Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 316 z 13.09.12r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
(17.09.2012 11:36 PM)kajman napisał(a):  A moim zdaniem siódma to nie jest dobre rozwiązanie. Nie sądzę bowiem, żeby ktoś wrzucający listę o 6.42 robił to przed pójściem spać w środową noc.
a dlaczego nie? Jeśli ktoś pracuje na 3 zmianę, która kończy się o godz. 6, to po przyjściu do domu być może będzie chciał wrzucić listę, zjeść kolację, wziąć prysznic i pójść spać.
18.09.2012 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
Wierzcie mi, ja byłem zdolny do wrzucania listy o bardzo późnej porze, więc nie mam nic przeciwko siódmej Icon_biggrin
21.09.2012 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
michal91d napisał(a):01 01 284 07 01 Dead Can Dance - Amnesia 12 1
05 04 230 06 04 The Killers - Runaways 9 1
10 47 174 12 08 Of Monsters and Men - Little Talks 6 4

aż 3 utwory z mojego prywatnego TOP_3 w TOP_3 forumowej, jupijaj Icon_smile
21.09.2012 05:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
Ja jestem za tym, żeby Michał sam podjął decyzję odnośnie granicznej godziny.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.09.2012 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #25
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
aaktt napisał(a):Ja jestem za tym, żeby Michał sam podjął decyzję odnośnie granicznej godziny.
Nowe notowanie powinno pojawić się w przeciągu kilku godzin, ale skoro już mówimy o czasie...
1. Do najbliższego notowania wliczam listy, które ukazały się po czasie. Mam zamiar wprowadzić niepisaną zasadę, że gdy lista będzie spóźniona (w większości przypadków z mojego powodu) i oznajmię o tym kilka dni wcześniej to wliczę wszystkie możliwe listy. Tak zrobiłem podczas moich praktyk, tak zrobiłem i w tym tygodniu Icon_smile
2. Ja do tej listy podchodzę bardziej jak człowiek niż jak maszyna. Dlatego czasem wliczałem listy, które ukazywały się z samego rana, gdyż mi to w ogóle nie robiło różnicy, a im więcej list tym Forumowa bardziej reprezentatywna. Z drugiej strony nie chcę doprowadzać do sytuacji, że ktoś powie: "Jego listę o 7 policzyłeś, a moją o 8 już nie". 7 wydaje mi się optymalna, tym bardziej, że część z tych spóźnionych list ukazywało się z samego rana.

EDIT: Żeby była jasność - listy z datą czwartkową będą wliczane do następnego tygodnia. W czwartek do rana - tylko listy spóźnione Icon_smile
21.09.2012 06:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
A ja zagłosuje za 7 a nawet 8.
Rzadko zdarza się, że nie zdążę w środę wieczorem wstawić listy i w czwartek rano byłaby na to szansa.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
21.09.2012 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Notowanie 315 z 13.09.12r.
michal91d napisał(a):1. Do najbliższego notowania wliczam listy, które ukazały się po czasie. Mam zamiar wprowadzić niepisaną zasadę, że gdy lista będzie spóźniona (w większości przypadków z mojego powodu) i oznajmię o tym kilka dni wcześniej to wliczę wszystkie możliwe listy. Tak zrobiłem podczas moich praktyk, tak zrobiłem i w tym tygodniu Icon_smile
To sensowne.

michal91d napisał(a):EDIT: Żeby była jasność - listy z datą czwartkową będą wliczane do następnego tygodnia. W czwartek do rana - tylko listy spóźnione Icon_smile
Mamy na forum w ogóle takie listy, które publikowane są stale w czwartek? Rozumiem, że jeśli ktoś wrzuci ją w czwartek (a np. normalnie postuje we wtorki czy środy), to ta czwartkowa (nie wrzucona do godziny 7:00) liczy się do kolejnej forumowej, chyba, że przed kolejnym wydaniem forumowej wrzuci on listę punktualnie (tzn. w ten wtorek i środę) i wtedy ta bieżąca zostanie wzięta pod uwagę, a czwartkowa spóźniona po prostu przepada? I taka sama zasada, jak rozumiem, obowiązuje wtedy, gdy ktoś permanentnie (z różnych powodów) spóźnia się z listą i wstawia ją zawsze np. wczwartek popołudniu (chociaż kiedyś jego lista ukazywała się w ten wtorek lub środę). Jeśli będzie ją postował przez dłuższy czas w ten właśnie czwartek, to rozumiem, że będzie ono liczone do najbliższej forumowej, a nie dyskwalifikowane co tydzień za przekroczenie terminu?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.09.2012 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #28
RE: Notowanie 316 z 13.09.12r.
saferłel napisał(a):Mamy na forum w ogóle takie listy, które publikowane są stale w czwartek?
tak, Remo i Tkk_Bolly, który często postuje z lekkim wyprzedzeniem
saferłel napisał(a):Rozumiem, że jeśli ktoś wrzuci ją w czwartek (a np. normalnie postuje we wtorki czy środy), to ta czwartkowa (nie wrzucona do godziny 7:00) liczy się do kolejnej forumowej, chyba, że przed kolejnym wydaniem forumowej wrzuci on listę punktualnie (tzn. w ten wtorek i środę) i wtedy ta bieżąca zostanie wzięta pod uwagę, a czwartkowa spóźniona po prostu przepada?
tak, choć zależy to od daty.
saferłel napisał(a):I taka sama zasada, jak rozumiem, obowiązuje wtedy, gdy ktoś permanentnie (z różnych powodów) spóźnia się z listą i wstawia ją zawsze np. wczwartek popołudniu (chociaż kiedyś jego lista ukazywała się w ten wtorek lub środę). Jeśli będzie ją postował przez dłuższy czas w ten właśnie czwartek, to rozumiem, że będzie ono liczone do najbliższej forumowej, a nie dyskwalifikowane co tydzień za przekroczenie terminu?
dokładnieIcon_wink
21.09.2012 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości