLAY hurts like heaven
Ale na koncercie chyba Cię było Icon_wink?

Jestem zawiedziony, że na liście nie ma jeszcze nowych singli Pet Shop Boys i Alt-J Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2012 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):21.NE.01 JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
potrzeba było ultrachwytliwej melodii by jakaś dziobasowa piosenka tu dotarła.
thestranglers napisał(a):16.NE.01 MARILLION power
wielkie ziewanie, mało nie połknąłem monitora. Niby fajne, melodia i inne niuanse, ale mam przesyt takich buńczucznych piosenek.
thestranglers napisał(a):27.NE.01 MUSE madness
wolę już takie Icon_smile
thestranglers napisał(a):01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
myślę, że to idealna rzecz dla Ciebie, mi się też podoba, ale wiesz, tak jak Paweł napisał nie ma w tym błysku.
thestranglers napisał(a):07.NE.01 BAT FOR LASHES laura
Tu też ziewam, a spodziewałem się innych reakcji.
thestranglers napisał(a):09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods
juz wolę takie babeczki

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.09.2012 11:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #4
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Już odpowiadam Icon_smile

saferłel napisał(a):JESSIE WARE wildest moments
Doceniam kunszt tej pani, ale sądzę, że o ile płyta jest od strony produkcyjnej dopracowana do maksimum, to jednak same kompozycje na dłuższą metę wypadają zaledwie ''poprawnie'', ''dobrze''. Nie ma w nich błysku geniuszu (...)
dziobaseczek napisał(a):myślę, że to idealna rzecz dla Ciebie, mi się też podoba, ale wiesz, tak jak Paweł napisał nie ma w tym błysku
Na razie nie mogę niczego konkretnego powiedzieć. Pierwsze przesłuchania zachwyciły, rzeczywiście bardzo dobre produkcyjnie, a resztę pokaże czas.
saferłel napisał(a):BAT FOR LASHES laura
Cóż. Kolejna nowość, do której mam raczej chłodny stosunek. Trzy lata temu byłbym zadowolony widząc w takich rejonach Bat, ale nie dzisiaj.
dziobaseczek napisał(a):Tu też ziewam, a spodziewałem się innych reakcji.
Akurat w tym numerze słyszę starą Bat i jak najbardziej kupuję to nagranie, zobaczę czy coś przyniesie dla mnie także cały longplay.
saferłel napisał(a):IAMAMIWHOAMI goods
Sięgnąłeś po mojego singla ;] Chociaż to w sumie błędne określenie, jako że wszystko zostało z tej płyty wydane na promo. U mnie tak wysoko nie zajdzie już, ale też o top 10 zahaczyło.
Szwedka wyrasta na tuza mojej listy, dwa numery w Top 10, ho ho. Słyszę tu The Knife i chyba nie muszę dodawać że taka muza mnie jara Icon_wink
saferłel napisał(a):MARILLION power
Ciekawy wybór. Inny od mojego. Ja muszę w album jeszcze się wsłuchać.
Wybór nie mój, bo "trójkowy". A chłopaki od czasu do czasu pojawiają się u mnie i z reguły dochodzą do Top 10.
dziobaseczek napisał(a):wielkie ziewanie, mało nie połknąłem monitora. Niby fajne, melodia i inne niuanse, ale mam przesyt takich buńczucznych piosenek
Ale rozumiem że stary rock symfoniczny na Ciebie działa? Bo już się boję o losy mojego kandydata do Twojej Listy Ludowej Icon_wink
saferłel napisał(a):JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
Nie.
dziobaseczek napisał(a):potrzeba było ultrachwytliwej melodii by jakaś dziobasowa piosenka tu dotarła.
Hehe, co człowiek to opinia i bardzo dobrze Icon_smile na razie mnie kręci, powtórzę się: zobaczymy co czas przyniesie.
saferłel napisał(a):MUSE madness
Wydawało mi się, że oni albo pojawią się na fali swojego debiutu (czyli w pierwszych dniach od premiery), albo w ogóle. Mogą być
dziobaseczek napisał(a):wolę już takie
Faktycznie numer przewyższa poprzedni singiel. I naprawdę jest mocno zakręcony dając w pewnym momencie maksimum emocji. Dobre, nie ma co.
saferłel napisał(a):GARBAGE control
Chyba jednak nie będzie WIELKIEGO hitu. Może jakiś singiel z okazji jesienno-zimowej trasy jeszcze machną? Wątpię. ''Sugar'' chyba nie zostanie wydane
Pamiętasz jakie są moje ulubione z płyty, de facto spoza niej. I tak dużo zdziałali. Wypada podziękować za udany powrót.
saferłel napisał(a):SAVAGES flying to berlin
Fajnie, że zapiszą się w kartach historii Twojej listy.
Dziękuję za miłe słowa o liście. Karty historii i w ogóle Icon_wink i dzięki za polecenie tych szalonych dziewczyn!
saferłel napisał(a):COLDPLAY hurts like heaven
Ale na koncercie chyba Cię było Icon_wink?
Nie, nie byłem. Widziałem ich w Gdyni i póki co wystarczy. A może na koniec promocji wydadzą "Minor Minus"? Pozostawiliby wtedy miłe wrażenie.
saferłel napisał(a):Jestem zawiedziony, że na liście nie ma jeszcze nowych singli Pet Shop Boys i Alt-J
Nowego PSB jeszcze nie słyszałem, a "Tessellate" męczy się od paru tygodni w poczekalni.
22.09.2012 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):Wybór nie mój, bo "trójkowy".
A płytę słyszałeś?

thestranglers napisał(a):Słyszę tu The Knife i chyba nie muszę dodawać że taka muza mnie jara Icon_wink
Skandynawski synthpop/electropop ma swoją specyfikę. I jeśli komuś się podoba atmosfera tych nagrań, to będzie ''kupował'' niemal wszystko. Ja też należę do miłośników.

thestranglers napisał(a):Pamiętasz jakie są moje ulubione z płyty, de facto spoza niej. I tak dużo zdziałali. Wypada podziękować za udany powrót.
Pamiętam. Mógłbyś więc podziękować im poprzez wpuszczenie na listę ''The One'' np. Icon_wink Ja nie jestem jakoś szczególnie zachwycony tym albumem, chociaż to dobra płyta, godna tego, co ją spotkało tutaj na forum. Myślę, że u mnie pojawi się pewnie jakiś ''koncertowy singiel'' i będzie to ostatnie Garbage w tym roku.

thestranglers napisał(a):dzięki za polecenie tych szalonych dziewczyn!
Śledź je, śledź. To mój typ na debiut roku 2013.

thestranglers napisał(a):Dziękuję za miłe słowa o liście. Karty historii i w ogóle
Jak się ma ponad 1000 notowań na koncie, to ''karty historii'' są usprawiedliwionym terminem Icon_wink Poza tym to bardzo dobra lista. Tylko tylko i aż tyle.

thestranglers napisał(a):Nowego PSB jeszcze nie słyszałem, a "Tessellate" męczy się od paru tygodni w poczekalni.
Miałem na myśli "Taro'', wyraziłem się nieprecyzyjnie. Ale swoją drogą teraz jeszcze jeden singiel będzie wydany - ''Something Good''. A PSB lightowe i smoothpopowe, więc powinno się spodobać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2012 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
saferłel napisał(a):A płytę słyszałeś?
No właśnie nie. Niebezpiecznie rozrasta się lista oczekujących z AD 2012...
saferłel napisał(a):Mógłbyś więc podziękować im poprzez wpuszczenie na listę ''The One'' np.
Wiesz jak traktuję niesinglowe rzeczy Icon_wink w sumie nasyciłem się już Garbage, na razie mi wystarczy.
saferłel napisał(a):Miałem na myśli "Taro'', wyraziłem się nieprecyzyjnie.
Tak czułem między słowami że chodzi Ci o niego. Patrz wyżej, nie ugiąłem się pod wpływem "Skin" to i tutaj wypada mi czekać na cud. I tak mam z czego wybrać nowego singla: "Matilda", "Fitzpleasure", "Breezeblocks", ''Something Good''... A czy ilość nie oznacza i tym razem jakości przekonam się niedługo bo za dwa tygodnie "An Awesome Wave" Płytą Tygodnia.
saferłel napisał(a):A PSB lightowe i smoothpopowe, więc powinno się spodobać.
Zbliża się premiera drugiego singla, więc trzeba się zabrać za nich.
22.09.2012 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
07.NE.01 BAT FOR LASHES laura
09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods

wow. zaniemówiłem. takich nowości i ulokowanych tak wysoko to się nie spodziewałem...

thestranglers napisał(a):03.07.06 OF MONSTERS AND MEN little talks
04.02.08 DEAD CAN DANCE amnesia

pozycję 3 i 4 mamy taką samą, zobacz nie umawialiśmy się, a samo tak wyszło Icon_wink

thestranglers napisał(a):40.27.10 BLOC PARTY octopus

a mój nowy numer 1 u Ciebie zamiata podłogę ;/
22.09.2012 01:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Listoholik napisał(a):takich nowości i ulokowanych tak wysoko to się nie spodziewałem...
Odgadłeś liczbę nowości, a przy takiej sumie siłą rzeczy lokują się wysoko Icon_wink
Listoholik napisał(a):pozycję 3 i 4 mamy taką samą, zobacz nie umawialiśmy się, a samo tak wyszło
Może Festiwal 4 Kultur, który co rok gości w mieście Łodzi skojarzył nam czwórkę z pięknymi dźwiękami?
Listoholik napisał(a):40.27.10 BLOC PARTY octopus
a mój nowy numer 1 u Ciebie zamiata podłogę

A za tydzień nieelegancko podziękuję mu za wykonaną pracę...
22.09.2012 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):No właśnie nie. Niebezpiecznie rozrasta się lista oczekujących z AD 2012...
Jak u każdego chyba Icon_wink Jednak poświęcić te 4-5 odsłuchów dla każdej płyty, aby porządnie zweryfikować jej jakość....czasowo wydaje się to niemożliwe Icon_wink

thestranglers napisał(a):Zbliża się premiera drugiego singla, więc trzeba się zabrać za nich.
Ja mam na myśli właśnie drugi singiel - ''Leaving''. Do pierwszego nie ma co wracać. Nie zajmuj sobie nim głowy. Średni jak na nich (chociaż dziwne, że aż do tej pory nie przesłuchałeś!!!)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2012 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):Bo już się boję o losy mojego kandydata do Twojej Listy Ludowej
lista ludowa to inna lista niż ta zwykła, już trzy razy słuchałem Camela. Czekam na Wasze propozycje.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.09.2012 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #11
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
saferłel napisał(a):Doceniam kunszt tej pani, ale sądzę, że o ile płyta jest od strony produkcyjnej dopracowana do maksimum, to jednak same kompozycje na dłuższą metę wypadają zaledwie ''poprawnie'', ''dobrze''. Nie ma w nich błysku geniuszu, jaki niektórzy ujrzeli pod wpływem...no właśnie...pięknej twarzy? Icon_wink Ta nieco bardziej unowocześniona odpowiedź na Lane Del Rey w rzeczywistości nie przebija poziomem ''Born to Die''.
Piosenkowo nie, ale produkcyjnie owszem, bo Lana mnie produkcyjnie dobija do tego stopnia, że "Born to Die" w całości jest asłuchalne ~ co utwór to samo.

"Wildest Moments" to według mnie akurat ten słabszy z singli (chociaż teraz jest jeszcze "Night", więc ten nowy jest najsłabszy), ale i tak przyjemna piosenka. Pewnie do mnie też zawita Icon_smile

Nowości w top 10 fajne, ale te dalsze już mi się nie podobają.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.09.2012 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
dziobaseczek napisał(a):już trzy razy słuchałem Camela
Czyli nie znałeś wcześniej?
aaktt napisał(a):"Wildest Moments" to według mnie akurat ten słabszy z singli
To muszę poznać wcześniejsze.
aaktt napisał(a):Nowości w top 10 fajne, ale te dalsze już mi się nie podobają.
Czyli gradacja prawidłowa Icon_wink
23.09.2012 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #13
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Wildest Moments na pierwszym - super!

(22.09.2012 11:28 AM)saferłel napisał(a):  Nie ma w nich błysku geniuszu, jaki niektórzy ujrzeli pod wpływem...no właśnie...pięknej twarzy? Icon_wink

Wiem, że nikt nie uwierzy, ale jej muzykę lubię od paru miesięcy, a że jest ładna zauważyłeś dzisiaj w TVN-ie Icon_biggrin Ale oczywiście miło mi to słyszeć.

(22.09.2012 11:28 AM)saferłel napisał(a):  Ta nieco bardziej unowocześniona odpowiedź na Lane Del Rey w rzeczywistości nie przebija poziomem ''Born to Die''.

Nie wiem, czy można tak powiedzieć. USA mają swoje tradycje wokalistyki, Wielka Brytania - swoje. Poza tym pod względem komercyjnym jest to na razie odpowiedź nieudana.

(22.09.2012 11:28 AM)saferłel napisał(a):  
thestranglers napisał(a):JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
Nie.

Tak, tak! (Dobra nie będę się ścigał z tandetną reklamą szamponu sprzed lat Icon_smile Ciekawe, jakby ta piosenka poradziła sobie na forumowej, gdybyśmy uzgodnili, że wszyscy lubimy ją w tym samym momencie.

(22.09.2012 03:21 PM)aaktt napisał(a):  Piosenkowo nie, ale produkcyjnie owszem, bo Lana mnie produkcyjnie dobija do tego stopnia, że "Born to Die" w całości jest asłuchalne ~ co utwór to samo.

Dla mnie Lana Del Rey to "Born to Die" i "National Anthem", trochę "This Is What Makes Us Girls" i "Summertime Sadness (Reich & Bleich Remix) Icon_biggrin Ale przy pisaniu recenzji na blog świetnie się bawiłem, więc za to ma u mnie plus.

(23.09.2012 12:47 PM)thestranglers napisał(a):  To muszę poznać wcześniejsze.

Warto, "Running" bardziej niż "110%", chociaż ten drugi też wreszcie zaczynam naprawdę lubić. "Night Light" też warto, chociaż nie można oprzeć się wrażeniu zżyny z En Vogue. Tak jak pisałem, z niesinglowych najbardziej podoba mi się Taking in Water.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2012 01:23 PM przez Kordian.)
23.09.2012 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #14
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
w końcu widzę posłuchałeś i to z jakim skutkiem

thestranglers napisał(a):04.02.08 DEAD CAN DANCE amnesia
no to w tym tygodniu zmieniliśmy się pozycjami w przypadku tego nagrania

thestranglers napisał(a):07.NE.01 BAT FOR LASHES laura
liczę, że jeszcze troszkę awansuje za tydzień u mnie najwyżej na trzecimIcon_wink

thestranglers napisał(a):11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
mam nadzieję , że po tygodniu postoju jednak pójdzie w gorę tabeliIcon_smile

thestranglers napisał(a):27.NE.01 MUSE madness
a to powinien być największy skok za tydzień

thestranglers napisał(a):36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven
a u mnie chyba jednak się ten singiel nie pojawi

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.09.2012 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Kordian napisał(a):Wildest Moments na pierwszym - super!
Szymek79 napisał(a):w końcu widzę posłuchałeś i to z jakim skutkiem
Potrzebowałem takiego popowego przeboju i trafił się wreszcie Icon_wink
Kordian napisał(a):JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0
Tak, tak!
Fajny przebojowy numer. Niech poszaleje na liście.
Szymek79 napisał(a):04.02.08 DEAD CAN DANCE amnesia
no to w tym tygodniu zmieniliśmy się pozycjami w przypadku tego nagrania
Widziałem. Może pokuszą się o lidera u Ciebie.
Szymek79 napisał(a):07.NE.01 BAT FOR LASHES laura
liczę, że jeszcze troszkę awansuje za tydzień u mnie najwyżej na trzecim
Kto wie, może i u mnie zaliczy pudło.
Szymek79 napisał(a):11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
mam nadzieję, że po tygodniu postoju jednak pójdzie w gorę tabeli
Uwierz że by już była w tę sobotę w Top 10 gdyby nie ten szturm nowości... Icon_wink
Szymek79 napisał(a):27.NE.01 MUSE madness
a to powinien być największy skok za tydzień
Ano zobaczymy.
Szymek79 napisał(a):36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven
a u mnie chyba jednak się ten singiel nie pojawi
A nie dziwi mnie to a u mnie po paru tygodniach out?
24.09.2012 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #16
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
(22.09.2012 08:54 AM)thestranglers napisał(a):  01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments

O tego mi tu brakowało. Icon_biggrin Jeszcze Running do kompletu poproszę. Icon_wink

Cytat:06.14.02 CAT POWER ruin

Nie dziwi ten ruch, bardzo chwytliwe, choć u mnie szybko wypadło.

Cytat:09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods

U mnie pewnie też wkrótce się pojawi, ale po odsłuchu całego albumu.

Cytat:10.18.03 XX angels

Słyszałem w Polskim Radiu Szczecin fragmenty ich nowej płyty i chyba mam z nimi to samo co Remo.

Cytat:16.NE.01 MARILLION power

Do odsłuchania.

Cytat:19.08.09 SMASHING PUMPKINS the celestials

A co sądzisz o My Love Is Winter?

Cytat:21.NE.01 JUMP JUMP DANCE DANCE 2.0

U mnie było hitem lata, więc mam nadzieję, że tu będzie hitem jesieni. Icon_smile

Cytat:36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven

Czy tylko ja nie lubię tego utworu? Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.09.2012 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #17
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Ależ nowości! i to od razu 4 wspólne więcej! Icon_biggrin
thestranglers napisał(a):01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
No zdecydowanie szczyty płyty (ale rym ;d) ja obecnie jestem tym bardzo zauroczony.
No ale taki debiut? Dawno nie widziałem u Ciebie takich wyskoków Icon_smile
thestranglers napisał(a):09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods
Chyba najlepszy z możliwych wyborów jak dla mnie.
thestranglers napisał(a):27.NE.01 MUSE madness
Tadam i jest "najbardziej przeceniany zespół na świecie" Icon_razz2
Płyta nie zachwyca, ale są momenty.
thestranglers napisał(a):36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven
koncertowo Icon_smile
thestranglers napisał(a):03.07.06 OF MONSTERS AND MEN little talks
Lepiej później niż wcale.
thestranglers napisał(a):11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
To maksimum możliwości? Bo u mnie chyba więcej się uda uskrobać.
26.09.2012 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Remo napisał(a):09.NE.01 IAMAMIWHOAMI goods
Chyba najlepszy z możliwych wyborów jak dla mnie.

zgadzam się, dobry wybór, i od razu mamy z thestranglers'em kolejny wspólny, trzeci, utwór w Top 10 Icon_smile

Remo napisał(a):03.07.06 OF MONSTERS AND MEN little talks
Lepiej później niż wcale.

ja też się opóźniłem nieco, ale LP3 to dopiero zaliczyła opóźnienie ;p
26.09.2012 08:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
Art. Brut. napisał(a):01.NE.01 JESSIE WARE wildest moments
O tego mi tu brakowało. Jeszcze Running do kompletu poproszę
Zobaczymy na co padnie w następnej kolejności.
Remo napisał(a):taki debiut? Dawno nie widziałem u Ciebie takich wyskoków
Ostatnio na pierwszym debiutowała chyba Rihanna z Coldplayem.
Art. Brut. napisał(a):06.14.02 CAT POWER ruin
Nie dziwi ten ruch, bardzo chwytliwe, choć u mnie szybko wypadło.
Trochę się dziwię że nie zostało głośnym przebojem.
Art. Brut. napisał(a):19.08.09 SMASHING PUMPKINS the celestials
A co sądzisz o My Love Is Winter?
Słyszałem już gdzieś, jakoś jednym uchem weszło, drugim wyszło, w ogóle to idę ścieżką singlową, w końcu jest nowy: Panopticon.
Art. Brut. napisał(a):36.NE.01 COLDPLAY hurts like heaven
Czy tylko ja nie lubię tego utworu?
Że od razu lubię - za wcześnie na takie wnioski ;P
Remo napisał(a):11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
To maksimum możliwości? Bo u mnie chyba więcej się uda uskrobać.
No chyba jeszcze nie maks.
27.09.2012 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #20
RE: lista not. 1175 (22.09.2012)
thestranglers napisał(a):11.11.04 LANA DEL REY summertime sadness
To maksimum możliwości? Bo u mnie chyba więcej się uda uskrobać.
No chyba jeszcze nie maks.
bardzo mnie to cieszyIcon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.09.2012 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości